פוליש – ניקיון נוצץ לאורך זמן
שתף
פוליש

פוליש – ניקיון נוצץ לאורך זמן

calendar 11 דצמבר 2018

רבים מאתנו, שמים לב ומעוניינים ברצפות נקיות ומבריקות, אבל כיצד ניתן לשמור על ברק הרצפות לתקופה ארוכה? התשובה היא פוליש מקצועי. יש לדעת, כי לא כל רצפה מתאים לה הברקה מקצועית היות וקיימות רצפות שמתאימים להם סוגים שונים של הברקה מקצועית, הנעשית באמצעות מכונות מקצועיות וחומר הברקה שיש להתאים על פי סוג הרצפות. אחד הדברים הבולטים בכל בית הן המרצפות ולכן יש לבחור חברה מתאימה שתדע לנקות ולהבריק באופן מקצועי ונכון את הרצפות. יש לציין כי הברקת רצפות באופן מקצועי, על ידי חברה מוכרת שעוסקת בתחום זה שנים. פעולה זו, חוסכת כסף רב, היות והרצפה תיראה כחדשה ואם היא נשחקה, לא יהיה צורך להחליף ריצוף חדש, מה שיחסוך לכם כסף רב.

סוגי הפוליש הקיימים בשוק ולאיזה סוג רצפות הם מתאימים

אחד מסוגי הפוליש הפופולריים והמוכרים הינו פוליש קריסטל, שהוא מומלץ לרצפות העשויות משיש או אבן. פוליש זה, מעניק לרצפות הגנה משריטות ונזקים. המראה הינו מבריק ונוצץ. הפעולה של הברקה זו, נעשית באמצעות צמר מגנזיום, כשאר באמצעותו ניתן יהיה להגיע לרצפה מבריקה ונוצצת. זוהי עבודה הדורשת מקצועיות ויש לבצע אותה באמצעות חברה המתמחה בכל סוגי הקרצוף וההברקות של כל סוגי הרצפות.

פוליש ווקס- מעניק שכבת מגן לרצפות לאורך זמן, פוליש אנטי סטטי, מעניק הגנה מפני החלקה והגנה מחשמל סטטי. פוליש אקרילי – אחראי על איטום סדקים או חורים ברצפות ומונע החלקה. ניתן למצוא הברקה אקרילית אשר מכילים UV, נגד קרני השמש ובכך, הם למעשה מונעים השחרת המשטח מצריבת קרני השמש. למשל, ניתן למצוא פוליש אקרילי בגגות מרוצפים, כאשר הם חשופים לשמש היוקדת.

טיפול תקופתי לשמירה על רצפות מבריקות במראה חדש ורענן

יש לבצע טיפול פוליש תקופתי, כגון ליטוש של רצפת שיש, אשר שומר על הרצפות בבית או במשרד. הרצפות תיראינה מבריקות ונקיות למשך שנים. באמצעות הסרת הלכלוך והשומנים שהרצפה צברה שנים, ניתן יהיה ללטש את הרצפות ולהחדיר בהן חומר מיוחד שימנע את שחיקתן במהירות גדולה. לאחר ביצוע הפוליש המתאים, ניתן יהיה בקלות יתר, לתחזק ולשטוף את הרצפות שתישארנה מבריקות לשנים, עד לביצוע הפוליש הבא.

קיימים סוגי פוליש אשר מתאימים לריצוף של מוסדות, בתי חולים וכדומה. למשל במקומות כגון מפעלים או בתי עסק המייצרים מוצרי אלקטרוניקה או רכיבים אלקטרוניים, מומלץ לבצע הברקה אקרילית, היות וסוג הברקה מקצועית זו, מבודד חשמל על הצד הטוב ביותר.  

חברת ניקיון מקצועית המתמחה בכל סוגי הפוליש והניקיון

שוק החברות המציעות פוליש הינו עמוס לאיפה. והתחרות בין החברות היא קשה. שוק זה מוצף בחברות חדשות שאין להן ניסיון ולכן יש לבחור בחברת ניקיון מוכרת. נציג מטעם החברה, יגיע אל ביתכם ויבחן את סוג הרצפות, בכדי לדעת באיזה סוג של קרצוף וחומר הברקה יש להשתמש על פי חומר הגלם שמהן הן עשויות. יש לקרוא לחברה, המכירה את החומרים הטובים ביותר להברקת הרצפות בשוק, כאשר הן מציעות תוצאות ניקיון מקסימליות. מעכשיו אין צורך לחפש חומרי ניקוי להברקת הרצפות, היות וחברה טובה תעשה את העבודה עבורכם ותטפל בכל הדרוש, כך שביתכם או משרדכם, יישאר נקי ומטופח לאורך זמן רב.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ