הדרך הטובה ביותר לניקוי ספות עשויות מעור
שתף
חידוש ספות/ניקוי ספות

הדרך הטובה ביותר לניקוי ספות עשויות מעור

calendar 12 אפריל 2021

הליך של ניקוי ספות עור מאפשר לסלון שלכם לשמור על נראות מוקפדת ויוקרתית למדי כך שאם גם אצלכם בבית ממוקמת מערכת ישיבה מעור הגיע הזמן לשמור עליה מכל משמר. ספות עור, מערכות ישיבה מעור- אלו הן ספות שלא עולות עלויות זולות ודווקא מהמקום הזה חשוב לתת להן את כל הנדרש בכדי לתחזק מראה ונוחות מושלמות לטווח הארוך ביותר.

אז איך עושים את זה נכון? איך משמרים רגעים מדהימים ויפים של אירוח משפחה וחברים? מסתמן כי הכול מתחיל ונגמר בניקיון ייחודי שיכול בהחלט להשפיע על איכות החיים שלכם ושל מי שאתם מארחים לעיתים קרובות יותר.

איך מבצעים ניקוי ספות מעור בצורה נכונה?

יש אנשים שיעדיפו לעשות את זה לבד ויש שיעדיפו לשמור על היוקרה שלהם ומדי חצי שנה לזמן שירות של ניקוי ספות מעור, שירות שמטרתו לגעת בפינות הרגישות ביותר במערכת הישיבה ולשמר את הנראות והנוחות שלה לזמן ארוך במיוחד.

אז אם לאחרונה רכשתם ספה חדשה או מערכת ישיבה שלמה מעור מה אתם מתכוננים לעשות בנידון? אין ספק כי יש כל מיני סוגי ספות עור בצבעים ומרקמים שונים וגם את זה יש לקחת בחשבון לפני שבוחרים שיטת ניקוי ספות וטכניקה מתאימה – אחת כזו שלא תפגום באיכות הספה והעור בסופו של דבר.

איך מנקים ספות מעור? התאמת הניקוי לסוג העור והספה

כאשר מדברים על ניקוי ספות מעור בצבע לבן או בהיר  זה בהחלט זקוק לטיפול ייחודי ועדין יותר. זה חשוב משום שספה מעור שצבעה בהיר תבליט את הכתם ולכן חשוב לנקות אותו ביסודיות ולא להפוך אותו למשהו גרוע בהרבה יותר.

אז בכדי לנקות ספות בהירות חשוב מאוד להיעזר בחומרים עדינים ומותאמים לצד קיטור וזאת בכדי להמיס את הלכלוך עצמו. במקרה וספת העור בצבע כהה יותר המחשבה או הטעות הנפוצה היא לחשוב שהכתם או הציור שציור על הספה יוסתר.

זה נכון בחלק מהמקרים ועדיין אם לא מתחזקים את הספה לאורך זמן גם צבעה הכהה לא יועיל לטווח הארוך של הספה שלכם.

סוג נוסף של עור הינו העור ההפוך, ספות העשויות מעור זמש שהוא קשה יותר אבל לא מסובך לניקוי וזאת נוכח העובדה כי המרקם שלו די דומה לספת הבד הרגילה שהייתה לכם בבית. כאמור, במצב הנ"ל מה שיידרש זה ניקוי רגיל והתאמה של טיפול זהה לטיפול שהייתם נותנים לספה מבד.

בסיכומו של דבר ספות עור או מערכות ישיבה מעור נקנו תוך כדי שימוש במחשבה ותקציב יקר שחסכתם מבעוד מועד. רוצים להמשיך ולשמור על מערכת הישיבה היקרה לליבכם? אין ספק, כשמדברים על ספות עור את התחזוקה שלהם כדאי להשאיר למקצוענים בתחום ניקוי ספות עור.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ