ניקוי כתמי שתן מספות – עשה זאת בעצמך

17 פברואר 2019
שתף כתבה:

ניקוי כתמי שתן מספות – הכלב שלכם לא סיים סדרת חינוך ואתם צריכים להתמודד עם שתן על הספה? הנכד המתוק נרדם על הספה והשאיר לכם סמני שתן לא נעימים?

ישנם הרבה מאוד כתמים לא נעימים שעלולים להיווצר על ספות, אך ניקוי כתמי שתן מספות הוא ניקוי הכתמים הדחוף מכולם, ריח השתן המאוס העולה ממנו, לא מותיר לנו מנוחה.

אין ספק שלארח את הנכדים זה כיף ונחמד, גם ילדים קטנים בבית זאת שמחת חיים בלתי רגילה, אך ההנאה הגדולה באה גם עם חסרונות לא מעטים הכוללים נזקים לעיתים קרובות. כשנשבר דבר מה יקר ערך זה אכן לא נעים, כשנשפך אוכל על הספה או שתייה נוצרים כתמים שצריך לדאוג לנקות, אך שתן זה כבר סיפור אחר.

ניקוי כתמי שתן מספות – הכי חשוב: ניקיון בזמן אמת!

אי אפשר להמתין עם ניקוי כתמי שתן מספות! שימו לב, הדבר נכון בכל סוגי הכתמים אך בכתם זה הדבר נכון כפליים. הריח החומצתי העז שנדבק לסיבים של הספה לא עוזב אותה בקלות אם הוא שוהה זמן רב, ככל שעובר הזמן מולקולות הריח חודרות יותר ויותר לסיבי הבד ולעיתים הופכות את הבעיה לבלתי פתירה (שלא על ידי מכשור מתקדם ומקצועי במיוחד).

לכן, הדבר החשוב ביותר הוא הזמן, הכלב השתין על הספה? אל תבזבזו את הזמן בצעקות על הכלב, יהיה לכם עוד מספיק זמן לזה, גשו לטיפול בכתם ושהמשמעת תחכה (אפשר לצעוק עליו תוך כדי הניקיון ? ….).

איך מנקים בזמן אמת?

תפסתם את הכתם מיד כשהוא נוצר? קודם תעשו הכל כדי שמינימום מהשתן ייקלט בספה, השליכו מגבת או כל דבר אחר על הספה כדי שיספגו מקסימום מהשתן שטרם חלחל ונספג. בשלב הבא, עליכם לדלדל את השתן, הכינו דלי עם מים, ודלי ריק, השתמשו במטלית ספוגה במים  על מנת לנגב במרץ את הספה. אל תהססו ללחוץ על הספה, סחטו את המטלית מספר פעמים, בשלב הזה תתחילו ליהנות מלראות את השתן נקלט במטלית תוך כדי שאתם סוחטים את המטלית לדלי הריק בצד.

בשלב הבא ננסה לטפל בריח שלא יתפס ובחומציות הגבוהה של השתן, טבלו את המטלית במים עם אבקת כביסה, רצוי אבקת כביסה ידנית, כזאת שמותאם לכביסה ביד ולא במכונה, אם אין לכם אפשר להשתמש באבקה רגילה. שפשפו את הספה עם המטלית, נסו להחדיר את החומר פנימה כמה שיותר.

לאחר מכן, נגבו את הספה, קלטו כמה שיותר מהלחות הקיימת.

רצוי מאוד לנסות ולהעמיד את הספה בשמש, השמש עושה פלאים לכתמים, גם כשנדמה שהכתם לא ירד, לעיתים קרובות השמש עושה את הפעולה הסופית ומעלימה את הכתם לגמרי, ממש כלא היה.

ניקוי כתמי שתן מספות

ניקוי כתמי שתן מספות – איך מנקים כתם שהתייבש?

במידה ולא יצא לכם לראות את הכתם בזמן מסיבות שונות, לא צריך להתייאש, הספה עוד לא אבודה. יש עוד מה לעשות, וטוב שכך. כעת השיטות שהצגנו קודם כמובן לא יהיו יעילות כל כך. ככל שהזמן חולף הקושי לבצע ניקוי כתמי שמן מספות לבד הולך ועולה.

זהירות מחומרים חזקים

שימו לב להתרחק מחומרים חזקים שמוכרים בחנות, הרבה מאוד מהם מזיקים ממש לבד וגורמים לכתמים בלתי הפיכים, כל חומר שאתם מביאים הביתה נסו בפינה רחוקה מהעין.

השיטות המומלצות לטיפול בכתם ישן כוללות שימוש באותם פעולות אלא בחומרים קצת יותר אגרסיביים מאבקת כביסה, כמו ניקיון עם מטלית בחומץ מהול אחד על אחד, מריחת סודה לשתייה לאחר מכן וייבוש בשמש.

רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר?

ניקוי ספות על ידי אנשי מקצוע יבטיח לכם שמירה על איכות הבד ושימוש בחומרים מתקדמים ועדינים לבד, מבלי לשרוט את הספה, שאיבת כתמי השתן בצורה יסודית, חידוש הספה למצבה הראשוני, ממש כמו בחנות, וניחוח של ניקיון בכל הסלון!

Rate this post
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם
לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם