הסרת לכלוך של בעלי חיים מספות

19 אוגוסט 2018
שתף כתבה:

חיות מחמד הן בני משפחה לכל דבר, מקור לשעשוע וללימוד הילדים אחריות מהי. ועם זאת, לא נעים להיכנס לבית שבו מגדלים כלבים, חתולים, חמוסים או כל חיית מחמד אחרת, להתיישב על הספה ולגלות שהתיישבתם על שכבה של פרווה ולכלוך, שלא לדבר על הניחוח שעלה מן הספה ברגע שנגעתם בה…

החדשות הטובות הן שיש דרכים של ניקוי ספות מלכלוך של בעלי חיים, להלן נכיר חלק מהן.

לפני ניקיון הספה, דאגו לניקיון בעל החיים

אחת הסיבות לבעיה של ריח לא נעים העולה מהספה היא שלחיית המחמד עצמה יש ריח לא נעים. אם תשמרו על ההיגיינה של בעל החיים, אזי גם כשהוא יתחכך בספה או ישכב עליה – לא תיווצר בעיית ריח. לכן הקפידו לחפוף את פרוותו מעת לעת באמצעות שמפו מתאים, ולייבש היטב את הפרווה לאחר מכן בעזרת מגבת, מייבש שיער או קרני השמש ביום חם.

בנוסף הקפידו להבריש את פרוות בעל החיים בקביעות וכן ודאו שאתם מעניקים לו תזונה נכונה; כלומר, שהאוכל שבעל החיים מקבל טרי ומזין.

ניקוי כתמי צרכים של חיית מחמד מהספה

אם בעל החיים עשה את צרכיו על הספה, תוכלו להשתמש בחומץ וסודה לשתייה כחומר ניקוי ביתי יעיל למדי (אל תשכחו לבדוק קודם בפינה נסתרת שהשימוש בהם או בכל חומר ניקוי אחר הוא אכן מועיל ולא מזיק לספה). לאחר מכן ניתן להשתמש במפיץ ריח באזור זה על מנת לנטרל כל זכר ל"תאונה" שאירעה שם.

חשוב לטפל בבעיה במהירות ולא לדחות אותה, משום שהשתן של בעלי חיים עשוי להיות חומצי מאוד ולהותיר כתם בלתי שלא תוכלו להסיר לאחר מכן.

ניקוי פרוות בעלי חיים מהספה

שואב אבק טוב בדרך כלל מהווה פתרון יעיל נגד פרוות בעלי חיים על הספה. מומלץ להשתמש בו באופן קבוע, לפחות פעם בשבוע אם לא יותר, ולא לחכות עד שיגיעו אורחים – משום שפרוות בעלי חיים נוטה להצטבר וככל שחולף הזמן כך קשה יותר להיפטר ממנה.

בנוסף ניתן לרכוש גלגלת ייעודית לניקוי פרווה, מעין מקל שסביבו כרוך נייר דביק; או כפפה מיוחדת שבעזרת "ליטוף" של הספה אוספת את כל הפרווה שנדבקת אליה.

הסרת לכלוך של בעלי חיים מספות
5 (100%) 1 vote[s]
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם
לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם