ניקוי ספות עור ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

אוהבים לקרוא עיתונים? מעולה, רק היזהרו לא להשאיר עיתונים מונחים על ספת העור. צבעי הדפוס של העיתון מכתימים בקלות את העור ופוגמים על ידי כך בספה.

הרחיקו את ספת העור מאור שמש ומקרבה לתנורים, קמין, מפזרי חום ואח בוערת, כדי לא ליצור שינוי מקומי בצבע.

אל תנקו את הספה שלכם עם מים וסבון: לא כל ספות העור יכולות לעמוד בסבונים מסוימים ורצוי להימנע.

ניקוי ספות עור – איך זה עובד?

בשוק הישראלי שגם מייבא לא מעט ספות מחו"ל יש מגוון בלתי נגמר של ספות: ספות עור, בד, זמש, עור הפוך ועוד. ואם יש לכם בסלון ספות עור יותר משנה, כבר ראיתם לא מעט סימנים וכתמים על הספה. ספות העור זקוקות ליתר תשומת לב ותחזוק תדיר יותר, בהשוואה לספות עשויות ריפוד בד, למשל. ואם יש לכם ילדים קטנים חמודים שהפכו את הספה לבלוק הציור שלהם או חיות מחמד שהחליטו לצייר עם הציפורניים על הספה, ספת העור שלכם זקוקה ליום פינוק מתוצרתנו.

למה צריך לדאוג לניקוי ספות עור: 

האקלים בישראל בעייתי במיוחד לספות עור. ישיבה על ספת עור בקיץ כשחם, משאירה לעתים זיעה על הספה ויכולה לגרום להיווצרות חיידקים ובקטריות. אבק: זוהי אחת הסיבות שיש לתחזק את ספות העור שלכם. גם אם ניקיתם כבר את הספה אתמול, מחרתיים היא כבר תהיה עם שכבה כלשהי של אבק עליה, שחלקו שוקע אל תוך העור, ככל שחלף הזמן מאז הניקוי היסודי האחרון.

אז מה בעצם אפשר לעשות כשספות העור מתלכלכות?

קודם כל, חשוב לנו לומר מה לא לעשות, מכיוון שיש לא מעט סברות ומיתוסים בתחום שכדאי להבהיר: אל תנגבו את הספה עם מטלית סקוטשברייט. הפעולה פוגמת במרקם האחיד החיצוני של הספה ויכולה גם להעמיק את גבולות הכתם, אם יש כזה.

שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN- המאסטר שלך בניקיון!

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!לאחר מכן אנו מזריקים אל הספה חומר מיוחד המנקה ומחטא את תוך הספה. השלב הבא הוא שאיבה ידנית של החומר החוצה לאחר כמה דקות. ולסיום – (במידת הצורך) שימוש בשמן בסוף הניקוי כדי לתת לספה שלכם מראה נוצץ וחדש.

ספות עור דומות לעור אנושי. היכולות שלהן להתכווץ ולהתרחב, היכולת להינזק מאבק ומשאר חומרים מאוד דומה. יש לתחזק את ספות העור אחת לכמה זמן ובאופן יסודי, כדי להשאיר אותן טובות לשימוש ובמצב מעולה – וזה אפשרי.

ניקוי ספות עורלקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


מה עושים במקרה של ספת עור מלוכלכת או מוכתמת?

ספת עור נבדלות מספות הבדד במקרה של ניקוי ספות עור רצוי לקרוא לאיש מקצוע ולא לנסות לנקות בעצמכם. מדובר בסוג ספות עדין ביותר, עם לא מעט הסתברות להינזק במקרה של ניקוי בשיטת עשה זאת בעצמך ויש לנקוט יתר זהירות בטיפול בהן. ישנם בעצם שלושה מקרים אפשרים בכל הנוגע לספות עור וניקיונן:

*עור טבעי – לא ניתן לנקות. הכוונה לכל ספה העשויה עור שאינו מעובד.

*עור מעובד – נחלק לכמה סוגים ואת כולם ניתן לנקות בצורה ממעלה.

*דמוי עור – מלבד סוגים מסוימים, ניתן לנקות את רוב הספות עם ריפוד דמוי עור.

איך מנקים ספות עור?

ניקוי ספות עור מתבצע בשיטת הזרקה – שאיבה ידנית: אנחנו מגיעים לבית הלקוח, מאבחנים את סוג הריפוד וניגשים לעבודה.

על הפרמטרים שאנחנו לוקחים בחשבון נמנים: גיל העור, עומק הכתמים וטיבם, המצב הכללי של העור ואיכותו. ראשית אנו מרחיקים רהיטים וחפצים הנמצאים מסביב לספה, במטרה ליצור סביבת עבודה נוחה וללא הפסקות והפרעות מיותרות, לתוצאות אפקטיביות ככל האפשר.

ניקוי ספות עור
5 (100%) 1 vote[s]לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם