המדריך שיעשה לכם סדר בניקוי הספות שלכם
שתף
ספת עור בהירה

המדריך שיעשה לכם סדר בניקוי הספות שלכם

calendar 24 אפריל 2021

כאשר מדברים על ניקוי ספות מדברים על עבודה יסודית שיכולה בהחלט לשפר את ההרגשה בבית ולא רק כי הספה נקייה אלא דווקא מעצם השילוב הטבעי והמרענן שלה עם שאר הרהיטים. 

חומרי ניקוי איכותיים, ציוד מתאים, הצמדות לכל כללי הזהירות, בחינה של הדברים מקרוב והנה הספה שלכם עומדת להחזיר את הזוהר שלה ולחייך אתכם ואת האורחים שלכם מחדש. מחפשים חברה שיודעת ויכולה להתחייב לכם על התוצאות הטובות ביותר? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקוי ספות ואיך בוחרים את זה נכון. 

איך מנקים ספות מבד? ניקוי ספות בד 

תחזוקה ושמירה הם א' ב' של כל דבר ובטח של ספות ומערכות ישיבה. מבין כל האפשרויות כשמדברים על ניקוי ספות בד, מדברים על שואב אבק עם מברשת מתאימה והתייחסות לכל הפרמטרים החל משיער של בעלי חיים ועד אבק ושאריות מזון שנאגרות בפינות. 

במידה וקיים כתם ולא רוצים לגרום נזק לספה חשוב שלא להרטיב אותה היות והרטיבות לא תמיד תתייבש והכתם יגדל. מיותר לציין כי כתם שגדל ורטיבות יגרמו לעובש, כתמים וריחות שיהיה מאוד קשה לסלק בעתיד. 

דבר נוסף שאסור לעשות זה לא לשפשף את הכתם בפרט כשמדברים כאן על ספות מבד. שפשוף יחמיר את הכתם ובאמצעות ניקוי לוקה בחסר יחדור הכתם עמוק לתוך סיבי הבד ויקשה על הניקיון כך או כך. 

כמו כן אין להבריש ספות בד ואף עלול לגרום לעיוות קשה של הסיבים עצמם ובסופו של דבר גם פגיעה במראה של הספה.  

באיזה חומרי ניקוי עדיף להשתמש ועל מה חשוב לוותר? 

אחד הפרמטרים של ניקוי ספות מתייחס בין היתר לחומרי הניקוי, במה אתם בוחרים להשתמש ומה יסכן עד כמה שפחות את הנראות של הספה? כאמור לא כל חומר ניקוי אותו תבחרו יתאים לניקוי בפרט כשיש מגוון של בדים שחלקם סינטטיים וחלקם טבעיים. 

יש אנשים שעושים וחוזרים על אותה הטעות ונעזרים באקונומיקה או מסיר שומנים העלולים להחמיר את הכתמים ולהפוך את המצב לאסון גדול יותר. גם כשיש לק על בד או על מרקם הספה אסור בתכלית האיסור לחשוב שהאצטון שבדרך כלל מסיר לק יהיה טוב במסגרת ניקוי ספות- להיפך הוא עלול לא רק לייצר כתם גדול אלא לפגוע בצבעה הטבעי של הספה. 

בסופו של דבר, חברה שמספקת שירותי ניקוי ספות בוחנת את הכתמים ואת מערכות הישיבה, מאבחנת את הכתם ורק לאחר הבנת הדברים מחליטה בגין כל השאר לרבות כלים, מכונות ייעודיות לניקוי, חומרי ניקוי וכל מה שיכול בהחלט למגר את הנזק משמעותית. 

חושבים שמערכת הישיבה שלכם מצריכה שינוי/ ניקוי? רוצים לעשות זאת תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הקיימים? יש דברים שאסור בהם לטעות ובפרט בחירת שירותי ניקוי מערכות ישיבה. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ