ניקוי וילונות

 • שירות VIP
 • טיפול מקדים של הכתמים הקיימים
 • ניקוי יסודי וקיפול לפני ההחזרה
 • הזמנה מהיום להיום
 • שירות עד בית הלקוח

ניקוי וילונות

הוילונות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, ומהאווירה שיש בו. בנוסף לעיצוב שלהם ולבד, ישנה חשיבות לניקיון ולאיכות שלהם לא פחות. רבים לא מודעים לעובדה שלכבס וילונות במכונת הכביסה הביתית עלול לפגוע בבד העדין שלהם, לכווץ אותו ולפגום במראה הוילון.

על מנת לשמור על הבד ועל איכות הוילונות שכרו את שירותיה של חברת ניקוי וילונות מקצועי מאסטר קלין, וכך תשמרו על הוילונות שלכם לאורך זמן ותחסכו הרבה כסף. במאמר זה תוכלו לקרוא את כל המידע אודות שירותי ניקוי הוילונות שלנו.

כחברה שמעניקה שירותי ניקוי וילונות מעל ל8 שנים בפריסה ארצית, הצוות שלנו מבין בבדים העדינים ביותר ומשתמש בחומרים המתקדמים ביותר

ניקוי וילונות מקצועי עד הבית

הוילונות שלכם נראים משעממים, חסרי ברק ומלאים בלכלוך? מגיע להם ניקוי וילונות ברמה הגבוהה ביותר. יתכן שניסיתם לנקות את הוילונות שלכם בעבר, ולא רק שהם לא נוקו כהלכה, הם אפילו נפגעו מהתהליך הביתי.

הפתרון לכך טמון באנשי המקצוע ובחברה המקצועית. לחברה כזאת יש את המכשור המתאים וצוות מנוסה, על מנת לטפל בכל סוגי הכתמים והבדים, מבלי לפגוע באיכות הוילון.

כשאתם משאירים את הוילונות שלכם אצלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

בנוסף לשירות הניקוי המקצועי שלנו, אנו מספקים ייעוץ מקצועי ללקוחותינו בכל היבט של טיפול ותחזוקה של וילונות מכל הסוגים.

אנחנו יודעים להתמודד אפילו עם הבדים העדינים ביותר, ויש לנו את היכולות לגרום לוילונות שלכם להיראות טוב יותר מבלי לוותר על מגע הבד, או הברק שלו.

איך מתבצע תהליך הניקוי?

תהליך ניקוי הוילונות של מאסטר קלין מותאם לכל סוג וילון, אך ישנם מספר שלבים המשותפים לכולם. השלבים המרכזיים כוללים הסרת הוילונות בבית הלקוח והמדידה שלהם, טיפול מקדים של הכתמים הקיימים, ניקוי יסודי, גימורים וקיפול לפני החזרת הוילונות לבית הלקוח. עם סיום העבודה על הוילון, אנחנו נבקש מהלקוח לאשר כי הוא מרוצה מהתוצאה לפני שהמתקין יעזוב את המקום.

היתרונות של ניקוי מקצועי

לקוחותינו נהנים מיתרונות רבים שיש לשירותי ניקוי וילונות מקצועי להציע להם. היתרונות כוללים:

 • ניקוי מקצועי מעניק תחושה מרעננת ומשפר את האוירה בחללי פנים הבית.
 • חסכון כסף בזכות שמירה על איכות הוילון והארכת ימיו.
 • מעניק סביבת מחייה בריאה יותר ללא אבק, ומקל באופן משמעותי על בעלי הבית.

יש לציין כי משימת ניקוי וילונות הינה תהליך מורכב אשר גוזל זמן רב, במידה ורוצים לבצע את המשימה כראוי. חברת מאסטר קלין ניקוי ספות מעניקה לכם את שירותי ניקוי וילונות יבש הטובים ביותר בישראל, ויש ביכולתה לטפל בכל סוגי הוילונות.

באמצעות השכרת שירותי הניקוי של החברה, אתם לא רק חוסכים זמן ואנרגיות, אלא גם הרבה כסף.

וילונות הם חלק חשוב בתוך הבית שלנו, הוא ה"בגד" של הבית, בלי וילונות הבית נראה "ערום". הוילונות מוסיפים יופי ואווירה נעימה בבית. אנו צריכים לדאוג שהוילונות יהיו באיכות טובה והדבר הכי חשוב שיהיו נקיים, כי אם לא נשמור על הניקיון שלהם, כל הבית לא ייראה נקי.

כדי לשמור על ניקיון הווילון ועל הבד שלו אנו חייבים לעשות זאת בצורה מקצועית על מנת שהבד לא יינזק ולכן כדאי לנו מאוד להזמין חברת ניקיון שתעשה לנו את זה בצורה הטובה ביותר, כך שהווילון שהשקענו בו כל כך הרבה כסף, יישאר לאורך זמן.

ניקוי וילונות הוא הליך עדין ומורכב, יש הרבה סוגי בדים, וצריך לדעת איך לטפל בכל סוג וסוג. ישנם וילונות עם קפלים מיוחדים, וגדלים מיוחדים וחייב לדעת ולשמור על הוילון בצורתו המקורית, כך שיהיה אפשר לתלות אותו בחזרה לאחר הניקוי.

אם אנחנו רוצים שהווילון שלנו יישמר לאורך זמן חשוב לוודא שמי שמבצע את ניקוי הוילונות יהיה מישהו מיומן שיש לו את הכלים והיכולת לנקות בדים עדינים במיוחד ויודע להשתמש בחומרים עדינים המתאימים לניקוי הוילון.

יש וילונות שנדרשת מכונה מיוחדת וגם שירותי גיהוץ שישמרו על המראה המקורי של הווילון. חלק מהוילונות דורשים ניקוי יבש בלבד.

ניקוי וילונות בבית הלקוח – שב בסלון ותנוח

כשיש וילונות בבית, בד"כ לא שמים לב אליהם יותר מידי מבחינת ניקיון, בשל העובדה שכמעט לא נוגעים בהם ובטח הם לא מתלכלכים כל כך, אך הדבר לא נכון.

אפילו אם אין מגע ישיר אם הבד, הוילונות כמו כל בד אחר, סופגים המון אבק, לכלוך, פיח ואפילו ריחות לא נעימים.

כמו בכל בד, הלכלוך לא מאפשר ניקיון של מטלית לחה. וילונות עשויים מבד עדין, סרוג מבדים מיוחדים והמורכבות שלהם היא חשובה ובשל כך פתרון בעזרת כביסה הוא לא מספיק ואינו מתאים, ולכן אם רוצים ניקוי אמיתי, כמו שצריך יש לנקות את הווילנות עם קיטור באופן מקצועי.

מומלץ לנקות את הווילון פעמיים בשנה, כדי למנוע הצטברות של כמות גדולה מדי של אבק , ראש-השנה ופסח הן הזדמנות טובה לכך. כמובן שוילונות יקרים במיוחד בעלי שטח בד גדול, מוטב לשלוח לניקוי מקצועי.

לכן כדאי מאוד להזמין חברת ניקיון, על מנת שאתם תוכלו לשבת בבית ולהנות מחברת מקצועית שתעשה לכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

חברה שמכבדת את עצמה תיתן אחריות במקרה של גרימת נזק לווילון.

איך ניקוי של ווילון נעשה ב6 שלבים פשוטים

אם בחרתם להזמין חברת ניקוי וילונות בביתכם הדבר ייעשה בשלבים בצורה הבאה:

 1. הוא פירוק של הווילון ולקיחתו את מקום החברה.
 2. בחברה יאבחנו את סוג הבד ותחזוקתו ויתאימו לו את הניקוי הנכון.
 3. ייעשו לו ניקיון ייסודי בעזרת מכונות תעשייתיות או ידניות לשימוש אצל הלקוח או לחילופין מכונות כביסה גדולות
 4. גיהוץ בצורה מקצועית וחכמה ללא פגיעה של הבד והתפירה
 5. תיקונים של הבד אם צריך
 6. הבאת הווילון החדש והנקי אל בית הלקוח והרכבתו מחדש.

הטעויות שעושים עם הווילנות בבית

כדי לכבס ווילון בבית צריך לדעת שזה יכול לכם לעלות לכם ביוקר, רוב הטעויות שיכולות להרוס לכם את הוילונות הן כתוצאה מניקוי לא נכון.

לא מומלץ: לא מעט אנשים מנסים את מזלם עם כיבוס הוילון במכונת כביסה, אך במרבית המקרים הוילונות נקרעים, ואינם חוזרים לשלמותם בתום הכיבוס.

הבד של הווילון הוא מאוד עדין והמכונה יכולה רק לעשות לו נזק. גם תוכנית לא מתאימה במכונה יכולה להרוס את הווילון, תליית הווילון בדרך לא נכונה גם היא יכולה להרוס את הווילון, ייבוש תחת שמש ישירה למשך זמן רב גם הוא לא טוב.

לכן כדאי מאוד לא להתעסק עם הווילון ולהזמין חברה טובה על מנת שתעשה לכם את הניקיון וכך לשמר את הווילון לאורך זמן.

היתרון הגדול של ניקוי וילונות בבית הלקוח הוא שאתם לא צריכים להתחיל לפרק את הוילונות שזהו תהליך שיכול לקחת הרבה מאוד זמן בעיקר כאשר הוילונות הם גדולים ומסורבלים.

מעבר לכך אתם לא צריכים לחשוב איך להוביל את הוילונות הגדולים שלכם אל המשרדים שלנו ובכך גם חוסכים את זמן הנסיעה וגם את ההובלה שיכולה להיות לפעמים מאוד מסובכת.

ניקוי וילונות בבית הלקוח ללא פירוק והרכבה

יש הרבה מאוד יתרונות של ניקוי וילונות בבית הלקוח כאשר היתרון הגדול ביותר הוא שאפשר לוותר על השלב של פירוק הוילון לצורך הניקוי ואז הרכבתו מחדש.

היתרון של ניקוי וילונות בבית הלקוח ללא צורך בפירוק והרכבה חוסך גם הרבה מאוד זמן יקר וגם יכול לשמור על הוילונות בצורה נכונה ולמנוע אפשרות של פגיעה אם קרעים בוילון.

יש אנשים החוששים להזמין שירות של ניקוי וילונות מכיוון שהם חושבים שהוילונות שלהם יכולים להיקרע בזמן הפירוק או ההרכבה וזו בדיוק הסיבה שהיתרון של ניקוי וילונות ללא צורך בפירוק והרכבה מתאים להרבה מאוד לקוחות.

ניקוי וילונות רומאים

מחפשים ניקוי וילונות מקצועי עד הבית?

לתיאום הדגמה חינם בביתכם או איסוף וילון ושאלות נוספות, חייגו עכשיו למומחים של מאסטר קלין 1700-501587 ונשמח לנקות את הוילונות שלכם בהקדם האפשרי.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אלי
  וואטסאפ