הכירו את השיטה האורגנית לניקוי ריפודי הרכב
שתף
5 הכתמים הנפוצים ביותר בניקוי רכבים

הכירו את השיטה האורגנית לניקוי ריפודי הרכב

calendar 3 ינואר 2022

רכב נקי הוא רכב שטוב גם לנוסעים בו. רבים מאיתנו מקפידים מאוד שהרכב יראה נקי ונוצץ מבחוץ, אך שוכחים מחשיבות הניקיון של הרכב בחלקו הפנימי. אנו יושבים רוב הזמן בתוך חלקו הפנימי של הרכב, נוסעים ממקום למקום, מסיעים את הילדים, מכניסים לרכב תיקים, קניות ועוד. לא פעם קורה גם שאנחנו והילדים מאחור אוכלים ושותים בזמן נסיעה, ועם הזמן ריפודי הרכב מתחילים לצבור לכלוך, כתמים ואף ריחות לא נעימים. 

חלל הפנים של הרכב או לרוב קטן ולא מאוורר ולכן חשוב עוד יותר לשמור על חלקו הפנימי של הרכב שיהיה נקי לאורך זמן. מרבית ריפודי הרכב עשויים מבדים מיוחדים ולכן בין סיבי הבד והתפרים מצטברים גם אבק, עובש וחיידקים מיקרוסקופיים שלא ניתן לראות אותם בעיניים. כל אלה יוצרים עם הזמן מפגע תברואתי וריח לא נעים. לכן חשוב מאוד מדי תקופה או בהתאם לצורך לבצע ניקוי ריפודי רכב יסודי ומקצועי, תוך שימוש בחומרי ניקוי אורגניים (ממקור טבעי).

מדוע חושב לעשות שימוש בחומרים אורגניים?

ניקוי ריפודי רכב בשיטה האורגנית כולל שימוש בחומרי ניקיון על בסיס טבעי בלבד. כך אתם יודעים שלא נעשה שימוש בחומרים כימיים שעשויים להזיק לריפודים עצמם ולמשתמשים ברכב. כיום יש מגוון חומרים אורגנים בעלי עוצמת ניקיון גבוהה ביותר. חומרים אלה יכולים לפרק שומנים בקלות, להוציא לכלוכים מתוך סיבי הבד וגם להשמיד חיידקים ביעילות גבוהה.

שימוש בחומרים כימיים עלול לפגוע בריפודים עצמם, שכן מרבית הפעמים מדובר בחומרים חזקים שתוקפים את הבדים ואת התפרים ועלולים לגרום לכתמים או לנזקים בלתי הפיכים. חומרים כימים אינם בריאים למגע ולא מומלץ לנשום אותם בחלל סגור וקטן. לכן כדאי להזמין אנשי מקצוע שיבצעו התאמה נכונה בין סוג הריפודים לבין חומר ניקיון אורגני ואיכותי. 

שמירה על ניקיון פנים – שמירה על בריאות הנוסעים וערך הרכב

ניקוי ריפודי רכב אחת לתקופה מאפשר לכם לנסוע בראש שקט, ברכב נקי ובריא לכם ולבני המשפחה שלכם. שנית הוא מגן על הרכב מפני נזק ובלאי מצטברים ובכך מסייע לכם לשמור על ערך הרכב. טיפול נכון בחלקה הפנימי של המכונית הוא חשוב במיוחד והוא מבטיח לכם גם שמירה על הרכב לטווח הארוך וגם חוסך מכם הוצאת כסף מיותר על החלפת חלקים יקרים מאוד.

חיידקים שנוטים להצטבר בכיסאות שברכב מסוכנים לבריאות ועלולים לגרום אלרגיות ובעיות בריאות גם בנסיעות קצרות. כיוון שמדובר בחלל קטן ולא מאוורר, האפקט של חיידקים אלה הינו חזק. אם יש לכם במשפחה מישהו שרגיש יותר לאבק או עובש, הדבר ישפיע עליו אפילו עוד יותר. הדרך הטובה ביותר לשמור על בריאותכם היא על ידי ביצוע ניקוי ריפודי רכב בשיטה האורגנית. צוות מנוסה ומקצועי, שיתאים במיוחד עבורכם את סוג חומרי הניקיון והציוד, הוא הכתובת הטובה ביותר לניקיון וחיטוי חלקו הפנימי של רכבכם.

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ