ניקוי ספות עור הפוך – כיצד עושים זאת נכון?
שתף
חידוש ספות/ניקוי ספות

ניקוי ספות עור הפוך – כיצד עושים זאת נכון?

calendar 28 יולי 2020

ספות עור הפוך מקנות מערכת ישיבה ביתית או משרדית שיש בה נגיעה של יוקרה. העור ההפוך מקנה מראה קטיפתי רך וענוג והוא מתאים כמעט לכל סגנון עיצוב, החל מעיצוב מודרני עד עיצוב תעשייתי, כפרי, רטרו, אקלקטי וכולי.

מערכות ישיבה מעור נחשבות יקרות יותר מכאלה עשויות בד – לכן חשוב לתחזק ולנקות אותן על בסיס שבועי או חודשי באמצעות חומר ניקוי ייעודי שאפשר להשיג בכל סופר מרקט או בחנות לחומרי בניין וניקיון. אבל מה עושים כשיש כתמים שלא יורדים מהריהוט? במקרים כאלה חשוב לבצע ניקיון מקצועי ונכון.

[list-posts-basic]

איך אפשר לנקות ספות מבלי לפגוע במרקם של הריפוד?

כאשר מנקים ספות עור הפוך/ עור רגיל/ בד קטיפה וכדומה – יש להבדיל בין סוג הניקיון ולשים לב כי הוא מתאים לחומר שממנו עשויים הריפודים. לדוגמא: כדי לנקות ספות עור הפוך חשוב לא לנגב את הספה עם מטליות לחות או סקוטש' ברייט, כדי לא לפגוע במרקם העור. במקרים כאלה בחרו חברות ניקיון שיודעות כיצד לנקות את הבד באופן שלא פוגע בחומרים, תוך חיטוי הספה וחידוש מראה הרהיט.

עבור ספות קטיפה יתאים שימוש בלימון עם מלח להסרת כתמים. לעיתים יהיה צורך בניקוי עם נוזל כלים או הקפאה של הלכלוך והסרתו באמצעות קירור בקרח על מנת להסיר דבקים כמו מסטיק וכולי.

ניקוי ספות בד נעשה גם הוא בשיטות שונות כמו בעזרת מכשיר לניקוי ספות ועבודה מקצועית להסרת הכתמים, הזרקת מים עם חומרים מיוחדים לתוך הספה, והשרייה של החומר בתוך הרפוד כדי לגרום ללכלוך לעלות מעלה. לבסוף מבצעים שאיבת לכלוך וחידוש מראה הבד.

מנקים לבד – כמה טיפים טובים

במידה ואתם רוצים לנקות כתמים באופן מידי, חשוב לבצע את הפעולות הבאות:

  • ספגו את הנוזל או החומר שהכתים את הספה ועשו זאת בתנועות טפיחה ולא בתנועות מריחה כדי לא לגרום לכתם להתפשט למקומות אחרים.
  • לאחר הספיגה השתמשו בנוזל ניקוי כמו נוזל כלים או חומר מיוחד של ניקוי ספות. עשו זאת בעדינות. עבור ספות עור הפוך השתמשו במעט חומץ שיעלים את הכתם או בתרסיס ייעודי עבור ניקוי ספות עור הפוך.
  • ייבשו את האזור הלח באמצעות פן. שאבו את הריפוד עם שואב אבק.
  • המתינו לייבוש מלא. אם הכתם לא יורד בחרו חברת ניקיון מומחית בניקוי מערכות ישיבה מעור הפוך.

כיצד בוחרים חברת ניקיון טובה לביצוע הפעולות השונות?

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון מקצועית, שימו לב כי היא מומלצת מנוסה ויודעת לנקות מערכות ישיבה ללא פגיעה ברהיטים. בחרו חברה המספקת הדגמה בחינם, התחייבות לניקיון מלא ויסודי, ניקוי בחומרים אורגנים, ובצעו השוואת מחירים כדי לבחור במחיר הטוב ביותר. בכך תבצעו בחירות נכונות והבית שלכם יראה חדש רענן ונקי.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ