הזמנת שירותי ניקיון עד הבית בזמן קורונה
שתף
הזמנת שירותי ניקיון בזמן הקורונה

הזמנת שירותי ניקיון עד הבית בזמן קורונה

ינון יזדי
ינון יזדי

התקופה הנוכחית היא מהמאתגרות ואפשר לומר המוזרות שחווה מדינת ישראל לאחרונה. אזרחים רבים לא יוצאים לעבודה, ילדים במגוון גילאים נשארים בבית ולא הולכים לבית הספר או הגן ועל רוב האנשים נכפתה מציאות חדשה ובלתי ברורה. השהייה המרובה של בני משפחה רבים בבית (בשל הנחיות מפורשות להעדיף שלא לצאת במידה ואין זה הכרחי), בשילוב עם סמיכות לחג הפסח – הביא לכדי מצב שבו לא מעט אנשים לא יודעים איך לשמור על הבית נקי ברמה גבוהה גם על מנת להקפיד על הגיינה במצב הנוכחי וגם כדי לשמור על הבית נקי ומסודר כמה שרק אפשר. מכיוון שעל פי ההנחיות לא מומלץ להזמין את עובד או עובדת משק הבית הקבועים – צריך לחשוב על פתרון אחר.

היתרון של שירותי ניקיון מקצועיים

הזמנת חברה שעוסקת בניקיון מקצועי של בתים ורהיטים היא הדבר הנכון לעשות בימים אלה. אין צורך לשהות בסמיכות לעובד שמגיע לנקות (שכן אפשר להמתין באזור אחר של הבית בזמן פעולה הניקיון עצמה) ואפשר לסמוך על עובדי החברה שיגיעו מצוידים באביזרי המיגון האישיים הנדרשים – מסכות על הפנים ושימוש בכפפות. כך אפשר ליהנות מכל העולמות – כך מקפידים על ההנחיות הרשמיות ולא מפרים אותן, גם שומרים על מרחק מאדם שהגיע אל הבית וגם מקבלים בית נקי ומסודר בדיוק כמו שרוצים ואוהבים, גם לקראת חג הפסח וגם לשגרה, למרות שהיא לא השגרה כפי שכולנו מכירים אותה.

[list-posts-basic]

מה יעשו עובדים של חברת ניקיון מקצועית?

אם כבר מזמינים עובדים של חברת ניקיון מקצועית אפשר לבצע פעולות ניקיון שקשה, או אפילו בלתי אפשרי לבצע על בסיס שגרתי. עובדים אלה יכולים להגיע אל הבית כשהם מצוידים במכונות וכלי עבודה ולנקות את הספות בצורה יסודית ועמוקה, אם יש בבית שטיחים לא גדולים מאד אפשר יהיה גם אותם לנקות היטב, אפשר לנקות את הפאנלים של הקירות, את התריסים והחלונות ואפילו את המסילות של התריסים. הזדמנות טובה מאד לבצע ניקיון יסודי באמת שכולל ניקיונות שונים שבדרך כלל לא מבוצעים באופן שוטף ובמקרים רבים ממתינים לבצע אותם רק מדי פעם, לקראת חג מיוחד או בהזדמנויות מיוחדות כשכמות הלכלוך עוברת את גבול הטעם הטוב.

הזמנת אנשי מקצוע בזמן השהייה בבית בשל הקורונה

אין ספק שהתקופה הזאת בעייתית מאד ולא ברור אם אפשר, מומלץ וכדאי להזמין הביתה אנשי מקצוע. יחד עם זאת, ישנן הנחיות רשמיות ברורות מטעם מוסדות הממשלה, לרבות משרד הבריאות והקפדה על דרגת ניקיון גבוהה בבית דווקא בתקופה זו היא רעיון טוב מאד וכאן נכנסת לתמונה חברת ניקיון מקצועי ששולחת עובדים מסורים ומיומנים אל הבתים של הלקוחות. לבטח גם העובדים עצמם יידעו בדיוק איך להתגונן, איך למגן את עצמן ובאילו אביזרים מיגון לעשות שימוש על מנת להעניק ללקוחות שלהם את ניקיון הבית הטוב והאיכותי ביותר, גם בתקופה שכזאת. הקפדה על ההנחיות, הן על ידי בני המשפחה והן על ידי העובדים – תסייע רבות לבית נקי בלי לפגוע בבריאותו של אף אדם.

נשארים בבית בגלל סכנת הקורונה? מזמינים שירות ניקיון מקצועי!

אם במקרים רבים נמנעים מהזמנת שירות ניקיון מקצועי לבית בשל היעדרות של בני המשפחה – הרי שכעת כאשר כולם נשארים בבית זו ההזדמנות הטובה ביותר ולא כדאי לפספס אותה. מדי יום הולך ומתקרב חג הפסח והעומס על חברות הניקיון ילך ויתגבר. מומלץ שלא להמתין ולהזמין כבר עכשיו את השירות. כשהניקיון יהיה יסודי, עמוק ויעיל – ללא ספק הוא יישאר כך גם עד החג.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ