ניקוי קרדית האבק

ניקוי קרדית האבק בספות ומזרנים

כחמישית מהאוכלוסייה בישראל סובלת מאלרגיות שונות, שכיחות וכאלה שפחות. אחוז ניכר מאלרגיות אלה הוא האלרגיה לאבק, בעיה מוכרת ולא נעימה אצל רבים, אשר יכולה במקרים חמורים לגרום גם ל"טריגר". האלרגנים של קרדית האבק יכולה להימצא בכל מקום בו אנו מבלים חלק נכבד מהיום – בבתי מגורים ומשרדים. במצב כזה היכול לסכן את בריאותינו, רצוי לטפל בבעיה ואף להקדים צעדי מנע כדי להקדים תרופה למכה.

שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN- המאסטר שלך בניקיון!

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!אם קראתם עד כאן, כדאי שתדעו שיש לא מעט דרכים למנוע את הופעת קרדית האבק או לצמצם אותה ככל שניתן. יש להתמיד אבל לבסוף זה משתלם וחוסך לכם הרבה התעסקות מיותרת ומתישה.

צריכים פתרון לבעיית קרדית אבק? חייגו אלינו: 1700-501-581  אנחנו מגיעים עם ניסיון של שנים בניקוי ספות, מזרנים ושטיחים כולל התמחות בטיפול בבעיית קרדית האבק והכל באופן מקצועי, הוגן ומחירים סבירים.

איך ניקוי ספות יכול לעזור בטיפול בקרדית האבק?

אנחנו מספקים פתרונות ניקוי יסודי של הספות והמשטחים הנגועים עד למצב של החזרת הספה למצב חדש אחרי הניקוי. לצורך ניקוי הספה מקרדית האבק אנו מוסיפים חומר ייעודי מיוחד המזרז את התהליך והופך אותו לאפקטיבי. הניקוי מתבצע בשיטת הזרקה – יניקה. הניסיון מלמד שזו שיטה יעילה, מקצועית, יסודית ומוכחת מחקרית אשר מובילה לתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג בתחום.

איך עובדת שיטת הזרקה יניקה?  – *אבחון מצב הספה ומתן חוות דעת מקצועית לניקוי הדרוש.  *יצירת מרחב עבודה מאורגן וחשיפת הספה לניקיון נח של כל שטח הפנים שלה.  *הוספת חומר מותאם לבד ולספה שלכם תוך לקיחה בחשבון של המרקם והחומר ממנו עשוי הריפוד, בשילוב חומר המנטרל ריחות לא נעימים.  *הזרקה של מים וחומרים מיוחדים לתוך הספה, דבר המציף כלפי מעלה והחוצה את הלכלוך שהצטבר בתוך הספה.  *השרייה של החומרים למספר דקות.  *הזרקה נוספת של מים עם חומרים, ובמקביל שאיבה של החומרים, המים והפסולת שהצטברה בתוך הספה. אמצעות מכשיר שאיבה מיוחד בעל רמת יניקה גבוהה.

ניקוי קרדית האבק – איך מונעים את קרדית האבק?

*  רצוי מאוד להוציא שטיחים מהחדר. הם יוצרים תנאים מושלמים להתפחות קרדית האבק.       *  שאבו אבק לעתים קרובות יותר ובאופן יסודי יותר, עברו על מצעים, וילונות כבדים, שטיחים וספות.  * הגדילו את התדירות בה אתם מחליפים כלי מיטה ומצעים.  * העבירו מטלית לחה על רהיטי הבית באופן קבוע.  * מזגנים: שמרו על ניקיון הפילטרים ואווררו  לעתים קרובות.   * יש לילדים דובי פרוותי? כבסו אותם במכונה בטמפרטורה של 55 מעלות לפחות כל כמה ימים.   השתדלו לא להעמיס עם הרבה רהיטים צפופים ברחבי הבית, צפיפות היא מתכון בטוח לקרדית האבק.

Rate this postלייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם