מדריך הסרת מדבקות מהספה מעודכן ל-2020
שתף
הסרת מדבקות מהספה

מדריך הסרת מדבקות מהספה מעודכן ל-2020

ינון יזדי
ינון יזדי

בין אם יש בביתכם ספת עור או ספת בד מעוצבת, אתם תרצו לשבת עליהן כשהן נקיות מאבק, כתמים, בקטריות ואף עובש. בין שלל סוגי הכתמים שעשויים להיספג בספות, לפעמים יש צורך גם בהסרת מדבקות מהספה. אם כך, כיצד מומלץ להסיר מדבקה מהספה? הנה כל המידע.

כמעט בכל בית ודירה ישנה ספה, לעיתים גם יותר מספה אחת. בעוד שתמיד יהיה חשוב לשמור על ניקיון הספה, יהיה גם חשוב לוודא כי הספא מחוטאת מבקטריות שונות. למעשה, הטיפול של ניקוי ספות שונה במהותו מהטיפול של חיטוי ספות ומזרונים, מיטות ורהיטים. בין כל סוגי הניקיונות לבתים, חברת ניקיון מקצועית גם תוכל לספק לכם את השירות של הסרת מדבקות מספות. הילדים השאירו מדבקה על הספה? ניתן להסיר אותה.

מה חשוב לדעת לפני הסרת מדבקות מספות בבית ובמשרד?

בכדי להסיר מדבקות מספות, אנחנו ממליצים לכם לקבל סיוע מקצועי. בסופו של דבר, המדבקות האלו משאירות דבק לאחר שמנסים להסירן. ברגע שיש לכם דבק על הספה ואתם מנסים להסיר אותו עם מים, אתם בדרך כלל תיצרו עיסה דביקה שלא ניתנת להסרה.

אם כך, אנחנו מבינים שהסרת מדבקות אמורה להתבצע על ישי מומחי ניקוי? ובכן, כן, אבל זוהי לא התשובה המלאה. בפועל, חברת ניקיון מקצועית צריכה לעבוד גם עם חומרי הניקוי הנכונים. אמנם לא קיימים חומרי ניקוי ייעודיים להסרת מדבקות, אבל ישנם חומרי ניקוי מומלצים לביצוע פעולה זו.

באילו חומרי ניקוי ייעודיים תשתמש חברת הניקוי?

חברת ניקיון מומלצת ומקצועית לרוב תשתמש בחומרי ניקוי ירוקים. חומרי ניקוי ירוקים נקראים גם חומרי ניקוי אקולוגיים, מה שניתן למצו אצל חברות הניקוי המובילות. ברוב המקרים, חברות כמו מאסטר קלין מזריקות את חומרי הניקוי עד עומקים של כ-10 ס"מ לתוך הספה.

ברגע שהחומרים האקולוגיים מוזרקים אל תוך הספה, חשוב לקחת בחשבון שהיא יוצאת מכלל שימוש למשך 4-6 שעות. אם אתם מעוניינים להזמין שירותי ניקוי להסרת מדבקות מספות, אנחנו ממליצים לכם קודם כל לברר באילו חומרי ניקוי והסרת מדבקות חברת הניקיון משתמשת.

מה לאחר שבודקים באילו חומרי ניקוי חברת הניקיון משתמשת?

לאחר בדיקה זו של סוג חומרי הניקוי, גם תמיד יהיה מומלץ לפעול בשיטה של השוואת מחירים בין חברות ניקיון. שימו לב, אם חברת הניקיון משתמשת במכונות ניקוי עוצמתיות בכדי להסיר את המדבקה מהספה, זה אכן עשוי לייקר את הטיפול.

אם יש צורך בשימוש במכונת ניקוי, יהיה כדאי לדעת זאת מראש. לבסוף, אנחנו ממליצים על שירות הסרת מדבקות מספות עור, ולא רק הסרת מדבקות מספות בד. נכון, לעיתים יהיה קל יותר לנקות לבד ספות עור, אבל עדיין לא כדאי לקחת את הסיכון שמא ייגרם נזק מיותר לספה.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ