ניקוי והסרת כתמי שתן מספה בד/עור
שתף
ניקוי כתמי שתן מספות

ניקוי והסרת כתמי שתן מספה בד/עור

calendar 17 פברואר 2019

הסרת כתמי שתן מהספה בקלות וביעלות

ניקוי כתמי שתן מספות – הכלב שלכם לא סיים סדרת חינוך ואתם צריכים להתמודד עם שתן על הספה? הנכד המתוק נרדם על הספה והשאיר לכם סמני שתן לא נעימים?

ישנם הרבה מאוד כתמים לא נעימים שעלולים להיווצר על ספות, אך ניקוי כתמי שתן מספות הוא ניקוי הכתמים הדחוף מכולם, ריח השתן המאוס העולה ממנו, לא מותיר לנו מנוחה.

אין ספק שלארח את הנכדים זה כיף ונחמד, גם ילדים קטנים בבית זאת שמחת חיים בלתי רגילה, אך ההנאה הגדולה באה גם עם חסרונות לא מעטים הכוללים נזקים לעיתים קרובות. כשנשבר דבר מה יקר ערך זה אכן לא נעים, כשנשפך אוכל על הספה או שתייה נוצרים כתמים שצריך לדאוג לנקות, אך שתן זה כבר סיפור אחר.

ניקוי כתמי שתן מספות – שימוש בחומרים אורגניים

ריכזנו עבורכם את 5 הרכיבים הנדרשים להסיר כתמי שתן מספה בצורה עצמאית:

 1. מים
 2. מברשת
 3. חומר ניקוי מומלץ
 4. חומץ (בזהירות לא מתאים לכל ספה)
 5. שואב אבק

 

למעשה באופן עצמאי ניתן להחל את הניקוי ובמקרים רבים תקבלו תוצאה פושרת, רוצים הלגיע לתוצאה יותר טובה מוזמנים לפנות אלינו לשירותי ניקוי ספות בבית ולחסוך מעצמכם זמן יקר 🙂

בשלב הראשון התחילו בתהליך שפיכת מים וניקוי עם חומר ומברשת עדינה (זהירות מספות עם בד עדין).

שלב שני – השתמשו בחומר חומץ בזהירות כגון לימון על מנת להסיר את השתן מהספה.

שלב שלישי – ייבוש הספה ומתן זמן להתייבשות.

אי אפשר להמתין עם ניקוי כתמי שתן מספות! שימו לב, הדבר נכון בכל סוגי הכתמים אך בכתם זה הדבר נכון כפליים. הריח החומצתי העז שנדבק לסיבים של הספה לא עוזב אותה בקלות אם הוא שוהה זמן רב, ככל שעובר הזמן מולקולות הריח חודרות יותר ויותר לסיבי הבד ולעיתים הופכות את הבעיה לבלתי פתירה (שלא על ידי מכשור מתקדם ומקצועי במיוחד).

לכן, הדבר החשוב ביותר הוא הזמן, הכלב השתין על הספה? אל תבזבזו את הזמן בצעקות על הכלב, יהיה לכם עוד מספיק זמן לזה, גשו לטיפול בכתם ושהמשמעת תחכה (אפשר לצעוק עליו תוך כדי הניקיון ? ….).

ניקוי מהיר בזמן אמת להסרת השתן בקלות

תפסתם את הכתם מיד כשהוא נוצר? קודם תעשו הכל כדי שמינימום מהשתן ייקלט בספה, השליכו מגבת או כל דבר אחר על הספה כדי שיספגו מקסימום מהשתן שטרם חלחל ונספג. בשלב הבא, עליכם לדלדל את השתן, הכינו דלי עם מים, ודלי ריק, השתמשו במטלית ספוגה במים  על מנת לנגב במרץ את הספה. אל תהססו ללחוץ על הספה, סחטו את המטלית מספר פעמים, בשלב הזה תתחילו ליהנות מלראות את השתן נקלט במטלית תוך כדי שאתם סוחטים את המטלית לדלי הריק בצד.

בשלב הבא ננסה לטפל בריח שלא יתפס ובחומציות הגבוהה של השתן, טבלו את המטלית במים עם אבקת כביסה, רצוי אבקת כביסה ידנית, כזאת שמותאם לכביסה ביד ולא במכונה, אם אין לכם אפשר להשתמש באבקה רגילה. שפשפו את הספה עם המטלית, נסו להחדיר את החומר פנימה כמה שיותר.

לאחר מכן, נגבו את הספה, קלטו כמה שיותר מהלחות הקיימת.

רצוי מאוד לנסות ולהעמיד את הספה בשמש, השמש עושה פלאים לכתמים, גם כשנדמה שהכתם לא ירד, לעיתים קרובות השמש עושה את הפעולה הסופית ומעלימה את הכתם לגמרי, ממש כלא היה.

ניקוי כתמי שתן של כלבים מספות

[list-posts-basic]

ניקוי כתמי שתן מספות – איך מנקים כתם שהתייבש?

במידה ולא יצא לכם לראות את הכתם בזמן מסיבות שונות, לא צריך להתייאש, הספה עוד לא אבודה. יש עוד מה לעשות, וטוב שכך. כעת השיטות שהצגנו קודם כמובן לא יהיו יעילות כל כך. ככל שהזמן חולף הקושי לבצע ניקוי כתמי שמן מספות לבד הולך ועולה.

זהירות מחומרים חזקים

שימו לב להתרחק מחומרים חזקים שמוכרים בחנות, הרבה מאוד מהם מזיקים ממש לבד וגורמים לכתמים בלתי הפיכים, כל חומר שאתם מביאים הביתה נסו בפינה רחוקה מהעין.

השיטות המומלצות לטיפול בכתם ישן כוללות שימוש באותם פעולות אלא בחומרים קצת יותר אגרסיביים מאבקת כביסה, כמו ניקיון עם מטלית בחומץ מהול אחד על אחד, מריחת סודה לשתייה לאחר מכן וייבוש בשמש.

רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר?

ניקוי ספות על ידי אנשי מקצוע יבטיח לכם שמירה על איכות הבד ושימוש בחומרים מתקדמים ועדינים לבד, מבלי לשרוט את הספה, שאיבת כתמי השתן בצורה יסודית, חידוש הספה למצבה הראשוני, ממש כמו בחנות, וניחוח של ניקיון בכל הסלון!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אלי
  וואטסאפ