שלושה שלבים לניקוי ספות עשויות מבד
שתף

שלושה שלבים לניקוי ספות עשויות מבד

calendar 12 יולי 2021

הרגע המאושר ביותר בחיים זה לחזור מיום עבודה קשה לרבוץ על ספת העור או הבד שלכם ובו זמנית לארח אנשים שלא ראיתם זה זמן ולהתהדר בסלון נפלא, אבל מה קורה שנוצר כתם שלא הייתם מוכנים לו?

 שלא כמו ניקוי ספות עור הכתם מבצבץ על ספת הבד שלכם עלול להפתיע אפילו אתכם בדיוק כאן רצינו לדבר אתכם על שירות של ניקוי ספות שיעשה את זה קל וישיב לספה שלכם את נראותו הקודמת ללא בעיה, הפעם ללא כתמים מיותרים. 

ניקוי ספות בד – זה יותר פשוט ממה שאתם חושבים

במסגרת השלב הראשון לפני שניגשים אל ניקוי ספות בד חשוב מאוד לבצע בדיקה מעמיקה של הספה. אחרי שבודקים אפשר גם לדעת איזו שיטות לנקוט ומכאן גם האפשרויות של הכנת מים עם חומרי ניקוי המתאים וזריקתם נקודתית בדיוק על מיקום הכתם.  

בשלב השני, נדבר על רגע הקרצוף והחיטוי של המקום. באמצעות מים עם החומרים הנכונים יתבצע כמעט הפיניש האחרון אבל לא לפני שכל מערכת ישיבה תעבור שאיבה של הלכלוך מהאבק שנותר. 

לאחר שמבצעים את כל הפעולות הקשורות בשאיבת אבק, ניקיון נקודתי וניקיון רב תכליתי בכל חלקי הספה עם חומרים ייעודים, מים וחיטוי מתאים אפשר לדבר על הליך האחרון והשלישי שהוא ייבוש הספה. 

שלב הייבוש – משאירים את הספה הישנה מאחור ומקבלים אחת חדשה לגמרי  

לאחר שספת הבד "סימנה וי על כל המשימות" נותר לאפשר לה להתייבש בצד כך שבעוד רגע תסתיים העבודה ותתגלה לכם ספה ריחנית, מדהימה במלוא הדרה, ספה שלא הכרתם קודם לכן אלא רק במעמד הקנייה עצמה. 

בשלב הזה תוכלו להצטרף להמוני אנשים שכבר מזמן מאמינים מה חברת ניקוי אחת יכולה לחולל לכתם העיקש שסירב עד לא מזמן להיפרד מספת הבד שלכם. כן, באמצעות חברה מיומנת תוכלו גם אתם לשדרג את ספת הבד הישנה ולהיזכר בספה הישנה והטובה שפעם הייתה לכם ועכשיו מחדשת ימיה כקדם. 

בסיכום דבר, ניקיון של ספות בד, עור וכל מה שביניהם מצריך ברוב המקרים חברת ניקיון מקצועית שמגיעה עם המלצות, מוניטין וידע שמטרתו לפתור אתכם מהכתם שנוצר מבלי להוציא הון עתק מבלי לגרום נזק בלתי הפיך לספה. 

בדיוק בשלב זה הרשו לנו להזמין אתכם לעולם חדור מטרה שבו יש מישהו שעובד קשה עבורכם! 

קלין סופה- יש רק דרך אחת לעשות את זה כמה שיותר נקי, מזמין ובעיקר מאפשר לכם חסכון לא קטן של עלויות. 

אז אם עברתם לאחרונה לנכס החדש והשקעתם לא מעט בכל הריהוט, התאורה וכל השאר, אל תשכחו להעביר "וויש" על הדבר שיהיה אחראי לנראות הנוצצת של הבית! 

זקוקים לעזרה? קלין סופה- זה רק כמה צעדים שמפרידים בין נראותה של הספה בעבר למה שהיא יכולה להפוך ברגע. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ