ניקוי ספות עור הפוך
שתף
 ניקוי ספות עור הפוך

 ניקוי ספות עור הפוך

calendar 24 דצמבר 2018

רקע כללי:

עור הפוך הינו עור מעובד מעורב במעט סיבי כותנה זעירים, בד זה מיוצר באיטליה, והינו ידוע בעמידותו מפני כתמים המרבים להצטבר עם הזמן בבדים אחרים.

בד זה בגירסתו המשודרגת נתפר בעבודת יד, ותפריו בולטים לעין בחוט פשתן המותאם לגוון הספה.

עור הפוך בגירסא הפשוטה.

על אף שבד זה דוחה כתמים, ישנה גירסא פשוטה יותר של הבד הנקראת:"Synthetic mixed", סוג זה מעורב בסיבים סינתטיים שאינם עמידים מפני כתמים ושומני גוף.

סיבי העור מייצרים שומני גוף, וסיבי הבד הסינתטי מבליטים כתמי אוכל ונוזלים.

סוג זה של העור מומלץ לבתים המאכלסים פעוטות וחיות מחמד, מכיוון שעור הפוך מקורי מרבה להישחק ולהישבר, כך שאינו מותאם לבית פעיל.

ניקוי ספות עור הפוך – שיטות ניקוי מומלצות.

ניקוי עור הפוך בשיטה עצמאית דורש רגישות יתירה מפני הגוון של העור, שימוש בחומרים לא מתאימים עלול להביא לשחיקת העור ולפגיעה באיכות הבד.

ניקוי בשיטה עצמאית חייב להיעשות בחומרים אורגנים, תכשירי ניקוי ספות המוצעים למכירה ברשתות השיווק, מכילים כימיקלים המיועדים לבדים כגון האלקנטרה ועוד..

 מדריך ניקוי ספות עור הפוך שלב אחר שלב.

הכינו תמיסה המעורבת מחצי כוס מיץ לימון, ליטר מים חמים, ובמקרים של ריחות הוספו חומץ ומבשם לתמיסה, ערבבו היטב עד לפירוקם המלא של המרכיבים, מהלו במעט מלח לימון והרתיחו את התמיסה.

השרו את האזורים המוכתמים בתמיסה, ולאחר השרייה בת רבע שעה החלו בהברשה עדינה מאוד, הברשה מסיבית מעל המותר תזיק לטקסטורת העור, ותגרום לספתכם נזק בלתי הפיך.

המשיכו בהברשה העדינה עד שמים משומנים יחלו להצטבר על הספה, סיפחו אותם במגבת יבשה ונקייה, וחיזרו על התהליך כולו מלבד שלב ההשריה, ושוב סיפחו את המים, וחוזר חלילה עד שתבחינו שיוצאים מים נקיים מהספה.

חשוב לדעת.

 1. לאחר הניקוי ספתכם עלולה לקבל גוון שחוק המצוי בבדים שנעשו בהם שימוש זמן רב, אל חשש, כמה שעות ייבוש וזה לגמרי מאחוריכם.
 2. תהליך הייבוש נע בין 24 ל 30 שעות, ובמהלכן הספה אסורה לשימוש, היערכו בהתאם.
 3. ספיחת יתר חייבת להתבצע על התפרים בכדי למנוע השחרה של התפר.
 4. במקרים של ריח, סיימו את התהליך בהשפרצת מבשם.
 5. לא מומלץ להתחיל באף פעולה ללא התייעצות עם מומחה בדרך הנכונה לספתכם.

טיפול באלרגיות.

אלרגיות כגון קרדיט / גירודים מצויים בעור ההפוך, החיכוך בין הבד לעור יוצר מגורים נוחים למזיקים למינהם.

בכדי לנטרל אלרגיות הצטיידו בקליפות תפוז, בשלו אותם היטב במים, הוסיפו מעט לימון ורססו על הספה כמות ניכרת, המתינו 5 דקות ורססו שוב, וכמובן, ספיחה מקסימלית של המים מהספה חיונית, אי ספיחה ייצר כתמים לאחר הייבוש.

לרוב הטיפול באלרגיות מורכב יותר, מכיוון שקרדיט הבית חודר פנימה ורק ניקוי מקצועי יביא לחיטויה המלא של הספה.

ניקוי ספות מקצועי בשיטת מאסטר קלין.

מאסטר קלין מציעה שיטת ניקוי מקצועי המסירה כתמים ריחות ואלרגיות ב100%, התהליך מבוצע בבית הלקוח בחומרים אורגנים ירוקים ידידותיים לסביבה, שבסופו נשאיר כלם את הספות נקיות ומזמינות.

התהליך דורש מכם שריון סביבת עבודה, והערכות ל8 שעות שאסור להשתמש בספה( שעתיים עבודה, 6 שעות ייבוש).

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  לייעוץ ראשוני
  תחזרו אלי
  וואטסאפ