ניקוי מזרונים

 • הסרת כתמי עובש
 • חיטוי המזרן ב-100%.
 • הסרת קרדיט אבק.
 • קטילת פרעושים.
 • ניטרול ריחות.

ניקוי מזרנים בבית – המדריך שלנו 

אם אתם כאן סימן שחיפשתם פתרון לניקוי המזרון, הסיבות יכולות להיות מגוונות אולי הילד רצה חיבוק בלילה ותוך כדי השאיר עקבות על המזרון, הן אם התחלתם לחוש גירודים ולהתעטש מחמת אלרגיית קרדית האבק, או שאתם מרגישים שהגיע הזמן לנקות את המזרן מהמרעין בישין שהצטברו עליו במהלך הזמן.

כל כמה זמן לנקות? אם הינכם ישנים על המזרן כ-6 שעות ביום, אחת ל-8 חודשים חובה לבצע ניקוי מעמיק למזרן בכדי לשמר סביבת שינה סטרילית ונקייה.
בנוסף ניקוי מזרונים עמוק ויסודי יאוורר את סיבי המזרן ויעניק לכם את אותה חווית שינה שחויתם כשהמזרן היה חדש ונעים למגע.

האם הזמנת שירות ניקוי מזרונים מקצועי הכרחית?

הציבור הישראלי תמיד מחפש מוצא זול מכל בעייה, ואם יש כזה בחינם, עוד יותר טוב.
מהניסיון המצטבר שלנו החלטנו במיני מדריך לקבץ עבורכם מגוון פתרונות ביתיים איכותיים שיתנו מענה ממוקד לבעיות שכיחים במזרנים שיחסכו לכם הוצאה מיותרת:)

הסרת כתמי שתן של פעוטות

הילד פיספס? אז לפני הכל תנו תודה שיש מי שמלכלך.

במידה וזה לא העלים את הריח ( מה שסביר להניח שיקרה) קחו קערת חומץ מהולה במים חמים וטפטפו בצורה מבוקרת ונקודתית על מקור הריח עד שהריח הדומיננטי שינדוף מהמזרן יהיה של החומץ, ועכשיו מה שנותר זה להתאזר בסבלנות רבע שעה, ואז לשטוף עם מגבת לחה ממים נקיים ( מומלץ להוסיף כמות מיזערית של מרכך כביסה ) ולחיתום לספוח היטב היטב את הקוקטייל הלא ברור מהמזרן וסמכו עלינו שהריח ייעלם בלי שנעלם לכם שקל מהארנק.

הסרת כתמי שתן של חיות מחמד

כולנו אוהבים חיות מחמד, בריאה כל כך קטנה יכולה להפיץ אור בחללי הבית ולהכניס לנו שמחת חיים ולא משנה איזה יום עברנו.

אבל איך תמיד ההורים דואגים לשנן לנו בכל הזדמנות אפשרית? לכל דבר טוב יש מחיר, ולקום בבוקר ולגלות שלולית קטנה וצהובה על המזרן, זה חתיכת מחיר.
בעזרת המדריך הבא תוכלו לפתור את העניין בלי מחיר נוסף.
אז מה עושים?
בשתן של חיית מחמד (חתולים בפרט) מרוכזת חומציות גבוהה שבשביל לנצח אותה קודם כל צריך לוודאות שאת רוב השתן ספחתם החוצה בכדי להקל על המערכה, נייר סופג יעשה את העבודה.

פיזור הסודה על המזרון

לאחר מיכן פזרו סודה לשתייה על האזור הנגוע, ולאט לאט תבחינו איך הסודה נהפכת מלבנה כשלג לצהובה כשתן, מה שמעיד שהתהליך עובד והמזרן שלכם מחלים מהריח ומהבקטריות השליליות שהחיית מחמד שלכם פינקה אותו.
לחיתום, במידה ויש חצר, הוציאו את המזרן לשמש ותופתעו לגלות את הכח הטמון בטבע.
במידה ואין חצר ( מה שלא מפתיע עם מחירי הדיור בארצנו הקטנטנה והנחשקת) קרני שמש שחודרות מהחלון לחדר יעשו את העבודה.
במידה ואין חלון, ייבשו היטב עם פן את המזרן ובעזרת השם יהיה בסדר.

קרדית האבק

למעשה הבעיה הראשונה שהיינו צריכים לתת לה פתרון היא אלרגיית קרדית אבק הבית.
ישנם כאלה שהאלרגייה לקרדית זה דבר המולד אצלם, אך לרוב זאת אלרגייה שמתפתחת עם הזמן והופכת את שעות השינה שלנו מחוויה שקשה לנו כל בוקר כשהיא ניגמרת, לסבל בל יתואר.
הסבל מקרדית אינו אחיד, והוא תוקף ברמות שונות, כל אחד ומערכותיו שלו.
במידה והינכם סובלים מגירודים קשים היינו ממליצים לכם על ניקוי יסודי ומקצועי של המזרן לוודא  חיסול ממוקד וניטרול האלרגייה במלואה.

אך אם הנכם רגישים מינימאלית, דפיקות חזקות על המזרן כשהוא במצב מאונך והעמדתו מול מזגן בטמפרטורה גבוהה למשך 5 שעות, תעשה את העבודה והלילות השקטים יחזרו לחייכם.
חשוב מאוד לא לנסות להרטיב את המזרן בחומרים למינהם, כל תכשיר חיצוני ורטוב שיחדור למזרן יעמיק את הקרדית פנימה ויסבך משמעותית את הפרשה.

כל האמור לעיל מהווה פתרון מעולה לניקוי עצמאי אך אינו מבטיח חיטוי מלא למזרן וניקוי שיחזיק לאורך זמן.

בשונה מתהליך ניקוי ספות שבו אנחנו מטפלים במקום הבולט ביותר בבית שלנו ניקוי מזרנים נדחק ברמת החשיבות שלו, מכמה סיבות מרכזיות, אך למי שמבין דווקא המזרון שלנו סופג יותר חיידקים ולא רק זה אלה שאנחנו נמצאים עליו הרבה יותר זמן, אז איך בכל זאת הרבה אנשים לא מקדימים את ניקוי המזרון לראש סדר העדיפות שלהם? התשובה לכך במילה אחת – מודעות!

המזרן שאנחנו ישנים עליו בלילה מתבלה ומתלכלך בקצב מהיר מאד ואנשים רבים כלל לא מודעים לכך. בין שמדובר במזרן דק או עבה וללא קשר לחומרי הגלם שהוא עשוי מהם, קשה מאד לשמור על המזרן מאוורר ונקי די הצורך.

ניקוי מזרן דווקא עכשיו יותר מתמיד 🙂 צוות מאסטר קלין זמין להגיע עד אליכם במחירים מיוחדים להזמנות חייגו 1700-501-581

עם הזמן חודרים חלקיקי אבק ולכלוך אל תוך השכבות הפנימיות של המזרן, בקטריות שונות עלולות להתפתח במקומות אלה וקשה מאד באמצעים פשוטים או ביתיים לוודא שאין זה קורה.

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

ניקוי מזרנים באמצעות חומרים טובים

הנזים הינו החומר המוביל ביותר לניקוי המזרון, הוא מצויד במרכיבים המסייעים להסיר את הבקטריות והחיידקים הקשים ביותר מהמזרון.

החומר הינו חומר אורגני, אך עדיין לא מומלץ לשימוש עצמי ללא כלים וציוד מקצועי:)

הסרת כתמים מהמזרון

תחזוקת מזורנים

כל אחד יכול להחליט מתי כדאי ונוח לו לנקות את המזרנים שבבית שלו. ברוב המקרים אנשים עושים זאת בזמן ניקיון יסודי כמו לקראת פסח או ראש השנה, כך קל יותר לזכור מתי בוצע הניקוי האחרון.

ניקוי מזרנים או ניקוי מזרונים?

מנוע החיפוש של גוגל מציע תיקון אוטומטי אז באמת מה אומרים מזרן או מזרון 🙂 התשובה הנכונה היא באמת מה שבחרתם ככה או ככה הצוות שלנו ידע לחדש עבורכם את המזרון עד לחדש.

ניקוי מזרונים עד הבית בשיטה שלנו

 • ניקוי המזרון עד 10 סנטימטר עומקהיתרון הגדול של שירות ניקוי מזרנים הוא שהוא מבוצע אצלכם בבית. אתם לא צריכים לקחת את המזרן לשום מקום, רק מומלץ לפנות מעט את האזור שבו הוא נמצא.
 • עובדי החברה יגיעו ויביאו איתם את כל הדרוש: כלי עבודה, מכשור מתקדם ותכשירי ניקוי המתאימים לשימוש במזרנים, בטוחים לשימוש ויסייעו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
 • בעזרת מכשור ייעודי שקיים כיום בתחום זה אפשר להגיע ממש עד לשכבות הפנימיות שבמרכז המזרן, לשאוב את כל חלקיקי האבק והלכלוך, לאוורר את השכבות ולחדש את המזרן. את התוצאה תרגישו בתחושת הרעננות והניקיון שלאחר מכן.

צוות מאסטר קלין בעבודה

ניקוי מזרנים עד לרמת חידוש מזרון יישן:

בזכות הניקוי היסודי, תחושו בניקיון ממש כאילו זה עתה המזרן הגיע מהחנות. בשנים האחרונות מחלחלת ההבנה בקרב אנשים רבים ששירות של ניקוי מזרנים יכול לבוא במקום החלפת המזרן והוא מתאים לכל סוגי המזרנים ולכל הגדלים.

מכיוון ששנת הלילה אורכת לא מעט שעות חשוב מאד להקפיד על ניקוי מזרנים תקופתי בכל המיטות בבית – מה–שיבטיח שמירה על בריאותם של כל בני המשפחה.

צוות מאסטר קלין זמין לרשותכם , ואנו יותר מנשמח להעניק לכם שירות.

עובד של מאסטר קלין מנקה מזרון

מחיר ניקוי מזרונים

מחירים ניקוי מזרונים

 • ניקוי וחידוש מזרון זוגי דו צדדי 350 ש"ח
 • ניקוי וחידוש מזרן זוגי צד אחד 180 ש"ח
 • ניקוי וחידוש מזרון בודד 180 ש"ח
 • ניקוי מיטת נוער/ספפה יחיד 200 ש"ח
 • מיטה או ספפה נפתחת 280 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

1700-501-581

השאירו פרטים ונחזור אליכם  אזורי שירות

  מחיר ניקוי מזרונים

  ניקוי מזרנים לפני ואחרי
  לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
  לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי

  לקוחות ממליצים על שירותי ניקוי מזרונים

  החברים סיפקו שירות מקצועי ואדיב הגיעו בול בזמן והיו זריזים - שמח להמליץ עליהם בחום ולבטח אשכור את שירותיהם בהמשך - חמישה כוכבים
  amit baram
  amit baram
  07:23 15 Jul 21
  מדהים!!!! שירות מקצועי ניקיון ברמה הכי גבוהה שיכולתי לתאר, הרכב חזר אלי אחרי ,ניקוי שנארך רק כחצי שעה בסה"כ כמו רכב שיצא מהניילוניםמעבר לזה עובד טוב ואדיב מאוד!!
  ספיר וקנין
  ספיר וקנין
  09:18 10 Mar 21
  שירות מקצועי ואדיב של דניאל.הספה והכורסא נוצצים..כל הכבוד! אין ספק שאמליץ
  esty weber
  esty weber
  14:24 04 Feb 21
  פניתי למאסטר קלין בנוגע לניקוי ספה שהייתה במצב נוראי, וקיבלתי שירות מקצועי ומהיר (הגיעו אליי מהיום להיום) ובעיקר יחס אדיב ומקסים של ינון בטלפון ושל שוקי שהגיע אליי הביתה לבצע את הניקוי. המחירים נוחים, והתוצאה הסופית הפתיעה אותי מאוד לטובה! הצליחו לנקות כתמים מהספה שלא חשבתי שירדו. מומלץ מאוד!!
  ניצן טובול
  ניצן טובול
  18:34 07 Dec 20
  תודה ענקית לצוות מאסטר קלין על ניקוי יסודי ומקצועי והכי חשוב סבלני למרות כל החפירות של חמותי??תודה מיוחדת לקפטן ינון האח שזרם עם הדרישות הגבוהות ותיזמן ניקוי מהיום למחר, אלוף שבאלופים.אחלה שבוע שיהיה.
  דביר יזדי
  דביר יזדי
  17:43 28 Nov 20
  הגעתי למאסטר קלין דרך האתר שהיה ניראה לי הכי מקצועי מהבדיקה הקצרה שעשיתי, חייגתי וענה לי בחור בשם ינון, בחור מקסים וטוב לב שענה בסבלנות לכל שאלותי, ואף העניק הנחה אחרי שאשתי התערבה בשיחה והסבירה לו קצת על המצב הנוכחי עקב המשבר.למחרת הגיע אחינו בחור מקסים שעשה עבודה ניפלאה ויסודית והשאיר אותנו מרוצים ממש עם ספות חדשו. לקראת הסופש.בהחלט חוייה שהייתי מאחל לכל האוהבים שלי.תודהרבה ינון, המשך כך ותגיע רחוק.תודה גדולה גם לשוקי על העבודה המקצועיתשבת שלום🤗
  נדב דרוקר
  נדב דרוקר
  04:46 27 Nov 20
  שירות מעל המצופהינון היה אדיב וענה על כל שאלותי, ונתנאל עשה עבודה מדהימה לא פחות בשטח.תודה רבה!
  Aviv Gete
  Aviv Gete
  08:59 19 Nov 20
  אתחיל בזה שלא ידעתי שקיים שירות כזה עד שנתקלתי במודעה בפייסבוק. חיפשתי לנקות את מזרן המיטה שלי ושל בעלי..ישר נוצרה שיחה עם המנהל ינון שהתנהל מולי בצורה כל כך נעימה וסבלנית.. גם ששאלתי שאלות וגם שרציתי לדחות כי לא הסתדר לי, בכל פעם ענה לי במהירות, בצורה מנומסת ומבינה.. אין מילים ינון רואים מאיפה השירות האיכותי מגיע... תודה רבה לך!!!ואז קבעתי עם ינון והגיע בחור בשם שוקי.. קסם של בחור!! צחקנו והוא גרם לי להרגיש ממש בנוח (כי בכל זאת לא הכי נעים שמישהו בא לנקות את הגי'פה שלך חח) עבד בצורה יסודית, ממש נלחם על כל נקודה במזרן. תודה רבה רבה שוקי!!!והמזרן...וואי המזרן.. איזה תענוג, עולם אחר לגמרי! עד עכשיו מסתכלת ונהנית מתמונת הלפני והאחרי!הילדה שלי בת 5 אומרת לי 'אמא זה נראה כמו חדש'😁 אז אני אסכם ואגיד שלישון על מיטה נקייה זה דבר חשוב בלי ספק וזה שווה כל אגורה ובמיוחד שזה השירות.. תודה לכם שוב! הולכת להמליץ לכל האמהות שאני מכירה😉
  מעיין חזן
  מעיין חזן
  14:54 11 Nov 20
  דיברתי עם ינון, ותוך זמן קצר קיבלתי הצעת מחיר(הוגנת וזולה משאר המתחרים) ופרטים מלאים לגבי התהליך ולמה הם מתחייבים לאחר ששלחתי 2 תמונות של הספה הפינתית שלי, וקבענו מועד.הגיע בחור נחמד ומקצועי בשם דניאל, וקיבלתי שירות מעולה ואפשר להגיד מעל ומעבר.הספה יצא נקייה(לאחר כתמים קשים) ואני לחלוטין אזמין בעתיד את שירותיהם שוב ואמליץ לחברים.
  elias semu
  elias semu
  13:13 10 Nov 20
  שירות מעל המצופה! הגיע עד אליי לבית לניקוי ריפודי רכב,יעיל מהיר ויסודי!!! מאוד מרוצה,ממליצה בחום✔️⭐️🤍
  יעל סיתי
  יעל סיתי
  10:34 06 Nov 20
  שירות מעולה!! יחס חם ונעים וכמובן שבסוף הריפוד באוטו נקי!! תודה רבה לינון על המענה המהיר, ולשוקי על העבודה המקצועית. ממליצה בחום!!!
  gal biniamini
  gal biniamini
  10:08 05 Nov 20
  קנינו ספה מיד 2 בלי לראות והיא הגיעה עם כתמים הזמנו את מאסטרקלין וקיבלנו ספה חדשה תודה רבה על השירות המקצועי !
  Dan B
  Dan B
  14:10 04 Nov 20
  ביצעתי ניקוי ספות, נראה כמו חדש, גם מקצועי וגם מהיר ושירות לעניין.ממליצה, לגמרי אשכור שוב
  Shirel Hadad
  Shirel Hadad
  10:20 04 Nov 20
  השירות היה מעולה, מדויק וברמה גבוהה.. הספה נראית כחדשה! 🙂
  guy dolinko
  guy dolinko
  11:20 01 Nov 20
  שירות ברמה בין הגבוהות שיצא לי להתקל בה בישראלממליצה בחום
  atara bok
  atara bok
  06:18 30 Oct 20
  הגעתי לינון דרך אחת הקבוצות בפייסבוק שאני חברה בהן ומאז אני לא מפסיקה להמליץ עליו וחשוב לי לשתף גם כאן.החל ממקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ועד לאנושיות שאני לא פוגשת הרבה אצל אנשי מקצוע.אצלי הוא עשה עבודה מדהימה ואחר כך אצל סבתא שלי שהיא אישה חולה ומאוד מבוגרת - מגיע בשעה שנקבעה, משאיר אחריו את האזור מצוחצח וגם דאג שהעובד שיגיע לסבתא שלי ידע זאת וינהג במשנה זהירות ועוד בתקופת הקורונה.אני ממליצה מאוד!!! תאמינו לי לא תתאכזבווינון תודה אישית לך, אתה איש מקצוע שנותן שירות מכל הלב והנשמה!!!!
  טל עציוני
  טל עציוני
  09:37 29 Oct 20
  שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר!צוות מקצועי שמביא תוצאות מדהימות, תודה!
  Ofir Meron
  Ofir Meron
  09:13 29 Oct 20
  מומלץ מאוד, לאחר שיחה קצרה שלחתי תמונה של הספה ומיד נקבע יום ושעה.הגיעו שני חברה מקצועיים ביותר ולאחר שעה הם הראו לנו מה הם שאבו מהספה, המון נוזל חום שחור.עכשיו הספה נקייה ומריחה מעולה.תמיד תחפשו את בעל המקצוע בגוגל עם הדרוג הגבוה ביותר דירוג זאת האמת ולא צריך שום יצאת צדיק.
  Leon Magar
  Leon Magar
  05:15 20 Oct 20
  כבר פעם שנייה שאני מזמינה את השירות שלהם לניקוי ספה (ובהחלט לא אחרונה)שירות מקסים! סופר מקצועיים!!! הספה חדשה!ממליצה בחום
  ינון בחור מקסים מקצועי שאין דברים כאלהענה על כל שאלותי בסבלנות ובחיוך ושלח אלי בעל מקצוע בשם נתנאל שהבריק לי את הסםות כאילו קניתי אותם היוןםממליצה בחום
  Iolanda Ionescu
  Iolanda Ionescu
  09:25 01 Jul 20

  מעדיפים שנחזור אליכם?

  השאירו פרטים:   לייעוץ ראשוני
   תחזרו אלי
   וואטסאפ