זהירות ניקוי ספות מבד – חשוב שתדעו
שתף
ניקוי ספות

זהירות ניקוי ספות מבד – חשוב שתדעו

calendar 16 אוגוסט 2020

הסלון שלנו הוא ריהוט חשוב מאוד בכל מרחב, החל ממרחב ביתי עסקי או אחר: שכן באמצעות מערכות הישיבה אנחנו מארחים, יושבים בנוחות בבית ומעבירים בחיק המשפחה והחברים את זמננו.

הידעת מבצעים חמים רק אצלנו לשירותי ניקוי ספות בד החל מ- 70 ₪

בשל העובדה שסלון הוא ריהוט שימושי כל כך – מדובר ברהיט הנוטה להתלכלך בקלות, לצבור כתמים, חיידקיים ואבק עד לרמה שבה שאיבת אבק רגילה וניקוי כתמים באמצעות מטלית וחומרי ניקוי – אינם מספקים. במקרים כאלה חשוב לבחור חברות ניקיון מומחיות בניקוי סלונים מסוגים שונים, בעיקר מבד.

ההבדל הקטן בניקוי ספות מבד שמוביל לתוצאות

מערכות ישיבה עשויות בד הן בדרך כלל נוחות, נעימות למגע וכאלה שדוחות כתמים – זאת במידה ובעת הרכישה שמתם את הדגש על בחירת ריפוד דוחה כתמים. כך אפשר למצוא מגוון חומרים מהם עשוי הריפוד החל מכותנה, קטיפה, קנבס, יוטה, פשתן, בד סינתטי, אימפלה, משי וכדומה.

ניקוי סלון בד עליו להתחשב בסוג החומר והחוטים ברגישות של המרקם כמו גם בצרכים של הריפוד ובדרך לחדש לנקות ולתקן את הריפוד שהוכתם, ניזוק, נפרם והתלכלך. בין היתר חשוב כי המומחים יבצעו חיטוי ספות מחיידקים, שומנים, זיעה ושאר חומרים שאנו ממש לא רוצים בתוך הריהוט שלנו.

כתמים נפוצים שמתגלים בניקוי ספות בד

אם תשתמשו בשירותים של המקצוענים תוכלו להסיר כמעט כל כתם או לכלוך, ולהתמודד באופן נכון עם כתמים נפוצים כמו כתמי זיעה, שומן, כתמים של אוכל, בוץ, משקאות חמים או קרים, כתמים של אוכל וכולי.

כדי להוריד כתמים שומניים שכבר שנים אתם מנסים להוריד – באמצעות מטליות לחות או עזרים אחרים – חשוב להיעזר במומחים שיכולים להסיר לכלוך ברמה של מאת האחוזים.

חברות מקצועיות יגיעו אל המקום שבו נמצאת מערכת ישיבה ויבדקו עד איזה רמה אפשר לבצע הסרה של כתמים ולכלוכים. לאחר האבחון והסכמת הלקוח, ישנעו המומחים את הספות למקום בו מתבצע הניקוי או יבצעו את התהליך במרחב הביתי או העסקי.

[list-posts-basic]

אז תכלס, איך אנחנו עושים את זה 🙂

את הכתמים מסירים באמצעות מכשיר ייחודי לניקוי ספות, כמו גם באמצעות חומרים ייעודיים, מברשות מיוחדות, מכונות חיטוי להסרת חיידקים, שואבי אבק מתאימים ושאר  כלים וחומרים המתאימים לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

תחזוקת ניקוי ספות בד לאחר ניקיון

אם בחרתם חברת ניקיון מקצועית וכעת יש לכם מערכת ישיבה שנראית ומריחה כמו חדשה: חשוב לשמור על הסלון ולנקות אותו באופן נכון בכל שבוע, או בכל פעם שהוא מתלכלך. רכשו חומרים ייעודיים לניקוי ספות.

התייעצו עם מומחים אודות הגנה על הריפוד. שימו לב כי הריפוד מכוסה בניילון או כיסוי מתאים בכל פעם שילדים נמצאים בסביבה והרחיקו בעלי חיים מהספה. כך תשמרו על סלון שלם, נקי ומריח נפלא!

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ