ניקוי מזרונים ניקוי מזרוניםניקוי מזרונים – החל מ-159 ש"ח

ניקוי מזרונים – המזרן שאנחנו ישנים עליו בלילה מתבלה ומתלכלך בקצב מהיר מאד ואנשים רבים כלל לא מודעים לכך. בין שמדובר במזרן דק או עבה וללא קשר לחומרי הגלם שהוא עשוי מהם, קשה מאד לשמור על המזרן מאוורר ונקי די הצורך. עם הזמן חודרים חלקיקי אבק ולכלוך אל תוך השכבות הפנימיות של המזרן, בקטריות שונות עלולות להתפתח במקומות אלה וקשה מאד באמצעים פשוטים או ביתיים לוודא שאין זה קורה. הפתרון הוא הזמנת שירות מקצועי של ניקוי מזרנים.

ניקוי מזרנים – למה לא לנקות לבד?

אם גם לכם יש מזרן עבה בבית, אתם בטח יודעים שקשה מאד, עד בלתי אפשרי, לנקות אותו באופן יסודי כך שאפשר יהיה לסלק אבק ולכלוך מהשכבות הפנימיות. לשם כך צריך להצטייד במכשור מיוחד שנועד בדיוק למטרה זו. גם אם מאווררים את המזרן או חובטים בו לא בהכרח תושג המטרה הדרושה ועבור אדם מן השורה יהיה מדובר בטרחה ומאמץ לא קטנים. במקום זה, עדיף להזמין עובדי חברת ניקוי מזרנים  וניקוי ספות שיגיעו לבית שלכם ויבצעו את הניקוי העמוק בדיוק כפי שהוא צריך להתבצע כדי להיות יעיל. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN- המאסטר שלך בניקיון!

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

ניקוי מזרוניםלקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


מתי מומלץ לנקות את המזרן?

כל אחד יכול להחליט מתי כדאי ונוח לו לנקות את המזרנים שבבית שלו. ברוב המקרים אנשים עושים זאת בזמן ניקיון יסודי כמו לקראת פסח או ראש השנה, כך קל יותר לזכור מתי בוצע הניקוי האחרון. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולהזמין שירות מקצועי, יעיל וברמה גבוהה שבזכותו יחודשו המזרנים בבית שלכם והשינה תהיה ערבה ובריאה הרבה יותר.

ניקוי מזרנים – מה עושים כדי לנקות את המזרן?

היתרון הגדול של שירות ניקוי מזרנים הוא שהוא מבוצע אצלכם בבית. אתם לא צריכים לקחת את המזרן לשום מקום, רק מומלץ לפנות מעט את האזור שבו הוא נמצא. עובדי החברה יגיעו ויביאו איתם את כל הדרוש: כלי עבודה, מכשור מתקדם ותכשירי ניקוי המתאימים לשימוש במזרנים, בטוחים לשימוש ויסייעו להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בעזרת מכשור ייעודי שקיים כיום בתחום זה אפשר להגיע ממש עד לשכבות הפנימיות שבמרכז המזרן, לשאוב את כל חלקיקי האבק והלכלוך, לאוורר את השכבות ולחדש את המזרן. את התוצאה תרגישו בתחושת הרעננות והניקיון שלאחר מכן.

ניקוי מזרונים סרטון לדוגמא:

ניקוי מזרונים – חידוש מזרון יישן:

בזכות הניקוי היסודי, תחושו בניקיון ממש כאילו זה עתה המזרן הגיע מהחנות. בשנים האחרונות מחלחלת ההבנה בקרב אנשים רבים ששירות של ניקוי מזרנים יכול לבוא במקום החלפת המזרן והוא מתאים לכל סוגי המזרנים ולכל הגדלים. מכיוון ששנת הלילה אורכת לא מעט שעות חשוב מאד להקפיד על ניקוי מזרנים תקופתי בכל המיטות בבית – מה–שיבטיח שמירה על בריאותם של כל בני המשפחה.

ניקוי מזרונים
2.3 (46.67%) 3 vote[s]לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם