ריפודVSניקוי ספות – מה מומלץ?
שתף
לרפד מחדש או לנקות קלין סופה

ריפודVSניקוי ספות – מה מומלץ?

calendar 30 דצמבר 2019

לרפד את הספה או לנקות אותה 🙂

לאחרונה פנתה אלינו לקוחה ששיתפה אותנו בהתלבטות שלה, עלות ניקוי הספה יצא במחיר של 70 ש"ח פחות מעלות חידוש הספה.

ב-95% מהמקרים העלות לניקוי הספות הרבה יותר זולה ממחיר של לרפד מחדש, אז מה עושים במצב שזה לא ככה?

טיפ קטן לפני שאתם בוחרים חברה לניקוי ספות הקפידו לברר האם ניתן להגיע לתוצאה טובה

הרבה מחשבה מושקעת בבחירה של חומרי גלם מעולים ואיכותיים וגם המחיר משחק תפקיד מהותי בבחירה. הרצון והשאיפה הם שהספות והכורסאות יתאימו אלה לאלה בצורה מושלמת, תהיינה מעוצבות על פי הטעם האישי וכמובן בהתאמה לעיצוב שאר החלל והכי חשוב – יחזיקו מעמד ויישארו עמידות למשך כמה שיותר זמן. יחד עם זאת ולמרות הקפדה יתרה ויומיומית על ניקיון ותחזוקה – עלולים להיווצר כתמים או בלאי כתוצאה מהשימוש בספות. הסלון מהווה אצל הרבה משפחות את נקודת המפגש של כל בני המשפחה ויש בו שימוש אינטנסיבי לאורך הזמן. בלאי טבעי הוא שאלה של זמן וברגע שהוא נוצר – נשאלת השאלה איך להתמודד איתו ואיך להעלים אותו.

למה לא כדאי לרפד את הספה מחדש

ריפוד מחדש של הספה הוא לא מה שעדיף ברוב המקרים על פני ניקוי ספות. לא הרבה אנשים רוצים להחליף את הריפוד של הספות שלהם אחרי שהריפוד נבחר בקפידה ובצורה מושכלת. הם אוהבים אותו, את הצבעים שלו, את הדגם שבחרו ואת השילוב של הספות עם העיצוב של כל הסלון. בנוסף לכך יש טרחה ולוגיסטיקה גדולות, שכן את ריפוד הספות אי אפשר לעשות בביתו של הלקוח ומדובר בעבודה מקצועית שצריכה להיעשות היכן שהשירות ניתן. שיקול נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא העלות הגבוהה של ריפוד ספות מחדש, שכן יש כאן הובלה של הרהיטים מבית הלקוח ואליו בחזרה בסיום, קריעה של הריפוד הקיים, עלות של חומר הריפוד שנבחר על פי המידות של הספות וכמובן התפירה מחדש.. החיסרון הגדול ביותר נעוץ בכך שאי אפשר לדעת מתי הספה שוב תגיע למצב של בלאי ואז יצטרכו שוב לשקול מה לעשות.

[list-posts-basic]

ניקוי של הספות – הפתרון המושלם לחידוש ספות!

כיום אפשר להזמין הביתה איש מקצוע מתחום ניקוי הספות על מנת שינקה את הספות על פי הדגם, הצורה והסוג שלהם. איש מקצוע זה לבטח מכיר את כל סוגי הספות, הריפודים ובדי המילוי ויידע בדיוק איך הכי נכון לנקות ניקוי עמו' ויסודי כל ספה או כורסא. אין צורך לצאת מהבית, אין צורך לתאם הובלה אל המפעל וכל הפעולות מבוצעות בסלון. ניקוי הספות מתבצע על ידי חומרי ניקוי תעשייתיים חזקים ואיכותיים שמסירים מהר מאד כל כתם, מכונת שטיפה ומשאבה מתקדמת ומשוכללת ששואבת את שאריות המים וחומר הניקוי גם מפנים הספה. התוצאה – הספה נראית ממש כמו חדשה! הצבעים חוזרים להיות בוהקים ובולטים, הכתמים נעלמים כלא היו וכל מיני סימנים ותופעות שמקורם בבלאי כבר לא נראים יותר. שעות ספורות בלבד אחרי שאיש המקצוע הגיע – הספות נראות פשוט נהדר!

תמיד כדאי להעדיף את ניקיון הספה

לניקיון של הספות בבית הלקוח יש הרבה מאד יתרונות. ראשית, כאמור, אין צורך לצאת מהבית או להוציא את הספות מהבית. התפירה של ריפוד חדש אורכת לא מעט זמן, בעוד ניקוי יסודי בביתו של הלקוח אורך מספר שעות בלבד. עלות השירות משמעותית גם היא ויש לה שיקול נכבד בקבלת ההחלטה – מכיוון שריפוד חדש כרוך בהרבה מאד לוגיסטיקה, ללא ספק יהיה מדובר בשירות שיהיה יקר יותר באופן משמעותי ועדיף בהרבה להזמין שירות ניקוי מקצועי שאפשר במידת הצורך לחזור עליו שוב אחרי זמן מה. כשאוהבים את הספות ולא רוצים לגוון או להחליף אותן – ללא ספק עדיף לנקות אותן היטב וכך לחדש את המראה שלהן, ממש כאילו הגיעו עכשיו אל הבית.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ