פניתם לחברת ניקוי ספות – מה הציפיות?
שתף
פניתם לחברת ניקוי ספות מה הציפיות

פניתם לחברת ניקוי ספות – מה הציפיות?

calendar 2 ינואר 2020

בשנים האחרונות יש מודעות גבוהה מאד לאנשי מקצוע מעולים ומנוסים שמציעים שירותים של ניקוי וחידוש ספות וכורסאות. ללא ספק מדובר בשירות שיש בו הרבה מאד יתרונות גדולים וחשובים – הניקוי מתבצע בביתו של הלקוח, אין צורך לצאת מהבית או לתאם הובלה למקום אחר, לא צריך לוותר על הריפוד והדוגמא שאוהבים וכל מה שצריך זה לתת את האמון באיש המקצוע על כך שהוא ייצא מהבית כשהספות נראות פשוט מצוין. יחד עם זאת, לכל איש מקצוע יש את האחריות שהוא נותן ולכן חשוב מאד לדעת למה לצפות כאשר מחליטים לפנות אל חברה מקצועית שמספקת שירותים של ניקוי ספות, כורסאות וסלונים.

תיאום ציפיות – כאן הכל מתחיל ונגמר!

כאשר משוחחים עם איש מקצוע שיש לו ניסיון רב בתחום שהוא עוסק בו, חשוב מאד לשמוע ולהבין מה יש לו לומר. מערכות ישיבה סלוניות הן רהיטים לא זולים ואך טבעי יהיה שכל לקוח ירצה להגן על החפצים שלו ככל האפשר. אפשר ורצוי לשאול את כל השאלות שקשורות בדרך הניקוי של הספה – איך בדיוק זה מתבצע, באילו חומרי ניקוי נעשה שימוש, כמה זמן אורכת פעולת הניקוי ומה ההנחיות לאחר הניקוי. את כל המידע הזה חייב הלקוח לקבל על מנת להחליט מתי ואיך בדיוק להזמין אליו את איש המקצוע. חשוב שהוא יכיר את הכלים והאביזרים שעומדים לרשותו של מי שמבצע ניקוי של כורסאות וספות על בסיס יומיומי ומקצועי ובמידה וצריך לדעת פרט כלשהו אודות הספות – חשוב מאד לומר זאת.

הציפייה מחברת הניקוי ברורה – לנקות את הספות כך שהן תיראנה לא פחות ממושלם, כאילו זה עתה עזבו את החנות או את המפעל והגיעו אחר כבוד הביתה לשימוש הראשוני. חשוב להראות לאנשי המקצוע שמגיעים לבצע את הניקוי כתמים מיוחדים או אזורים בלויים יותר מאחרים, האם יש קרע או אזור עם צפירה פרומה או רופפת (על מנת שיוכלו להיזהר לבל הנזק יחמיר) וכל מה שחשוב לו שהם יידעו לפני תחילת העבודה. במקביל זכותו לבקש להבין בדיוק מה הם עומדים לעשות ואיך – החדרת חומרי ניקוי תעשייתיים וחזקים אל תוך הריפוד של הספה, הרטבה עם צינור מים ושאיבה חזקה שגם תרחיק את המים (לבל יצטבר עובד בשכבות הפנימיות) וגם תסלק את הלכלוך והכתמים.

[list-posts-basic]

למה לשים לב בעת השירות?

מה שבאמת כדאי לשים אליו לב בעת הניקוי של הספות הוא שהעבודה מבוצעת בצורה עדינה אך מקצועית, שאין שימוש גס בחומרי הניקוי או המכונות וכמובן שיש כבדו רב לסביבתו הפרטית של הלקוח. ברוב המקרים צריך יהיה להגן עם יריעות ניילון על חפצים מסביב או על מכשירי החשמל ואין מדובר במחווה של רצון טוב מצד בעל המקצוע אלא בחלק בלתי נפרד מהשירות, בעיקר אם מדובר בשימוש במים זורמים. חשוב שהלקוח יידע מבעוד מועד שעליו לגלגל את השטיח שבסלון ולפנות אל כל מה שממוקם סביב הספות ועלול להפריע לעבודת הניקוי או עלול להיפגע במהלכה.

חשוב מאד לקבל מנציגי חברת הניקוי את כל המידע שקשור בהתנהלות עם הספות לאחר הניקוי – המתנה עד לייבוש מוחלט או שימת לב מדוקדקת לשינוי שחל בצבעים או בכל תכונה אחרת של הריפוד וחומרי הגלם. הספה כמובן לא אמורה לשנות את צורתה ולכן חשוב מאד לשים לב לכל שינוי מהותי שמתרחש לאחר הניקוי. חברת ניקוי מקצועית תיתן שירות של מענה ותמיכה על מנת לאפשר ללקוחות לשאול שאלות או לברר פרטים גם לאחר ששירות הניקוי הסתיים בהצלחה.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ