5 הכתמים הנפוצים ביותר בניקוי רכבים
שתף
5 הכתמים הנפוצים ביותר בניקוי רכבים

5 הכתמים הנפוצים ביותר בניקוי רכבים

ינון יזדי
ינון יזדי

הרכב הוא בין המקומות היותר פעילים ביומיום שלנו, אנחנו מבלים בו המון שעות כנהגים וגם כנוסעים במדינה פקוקה כמו ישראל. במהלך זמן השהות ברכב עלולים להיווצר כתמים כמו כתמי שמן, מזון, דם ושתן.

ישנם שני סוגים של אנשים, מצד אחד יש אלה אשר דואגים לנקות באופן קבוע ומצד שני רובנו שלא מוצאים זמן בשגרה העמוסה לשמור על הריפוד ולמנוע כתמים. המשותף לשניהם היא העובדה שהריפוד יתלכלך בכל מצב, בין אם זה השחיקה הטבעית או כתמי מזון של תינוקות או שתן של חיית המחמד.

איך תימנעו מכתמים ?

ראשית עליכם למצוא את הזמן ולנקות את ריפודי הרכב באופן סדיר בתדירות מסויימת. המצב הרצוי הוא שאיבה אחת לחודשיים לפחות אך זה משתנה תלוי אם אתם נוסעים עם תינוקות שעלולים לפלוט או חיות מחמד. בנוסף לכך, עדיף להימנע מעישון ברכב, הריפוד סופח את הריחות והניקוטין עלול להשפיע לרעה גם על הצבע. יש באפשרותם להתשמש בחומרים שמונעים הצטברות לכלוך וחדירת נוזלים למושבים.

תחזוקת ריפודי בד ועור

במהלך השגרה תוכלו לנקוט מספר פעולות פשוטות של ניקוי שימנעו כתמים קשים, ריפוד בד תוכלו לנקות באמצעות שאיבת אבק ולאחר מכן לנגב עם מטלית לחה. בכל הנוגע לריפוד עור תוכלו לנקות באמצעות סקוץ' ומים חמים שיסירו כתמים שטחיים, זכרו לאחר מכן להתיז חומרים מתאימים לשמירה על הברק של הריפוד.

למה חשוב לנקות באופן מקצועי

החשיבות של ניקוי מעמיק של כל שכבות הריפוד היא עצומה ועלולה להשפיע על בריאות נוסעי הרכב, הריפודים סופגים בקטריות וחיידקים שניקוי שטחי לא יכול להסיר. כמו כן, כתמים רבים וחיידקים מצטברים בין התפרים ובקפלים של המושב שאותם הכי מאתגר להסיר.

בנוסף לכל זה החלונות הפתוחים באופן תדיר ברכב מכניסים אליו הרבה אבק ולכלוך שנספגים בכל חלקי הרכב.

לא תמיד תוכלו לדעת שהחומר הביתי מתאים לסוג הריפוד של הרכב שלכם, במיוחד כאשר מדובר בכתמים קשים לא בטוח שאכן יתאפשר לנקות אותם בחומרים אלה.

כך למעשה צוות מיומן ומקצועי עם המכשור והחומרים הנכונים ינקו את הריפודים באופן מקצועי ויסודי ללא פשרות על האיכות ועל הבריאות שלכם.

שלבי הניקוי המקצועי של קלין סופה

תחילה כשאנחנו מגיעים לבית הלקוח השלב הראשון והחשוב הוא אבחון של סוגי המושבים והריפודים המותקנים, דרך הטיפול בכתמים בריפודים שונים היא שונה מריפוד בד, בד סינטטי, דמוי עור או עור. לאחר האבחון תתקבל ההחלטה על תהליך הניקוי המתאים ביותר שיוביל לתוצאות המקסימליות.

ברוב המקרים נשתמש בחומר ניקוי וחיטוי יעיל שמיועד להסרת כתמים חיצוניים וחודר פנימה אל השכבות הפנימיות של הריפוד, ומנקה גם את הכתמים הפנימיים. תכשירי ניקוי ביתיים לרוב ישמשו לניקוי הכתמים החיצוניים בלבד, זה יכול להראות טוב אך זה לא באמת משרת את המטרה.

במידה ונאבחן כי מדובר בכתמים קשים נמתין יותר זמן לפני הסרת חומר החיטוי המקצועי כי לאפשר לחומר לנתק את הכתם מהריפוד. הסרת החומר תתבצע באמצעות שטיפה עם מים ושאיבה חזקה על מנת לייבש את כל השכבות בצורה יעילה.

למה אצלנו ?

אנחנו גאים ב100% הצלחה, אנחנו מחייבים לתוצאות! שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, חומרי ריח מהמתקדמים וכל זה במחיר אטרקטיבי במיוחד. בנוסף לכך, יש לנו סניפים בפריסה ארצית אשר מעניקים שירותי ניקוי עד לבית הלקוח, בזמינות גבוהה

מכירים את התחושה הכיפית להיכנס לרכב נקי ורענן? אם עניתם לא אז אתם לא יודעים מהי חווית נסיעה איכותית, רעננה ומריחה טוב ואתם חייבים לגלות!

חייגו עכשיו

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ