ניקוי עור הפוך
שתף
ניקוי ספות עור

ניקוי עור הפוך

calendar 10 מאי 2018

ישנם מוצרים שונים המיוצרים מעור הפוך, אם נעליים, חגורות, תיקים או ספות. ניתן למצוא חומרים שונים עבור ניקוי עור הפוך, אך עדינות הינה מילת המפתח בניקוי מוצרי העור  שבהם נכלל גם הזמש {עור הפוך}. לעיתים נראה כי מוצרים המיוצרים מעור הפוך עשויים להיות קשים לניקוי, אך למעשה זה לא קשה כלל. ניתן למצוא שיטות שונות כגון שימוש עם חומרים טבעיים כגון חומץ לבן, או שימוש במחק משרדי לבן להסרת כתמים. אם מדובר על נעלי עור הפוך, ספות, תיקים או חגורות, ישנן עוד דרכים לניקוי מוצרים אלה.

שימוש בציפוי נאנו קרמי, שומר על משטח עור כגון ספות מעור הפוך, מפני ספיגת נוזלים וחומר זה להגנה על עור הפוך, שומר על הספות מפני ניקוי עור הפוך לעיתים קרובות יותר. יש לבחור את חומר הניקוי הנכון בהתאם אל המוצר שברצונכם לנקות. למשל נעלי בלנסטון עשויות מעור הפוך וישנם חומרי ניקוי, אשר ניתן לנקות באמצעותם נעליים אלה.

אז כיצד ניתן לנקות בעצמנו מוצרים העשויים מעור הפוך?

נתן לרכוש מברשת מיוחדת בחנויות שמשמשת להסרת כתמים מעור הפוך כמו בוץ יבש. לפני שמתחיל בשלב ניקוי עור הפוך,  יש להבריש בעדינות כמעט כמו ליטוף של המשטח המלוכלך. לאחר השלב הזה, מברישים  באופן עדין לכוון אחד ובתנועות קצרות ואחידות לאורך המשטח המלוכלך עד שהמשטח הופך להיות נקי. ניתן למצוא קובייה מיוחדת לניקוי זמש או עור הפוך שהיא פועלת בדומה למחק. ניתן למחוק את הכתמים.

כאשר מדובר בכתמים קשים יותר, ניתן לנקות באמצעות חומץ לבן מהול במים, אך יש לנסות באזור קטן יותר, באמצעות מקלון אוזניים מהול בחומץ המהול במים. לאחר מכן, יש להמשיך בהברשה עדינה ממש כמו בשלב הראשון והכתמים ייעלמו כלעומת שבאו.

ניקוי ספות מעור הפוך

כאשר מדובר על ספות העשויות מעור הפוך, הטיפול בהן יהיה שונה, היות וחברת ניקיון ריפודים, אשר מתמחה עם ניקוי עור הפוך בסלונים ומערכות ישיבה שונות. ראשית הפעולה בניקוי זה היא מורכבת יותר משום שישנם הליכים של עיבוד, שיוף וריכוך העור ולבסוף, צביעת העור בצבעו המקורי.

מאמרים נוספים

חברה לניקוי ספות

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ