1700501581

ניקוי ספות בד


ניקוי ספות בד – המדריך המעשי שלנו

לספות בד נטייה לספוג אבק, כתמים רבים, לכלוכים וחיידקים בלתי נראים. מאחר והספה היא מרכז הבית היא חשופה למגע רב במהלך כמעט כל יום.

בתהליך שפיתחנו אנחנו מספקים לקהל לקוחותינו שירות מהיר לניקוי ספות בד באופן מקצועי באמצעות חומרים אורגניים וחדשניים המאפשרים להגיע לתוצאות של 100% הסרת כתמים! מלבד זה הספה עוברת תהליך טיהור מחיידקים, אבק והסרת עובש.

כתמי ספות בד מצויים

  • אוכל ושתייה – אולי הכתמים הנפוצים ביותר, משקאות חריפים, מזון שומני,במיוחד במצד זה ניקוי בעזרת מטלית רטובה לא יעזור ויש צורך בעבודה מקצועית בעזרת מכשיר לניקוי ספות.
  • שתן וצואה של חיות מחמד – במעל 150,000 בתים בישראל קיים בעל חיים נוסף, נכון החיות בדרך כלל מאולפות אבל נפוץ יותר שהספה עשויה להתלכלך מכמות שיערות נושרות, שתן, פליטות אוכל וכיוצה בזה, במקרים כאילו יש צורך בעבודה מקצועית להסרת הכתמים.
  • משחקים של ילדים – ממש בשנה האחרונה, ריבוי המשחקים כגון סליים (דבק מסוג מסוים), קשקושים של ילדים על הספה, ועוד.
  • פליטה (קיא) – לצערנו גם זה קורה, מדובר בכתמים קשים להסרה, עדיין בעזרת הטכנולוגיה שלנו אנו מצליחים לחדש ב-100% כתמים מהסוג הזה.

כולנו אוהבים את הספה והמזרן שלנו יפים ושמורים. אנו מבלים זמן רב מאוד בישיבה על ספות הבד שלנו ומבלים כשליש מחיינו בשינה על המזרן, אך מטבע הדברים ספות בד נוטות לספוג אבק ולצבור כתמים. מה עושים? ואיך מחזירים את ספות הבד למצבה הראשוני? ישנם כמה דרכים וכמה שיטות לניקוי ספות עשויות מבד. יש את הדרך של ניקוי ספות בד בשיטת "עשה זאת בעצמך". ויש את שיטת הניקוי שלנו שהיא בעצם: ניקוי מקצועי.

הסרת כתמים מספות בד

ניקוי ספות בד – בדיקה לפני תהליך ניקוי

ניקוי ספות בד בבית הלקוח הוא אחד השירותים המרכזים שאנו מספקים באופן מקצועי. כשאנחנו מתחילים תהליך של ניקיון ספות בבית הלקוח או בבית העסק, אנחנו מביאים בחשבון כמה מאפיינים של הספה על מנת להביא למקסימום את אפקטיביות התהליך: אחד הפרמטרים הוא גיל הספה. קריטריון נוסף הוא עומק הכתמים אם יש. אחד הקריטריונים החשובים הוא סוג הריפוד שמרכיב את הספה – בד כותנה, בד פשתן, בד סינתטי, בד אימפלה, בד משי, בד קטיפה וכו' לכל סוג ריפוד מותאמת שיטת עבודה משלו, כמו גם לגיל ואופי הכתמים. (בהמשך ארחיב על שיטת הניקוי הייחודית שלנו בניקוי ספות בד).

ניקוי ספת בד דוגמה להצלחה ב-100% ?

שיטת העבודה שלנו היא הזרקה – יניקה

, שהיא השיטה היעילה ביותר כיום ומומלצת ע"י מומחי הספות בארה"ב:
*שלב א: הזרקת מים עם חומרים מיוחדים לתוך הספה והשרייה לחומר בספה. המטרה – לגרום לכל הלכלוך לעלות למעלה.
*שלב ב: הזרקת מים עם חומר מותאם ושאיבת הלכלוך הלכלוך. (אתם יכולים לקרוא לזה כביסה לספות).
*שלב אחרון: שאיבת הלכלוך, האבק, הזיעה, החומרים והרטיבות מהספה, כך שהפכנו את הספה לנקייה וחדשה!

ניקוי ספות מבד – כל כמה זמן/מתי כדאי להזמין שירות?

צבע דהוי: בלא מעט מקרים הצבע הדהוי לא נובע רק מבלאי טבעי של הספה, אלא פשוט מכיוון שהיא הגיעה למצב בו לא ניקוי אותה כבר זמן באופן יסודי. הדבר הרבה יותר נראה לעין בספות עם ריפודים בהירים, עליהם ניתן לראות את השינוי באופן הרבה יותר מובהק. במקרה כזה יעזור טיפול רציני עם המכשור המתקדם שלנו. אגב, כבר תוך כדי העבודה תוכלו לראות את ההבדל הברור בצבע בין האזור בספה שכבר נוקה לבין האזור בספה שעדיין לא עבר את תהליך הניקוי.
אבק: בכל בית ועל כל רהיט יש מידה מסוימת של אבק בסדר גודל כזה או אחר. נסו לתת מכה קטנה על הריפוד ועל הכריות של הספה. רואים שכבת אבק רצינית מתרוממת אל על? זה כנראה מרמז על הצטברות של אבק בריפוד שלא ניתן לפתור באמצעים ביתיים רגילים. גם במקרה כזה – אחד הנציגים המנוסים שלנו יפתור את הבעיה ביעילות.
כתמים: בכל הנוגע לכתמים על הריפודים, רצוי לא לנקות באופן עצמאי. ישנם כל מיני סוגי ריפודים שעשויים מסוגי בד שונים. לדוגמה- ישנם סוגי בדים שאסור לנקותם עם מים חמים מחשש ברור לפגיעה במרקם ובבד עצמו, ולעומת זאת ישנם סוגי בדים שאסור לנקות עם מים אלא רק ניקוי יבש.

אז הגיע הזמן שנשקיע טיפה ונחדש את הספה בצורה מקצועית ויסודית!

הדרך היעילה ביותר היא ע"י הזמנת איש מקצוע, כיוון שכל סוג ספה מצריך שיטת ניקוי מיוחדת עבור הטקסטורה, סוג הכתמים שעליה ומאיזה חומר הם עשויים. ולכן לעתים טיפול לא מקצועי עלול להסב נזק בלתי הפיך לספה שלכם, דבר שיכול לעלות לכם בהשקעה בספה חדשה. המסקנה די ברורה: כל כתם לגופו וכל סוג בד לגופו. צריך להתמקצע ולדעת להשתמש בחומרים הנכונים, בכמות הנכונה ובפעולה הנכונה בעת ביצוע מלאכת הניקוי.

חומר לניקוי ספות בד – חומרים אורגניים לניקוי ספות בד

  1. פרוטאין  החומר הנפוץ ביותר בישראל הינו פרוטאין המגיע כתרסיס ולמעשה ניתן להשתמש בו בשיטה פשוטה של רסס – הברש – נגב.
  2. זאפיט חומר שמפרק שומני גוף וכתמי אוכל ושתייה ומכיל מרכיב שמנטרל ריחות רעים בספה.

המאמר עזר לכם היו חברתיים – השאירו דירוג גבוהה 🙂

ניקוי ספות בד – מחירון שיטת העבודה שלנו

אנו מתחייבים למחיר ולאיכות הטובה ביותר, כיצד תדעו מהו המחיר ההגון של ניקוי ספות בד?
המחיר שראוי לשלם עבור ניקוי ספה מבד מתייחס לאיכות המכשיר, לחומרי הניקיון, לזמן העבודה הנדרש.
באופן כללי ללא התייחסות למשתנים נוספים, המחיר הנו – 90 ש"ח למושב.
כמובן שיש צורך הערכת מדויקת לאחר קבלת הפרטים בטלפון, תרצו הצעת מחיר מהירה?
לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר חייגו  – 1700501581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

מחיר ניקוי בד

ניקוי ספות בד
ניקוי ספה דו220 ש"ח
ניקוי ספה תלת280 ש"ח
ניקוי ספות 2+3390 ש"ח
מערכת סלון 1+2+3490 ש"ח
ניקוי כורסת טלוויזיה180 ש"ח
תוספת לניקוי ספת בד אימפלה30 ש"ח

ליצירת קשר חייגו עכשיו 1700501581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם








לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם