שתף
ניקוי ספות בקריות

ניקוי ספות בקריות

calendar 3 מאי 2018

ניקוי ספות בקריות – ישנם מתחרים רבים של חברות ניקוי ספות, חברות אלה, מעוניינות כי הלקוחות החדשים שלהם, יזמינו מהם שירות על בסיס קבוע ולכן יעניקו שירות יעיל ומקצועי. ישנן חברות ניקוי ספות בקריות, אשר מורידות את מחיריהן, לאור התחרות הרבה בתחום. ראשית, על מנת לבחור מבין המגוון הרחב, אשר עשוי אף לבלבל אותנו, יש לברר מה הוותק של החברה, אם יש עליה המלצות, אם יש לה מכשור משוכלל, אם נציג יגיע אל ביתכם על מנת לאמוד את סוג הבד, מחיר הניקוי והמכשור וחומרי הניקוי שהוא יצטרך להביא עמו, לאחר שהוא יתן לכם הצעת מחיר.

ניקוי ספות בקריות – האם מחיר ניקוי ספות הוא זהה

יש לציין, כי המחיר של ניקוי ספות בקריות או בכל מקום אחר בישראל, אינו זהה. ראשית סוג הלכלוך, והכתמים, מצב הספה, סוג הבד, אלה הם הקריטריונים החשובים לעלות של מ"ר. ספות מסוק אלקנטרה או אימפאלה, הניקוי שלהן יהיה מורכב וארוך יותר, במיוחד אם יש להוסיף ציפוי הגנה נגד כתמים. ישנם בדים סינתטיים אחרים שקל יהיה לנקות ולכן המחיר יהיה בהתאם. יש לדעת כי על מנת לתחזק נכון את הספות ולחשב את העלויות של התחזוקה, הקפידו לרכוש ספות מבד שקל יהיה לנקות אותם, כמו בדים סינתטיים או בדים הדוחים כתמים כמו בד אימפאלה או אלקנטרה.

לפני ואחרי ספה לקוח חדש

על מנת שתדעו כי המחיר הינו סביר, כדאי להיכנס לאתרי השוואות מחירים בתחום הניקיון ושם תוכלו למצוא אפילו על פי סוג הבד, את המחיר הראלי והנכון של ניקוי ספות בקריות. גם טיפול בסלון העשוי מעור, יהיה שונה מאש ניקוי סלון בד, היות ובעור לא משתמשים עם מים, כי אם בחומרי ניקוי מיוחדות בדמות  קרם, אשר מתאימים על פי סוג העור.

סניפים מרכזיים בקריות:

סניף מאסטר קלין קריית חיים

סניף מאסטר קלין קריית אתא

סניף מאסטר קלין קריית ביאליק

חסכו באמצעות ניקוי ספות מקצועי

יש כאלה שלאחר כמה שנים, כאשר הסלון שלהם כבר מוזנח מכתמים, ימהרו לרכוש מערכת  סלון חדשה. לא כדאי כי זה מה שגם אתם תעשו, כי מחיר של סלון חדש, יעלה אלפי שקלים ויותר. אם הסלון שלכם נוח ואתם מאזור הקריות, אין דבר יעיל וחכם יותר לעשות, מאשר לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בניקוי ספות כך שמערכת הישיבה שלכם בסלון, תיראה כחדשה, כאילו עכשיו נרכשה מחנות הרהיטים.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ