עדיין משתמשים במחבט שטיחים?
שתף

עדיין משתמשים במחבט שטיחים?

calendar 28 אוגוסט 2019

השטיחים הם ממש לא מוצר חדש. הם היו קיימים גם לפני שנים רבות והם היו חלק מהנוף בארמונות המלוכה כמו גם בבתי אצילים ואנשי מלוכה בעלי יכולת. בימים עברו טרם הומצאו כל מכשירי החשמל המשוכללים ומערכת החשמל הייתה עדיין בחיתוליה. הדרך היחידה לטפל בשטיח היה באמצעי המשוכלל שנולד בימים אלו, הלא הוא המחבט. עקרות הבית העמלניות או לחילופין המשרתות בבתי האצילים, גררו את השטיחים הכבדים אל חצר הבית, פרסו אותו על הגדר והיכו בו במחבט, הכה ושוב היטב. האבק שהיה ספוג בתוך השטיח התפזר באוויר וכך האמינו כי השטיח חזר היות נקי כמו שהוא ההי. האם אכן השטיח היה נקי לאחר השימוש במחבט? אז אולי האבק אכן פרח באוויר. אך יש אומרים שכמו שהוא יצא לאוויר כך הוא גם חזר אליו. אבל אין ספק שמשהו המחבט בהחלט הועיל.

מה עשה השטיח למחבט?

זו כבר שאלה אחרת לחלוטין. המחבט שהתעלל בשטיח, חבט והלם בו בעוצמה, פגע לא פעם בשטיח. הרס את הטוויה שלו, פרם את קישורי הפרנזים ולא ממש עשה טוב עם השטיח. אך מה לשעות שזה היה המחיר של ניקיון השטיח. לא הייתה דרך אחרת לפתור את העניין ומי שרצה ליהנות משטיח, ידע שזו הדרך היחידה להתמודד עם ניקיון השטיח.

מה יש לנו היום?

היום האמצעים השתכללו וגם השטיחים התרבו. בהרבה מאוד מקומות אנחנו מוצאים כיום את השטיחים והם מרפדים בתי מלון, בתי עסק, משרדים וגם בתים פרטיים.

ברור כי כולם זקוקים לפתרון מוצלח יותר וגם לדרך יעילה לטפל בשטיח.

השטיחים הפרוסים מקיר לקיר דורשים אף יותר מזה כאשר אי אפשר להרים אותם על מנת לחבוט בהם וגם אם הדבר היה אפשרי, זה לא בידוק מעשי כל כך כשאר מדבר בניקיון הנדרש על בסיס יומיומי.

שואב אבק

היום נעשה שימוש בעיקר במכשירים שואבי אבק אשר אלו מיועדים לצורך הטיפול בשטיחים. באמצעותם אפשר לנקות היטב את השטיח בלי להרים אותם ממקומם. כך אפשר לשלוט על התחזוקה של השטיח ולעבור עליו בכל יום. כך השטיח נשמר היטב, נקי, מאוורר וללא אבק.

חברה לניקוי שטיחים

אז נכון שיש לנו כיום דרכים להתמודד עם השטיחים ולשאוב מהם את האבק בקלות. אך מעבר לאפשרות הזו של שאיבת אבק, עולה לא פעם צורך בניקיון קצת יותר יסודי של השטיח. לפעמים אלו כתמים קשים שלא פשוט להתפטר מהם, לעיתים אלו חומרים שנספגו בשטיח ויצרו ריחות לא נעימים שמעיקים ומפריעים ולפעמים מדובר סתם כך ברצון לנקות טוב יותר את השטיח מעבר לדרך הרגילה של שאיבת האבק. לצורך כך אפשר ורצוי לפנות אל חברה שזו בדיוק תחום ההתמחות שלה. ניקיון שטיחים. אלו ייטיבו לטפל בשטיח בצורה יסודית ולהוציא אותה חדשה ממש!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ