ניקוי ספות כותנה ניקוי ספות כותנה

ניקוי ספות כותנה מקצועי

ספות העשויות מכותנה הנם נוחות לשימוש, ומאווררות היטב. אולם הספה עשויה להתלכלך ולצבור כתמים לעתים קרובות. מה עושים? ואיך גורמים לספה לחזור לחזותה וניקיונה הראשוני: בכדי להבין איך מנקים את ספת הכותנה אנו צריכים לדעת  ממה עשוי הכותנה, ונצטרך להתבונן בסוגי הכתמים היושבים בתוך הספה.

כותנה טבעית וכותנה סינתטית

כותנה הוא חומר טבעי – סיב הצומח סבי זרעי הכותנה, אשר ניתן לייצר ממנו בדים נושמים ונעימים. (הכותנה יכולה להגיע בעוביים שונים), אמנם ספת כותנה מאוד פרקטית, אבל ככל שאחוזי הכותנה גבוהים יותר, כך יותר קשה לנקות ולהסיר כתמים המצטברים על הספה, וכן ספות העשויות מכותנה רגישים לשמש, ודהייתם קרובה.

כותנה סינתטית וכותנה מעורבת: כותנה סינתטית או כותנה המעורבת סוג בד אחר כמו: פשתן, משי, מיקרופייבר וכו הדבר יקל עליכם לנקותה, ותקבלו תוצאות יותר יפות לעין. זכרו: ככל שאחוזי הכותנה נמוכים יותר, כך הכתמים ירדו בקלות יותר.שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN- המאסטר שלך בניקיון!

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

ניקוי ספות כותנהלקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


ניקוי ספות כותנה – כמה טיפים חשובים לפני תחילת הניקוי:

* מומלץ לערוך ניסוי במקום נסתר דוגמת: גב הספה. וזה כדי למנוע נזק בלתי הפיך לספה שלכם במידה והספה מבד בעייתי.

* אין להשתמש בחומרים המכילים חמצן פעיל, או אקונומיקה, או חומרים כימקלים שלא מיועדים לניקוי ספות או ריפודים.

* עדיף לא לייבש את הספה מיד לאחר הניקוי, אלא עדיף לחכות עד שהספה תתייבש לבד (בדרך כלל לוקח שעה עד שעתיים) ולמה זה חשוב? מפני שאם הכתם עדיין קיים על הספה. חימום במצב שכזה יגרום לכך שלא יהיה ניתן להסירו בניסיון חוזר.

* חובה לבדוק הוראות יצרן הנמצאים בתג הספה. (במקרה של כביסת כריות חובה, חובה לכבס אך ורק לפי הוראות היצרן של הספה שלכם).

איך בכל זאת עושים ניקוי ספות כותנה?

בכדי לנקות ספת כותנה צריכים לבדוק את סוגי הכתמים וממה הם עשויים.

כתמי אבק, לכלוך יבש ושיער חיות מחמד: ניתן להסירם בקלות ע"י שואב אבק פשוט. לשאוב ביסודיות, במיוחד במקומות הצוברים לכלוך יבש כמו החריצים ומתחת לכריות המושב. במקרה הצורך: היעזרו במברשת גיהוץ (נמכר כמעט בכל חנות).

כתמי שמן, יין, קפה, חרדל וכו: בכדי להסיר את הכתמים אין צורך בחומרים יקרים, אלא בחומץ ומים. יש לקחת חומץ בדילול מים (מים קרים בלבד)50/50, לטבל במטלית לחה, שפשפו בעדינות עם מברשת גיהוץ (נמכר כמעט בכל חנות), המתינו מספר דקות, ונגבו שמטלית לחה. *אין לייבש מיד את הספה באמצעות חימום או מאוורר, אלא להמתין עד שהכתם יעלם לגמרי ללא חימום. (אם הכתם עדיין לא ירד, והפעלתם חימום, הכתם עלול להיקבע בתוך הבד).

מעבר צבע מבגד אחר: ככל שאחוזי הכותנה גבוהים יותר כך לא תוכלו להסיר את הצבע מהספה. וככל שהצבע צבר יותר זמן בספה כך יהיה עוד יותר קשה להסירו. לכן: פנו לאיש מקצוע מיד באותו היום.

Rate this postלייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם