ניקוי ספות

 • שיטת העבודה המומלצת ע"י מומחי הספות בארה"ב
 • טיהור מחיידקים, אבק והסרת עובש
 • שירות הגעה לבית הלקוח, מהיום להיום
 • לא נקי לא שילמתם

אנחנו מבלים הרבה זמן על הספות שלנו, כך שסביר שהן יתלכלכו ויצברו כתמים עם הזמן. לכן, לדעת איך לבצע ניקוי ספות עם 100% הצלחה, היא מיומנות שצריכה להיות נחלת הכלל. בין אם זה שפיכת יין אדום או סתם הצטברות של זוהמה מהכלב שיושב על הספה כל יום, יש מגוון דרכים לנקות את הספות שלכם!

אז אל תתנו לכתמים קשוחים ולשפיכות להרוס את הסלון שלכם – עקבו אחר התהליך הקל הזה, שלב אחר שלב, ולימדו כיצד לנקות ספות עם סודה לשתייה, חומרי ניקוי ועוד.

ניקוי ספות מדריך עשה זאת בעצמך

ראשית, טיפ פשוט: כדי להסיר לכלוך במהירות, השתמש בשיטת החומץ: יש להוסיף כמה טיפות של חומץ לחצי מים. מבקבוק תרסיס, יש למרוח את התמיסה על אזור הלכלוך. הכתימו את האזור, ללא שפשוף, במגבת נייר יבשה כדי לסייע בהרמת הכתם.

מוצרי ניקוי שכדאי שיהיה בבית לניקוי הספות שלכם:

השתמש באחד או בכמה מהפריטים להלן כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר האפשרית:

 • מברשת יבשה
 • שואב אבק
 • סודה לשתייה
 • מכשיר קיטור
 • חומץ
 • מים
 • מגבת ייבוש

איך לנקות ריפוד על ספה: היסודות (+ איך לנקות ריפוד לבד)

כמו בכל ניקיון – רהיטים, פנים של מכוניות, דלפקים וכו' – עדיף לדעת עם מה אתם עובדים. בדיקת קודי הטיפול ברהיטים תעזור להבין באילו ממסים או חומרי ניקוי ניתן להשתמש. ברגע שמוצאים את תמיסות הניקוי ומורחים נוזלים על הריפוד, הקפידו להכתים את הספה עם מגבת יבשה – לעולם לא לשפשף.

כמה עקרונות שחשוב לדעת לגבי ניקוי כתמים מספות 

 1. יש להגיע לכתמים במהירות. ברגע שמתרחשת שפיכה או נוצר כתם, יש להגיע לנקות אותו מיד. המתנה ארוכה מדי לפני הטיפול בכתם – אפילו עניין של כמה דקות – עלולה לגרום לכתם להתייצב, מה שמקשה על היציאה.
 2. בדוק את המלצות היצרן. לפני השימוש בחומרי ניקוי או בפתרונות ניקוי כלשהם, בדקו את הוראות היצרן לטיפול, שבדרך כלל ניתן למצוא על תגי הספה. אי שימוש במוצרי ניקוי בטוחים עלול לגרום לריפוד שניזוק לצמיתות.
 3. בדוק את קודי הניקוי של ספת הבד שלך. מכירים את האותיות האקראיות האלה על התגים של הספה שלכם? אלה הם למעשה קודים! עיין בטבלה שלהלן לקבלת רשימת הקודים – ומה משמעותם.

הצעד הראשון, והחשוב ביותר, הוא לוודא שקוראים את ההוראות של היצרן לניקוי החומר שממנו עשויה הספה. ספות תמיד מגיעות עם תג ניקוי, בדיוק כמו פריטי הלבוש האהובים עליכם. לכן, בדיוק כמו אותם פרטי לבוש, יש לבדוק את התגית לניקוי נכון ויסודי שלא יפגע בחומר ממנו עשויה הספה. הנה כמה קודים וסמלים שסביר להניח שתמצאו ומה המשמעות שלהם בספות בד:

וותק ספות בד כגורם משמעותי לרמת ההצלחה

אחד השירותים העיקריים שחברתנו מספקת באופן מקצועי הוא ניקוי ספת בד בבית הלקוח. כאשר נתחיל את תהליך ניקוי הספות בבית שלכם או בבית העסק שברשותכם, ניקח בחשבון את כל המאפיינים של ספת הבד בכדי למקסם את אפקטיביות התהליך: אחד הפרמטרים הוא גיל הספה. קריטריון נוסף הוא עומק הכתמים אם יש.

אחד הקריטריונים החשובים הוא סוג הריפוד שמרכיב את הספה – בד כותנה, בד פשתן, בד סינתטי, בד אימפלה, בד משי, בד קטיפה וכו' לכל סוג ריפוד מותאמת שיטת עבודה משלו, כמו גם לגיל ואופי הכתמים. (בהמשך ארחיב על שיטת הניקוי הייחודית שלנו בניקוי ספות בד).

— קוד ניקוי ספות בד —

קוד ניקוי  מה הוא אומר
W "מנקה על בסיס מים". השתמשו רק בחומר ניקוי על בסיס מים לניקוי הריפוד. חומר ניקוי על בסיס מים הוא סוג של תמיסה המשתמשת במים כמרכיב העיקרי.
W\S "ממסים וחומרי ניקוי על בסיס מים". זה בטוח להשתמש הן ממסים והן חומרי ניקוי על בסיס מים.
S "ממסים". השתמש רק בממס כדי לנקות את הריפוד. ממס הוא סוג של תמיסה המשתמשת בכימיקל ניקוי כמרכיב העיקרי.

 

הייתם רוצים לנקות את הספה באמצעות חומץ? במיוחד עבור זה כתבתי מדריך מקצועי שילמד אתכם מא' ועד ת' איך לנקות בצורה מקצועית את הספה באמצעות חומץ, לקריאה לחצו כאן: המדריך לניקוי ספה עם חומץ.

ניקוי ספת הבד:

ראשית, השתמשו במברשת יבשה להסרת חלקיקים רופפים שניתן להסירם בקלות מהספה. עברו על הספה כולה עם מברשת קשיחה עם מברשת עם זיפים טבעיים כדי לעזור לשחרר כתמים ולהביא אבק ולכלוך אל פני השטח.

שאיבת אבק הספה ולכלוכים
שאיבת אבק הספה ולכלוכים
 1. שימוש בשואב אבק:  לפני הקרצוף וניקוי של ספת הבד, השתמשו בשואב אבק ידני כדי להסיר פירורים וחלקיקים רופפים אחרים. זה יקל על זיהוי והתמקדות בכתמים בעייתיים כשמגיע הזמן לנקות.
אבקת סודה לשתייה
אבקת סודה לשתייה

2. ניקוי עם סודה לשתייה. סודה לשתייה אינה מיועדת רק לאפייה – היא גם יכולה לבצע טיפול לבד וניקוי יעיל של הכתמים בספה שלכם.

שימוש בסודה לשתייה ופיזורה על הספה יסייע בהפגת ריחות והסרת כתמים. ניתן גם להשתמש בתמיסת סודה לשתייה ביתית לכל אזור של כתמים עמוקים;

מערבבים בקערה סודה לשתייה ומים – בכמויות זהות. עבור תמיסה יבשה או רטובה, יש לתת לסודה לשתייה לשבת במשך 15 עד 20 דקות.

לאחר שהסודה לשתייה ספגה את הכתם במלואו, שאבו אותו בעזרת חיבור למברשת. וכמו בכל סוגי תמיסות הניקוי, תמיד טפלו בחלק הבדיקה של הספה לפני שאתם מנקים אותה במלואה.

חומר ניקוי ספות
ניקוי עם חומר אגרסיבי

3. טיפול נקודתי עם חומר ניקוי אגרסיבי – התחילו לנקות את הספה בעזרת מוצר הניקוי. אם אינכם בטוחים אם המוצר מתאים לחומר שממנו עשויה הספה וייתכן שהוא יפגע בבד או בתפירת הספה, יש לבדוק את המוצר בשטח קטן עבור כל שינוי צבע לפני שתמשיך. בין אם משתמשים בחומר ניקוי על בסיס מים או בממס (או בשניהם, ראה טבלה לעיל), בצעו את ההוראות המופיעות על האריזה ונקו את הספה בהתאם. 

ייבוש הספה על ידי מטלית
ייבוש הספה על ידי מטלית

4. לבסוף, ייבשו את ספת הבד במגבת רכה. טפחו על כל האזורים הרטובים עם מגבת יבשה כדי לספוג את שאריות הלחות. יש לצחצח בעדינות כל תמיסת ניקוי שנותרה.

5. תנו לספת הבד שלכם להתייבש באוויר. תנו  לאוויר הריפוד להתייבש למשך הלילה, ותיהנו מספה נקייה ונעימה בבוקר!

כיצד לנקות ספת בד עם מכשיר קיטור או מנקה ספות

 הציוד הנדרש:

מנקה קיטור ריפוד. ודאו שלפני השימוש שהמלצות היצרן מציינות שמכשיר זה בטוח לספה מבד.

שימו לב גם שגם אם מצוין שהספה שלכם עמידה בניקוי על בסיס מים, אין זה לא הופך אותה לבטוחה מפני חום.

כמו עם סוגים אחרים של חומרי ניקוי, תמיד כדאי לבדוק את מכשיר הניקוי על פני אזור נסתר מספה, כדי לא לפגום אותה במקרה שמכשיר הניקוי אגרסיבי מידי לספה שלכם.

מה לעשות:

 1. קרא את מדריך ההפעלה. יש סיבה לכך שמנקה קיטור מגיע עם הוראות. קראו אותם בעיון לפני שתתחיל.
 2. שאיבת ראשונה. שאיבת הספה לפני הניקוי בעזרת מכשיר הקיטור הופך את הספה להרבה יותר קלה לניקוי. לכלוך, אבק וחלקיקים רופפים אחרים לא יפריעו ויעניקו למנקה האדים שלכם בד נקי לעבוד עליו.
 3. השאירו את החלון פתוח כדי לאפשר לאוויר לזרום. הפעילו מאוורר ופתחו את כל החלונות בחדר לקבלת משב רוח צולב חזק. זה יעזור לשמור על זרימת האוויר חזקה, מניעת הצטברות לחות ושאריות חומרי ניקוי.
 4. בדיקה נקודתית של אזור ראשון. הצעד הזה כל כך חשוב, שהוא חוזר על עצמו. בחרו נקודה נסתרת קטנה כדי לבדוק את מנקה הקיטור, כגון הגב או החלק הפנימי של חצאית הספה (אם יש לה כזו, ואם החומר הפנימי עשוי מאותו בד כמו החלק החיצוני של הספה). והשתמשו במנקה הקיטור באזור זה.
 5. תנו לספה להתייבש. אל תשבו על הספה כשהיא עדיין רטובה. השאירו את החלונות פתוחים כדי לעזור לייבש את החדר. שימו לב כי ייתכן שתדרשו להשאיר את הספה כמו שהיא ולא לשבת עליה למשך כל הלילה עד שהיא תתייבש לחלוטין.
 6. שאיבה אחרונה. שאיבת אבק שוב, לאחר שתייבשו את הריפוד, תסייע להבטיח שכל לכלוך שהשתחרר על ידי המנקה יוסר. רק זכרו לחכות עד שהספה תתייבש לחלוטין לפני שאתם שואבים אבק!

חיטוי ספה עשה זאת בעצמך

בשנים האחרונות עם התפרצות מגפת הקורונה חיטוי משטחים הפך לנפוץ והכרחי ביותר. כך תוכלו לחטא את הספה שלכם מכל גורם זר ומזיק שהוא, ולשמור על ביתכם נקי ובטוח לשוכנים בו.

קחו בבקבוק תרסיס, ערבבו שמן אתרי מדולל הידוע בתכונותיו האנטי-בקטריאליות (כך, למשל, תוכלו להשתמש בשמן עץ התה או בשמן לבנדר) 

ערבבו את התמיסה עם מעט אלכוהול 90%. רססו קלות את הספה בתמיסה שהכנתם, הניחו לתמיסה להיספג במשך כמה דקות, ואז הפעילו שואב אבק ושאבו את פני הספה. כך, תחסלו את כל אותם חיידקים ווירוסים שהצטברו על הספה שלכם. 

ניקוי ספות פוליאסטר עשה זאת בעצמך

עבור ספות שעשויות מפוליאסטר (או מרוב הבדים הסינתטיים האחרים), ניקוי ספה צריך להישמר פשוט וללא חומרים אגרסיביים, זאת, מכיוון ששימוש במרכיבים רבים מדי או חדירה עמוקה של מים לתוך הבד עלולים לפגוע במראה ובמרקם של הספה.

הדרך הטובה ביותר לנקות ספת פוליאסטר היא לקחת ספוג לח קלות, ולהבריש אותו קלות על פני אזור הכתם. אם זה כתם שומן או כזה שלא ייצא רק עם מים בלבד, אז ניתן להשתמש בסבון כלים: ערבבו מים עם כמות קטנה של סבון כלים כדי ומרחו ושפשפו את הכתם.

כל עוד אתם שומרים על שפשוף הספוג עדין וקל ונמנעים מלחיצה או סחיטה של הספוג, לא צריך להילחץ מהשאלה אם אתם פוגעים בפוליאסטר או לא. 

ניקוי שומן ושמן מספות עשה זאת בעצמך

אמנם היינו רוצים שכל החומרים שנשפכים לנו על הספה יכילו רק מים, אבל לפעמים זה לא המקרה, וגם כתמי שומן יכולים להופיע. אמנם זה מסובך יותר, אך הסרתם אפשרית. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפזר סודה לשתייה – סודה לשתייה היא חומר מדהים! 

הסודה לשתייה סופגת מאוד, ופיזור קומץ בלבד על שטח הכתם יכול לעזור למשוך ולהרים את השומן אל פני השטח.

השאירו סודה לשתייה על כתם במשך עשרים דקות כדי לתת לה זמן לספוג את השומן במלואו; לאחר מכן, יש לשאוב אותו.

ניקוי ספות עור

כיצד לנקות ניקוי כללי לכל סוגי העור

ניתן לנקות רהיטי עור באמצעות מוצרים ביתיים פשוטים. ראשית, השתמשו במטלית רכה כדי לאבק את פני השטח. ערבבו בקערה תמיסת חומץ ומים 50/50 והשתמשו במטלית מיקרופייבר כדי למרוח אותה על הרהיטים שלכם. לשפשף את העור בתנועה מעגלית כדי להרים את הלכלוך מתוך הסיבים הטבעיים. 

ניקוי עור לבן

נסה אחת משתי השיטות הבאות:

 1. שמן + חומץ: מערבבים 1/2 כוס שמן זית עם  1/4 כוס חומץ בבקבוק ספריי. שפריץ על הכתם, נותנים לשבת חמש דקות ולנגב. לא משנה מה תעשו, הימנעו מחומרי ניקוי על בסיס אקונומיקה או אמוניה, שכן הם עלולים לפגוע בעור.
 2. משחת שיניים: הרטיבו את האזור המוכתם במטלית לחה. אל תשרו את האזור, רק תרטיבו אותו. נגיעה קטנה של משחת שיניים שאינה ג'ל על הכתם. השתמשו במברשת שיניים רכה כדי לקרצף את הכתם. נגבו את האזור במטלית נקייה בסיום, ואז ייבשו עם מגבת. משחת שיניים תסיר גם שפשופים.

ניקוי ספת זמש

ריפוד זמש צריך להיות מוברש על מנת לשמור על המראה המדהים שלו. לאחר ניקוי שפיכות והסרת כתמים נותנים לאזור להתייבש לחלוטין.

לאחר מכן מברישים את ריפוד הזמש במברשת זמש רכה. הדרך הטובה ביותר היא לצחצח את הזמש בתנועות מעגליות עדינות.

הפעילו קצת יותר לחץ על האזור שבו ישנם כתמים על הריפוד שלכם. אם יש חיית מחמד בבית, הברשה היא חובה וצריך לעשות את זה על בסיס קבוע כדי לאסוף את שיער חיות המחמד.

ניקוי ספות עם מרכיבים טבעיים ובעזרת מוצרים שיש בבית

ציוד נדרש:

 • שואב אבק
 • מטלית מייקרופייבר
 • צמר גפן

חומרי ניקוי:

 • אלכוהול
 • שמן זית או תינוקות
 • עמילן תירס / מיץ לימון

שלב 1: שאיבה

הכינו את הספות שלכם על ידי שאיבת כל האבק והפסולת מפני השטח ומחוץ לקפלים. שואבים בעדינות כדי לא לגרד את החומר.

שלב 2: ניגוב

נגבו את כל המשטח במטלית נקייה, חמה ולחה כדי להסיר את כל הלכלוך הרופף על פני השטח. שוב, היו עדינים ומסורים.

שלב 3: הסרה נקודתית לפי סוג כתם

נסו לבדוק תחילה את ההוראות של יצרני הספות ובדקו באופן נקודתי אזור קטן ומוסתר כדי לבדוק אם יש שינוי צבע לפני שאתם מורחים תרופות כלשהן על היצירה כולה.

לכתמי עור על בסיס דיו כמו עט כדורי וטוש נסו לשפשף אלכוהול. טובלים ספוגית כותנה באלכוהול משפשף, ומשפשפים בעדינות לאורך הסימן עד שהדיו מתחיל להתרומם. החליפו צמר גפן לעתים קרובות כדי להפחית את הפיזור. לאחר הסרת כתם העור, נגבו את עודפי האלכוהול במטלית נקייה ולחה.

עבור כתמי עור על בסיס חלבון כמו מזון ודם, נסו משחה של 2 חלקים עמילן תירס עד 1 חלקים מיץ לימון.

לשריטות על פני השטח, נסו למחוק עם שמן עדין, כמו שמן זית או שמן תינוקות. טובלים ספוגית כותנה בשמן ומעסים בעדינות לאורך שריטה עד שהם מכוסים היטב. תנו לשבת במשך 5 דקות ולנשנש בעדינות את עודפי השמן עם מטלית נקייה ויבשה.

שלב 4: ניקיון כללי

הדרך הטובה ביותר לנקות ספת עור ואת כל המשטח תהיה לערבב 2 חלקים חומץ לבן עם 1 חלק שמן זית בבקבוק ספריי ולנער היטב. ניתן גם להוסיף כמה טיפות של שמנים אתריים ריחניים כדי לנטרל את ריח החומץ.

מרססים בנדיבות ומשתמשים במטלית נקייה כדי לעסות את הכתם בתנועה מעגלית עד לניקוי כל המשטח. לאחר מכן השתמשו במגבת נייר יבשה כדי לנגב את כל עודפי השמן מהספות.

שלב 5: גימור

כדי להחיות את הברק של העור, ישנם מספר שמנים זמינים נפוצים שתוכלו להתאים. השתמשו במטלית נקייה ויבשה כדי לשפשף שמן קוקוס לתוך העור בתנועה מעגלית, בדומה לצחצוח נעליים. תנו לחדור למשך 10 דקות, והוציאו עודפי שמן עם מטלית חדשה ונקייה. ניתן גם להשתמש בשעווה של דבורים או בשמן שקדים כתחליף לשמן קוקוס. מתכון ממצה יותר לניקיון העור יהיה 1 חלק שעוות דבורים, 1 חלק חמאת קקאו, 2 חלקים שמן שקדים.

 לסיכום, ניקוי ספות יכול להיות קל מאוד וזול  מאוד. אם רק תעקבו אחרי השלבים שהוצגו לעיל תוכלו להשאיר את הספות בבית שלכם נקיות נעימות וריחניות להפליא. 

 חומרים אורגניים לניקוי ספות בעצמכם

 1. פרוטאין החומר הנפוץ ביותר בישראל הינו פרוטאין המגיע כתרסיס ולמעשה ניתן להשתמש בו בשיטה פשוטה של רסס – הברש – נגב.
 2. זאפיט חומר שמפרק שומני גוף וכתמי אוכל ושתייה ומכיל מרכיב שמנטרל ריחות רעים בספה.

ניקוי ספת בד דוגמה להצלחה ב-100% ?

השיטה שלנו לניקוי ספות 

שיטת ניקוי מחולקת ל-2 שלבים מרכזיים: הזרקה – יניקה

, שהיא השיטה היעילה ביותר כיום ומומלצת ע"י מומחי הספות בארה"ב:

*שלב א: הזרקת מים עם חומרים מיוחדים לתוך הספה והשרייה לחומר בספה. המטרה – לגרום לכל הלכלוך לעלות למעלה.
*שלב ב: הזרקת מים עם חומר מותאם ושאיבת הלכלוך הלכלוך. (אתם יכולים לקרוא לזה כביסה לספות).
*שלב אחרון: שאיבת הלכלוך, האבק, הזיעה, החומרים והרטיבות מהספה, כך שהפכנו את הספה לנקייה וחדשה!

סיבות נפוצות לניקוי ספה

צבע דהוי:

בלא מעט מקרים הצבע הדהוי לא נובע רק מבלאי טבעי של הספה, אלא פשוט מכיוון שהיא הגיעה למצב בו לא ניקוי אותה כבר זמן באופן יסודי, הדבר הרבה יותר נראה לעין בספות עם ריפודים בהירים, עליהם ניתן לראות את השינוי באופן הרבה יותר מובהק.

במקרה כזה יעזור טיפול רציני עם המכשור המתקדם שלנו. אגב, כבר תוך כדי העבודה תוכלו לראות את ההבדל הברור בצבע בין האזור בספה שכבר נוקה לבין האזור בספה שעדיין לא עבר את תהליך הניקוי.

אבק:

בכל בית ועל כל רהיט יש מידה מסוימת של אבק בסדר גודל כזה או אחר. נסו לתת מכה קטנה על הריפוד ועל הכריות של הספה. רואים שכבת אבק רצינית מתרוממת אל על? זה כנראה מרמז על הצטברות של אבק בריפוד שלא ניתן לפתור באמצעים ביתיים רגילים. גם במקרה כזה – אחד הנציגים המנוסים שלנו יפתור את הבעיה ביעילות.

כתמים: 

בכל הנוגע לכתמים על הריפודים, רצוי לא לנקות באופן עצמאי. ישנם כל מיני סוגי ריפודים שעשויים מסוגי בד שונים. לדוגמה – ישנם סוגי בדים שאסור לנקותם עם מים חמים מחשש ברור לפגיעה במרקם ובבד עצמו, ולעומת זאת ישנם סוגי בדים שאסור לנקות עם מים אלא רק ניקוי יבש.

ניקוי ספה לבד בעצמך VS איש מקצוע

הדרך היעילה ביותר היא ע"י הזמנת איש מקצוע, כיוון שכל סוג ספה מצריך שיטת ניקוי מיוחדת עבור הטקסטורה, סוג הכתמים שעליה ומאיזה חומר הם עשויים, ולכן לעתים טיפול לא מקצועי עלול להסב נזק בלתי הפיך לספה שלכם, דבר שיכול לעלות לכם בהשקעה בספה חדשה.

כולנו אוהבים את הספה והמזרן שלנו יפים ושמורים. אנו מבלים זמן רב מאוד בישיבה על ספות הבד שלנו ומבלים כשליש מחיינו בשינה על המזרן, אך מטבע הדברים ספות בד נוטות לספוג אבק ולצבור כתמים. מה עושים? ואיך מחזירים את ספות הבד למצבה הראשוני? ישנם כמה דרכים וכמה שיטות לניקוי ספת עשויות מבד.

ניקוי ספות שיטת העבודה שלנו

במהלך השנים פיתחנו שיטה שמובילה למקסימום תוצאות עם שמירה על הבד. התהליך נקרה יניקה וייבוש, כאשר נדרש מלבד מכונה חומרים איכותיים לנטרל ריחות ולהעניק חיטוי מקסימלי לספה.
לייעוץ מהיר חייגו  – 1700501581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מחיר ניקוי ספות

מחיר ניקוי בד

 • ניקוי ספה דו 220 ש"ח
 • ניקוי ספה תלת 280 ש"ח
 • ניקוי ספות 2+3 390 ש"ח
 • מערכת סלון 1+2+3 490 ש"ח
 • ניקוי כורסת טלוויזיה 180 ש"ח
 • תוספת לניקוי ספת בד אימפלה 30 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

1700-501-581

השאירו פרטים ונחזור אליכם  לקוחות ממליצים על שירותי ניקוי ספות

  מדובר בחברה הכי טובה בארץ בתחומה.העובדים יעילים וזריזים והכי חשוב הם אדיבים.ברשותי שטיח פרסי עתיק וספת hastens מאוד יקרה שהתלכלכו במהלך השנים. בתוך חמש שעות מהטלפון הראשון הגיעו 2 עובדים וצחצחו עם המכונות החדשניות והפריטים יצאו חדשים ושמורים!!ממליץ בחום. הכי טובים והכי זולים בארץ
  ישראל זאבי
  ישראל זאבי
  13:12 10 Aug 22
  כבר פעם שלישית שאני מנקה את השטיח דרך מאסטר קלין וינון המקצוען.ניקיתי בהרבה מקומות. איכות כזו של עבודה לא ראיתי בשום מקום.ומעל הכל והכי חשוב- השירות האישי והמקצועי של ינון וכל הצוות. עשה שמיניות באוויר כדי שהשטיח שלי יחזור אליי מוקדם מהמתוכנן. בקיצור- אמריקה. מומלץ בחום גדול!
  udi rotenberg
  udi rotenberg
  12:05 10 Aug 22
  אחד הטובים בארץ, עוד לא נתקלתי באנשים מהסוג הזה. אני יזם ויש לי חברה נדלנית בתל אביב ומתעסק עם המון בעלי מקצוע. אבל בדומה לאנשים האלה עדיין לא נתקלתי. הם חרוצים עם מילה ויודעים לעבוד טוב טוב ומכל הלב עד שהלקוח יגיד להם מספיק לכו הביתה! העובד הלך והבעלים אמר לי תשלם אחר כך הכל בסדר. פעם ראשונה אני נתקל בדבר כזה!!!!☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️ירבו כמוכם
  J O
  J O
  14:54 14 Jul 22
  חייבת לשתף עד כמה אני נפעמת מהשירות המקצועי ברמה הכי גבוהה שיש שזה עתה קיבלתי מינון ודניאל! ארבעה ימים לפני פסח והספה שלי הייתה עד לפני שעה מכוסה בכתמים מכל הסוגים ומלא לכלוכים ופירורים בכל החריצים...ואין מנקה ספות אחד שלא ניפנף אותי עד שבמקרה נכנסתי לאתר המקסים הזה ויצרתי קשר עם ינון.הדיבור, היחס, הרגישות והרצון הטוב לתת לי שירות בהקדם האפשרי פשוט הרגיעו אותי ואכן הוא הצליח ושלח לי עוד באותו יום (!!) את דניאל - אחד הבחורים הכי חביבים ונחמדים שהכרתי.היסודיות והרצינות שבה הוא עבד היממו אותי! הספה הייתה פשוט מבריקה בטירוף, חזרה להיות מהממת כמו חדשה!פשוט תענוג לקבל כזה שירות - תודה מכל הלב יינון ודניאל אין עליכם ❤️
  Adi Roei
  Adi Roei
  20:30 11 Apr 22
  הגיע אליי בחור בשם דניאל בחור מיקצועי אדיב,שעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר והתוצאות לא איחרו להגיע,ממליצה בחום
  גלית חדד
  גלית חדד
  13:25 25 Feb 22
  הייתי צריך ניקוי של מיטה, מעבר לכך שהשירות היה מקצועי ואיכותי, הגיע בחור בשם דניאל, מסביר פנים, נעים ומנומס. הסביר לי על הפעולות שהוא מבצע ובסוף הניקוי ביקש ממני מגב כדי שיוכל לנקות את הרצפה מהנוזלים שנזלו בזמן העבודה ואשכרה סירב לתת לי להעביר סמרטוט!ינון שתיאם איתי את ההגעה נענה לבקשה שלי להגיע הגיעו מהיום להיום ודניאל אפילו הקדים בחצי שעה מהזמן שתואם מולי.המחיר הגיוני ביחס לעבודה (מתחרים הציעו מחירים גבוהים יותר וגם לא יכלו להגיע מהיום להיום).והכי חשוב - כי זה ת'כלס מה שאנחנו משלמים עליו - המיטה יצאה כמו חדשה!!!ממליץ בחום!!
  Doron Ekstein
  Doron Ekstein
  09:08 07 Feb 22
  רוצה להמליץ בחום!!! שירותי מאד ואדיב!מענה מהיר ומקצועי!!הגיעו וניקו מזרון ביסודיות עם כתמים של שתן ולכלוך יצא כמו חדש!!. יישר כוח ממליצה בחום !
  Nirit Maidenberg
  Nirit Maidenberg
  09:42 04 Feb 22
  אחלה של שירות, זמינות ומחירים... הספה נראית כמו חדשה לגמרי...
  michael macwan
  michael macwan
  06:03 04 Feb 22
  ניקוי ספה סופר איכותי, דאגו עד שיהיה 100% נקי. בנוסף ניקוי שטיח במחיר מעולה. מומלץ מאוד!
  דור לב
  דור לב
  18:20 11 Nov 21
  החברים סיפקו שירות מקצועי ואדיב הגיעו בול בזמן והיו זריזים - שמח להמליץ עליהם בחום ולבטח אשכור את שירותיהם בהמשך - חמישה כוכבים
  amit baram
  amit baram
  07:23 15 Jul 21
  מדהים!!!! שירות מקצועי ניקיון ברמה הכי גבוהה שיכולתי לתאר, הרכב חזר אלי אחרי ,ניקוי שנארך רק כחצי שעה בסה"כ כמו רכב שיצא מהניילוניםמעבר לזה עובד טוב ואדיב מאוד!!
  ספיר וקנין
  ספיר וקנין
  09:18 10 Mar 21
  שירות מקצועי ואדיב של דניאל.הספה והכורסא נוצצים..כל הכבוד! אין ספק שאמליץ
  esty weber
  esty weber
  14:24 04 Feb 21
  פניתי למאסטר קלין בנוגע לניקוי ספה שהייתה במצב נוראי, וקיבלתי שירות מקצועי ומהיר (הגיעו אליי מהיום להיום) ובעיקר יחס אדיב ומקסים של ינון בטלפון ושל שוקי שהגיע אליי הביתה לבצע את הניקוי. המחירים נוחים, והתוצאה הסופית הפתיעה אותי מאוד לטובה! הצליחו לנקות כתמים מהספה שלא חשבתי שירדו. מומלץ מאוד!!
  ניצן טובול
  ניצן טובול
  18:34 07 Dec 20
  תודה ענקית לצוות מאסטר קלין על ניקוי יסודי ומקצועי והכי חשוב סבלני למרות כל החפירות של חמותי??תודה מיוחדת לקפטן ינון האח שזרם עם הדרישות הגבוהות ותיזמן ניקוי מהיום למחר, אלוף שבאלופים.אחלה שבוע שיהיה.
  דביר יזדי
  דביר יזדי
  17:43 28 Nov 20
  הגעתי למאסטר קלין דרך האתר שהיה ניראה לי הכי מקצועי מהבדיקה הקצרה שעשיתי, חייגתי וענה לי בחור בשם ינון, בחור מקסים וטוב לב שענה בסבלנות לכל שאלותי, ואף העניק הנחה אחרי שאשתי התערבה בשיחה והסבירה לו קצת על המצב הנוכחי עקב המשבר.למחרת הגיע אחינו בחור מקסים שעשה עבודה ניפלאה ויסודית והשאיר אותנו מרוצים ממש עם ספות חדשו. לקראת הסופש.בהחלט חוייה שהייתי מאחל לכל האוהבים שלי.תודהרבה ינון, המשך כך ותגיע רחוק.תודה גדולה גם לשוקי על העבודה המקצועיתשבת שלום????
  נדב דרוקר
  נדב דרוקר
  04:46 27 Nov 20
  שירות מעל המצופהינון היה אדיב וענה על כל שאלותי, ונתנאל עשה עבודה מדהימה לא פחות בשטח.תודה רבה!
  Aviv Gete
  Aviv Gete
  08:59 19 Nov 20
  אתחיל בזה שלא ידעתי שקיים שירות כזה עד שנתקלתי במודעה בפייסבוק. חיפשתי לנקות את מזרן המיטה שלי ושל בעלי..ישר נוצרה שיחה עם המנהל ינון שהתנהל מולי בצורה כל כך נעימה וסבלנית.. גם ששאלתי שאלות וגם שרציתי לדחות כי לא הסתדר לי, בכל פעם ענה לי במהירות, בצורה מנומסת ומבינה.. אין מילים ינון רואים מאיפה השירות האיכותי מגיע... תודה רבה לך!!!ואז קבעתי עם ינון והגיע בחור בשם שוקי.. קסם של בחור!! צחקנו והוא גרם לי להרגיש ממש בנוח (כי בכל זאת לא הכי נעים שמישהו בא לנקות את הגי'פה שלך חח) עבד בצורה יסודית, ממש נלחם על כל נקודה במזרן. תודה רבה רבה שוקי!!!והמזרן...וואי המזרן.. איזה תענוג, עולם אחר לגמרי! עד עכשיו מסתכלת ונהנית מתמונת הלפני והאחרי!הילדה שלי בת 5 אומרת לי 'אמא זה נראה כמו חדש'???? אז אני אסכם ואגיד שלישון על מיטה נקייה זה דבר חשוב בלי ספק וזה שווה כל אגורה ובמיוחד שזה השירות.. תודה לכם שוב! הולכת להמליץ לכל האמהות שאני מכירה????
  מעיין חזן
  מעיין חזן
  14:54 11 Nov 20
  דיברתי עם ינון, ותוך זמן קצר קיבלתי הצעת מחיר(הוגנת וזולה משאר המתחרים) ופרטים מלאים לגבי התהליך ולמה הם מתחייבים לאחר ששלחתי 2 תמונות של הספה הפינתית שלי, וקבענו מועד.הגיע בחור נחמד ומקצועי בשם דניאל, וקיבלתי שירות מעולה ואפשר להגיד מעל ומעבר.הספה יצא נקייה(לאחר כתמים קשים) ואני לחלוטין אזמין בעתיד את שירותיהם שוב ואמליץ לחברים.
  elias semu
  elias semu
  13:13 10 Nov 20
  שירות מעל המצופה! הגיע עד אליי לבית לניקוי ריפודי רכב,יעיל מהיר ויסודי!!! מאוד מרוצה,ממליצה בחום✔️⭐️????
  יעל סיתי
  יעל סיתי
  10:34 06 Nov 20
  שירות מעולה!! יחס חם ונעים וכמובן שבסוף הריפוד באוטו נקי!! תודה רבה לינון על המענה המהיר, ולשוקי על העבודה המקצועית. ממליצה בחום!!!
  gal biniamini
  gal biniamini
  10:08 05 Nov 20
  קנינו ספה מיד 2 בלי לראות והיא הגיעה עם כתמים הזמנו את מאסטרקלין וקיבלנו ספה חדשה תודה רבה על השירות המקצועי !
  Dan B
  Dan B
  14:10 04 Nov 20
  ביצעתי ניקוי ספות, נראה כמו חדש, גם מקצועי וגם מהיר ושירות לעניין.ממליצה, לגמרי אשכור שוב
  Shirel Hadad
  Shirel Hadad
  10:20 04 Nov 20
  השירות היה מעולה, מדויק וברמה גבוהה.. הספה נראית כחדשה! 🙂
  guy dolinko
  guy dolinko
  11:20 01 Nov 20
  שירות ברמה בין הגבוהות שיצא לי להתקל בה בישראלממליצה בחום
  atara bok
  atara bok
  06:18 30 Oct 20
  הגעתי לינון דרך אחת הקבוצות בפייסבוק שאני חברה בהן ומאז אני לא מפסיקה להמליץ עליו וחשוב לי לשתף גם כאן.החל ממקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ועד לאנושיות שאני לא פוגשת הרבה אצל אנשי מקצוע.אצלי הוא עשה עבודה מדהימה ואחר כך אצל סבתא שלי שהיא אישה חולה ומאוד מבוגרת - מגיע בשעה שנקבעה, משאיר אחריו את האזור מצוחצח וגם דאג שהעובד שיגיע לסבתא שלי ידע זאת וינהג במשנה זהירות ועוד בתקופת הקורונה.אני ממליצה מאוד!!! תאמינו לי לא תתאכזבווינון תודה אישית לך, אתה איש מקצוע שנותן שירות מכל הלב והנשמה!!!!
  טל עציוני
  טל עציוני
  09:37 29 Oct 20
  שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר!צוות מקצועי שמביא תוצאות מדהימות, תודה!
  Ofir Meron
  Ofir Meron
  09:13 29 Oct 20
  מומלץ מאוד, לאחר שיחה קצרה שלחתי תמונה של הספה ומיד נקבע יום ושעה.הגיעו שני חברה מקצועיים ביותר ולאחר שעה הם הראו לנו מה הם שאבו מהספה, המון נוזל חום שחור.עכשיו הספה נקייה ומריחה מעולה.תמיד תחפשו את בעל המקצוע בגוגל עם הדרוג הגבוה ביותר דירוג זאת האמת ולא צריך שום יצאת צדיק.
  Leon Magar
  Leon Magar
  05:15 20 Oct 20
  כבר פעם שנייה שאני מזמינה את השירות שלהם לניקוי ספה (ובהחלט לא אחרונה)שירות מקסים! סופר מקצועיים!!! הספה חדשה!ממליצה בחום
  ינון בחור מקסים מקצועי שאין דברים כאלהענה על כל שאלותי בסבלנות ובחיוך ושלח אלי בעל מקצוע בשם נתנאל שהבריק לי את הסםות כאילו קניתי אותם היוןםממליצה בחום
  Iolanda Ionescu
  Iolanda Ionescu
  09:25 01 Jul 20

  ניקיון הספה נעשה בדרך כלל בשלבים, כאשר כל שלב ושלב נעשה בצורה מקצועית:

  בשלב הראשון, עם זיהוי הכתם או הלכלוך, מנקים את הספה עם מברשת יבשה על מנת להסיר את חלקיקי הלכלוך הגדולים. וזאת על מנת שלא להטמיע את הלכלוך עמוק יותר לתוך בד הספה.

  בשלב השני, נפעיל את שואב האבק, על מנת להוציא את שאריות הלכלוך המוצק מהבד של הספה. המטרה היא, שוב, למנוע חדירה עמוקה יותר של הלכלוך לתוך בד הספה בזמן שנעבור לשלבים הבאים.

  בשלב השלישי, נבחר את חומר הניקוי  המותאם לסוג הבד ולטיב הספה, על פי התנאים נחליט אם החומר ישומש בשילוב מים או לא. השלב הזה נועד להחליש את הכתמים שנדבקו חזק לבד הספה, על מנת שנוכל לשאוב אותם .

  בשלב הרביעי, כמו שצוין קודם – שוב נפעיל את שואב האבק, הפעם (אם ניתן) על עוצמה גבוהה יותר מקודם, על מנת לשאוב את הנוזלים שנותרו על הספה ולהיפטר סופית מהכתם ומהלכלוך ולהביא את הספה למצב נקי,כמו חדש.

  ניקוי ספות – אל תעשה

  שהחלטנו שאנו רוצים לנקות את ספת הבד שלנו, אנחנו צריכים לדעת כמה דברים שאסור לנו לעשות, על מנת שנעשה נזק לבד הספ:

  1. לא להשתמש בחומרי ניקוי ספה מבד מתוצרת כללית שאיננה מתמחה בחומרי ניקוי לריפודים.
  2. לפני שאתם רוצים להשתמש בחומר מסוים ולא ניסיתם אותו אף פעם, תנסו אותו במקום נסתר שלא רואים, תמתינו כמה דקות ותראו איך בד הספה מגיב לחומר.
  3. לא להכניס בשום פנים ואופן את ריפודי הבד למכונת כביסה מבלי שבדקתם אם הבדים מתאימים להכנסה למכונת כביסה, חלק מהבדים מתכווצים בכביסה במכונה, יש בדים שמשנים את צבעם או מתבלים בכביסה, חלק מהבדים מיועדים רק לכביסה ביד או שצריכים ניקיון מקצועי בלבד.
  4. אסור בהחלט להשתמש בחומרי ניקוי חומציים או בסיסיים מידי, כולל חומרי ניקוי המכילים כלור או מי חמצן. הם יכולים להרוס לנו את בד הספה וחבל.

  ולכן אם יש לכם כתמים בספת הבד שלכם ואתם רואים שהם עמוקים מידי וקשים לניקוי, אל תהססו להזמין חברה ניקיון שמתמחה בניקוי ספות מבד, אומנם תצטרכו לשלם קצת, אך זה יחסוך לכם נזק שאתם עלולים לעשות וההפסד יהיה גדול יותר לטווח הרחוק.

  ניקוי ספות באמצעות קיטור יתרונות

  • הסרת כל הכתמים – המערכת שלנו הינה המתקדמת ביותר, מערכת ניקוי ספות בקיטור בידיים של הצוות המקצועי שלנו, מסירות את הכתמים מהספה שלך עם 100% הצלחה.
  • ניקוי עמוק – הקיטור חודר עמוק לכל רבדי הספה, כך שכל לכלוך שיש בספה שלכם ינוקה ושום לכלוך לא יסתתר לו, הקיטור הינו עוצמתי מאוד, ולכן יכול לנקות בעומק מירבי את הלכלוכים והחיידקים.
  • קוטל מזיקים וחרקים – הקיטור פועל בעוצמה ובחום רב, בעקבות החום והלחץ שמופעל על ידי הקיטור כל המזיקים והחרקים שיש לכם בספה נקטלים, הפעולה מתבצעת מספר פעמים על מנת לוודא שלא יישארו מזיקים בספה.

  כיום יש הרבה חברות ניקיון שמתמחות בתחום הזה, לפני שאתם מזמינים אחת כזאת, תבדקו טוב שהחברה היא מקצועית, שיש לה חומרים טובים, שהיא וותיקה בתחום, תשאלו חברים שהשתמשו כבר בחברה כזאת  לניקיון הספות שלהם. לייעוץ מהיר לחצו כאן

  מעדיפים שנחזור אליכם?

  השאירו פרטים:   Phone לייעוץ ראשוני
   תחזרו אלי
   וואטסאפ