ניקוי בדי ריפוד לספות
שתף
ניקוי ספות ובדי ריפוד

ניקוי בדי ריפוד לספות

calendar 11 נובמבר 2018

הספה שלך ידעה ימים טובים יותר? הילדים גדלו והגיע הזמן לנקות ולחדש את מראה הספה שלכם? מתמחים בניקוי בדי ריפוד לספות בכל גודל ומכל סוג. השירות שאנו נותנים מתבצע בבית הלקוח – כלומר אינך צריך לעשות דבר מלבד ליצור איתנו קשר. אנו מגיעים אליך עד הבית ביום ובשעה הנוחים לך ומתחילים בעבודה מיד. במידה ותרצה הדגמה ללא כל על עלות – נשמח לעשות זאת עבורך בו במקום. ברגע שתראה את התוצאות מול עיניך אתה תבין כמה הספה לך מלוכלכת וכמה כדאי לך להשקיע בניקוי שלה ולשלם הרבה פחות מאשר קנייה של ספה חדשה.

מומחיות וניסיון רב שנים בניקוי בדי ריפוד

כל אנשי המקצוע שלנו במאסטר קלין עברו הכשרות רבות ושנים ארוכות של ניסיון בתחום ניקוי ספות בבית . כאשר אתה מזמין אותנו לבצע לך את השירות של ניקוי ספות אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי אנו נעשה את העבודה שלנו במקצועיות ובמומחיות רבה ואתה תקבל ספה הנראית כחדשה, נקיה מבחוץ וגם מבפנים. חשוב שתדע שניקוי שטחי רק של הכתמים הנראים לעין אינו יעיל וכעבור מספר שבועות הכתמים יחזרו לעטר את הספה שלך. לכן חשוב להקפיד על ניקוי עמוק ויסודי אשר ישאיר אותך עם ספה נקייה באמת.

השיטה שלנו לניקוי בדי ריפוד

לנו יש שיטה ייחודית המעלימה כתמים ומנקה את הספות בניקוי עמוק מבפנים ומשאירה לך ספה הנראית כחדשה! שיטת הניקוי בה אנו משתמשים כוללת החדרה של חומרי ניקוי יעודים לספות וידידותיים לסביבה לעומק של כ 10 ס"מ אשר מנקה באופן יסודי מאוד כל אבק וכתם שנכלא לאורך השנים בתוך הספה שלך, כך שבתום הניקוי הספה לא רק נראית נקייה ובלי כתמים מבחוץ – היא נקייה גם מבפנים, ואתה יכול להיות מאושר ומרגוע ולהתכרבל עליה ללא כל חשש מאבק או כל לכלוך אחר.

אמינות ושקיפות מול הלקוח

כמו שחשוב לנו לנקות לך את הספות באופן היסודי והמקצועי ביותר כך גם חשובה לנו האמינות והשקיפות מולך. לכן אנו מתחייבים על מספר דברים:

  • הספה נשארה מלוכלכת ולא עמדה בתוצאות – לא שילמת
  • במידה והספה התלכלכה בטווח של כשלושה שבועות מיום הניקוי – אנו מגיעים ומנקים בחצי מחיר!
  • החומרים בהם אנו משתמשים הם אורגניים וידידותיים לסביבה – לפעוטות, לבעלי חיים ולאנשים רגישים
  • אנו נלווה אותך כמה שתצטרך לאחר הניקוי – לספה לוקח זמן להתייבש. רק לאחר הייבוש ניתן לראות את התוצאות האמתיות. אנו נהיה כאן בשבילך.

מחכים לטלפון ממך עוד היום על מנת שנוכל להגיע אליך בהקדם ולהתחיל לבצע את העבודה. אנו מגיעים עם כל הציוד המקצועי שלנו וכל החומרים כך שכל שעליך לעשות הוא לחכות לנו בבית. ברגע שהניקוי יושלם והספה תתייבש אתה תזכה לספה נקייה הנראית כחדשה ותתחיל לקצור מחמאות מכל האורחים שלך.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ