3 דברים שחשוב לדעת על ניקוי ספות 
שתף
איך שומרים על הספה כשיש תינוק בבית

3 דברים שחשוב לדעת על ניקוי ספות 

calendar 13 נובמבר 2019

3 דברים שחשוב לדעת על ניקוי ספות 

בחירה של רהיטים לבית היא בחירה שצריכה להתבסס על לא מעט פרמטרים חשובים. לכל לקוח או משפחה יש את מה שחשוב להם יותר או פחות ולכן אין מדובר במערכת של כללים קשוחים אלא בהתאמה אישית לצרכים, לדרישות ולמטרות. כאשר מדובר על התחום של עיצוב הבית והתאמה של הרהיטים נכנס לתמונה גם הטעם האישי של מי שגר בבית או נסיבות אחרות שצריך להתחשב בהן. אחת מהן – היא  התחשבות בכל בני הבית.

לפני הכל: איך בוחרים?

כיום ישנו מגוון רחב מאד של ספות. הסוגים השונים נבדלים זה מזה בגודל ומידות, צורה, תוספות שונות של אביזרי נוי וכמובן מה שמרכיב את הספה עצמה וחומרי הגלם שמהם היא עשויה. כשמדובר במשפחה שיש בה ילדים צריך לקחת זאת בחשבון ולבחור סוג ספה שתתאים מכמה היבטים שונים:

בחירת ספה שעשויה מחומרים שקלים לניקוי.
ספה בטיחותית, ללא פינות חדות ממתכת או עץ.
נוחות לכלל בני המשפחה.
אם תשתמשו בשלושת הטיפים הללו בעת בחירת הספות תוכלו להימנע משלל בעיות ותיצרו סביבה בטוחה, נוחה ונקייה במרכז החיים של הבית.

טיפ חשוב לא פחות הוא לשאול את המוכר על איך אפשר לשמור על ניקוי הספה כך שהיא תישאר יפה ונקייה לאורך זמן, ואילו חומרי ניקוי רצוי להשתמש.

שמירה על ספה בבית עם תינוק

גידול תינוק בבית הוא אתגר לא פשוט. צריך להכין את הבית לקראת תינוק זוחל ולהגן מפני חפצים לא יציבים. כשמדובר בספות חשוב לשים לב שיש מי ששומר עליו כשהוא מטפס או מנסה לרדת מהספה וכמובן מה הוא עושה עליה ובסביבתה. הספה עלולה להתלכלך משתן או צואה שנזלו מהחיתול, הבקבוק עם המים או החלב עלול לטפטף על הספה ותינוק זוחל שהידיים והבגדים שלו מלוכלכים עלול להעביר בטעות חלק מהלכלוך הזה לספה. מה שבאמת חשוב זה להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק ולשים לב לכל לכלוך או כתם שנוצר על מנת לתת את ההתייחסות ולנקות מהר ככל האפשר. בנוסף לכך נושא המניעה חשוב ומהותי ומכיוון ששום תינוק לא מסתובב לבדו ללא השגחה הרי שגם כשיגיע לספה – אפשר להשגיח מקרוב שאין שום כתם שנוצר.

היווצרות כתמים בבית של משפחה עם תינוק תלויה מאד בסוג הריפוד של הספות, כלומר של השכבה החיצונית. ישנם, למשל, סוגים רבים של בדים או אריגים שכיום יש בהן שכבה פנימית שדוחה כתמים נוזליים. המשמעות – אם מנגבים את מה שנזל על הספה מהר ככל האפשר – אפשר למנוע את היווצרות הכתם. מגבונים לחים בהישג יד הם פתרון טוב ויעיל כאשר מבחינים בכתם שמתחיל להיווצר או במקרים מסוימים גם לאחר שכבר נוצר. מכיוון שבבית שגר בו תינוק יש מגבונים במקומות רבים – הרי שאין בעיה לשלוף מגבון ולנקות את מה שנזל או טפטף על הספה. אם מדובר בספות בעלות ריפוד מעור – הרי שכאן המלאכה קלה אפילו יותר, שכן דרך העור לא מחלחל שום חומר ואפשר בקלות יותר לנקות את החומר שנזל. יחד עם זאת – פחות מומלץ עם תינוקות או ילדים קטנים לבחור בריפוד עור בעל גוון בהיר.

תינוק בבית וספות יפות ונקיות – זה כן הולך ביחד!

תינוק משפיע מאד על תחומי חיים רבים. כשמגיע הזמן לבחור ספות חדשות – אין הכרח להתפשר על מה שרוצים ואוהבים, שכן קנייה של ספות אינה זולה. לרשות הלקוחות עומדת גם חברה מקצועית לניקוי ספות ואפשר במידת הצורך לחדש את הספה על ידי ניקיון עמוק ויסודי שיחזיר לה את המראה החדש!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ