שירות ניקוי ריפודים שירות ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים מקצועי

לכל בית האווירה המיוחדת שלו. לכל סלון האנרגיה והתחושות שהוא מעביר. כשאתם נכנסים לבית של מישהו אחר אתם יודעים לומר האם אתם מרגישים כיף לשבת להתארח או רתיעה. יש הרבה סוגים של בתים והרבה סוגים של עיצובי סלון.

לכל סלון הסגנון והאופי המיוחדים שלהם וההתאמה שלהם לאופי של בני הבית.

ניקוי ריפודים

אך לא בכל הבתים הסלון נבחר באופן מחושב ומתוכנן, בהרבה מאוד בתים הסלון עוצב באופן אקלקטי שבו התחברו להם רהיט לרהיט מתקופות וממקומות שונים ומתקופות שונות.

אנחנו חיים בעולם שבו האריזה חשובה לפעמים אפילו יותר מהתכולה. אנחנו מתרשמים מעיצוב ומאסתטיקה שמנהלת מערכת יחסים טובה עם ניקיון והתאמת צבעים נכונה. חשוב לנו להיות מעודכנים ומתואמים עם הטרנדים האפנתיים והסגנונות השולטים וזה אומר לא פעם לבצע שינויים בבחירות שעשינו בעבר.

אבל אנחנו גם נוסטלגיים. יש לנו חיבור רגשי לרהיטים ולחפצים שעברו אלינו מאנשים שאהבנו ואנחנו רוצים לשמור גם עליהם איתנו.

לפעמים שני הרצונות הללו גם להתחדש וגם לשמר את הנוסטלגיה והזיכרונות לא מסתדרים יחד ונוצר צורך לבחור בין להיפרד מהחפץ האהוב לבין להתאים את הסגנון של העיצוב בבית לסטייל ולסגנון העכשווי.

קיימת אפשרות נוספת  שמאפשרת פתרון יחסי לאי ההתאמה והיא בריפוד החפצים מחדש. הריפוד הוא בעצם שכבת ציפוי בצבע ומרקם חדשים שיכולים להעניק תחושת רעננות לחפץ או לחלל שלם בלי לוותר על הערך ההיסטורי והנוסטלגי.

כך או כך חשוב מאוד לזכור שכל שכבת ריפוד נוספת היא גם הזדמנות לצבירה של חיידקים בקטריות ולכלוך. כך שיחד עם הנוסטלגיה ישמרו עוד כמה דברים שלא בהכרח רציתם לשמור עליהם וחשוב לפני שעושים ריפוד לעשות ניקיון ייסודי מקצועי לריפוד בדיוק כדי לנקות את כל מה שיכול היה להצטבר מתחת לסיבי המושב , בין הקיפולים ובחיבורים למושב ולשאוב את כל זה החוצה.

שואב אבק לא יספיק במקרה הזה – סיבי הריפוד בין אם עשויים מבד /בד סינטטי /דמוי עור/עור בנויים כך שבניהם יכולים להיכלא חלקיקי אבק עם חלקיקי לכלוך אחרים.

פירורי עוגיות/ חטיפים, מזון, קצת רוטב שנשפך, מלח/פלפל או קצת סוכר שהתפזרו, חול או בוץ מהנעליים, אפילו בעלי חיים פצפונים שמצאו את דרכם פנימה, משקאות שונים שנשפכו ונספגו והשאירו שרידים כל אלה ועוד מצטברים סביב הסיבים וברווחים שבניהם ונדבקים זה לזה. שואב אבק לא יפריד את המולקולות לשם כך דרושה עבודה מסוג אחר.

חומרים ייעודיים למטרה של ניקוי וחיטוי שמוחדרים לריפוד ע"י בעל מקצוע שיודע איך לחשב את הכמות הנחוצה ולהתאים את החומר והזמן לסוג הריפוד לפי סוג החומר ממנו הוא עשוי והוותק שלו וכמובן כמות הלכלוך

חשוב מאוד להקפיד שהחומר שמוחדר לריפוד יהיה ידידותי לסביבה מצד אחד אבל גם יחטא וינקה בצורה יסודית ומוחלטת את כל שרידי הלכלוך מסיבי הריפוד.

אחרי שהחומר הוחדר לריפוד ונשאר בו למשך הזמן הנדרש נדרשת פעולת השאיבה היסודית שלו החוצה באמצעות מכשור מיוחד למטרה הזו בעל כוח יניקה ושאיבה חזקים במיוחד שמותאמים לכל סוגי הריפודים וישאב את החומר המנקה והמחטא יחד עם הלכלוך שייצמד אליהם וכך יצא החוצה.

מראה הספה /הכורסא או הכיסא שתקבלו לאחר הניקיון יוכל להשכיח מכם את הרצון לרפד אותו מחדש מכיוון שהוא יראה כחדש.

במקרים רבים כשאנשים עוברים דירה או מרגישים צורך לחדש את מראה הסלון שלהם או פינות הישיבה ושוקלים לשנות את הריפוד אנחנו מציעים להם לבצע ניקיון מקצועי והמראה שמתקבל בתום העבודה הוא ממש כמו של סלון חדש לחלוטין שמייתר את הרצון לשנות עוד.

ניקוי ריפודים וספות על ידי בעלי מקצוע מומחים חיוני לא רק להענקת מראה חדש אלא גם לשמירה על בריאות הנוכחים בבית ולכן מומלץ לבצע אותו לפחות פעם בשנה.

הניקיון משחרר את סיבי הריפוד בכל סוגי הריפודים משאריות אבק ולכלוך שהצטברו בהם ויצרו מושבות של חיידקים ובקטריות שלאנשים רגישים או תינוקות יכולים להפריע – במקרים קשים יכולים לגרום לגירוד ולאלרגיות התעטשויות ותחושת מועקה.

ובמקרים אחרים לריח לא נעים ולתחושת דביקות לא ברורה.

טעות נפוצה לחשוב שבמידה והספה התלכלכה ניקיון שלה עם סמרטוט לח או מגבון מנקה את הלכלוך. הלכלוך שנוצר לא נשאר רק בחלק העליון הנראה לעין של הספה או הריפוד אלא עובר גם לחלק הפנימי שלו ונספג בין סיבי הבד.

גם אם מדובר רק במים או גם אם ישבנו על הספה והזענו או נרדמנו עליה.

וכמובן אם יש לנו גם בעלי חיים שיושבים על הספות והריפודים יחד איתנו.

וגם אם נסענו לחופש ארוך במיוחד וכיסינו את הריפודים והספות בניילונים – אפילו אז עדיין הצטבר אבק ונכון לרענן בעזרת ניקוי ספות וריפודים

נכון, כל ניקיון יאובחן ויתוכנן לפי הצורך, סוג הריפוד גודל הספה או הכיסא והצורך, בהתאם יבחרו החומרים והכמויות ויבוצע הניקיון אבל אי אפשר לוותר על התהליך.

ניקוי ריפודים – מידע חשוב

אנשים רבים נוטים להקל ראש בחשיבות הניקיון של הריפודים והספות ומעדיפים לוותר על שירותי ניקוי ריפודים מקצועי כדי לחסוך את התשלום.
חשוב לציין כי התשלום הנדרש עבור שירותי ניקוי ריפודים משתנה מחברה לחברה ובמידה ועושים את הניקיון פעם בשנה באמת לא מדובר בהוצאה גדולה. במידה ואצלכם השירות הנדרש גבוה יותר מפאת רגישות גבוהה של בני הבית או הימצאות בעלי חיים או תינוקות וכד' קיימת תכנית מנויים בדוק למטרה הזו.

ניקיון לריפודים ולספות הוא משהו שחשוב להכניס לפעילות השוטפת של הבית – ולא כדאי דווקא לחכות איתו לניקיון של פסח- לפעמים דווקא מומלץ יותר לנקות את הסלון בסוף הקיץ לקראת ספטמבר ולאוורר את הספות והריפודים אחרי הקיץ החום והלחות שבאים איתו.

עצם הידיעה שעשינו ניקוי ריפודים כבר מרוממת את מצב הרוח והידיעה שהניקיון הזה הוא אמיתי ובריא אפילו יותר. ובכל הזדמנות שתרצו להרגיש שהבית רענן ומחודש זו אחת האפשרויות הפשוטות יחסית לביצוע. לא צריך לצאת מהבית , לא צריך לסחוב או להוביל שום דבר הכל מתבצע אצלכם ובזמן שמתאים לכם במהירות וביסודיות בלי להשאיר צורך לנקות אחרי הניקיון שוב.

המלצות
Total waist of time and money.
Jonathan Oberstein
Jonathan Oberstein
09:11 11 Feb 20
רוצה לשתף בחוויה (מתקנת). בזכות מאסטר קלין היום כאילו הביאו לי ספה חדשה 😁😁😁😁😁😁 הספה סופר נקיה!!!! חייבת להוסיף שבהתראה קצרה מאוד הם הגיעו אליי. התקשרתי ב8 וב11 ורבע הספה החלה להתנקות. חייבת להוסיף: יחס חם, מצב רוח אש, מחיר הוגן והכי חשוב מהרצפה נשארה נקיה 🤪🤪🤪מומלץ בחום רב!!!!! מכל הבחינות
Karina Gal-Ed
Karina Gal-Ed
17:43 13 Jan 20
ינון בחור מקסים, שירותי וזריז ניקה לי פעמיים את הספה והפך אותה לחדשה !!! בפעם השניה ממש הגיע בהתראה קצרה אחרי שכלב שילשל לי על הספה (ספת זמש קרם) והספה נראת כמו חדשה!!! ללא ריח ללא כתם! כבר הייתי בטוחה שאאלץ להיפרד מהסלון שלי וינון הציל אותו ברגע האחרון. ממליצה בחום !!! כדאי לכם
ליעד מזרחי
ליעד מזרחי
13:42 10 Jan 20
צוות מקצועי ביותר!שירות אדיב מינון בטלפון עד לעומר וצחי בשטח!עשו לי ספה חדשה ואני בטוח שגם השטיח ששלחתי איתם יחזור מדהים.ממליץ
מאיר סייג
מאיר סייג
09:41 09 Jan 20
Nice job, nice guy, really liked and will contact in future.
Irina LiteD
Irina LiteD
17:22 08 Jan 20
שניה לפני שאמא קנתה ספה חדשה נכנסנו לגוגל ונתקלנו באתר של ינון. הוא הגיע במהירות וניקה לה את הספה בצורה כל כך יסודית ומקצועית כך שהספה נראת חדשה! היא ממש לא הפסיקה להודות לו.אז תודה רבה ינון בשם אמא (גלי) ובשמי.
Arbel Sapir
Arbel Sapir
14:31 08 Jan 20
במצב מצוקה פניתי לימון לאחר ששתי כלבים השתחררו מהכתוב ועשו טרור בבית, הגיע בחור חייכן ואדיב ועשה לי את הספות והשטיח חדשים!
Naor Geva
Naor Geva
09:13 06 Jan 20
אין מה להמשיך לחפש!אנשים אדיבים, דייקנים, עם אנרגיה טובה, וחיוך על הפנים.שירות מקצועי , מהיר , יעיל, ונעים.תודה נתנאל על העזרה ועל השירות הברוךשתצליחו בדרככם
Ayelet Razon
Ayelet Razon
08:38 06 Jan 20
דירת שותפים עם כלב שכל היום רובץ על הספה ינון בחור מקצועי ואדיב שכל פעם שמגיע אלי (פעם בשלושה חודשים) מנקה לי את הספה כאילו קניתי אותה מחדש מקצועי ביותר ממליץ בחום ❤️
Maor Asraf
Maor Asraf
19:12 05 Jan 20
ינון האלוף הצליח להוציא ריח חריף של שתן כלבים!! הציל את הספה! תודה רבה על הכל🙏🙏
Paz Ptaya
Paz Ptaya
09:42 02 Jan 20
שירות מעולה!!להתחיל את 2020 עם רכב נוצץ!!תודה לימון המקסים על שירות אדיב ולנתנאל על עבודה נדירהמצרפת תמונות
Nathalie Yadan
Nathalie Yadan
09:54 01 Jan 20
כשמגיע מגיע שירות מעולה מכל הבחינות, עמידה בזמנים ובהתחיבויות!מזרן כמו חדש!והכל בשירות מקסים!חג שמח!
אלופיםתודעת שירות גבוהה מאוד עד בלתי מצוייהממש כיף שעשינו את זה איתכם!תודה רבה נעביר הלאה
dov fisher
dov fisher
23:16 25 Dec 19
אלופיםתודעת שירות גבוהה מאוד עד בלתי מצוייהממש כיף שעשינו את זה איתכם!תודה רבה נעביר הלאה
dov fisher
dov fisher
12:45 25 Dec 19
ממליץ בחום על ינון, נתן שירות מעולה ומהירהיה ישר מההתחלה ועשה בדיקה לראות שהוא יכול לענות על הבקשות אין יותר מקצועי מזה!
refael hay
refael hay
18:53 22 Dec 19
שירות מקסיםקיבלתי שירות מהרבה בעלי מקצוע במהלך השיפוץ, וללא ספק הכי נהניתי מהשירות שלכםספות נוצצות ושטיחים מבריקיםללא ספק אמליץתודה רבה!!
נחמה יזדי
נחמה יזדי
16:12 21 Dec 19
ינון הגיע בדיוק בשעה שנקבעו, ותקתק עבודה חבל על הזמן. אחרי חצי שנה שהכלבה שלנו יצרה לא מעט כתמים על הספה, הכל נעלם והספה כמו חדשה
Mor Yahalom
Mor Yahalom
08:13 19 Dec 19
אלופיםהחזירו לי את האור לביתהכל בחיוך ענק ובשירות אדיב יוצא מן הכלל!! תודה רבה לכם!
חייבת להודות על שרות יוצא מן הכללפניתי לינון לאחר שנשפך לי דיו על ספה ינון הגיע לתת שרות ומענה בשעה 22:40 רק כדי לציל לי את הספה החדשה.ממליצה החום על שרות איכותי אמין בעל מקצוע ברמה הטובה ביותר!!!!!
Yafit Suoliman
Yafit Suoliman
20:37 21 Nov 19
שירות מדהיםצוות של בחורים צעירים ונמרציםעבודה מקצועית מזרון כמו חדשתודה רבהמומלץ בחום
Chen Yehuda
Chen Yehuda
08:47 20 Nov 19
פשוט להוריד את הכובע בפניהם. שירות ואמינות ברמה הכי גבוהה שאני מכירבמקום החשיבה על לזרוק את הספות,פשוט חסכו לנו המון כסף וכאב ראש. ממליץ בחום רב. תודה לכם
Shlomi Harel
Shlomi Harel
10:02 13 Nov 19
יחס מזעזע ללקוחות אין מענה ממש מרגישה שמתחמקים מלענות. עבודת ניקוי גרועה לא מומלץ כלל.התשובה שלך שיקרית אם רצית לבוא אלי שוב למה אתה אף פעם לא עונה לטלפון גם עכשיו אחרי התגובה שלך אתה עדיין מתחמק הלוואי והייתה מתקשר ורוצה לבוא בגזל אין ברכה.
אביטל מזרחי
אביטל מזרחי
09:09 27 Oct 19
ממליצה בחוםתותחיםניקוח מקצועי מקיף ויסודיוהכל עם חיוך ענק וסבךנותתודה רבה!!
Shaked Jehuda
Shaked Jehuda
11:43 15 Oct 19
הגעתי למאסטר קלין דרך האינטרנט ואני הייתי די סקפטי, אבל משהו היה פה מבטיח ולכן החלטתי שאני הולך על זה רק איתםואני ממש לא מתחרט.בהתחלה ינון אמר שאין מקום לפני החג וכשאשתי התקשרה לבקש אישית שזה חשוב לה הוא אמר שהוא בודק משהו ואירי 5 דק חזר וקבע איצנו והגיעו 2 חברה חמודים ומקצוענים והכל יצא כמו שצריך הסלון נוצץתודה רבה רבה אנשים יקריםוכובן נמשיך להמליץ ולהשאר לקוחות שלכםחג שמח👍
אין צורך להמשיך לחפש! מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, לא זיהינו את הספה! הגיע אלינו נתנאל המקסים ונתן שירות אדיב שאין כמוהו. בהחלט מומלץ.
חן כהן
חן כהן
10:57 04 Oct 19
וואלה אלופיםהזמנתי שירות ויצא מ ט ו ר ף!!תודה לכל הצוות היקרבמשרד ובשטחמעריך ובטוח שאמליץ!!
האמת שחייגתי למאסטר קלין ראשונים, והיה נשמע לי טיפה יקר המחיר אז המשכתי לברר, ומהר מאוד הבנתי שלא חסר ליצנין בתחום אז מייד חזרתי לינון שהיה נשמע מקצועי מהשורה הראשונה.והיום כשהגיע אלי עומר מהר מאוד הבנתי שאני בידיים טובות, עשה עבודה מקתועיית ויסודית והספה הפכה מדוחה מלאת כתמים לנקייה ומזמינה!!מומלץ בחום!מצרף תמונות!שתהיה שמנה טובה🥬🍉
יניב חדד
יניב חדד
08:04 27 Sep 19
אחלה שירותמינון התותח בטלפון עד לצווץ בשטח40 ד והספה שלכם חדשה(והאשה נהיית מרוצה)מומלץ
Mike R
Mike R
14:20 15 Sep 19
היי לכולםרציתי להמליץ בחום על מאסטר קלין, שיחה קצרה עם ינון וכבר ידעתי שאני ממשיכה רק איתו, אדיב שירותי וומקצועי ביותר!הגיע אלי לידור, בחור מקסים ועשה עבודה מעולה!תודה לכם אלופים!!ממליצה בחום.
Oshra Guez
Oshra Guez
07:13 13 Sep 19
שירות מעולה, הגיע ממש מעכשיו לעכשיו לבקשתי, אמין זול ובשיא הנחמדות!ממליצה בחום🌸🌸
Danielle Musseri
Danielle Musseri
12:26 10 Sep 19
שירות מעולה, הגיע ממש מעכשיו לעכשיו לבקשתי, אמין זול ובשיא הנחמדות!ממליצה בחום🌸🌸
Danielle Musseri
Danielle Musseri
12:22 10 Sep 19
ספות שהיו במצב נורא יצאו חדשות. ממש לא להאמיןינון מאוד מקצועי וקשוב.התהליך לא ארוך והתוצאות מרשימותמומלץ בחום.תודה גם לנתי הנציג שעשה עבודה מהממת
Tali zini
Tali zini
07:45 08 Sep 19
ספות שהיו במצב נורא יצאו חדשות. ממש לא להאמיןינון מאוד מקצועי וקשוב.התהליך לא ארוך והתוצאות מרשימותמומלץ בחום.תודה גם לנתי הנציג שעשה עבודה מהממת
Tali zini
Tali zini
07:45 08 Sep 19
הגענו דרך האינטרנט , ניקינו ספה וכורסא.. הגיע אלינו בחור נחמד מאוד שניקה לנו אותם , עם הכורסא הייתה בעיה ובשניה ששלחנו לינון הבעלים הודעה מבלי לשאול שאלות נוספות הוא אמר "מחר אנחנו מגיעים" (הניקוי היה מקצועי , היה לכלוך שלא ירד בפעם הראשונה) , וניקו את הכורסא עד שהיינו מרוצים לגמרי.
NIv Ben Avraham
NIv Ben Avraham
19:28 07 Sep 19
הגענו דרך האינטרנט , ניקינו ספה וכורסא.. הגיע אלינו בחור נחמד מאוד שניקה לנו אותם , עם הכורסא הייתה בעיה ובשניה ששלחנו לינון הבעלים הודעה מבלי לשאול שאלות נוספות הוא אמר "מחר אנחנו מגיעים" (הניקוי היה מקצועי , היה לכלוך שלא ירד בפעם הראשונה) , וניקו את הכורסא עד שהיינו מרוצים לגמרי.
NIv Ben Avraham
NIv Ben Avraham
17:00 06 Sep 19
הגענו דרך האינטרנט , ניקינו ספה וכורסא.. הגיע אלינו בחור נחמד מאוד שניקה לנו אותם , עם הכורסא הייתה בעיה ובשניה ששלחנו לינון הבעלים הודעה מבלי לשאול שאלות נוספות הוא אמר "מחר אנחנו מגיעים" (הניקוי היה מקצועי , היה לכלוך שלא ירד בפעם הראשונה) , וניקו את הכורסא עד שהיינו מרוצים לגמרי.
NIv Ben Avraham
NIv Ben Avraham
17:00 06 Sep 19
הזמנו ניקוי קיבלנו ספה חדשה מהיום להיום והשירות מקצועי יעיל וחייכני תודה רבה ינון
RON WEIS
RON WEIS
18:23 15 Aug 19
One of the best. Just perfect service.
ness Tube
ness Tube
17:22 14 Aug 19
שירות מעולה ואדיב מקצועיות והבנה בסוגי הרהיטים השוניםהגיעו בזמן ואף הקדימותודה יינון ונתנאל!
Shlomi Dvir
Shlomi Dvir
13:43 12 Aug 19
איזה שירות מדהים, הזמנתי ניקוי ספות וקיבלתי שירות מהיום להיום (לטובת אירוח) תודה לינון ולצוות. אגב בדרך כלל אני לא כותב ביקורות אבל הפעם אין לי מילים, הבית נוצץ תודה רבה.
Eyal Rahamim
Eyal Rahamim
11:38 04 Aug 19
אני ממש מופתעת מהביקורות הטובות שקראתי.. אני מרגישה חובה לכתוב מה שעברנו כדי שלקוחות נוספים לא יפגעו !!! אנחנו הזמנו את מאסטר קלין לנקות כריות של ספות מרפסת שהתלכלכו מחומר אטימה של בינין . אחרי ששלחתי תמונות והובטח לי שזה ניתן להסרה, קיבלתי הצעת מחיר. ציינתי בפניו כמה פיצים שמדובר בכריות יקרות ולכן אנחנו מעדיפים לנקות את הכריות ולא להחליפן . עלות הניקוי לא היה זול אבל בחרנו באפשרות הזו. הגיע אלינו בחור עובד של החברה - אחרי שהתקשר 3 פעמים ודחה את שעת הגעתו ( 19:30 בערב!!) הוא היה חסר סבלנות וציין בפנינו שהוא מצפה לטיפ ( עוד לא ראה את העבודה!!).התחיל לעבוד על הכריות בזמן שבעלי ניסה להשכיב את הבנות לישון וקרא לו כעבור 10 דקות אחרי שהכרית הראשונה נקרעה!!!. ביקשנו שיפסיק את העבודה ויצרתי קשר עם המנהל ״ינון״. תחילה היה אדיב ונחמד אך כאשר גילה שעל מנת להחליף כרית אחת צריך לקנות סט שלם הוא סירב לשלם. מאותו רגע התקשורת איתו ( שהיתה בהודעות ) היתה עויינת ולא נעימה. לבסוף ניתק קשר -״ אני יוצא מהסיפור הזה תטפלי בזה את מכאן..״ בקיצור קנינו סט חדש שעלה לנו המון כסף ולא זכינו לשום פיצוי ממאסטר קלין. ברור לכולנו שלא תמיד השירות שמציעים מתקבל , אבל נדיר שאני לא מקבלת שירות או אחריות על מה שנעשה או מה שהושחט.. לנו זו חולה ראשונה מסוגה. אז במקרה שלנו לא היה שירות, לא היתה איכות, לא היתה אחריות ולא היה נעים!! מודה שפניתי אליהם לא דרך המלצה אלא בגלל שהיו בין הראשונים בדפדפן ... טעות לעולם חוזרת!!!
katia orvin
katia orvin
13:53 03 Aug 19
שירות שקשה לתאר במילים!הזמנו אני וכלתי ושנינו מרוצות עד השמים!תודה!
Ronit Ellner
Ronit Ellner
07:09 29 Jul 19
אחלה שירות בכל המובניםעמידה בזמניםניקוי מקצועי ויסודי!תותחים!!
Tal Shavit
Tal Shavit
07:39 25 Jul 19
אין מה להמשיך לחפש, ניקוי מקצועי אדיב ואמין. אחרי שרואים את התוצאה לא מבינים למה חיכינו כל כך הרבה זמן עם ניקוי הספות בסלון. מומלץ ביותר.
גיל ציוני
גיל ציוני
12:50 16 Jul 19
ינון בחור מקסים, נתן שרות מהיר ויעיל! במחיר מצויין! ממליצה מאוד!
Anat Bar
Anat Bar
09:25 04 Jul 19
יצרתי קשר עם מאסטר קלין, וכבר למחרת דאגו להגיע ולעשות את העבודה. שירות מהיר ומקצועי ותוצאה מצוינת. חידוש של ספה בשעה, ניקוי והסרת אלרגנים והסלון שלנו נראה כמו חדש. שירות מעולה!
Ethan Dvir
Ethan Dvir
09:50 24 Jun 19
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו
1700501581
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:מבצעים
השירותים שלנולייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם