המלצות וטיפים לניקוי ספור עור
שתף
sapor-or-amiti-mezuyaf

המלצות וטיפים לניקוי ספור עור

calendar 17 מאי 2021

מלאכת ניקוי ספות לא אמורה להיות מסובכת בתנאי שעושים את זה נכון או מעבירים את משימת הניקוי לידיים המהימנות. רוצים בכל זאת לנסות ולנקות את מערכת הישיבה שלכם בכוחות עצמכם? 

מחד גיסא, הרצון לחסוך בעלויות ולוח זמנים ברור, מחד גיסא אם בוחרים להשתמש בחומרים שאינם נכונים זה בהחלט יכול להוביל לתוצאה ההפוכה ואף להגדיל את הנזק או הכתם המצוי על ספת העור שלכם. רוצים שזה יקרה לכם? אין לכם מושג באילו חומרי ניקוי עדיף להשתמש ובאילו לא? הנה כל המידע שאתם צריכים לפני שאתם לוקחים על עצמכם את מלאכת ניקוי ספות עור שלכם. 

שלב א' # להכיר את חומרי הגלם ורק אחר כך להתחיל במלאכת הניקוי 

אין ספק כי יש לא מעט סוגי כתמים, השאלה היא מאיזה חומר גלם עשויה הספה שלכם? זה חשוב היות שסוג הבד בהחלט יכול להשפיע על התוצאות הסופיות של הניקוי. לצורך ההשוואה אם אתם בוחרים לנקות ספה מבד סינתטי זה יהיה פרקטי יותר ורחיץ ביחס לבד טבעי שהוא מורכב יותר לניקוי. 

כמו ניקוי ספות בד כך גם ניקוי ספות עור המצריכות התייחסות מיוחדת לפני שמתחילים את מלאכת הניקוי. לצורך הדוגמה אם העור סדוק, שחוק, מפוצץ או אפילו שחוק, כדי מאוד לעצור ולהעביר את מלאכת הניקוי לנותני שירות שמבינים בתחום ויכולים לטפל בספה בצורה המתאימה. 

אז איך זה עובד בקלין סופה? ראשית נבדוק את סוג הבד או העור, נוודא שאפשר לנקות והכי חשוב נוודא כי שום פעולה מפעולת הניקוי לא תגרום לנזק גדול יותר. כמו כן במצב שצריך לבצע ניקוי ספה בין שהיא מעור או מכל חומר אחר נבין את המוטל עלינו ובמקרים מסוימים אף נמליץ בפניכם שלא לעשות דבר כדי שלא לגרום נזק גדול יותר. 

שלב ב' # ועכשיו לניקוי הספה עצמה – איך עושים את זה נכון? 

בשלב הראשוני יש לאבחן את סוג העור ולוודא כי הוא בר ניקוי ולא ייפגע בשל מהלך זה. 

בשלב השני שואבים את הלכלוך החיצוני, מרככים את העור עם קצת מים וסמרטוט ומיד לאחר מכן משתמשים בתמיסה או משחה מתאימה לניקוי של ספות מעור. את פעולת הניקוי מבצעים בעדינות תוך כדי שפשוף עדין ביותר ומיד לאחר מכן מנגבים את העור. 

כדי שפעולת הניקוי תצליח יש להתייחס לכל חלק וחלק בספה באופן נקודתי, לנקות בעדינות ולייבש כל חלק לחוד. בשלב האחרון יהיה עליכם לשמן את העור וזאת כדי להזין את העור ולהשיב לו את הנראות המבריקה והאחידה שהופכת או שומרת על המראה היוקרתי של הספה. 

בסיכום דבר, אם אתם בוחרים לבצע ניקוי ספות עור בעצמכם נקו אותה עם מים בלבד, השתמשו בשואב אבק, היזהרו מחומרים לא מתאימים כמו אקונומיקה ואל תפספסו לפחות שלוש פעמים בשנה או יותר למשוך את השמן (לא לשפוך בשום אופן) על גבי עור הספה. 

חושבים שניסיתם את הכול ועדיין הנראות של הספה חסרת חיים? קלין סופה – עוזרים לכם להשיב את המראה המושלם למערכת הישיבה שלכם. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ