המדריך המלא לניקוי ספות בד עם תוצאות בזמן אמת
שתף
שירותי ניקוי ספות בד

המדריך המלא לניקוי ספות בד עם תוצאות בזמן אמת

calendar 16 אפריל 2021

אחד הדברים החשובים ביותר כחלק מהליך ניקוי ספות בד זו התחזוקה השוטפת בפרט אם לאחרונה רכשתם ספה חדשה שתרצו לשמור עליה לטווח הארוך. מבין כל חומרי הגלם ניקוי ספות בד ישתמשו במשימת שאיבת אבק עם המברשת העדינה והמתאימה ולצד חומרים המתאימים לפחות 1 פעם בשבוע.

מבין כל חומרי הגלם ספות העשויות מבד תגרופנה לא מעט אבק, שאריות של מזון ואם יש בעלי חיים בבית לעיתים יהיו אלו שאריות של שיער פרווה. כמו כן יהיו מקרים שמבלי לעשות זאת בכוונה יישפך קפה, תה ולעיתים אפילו לק, האם אצטון הוא הפתרון לכך? מה עושים כשיש כתם כל כך גדול על הספה ואיך נמנעים מנזק גדול יותר?

איך מנקים ספה מבד- עשה ואל תעשה

הדבר הראשון שחשוב לעשות בעת ניקוי ספות בד זה לא לשפשף! חד משמעית שפשוף יכול לא רק להגדיל את הכתם אלא לדחוס אותו חזק יותר אל תוך סיבי הבד! אז אם יש כתם לעצור ובזהירות רבה לנקות אותו רצוי בעדינות ובטפיחות עדינות לא בשפשוף בבקשה!

דבר נוסף שחשוב לציין כאן זה לא להרטיב את הכתם היות וזה יכול להחמיר את המצב לבלתי היכר. במצב הנ"ל חשוב מאוד שלא להרטיב את הספה היות וזה יכול לייצר כתם גדול יותר, להעלות ריח של עובש ולהשאיר כתמי עובש שיהיה קשה להסיר.

כאמור אחת הטעויות היא ההברשה ואת זה אסור לעשות במלוא מובן המילה! לא להשתמש במברשות אל במטליות. מברשות לא רק שתספקנה את התוצאה ההפוכה אלא גם תגרומנה לעיוות של הסיבים עצמם ובסופו של דבר פגיעה במראה הכללי ולכן- חוזרים ואומרים לא לשפשף אבל גם לא להבריש!

באיזה חומרי ניקוי משתמשים לצרכי ניקוי ספות בד?

הדבר הנוסף שחשוב לדבר עליו בפרט כאשר מדברים על ניקוי ספות בד זה בחירת חומרי הניקוי, איזה חומרים יטיבו עם הספה שלכם ומה יהיה פחות מומלץ? כאמור, לא כל חומר ניקוי שיהיה לכם בבית יעשה את העבודה ובפרט כשמעורבים בכך לא מעט סוגי בדים.

מה לא לעשות? לשכוח מהאקונומיקה היא יכולה לא רק לשנות את סיב הבד אלא גם להרוס את הספה השלמה. מה עוד יכול להחריב לכם את מערכות הישיבה? האצטון! הוא לא יעיל להסרת הלק מהבד להיפך- הוא עלול לגרום לנזק בלתי הפיך ולפגוע בספה החדשה שלכם לבלתי היכר.

מה כן לעשות? להתנהג עם ספת הבד שלכם בעדינות רבה, לא לשפשף, לא להבריש, לא להרטיב ומה כן לעשות? לטפל בספה לפחות פעם אחת בשבוע, לשאוב את הלכלוך עם שואב אבק ואם במקרה נוצר כתם לטפל בו בשנייה שזה קורה ולא לאחר שחולף זמן. כמו כן להתייחס לבד הספה בדיוק כפי שהיצרן דורש.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ