ניקוי ספות ביתי מקצועי VS ניקוי ספות ביתי
שתף

ניקוי ספות ביתי מקצועי VS ניקוי ספות ביתי

calendar 11 מרץ 2021

מערכת הסלון הביתית זה בהחלט האזור המושלם ביותר שכיף לחזור אליו בכל יום כשאתם מסיימים את יום העבודה. אז בעוד מערכת הישיבה מקבלת את מלוא תשומת הלב גם מכם וגם מהאורחים שלכם כל מה שצריך זה לתחזק ולמגר את הלכלוך שהצטבר במשך הזמן. 

לצד כל שאר הרהיטים והמזרנים בבית כך גם מערכת הישיבה שלכם "שניזונה" לעיתים קרובות מאבק, נגעים כאלה ואחרים ואם יש חיות מחמד בבית זה בהחלט תורם למצב- מצב שאפשר וצריך לתקן באמצעות ניקוי ותחזוקה פשוטים יותר מכפי שנדמה לכם. 

אז האם תמיד יידרש מכם להתקשר אל חברת ניקוי שתעשה עבורכם את העבודה הקשה? מסתמן שאפשר גם אחרת, לפני שאתם מתקשרים אל נותני שירות במאמר זה ננסה להדריך אתכם כיצד להתמודד עם תחזוקת הסלון בשיטת "עשה זאת בעצמך". 

ניקוי ספות – מתי זה עלול להפוך לבלתי נמנע?

ישנם מצבים בהם תוכלו לממש ניקוי ספות לבד, אבל יש בהחלט מצבים שאין מנוס מהם או אז יידרש מכם לתקשר עם חברת ניקוי מיומנות על מנת שזו תוכל להתמודד עם כתמים קשים שאינם ברי הסרה. לרוב כאשר מדברים על כתם שהוא עמוק בסיב הבגד יהיה קשה להתמודד עימם לבד.

לעומת זאת ישנם בהחלט מקרים בהם תוכלו להתמודד עם הכתם לבד וכך לחסוך את ההוצאה של הזמנת שירות ניקיון עד הבית. בעל החיים שלכם הותיר הפתעה על הספה? החדשות הטובות שבמקרה הנ"ל תוכלו להיפטר מהכתם במהירות וללא מעורבות של גורם או שירות חיצוני אחר.

במצב של כתמי שומן גוף שיופיעו על מסעדות הידיים או לצד הראש זה יהיה הרבה יותר קל ממה שנדמה לכם. במצב הנ"ל כאמור לא נספג הכתם בסיב הבד ולכן הוא מאפשר תיקון המצב בכוחות עצמכם באמצעות כף סודה לשתייה מהול בחצי דלי מים חמים לצד חצי כוס אבקת כביסה והברשה חוזרת ונשנית אך עדינה על המקום. 

במצב הנ"ל יתמוסס השומן וכבר בשלבי הניקיון המוקדמים יהיה ניתן לראות כיצד הספה מקבלת חזרה את חיותה ואת הברק האבוד. במצבים של כתמי אוכל או שתייה המצב גם הוא יהיה פתיר ברוב המקרים והוא ידרוש מכם חצי כוס חומץ לבן, 2 כפות מלח לימון מהול בחצי דלי מים וגם כאן הברשה עדינה שתשיב במהרה את הנראות המושלמת לבד. 

מתי צריך חברת ניקוי ספות? 

אם ניסיתם את כל האפשרויות וקלו כל הקיצים ייתכן ואתם צריכים חברת ניקוי ספות מקצועית. באמצעות חברת ניקוי ספות מקצועית תוכלו להסיר את כל הכתמים המורכבים שנוצרו במשך זמן והכי חשוב לא יידרש מכם להיפטר ממערכת הישיבה האהובה והמוערכת עליכם. 

סיב הבד נפגם בצורה קשה והכתם צבר זמן ומקום? כל מה שאתם צריכים זו חברת ניקוי ספות והנה אתם כבר יכולים להמשיך ולהוקיר עוד כמה שנים למערכת הישיבה שלכם- הכול בזכות שירות ניקוי אחד שעושה ויודע את ההבדל. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ