מתי לנקות את הספה ולמה?
שתף
מתי לנקות את הספה ולמה?

מתי לנקות את הספה ולמה?

calendar 18 מאי 2020

במיוחד באביב, כשאנחנו מנקים את הבית עולה לרובנו שאלה מאוד נפוצה – כמה פעמים באמת צריך לנקות את הספה ורהיטים מרופדים אחרים? הכוונה היא לא רק להסיר כתמים שטחיים ולשאוב אלא באמת לנקות את הרהיטים לעומק, בדרך כלל על ידי איש מקצוע של ניקוי ריפוד ספה.

עבור רוב האנשים, התשובה לכך היא לעתים קרובות יותר ממה שהם מנקים את הספה כרגע. למעשה, אנשים רבים אף פעם לא מנקים את הרהיטים שלהם בצורה עמוקה. למרות שלעיתים לא מבחינים בזה, לא אומר שהריהוט לא מלוכלך! אחרי הכל, חשבו על כל האבק והלכלוך שמצטברים על משטחים אחרים בבית. האבק הזה נמצא גם על הספות – הוא פשוט מסתתר בתוך הריפוד. 

בנוסף, אתם ובני משפחותיכם (וחיות מחמד אם יש) עושים שימוש בספה מדי יום ומשאירים אחרים שמן גוף, זיעה, חיידקים ועוד. 

למה לדאוג מלכתחילה לרהיטים מלוכלכים?

המשטחים הרכים בבית, כמו הרהיטים והשטיחים שלכם – מומחים בלכידת חלקיקים שמתעופפים בחלל הבית. הצד החיובי בסיפור הוא שהריהוט בבית מסייע במניעת פיזור הלכלוך באוויר. עם זאת, הרהיטים נשארים די מלוכלכים עם הצטברות האבק, בסופו של דבר הריהוט שלכם מתמלא מזהמים, וכבר לא יסנן את האוויר שלכם.

במקום זאת, הספה תשחרר את האבק בכל פעם שנשב עליה ואתם בהחלט לא מעוניינים בזה. ניקוי ספות מקצועי יסיר לחלוטין את כל ההצטברות, ישאיר את הרהיטים שלך נקיים יותר והם יוכלו לסנן שוב את האוויר בבית.

האם בעלי חיות מחמד צריכים לנקות את הספה לעיתים תכופות יותר?

בוודאי! אם יש לכם חיית מחמד שאתם מאפשרים לה לרבוץ על הספה (או שהיא עושה את זה בלי רשות), בעיית הלכלוך מוכפלת. כידוע, חיות מחמד מאופיינות בנשירת הפרווה, את הפרווה מאוד קשה להסיר מסיבי הבד והריפוד.

בנוסף לכך, כפות רגליהם של חיות המחמד נושאות עמן טונות של חיידקים, לכלוך ואפילו שאריות צואה. ניקוי ריפוד ספה מקצועי הכרחי במקרים כאלה כיוון שזהו הפתרון היחיד של ניקוי ספה באופן יסודי. אתם אולי חיים עם חיות המחמד שלכם, אבל אין שום סיבה שתחיו עם החיידקים שלהם!

באיזו תדירות עליכם לנקות את הספות?

לפני שנסביר את העניין, עלינו להבהיר כי מדובר בניקוי יסודי עמוד על ידי בעל מקצוע ולא רק על שואב אבק וניקוי ביתי. עליכם לשאוב את הספות באופן קבוע של אחת לשבוע בכדי להסיר פירורים, שיער ופרווה. בנוסף, עליכם לזהות כתמים ולטפל בהם במהירות האפשרית, ניקוי מסוג זה ינקה את הכתמים באופן שטחי ולא מעמיק. 

עליכם לנקות את הספה באופן מקצועי בין פעם לפעמיים בשנה, אם יש לכם ילדים או חיות מחמד התדירות המומלצת היא כל 3-4 חודשים כדי להסיר חיידקים ולנקות כתמים עמוקים. 

למה במאסטר קלין ?

חברת מאסטר קלין הינה חברה המתמחה בניקוי טקסטיל וריהוט, החברה בעלת ותק וניסיון רב והניקוי מתבצע ע"י צוות מיומן וקפדן. אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח ומבצעים את הניקוי במקום. בנוסף אנחנו מתחייבים ללא פחות מ-100 אחוזי הצלחה, לא ניקינו – לא שילמתם. 

לפרטים נוספים חייגו עכשיו למספר 1700-501-581 או השאירו את הפרטים שלכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי. 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ