ניקוי מזרונים

 • הסרת כתמי עובש
 • חיטוי המזרן ב-100%.
 • הסרת קרדיט אבק.
 • קטילת פרעושים.
 • ניטרול ריחות.

ניקוי מזרנים בבית – המדריך שלנו

אם אתם כאן סימן שחיפשתם פתרון לניקוי המזרון, הסיבות יכולות להיות מגוונות אולי הילד רצה חיבוק בלילה ותוך כדי השאיר עקבות על המזרון, הן אם התחלתם לחוש גירודים ולהתעטש מחמת אלרגיית קרדית האבק, או שאתם מרגישים שהגיע הזמן לנקות את המזרן מהמרעין בישין שהצטברו עליו במהלך הזמן.

כל כמה זמן לנקות? אם הינכם ישנים על המזרן כ-6 שעות ביום, אחת ל-8 חודשים חובה לבצע ניקוי מעמיק למזרן בכדי לשמר סביבת שינה סטרילית ונקייה.
בנוסף ניקוי מזרונים עמוק ויסודי יאוורר את סיבי המזרן ויעניק לכם את אותה חווית שינה שחוויתם כשהמזרן היה חדש ונעים למגע.

שירותי ניקוי מזרונים מקצועי מתי זה הכרחי?

הציבור הישראלי תמיד מחפש מוצא זול מכל בעיה, ואם יש כזה בחינם, עוד יותר טוב. מהניסיון המצטבר שלנו החלטנו במיני מדריך לקבץ עבורכם מגוון פתרונות ביתיים איכותיים שיתנו מענה ממוקד לבעיות שכיחים במזרנים שיחסכו לכם הוצאה מיותרת 🙂

הסרת כתמי שתן של פעוטות

הילד פספס? אז לפני הכל תנו תודה שיש מי שמלכלך. במידה וזה לא העלים את הריח ( מה שסביר להניח שיקרה).

קחו קערת חומץ מהולה במים חמים וטפטפו בצורה מבוקרת ונקודתית על מקור הריח עד שהריח הדומיננטי שינדוף מהמזרן יהיה של החומץ, ועכשיו מה שנותר זה להתאזר בסבלנות רבע שעה.

לאחר מכן מה שנשאר להסרת כתם השתן זה לשטוף עם מגבת לחה ממים נקיים ( מומלץ להוסיף כמות מזערית של מרכך כביסה ) ולחיתום לספוח היטב היטב את הקוקטייל הלא ברור מהמזרן וסמכו עלינו שהריח ייעלם בלי שנעלם לכם שקל מהארנק.

הסרת כתמי שתן של חיות מחמד – עשה זאת בעצמך

כולנו אוהבים חיות מחמד, בריאה כל כך קטנה יכולה להפיץ אור בחללי הבית ולהכניס לנו שמחת חיים ולא משנה איזה יום עברנו.

אבל איך תמיד ההורים דואגים לשנן לנו בכל הזדמנות אפשרית? לכל דבר טוב יש מחיר, ולקום בבוקר ולגלות שלולית קטנה וצהובה על המזרן, זה חתיכת מחיר.

בעזרת המדריך הבא תוכלו לפתור את העניין בלי מחיר נוסף.

אז מה עושים?

בשתן של חיית מחמד (חתולים בפרט) מרוכזת חומציות גבוהה שבשביל לנצח אותה קודם כל צריך לוודאות שאת רוב השתן ספחתם החוצה בכדי להקל על המערכה, נייר סופג יעשה את העבודה.

פיזור הסודה על המזרון

פזרו סודה לשתייה על האזור הנגוע, ולאט לאט תבחינו איך הסודה נהפכת מלבנה כשלג לצהובה כשתן, מה שמעיד שהתהליך עובד והמזרן שלכם מחלים מהריח ומהבקטריות השליליות שהחיית מחמד שלכם פינקה אותו.

לחיתום, במידה ויש חצר, הוציאו את המזרן לשמש ותופתעו לגלות את הכח הטמון בטבע.

במידה ואין חצר ( מה שלא מפתיע עם מחירי הדיור בארצנו הקטנטנה והנחשקת) קרני שמש שחודרות מהחלון לחדר יעשו את העבודה.

במידה ואין חלון, ייבשו היטב עם פן את המזרן ובעזרת השם יהיה בסדר.

קרדית האבק אצלכם במזרון – כך תפעלו

למעשה הבעיה הראשונה שהיינו צריכים לתת לה פתרון היא אלרגית קרדית אבק הבית. ישנם כאלה שהאלרגיה לקרדית זה דבר המולד אצלם, אך לרוב זאת אלרגיה שמתפתחת עם הזמן והופכת את שעות השינה שלנו מחוויה שקשה לנו כל בוקר כשהיא נגמרת, לסבל בל יתואר.

הסבל מקרדית אינו אחיד, והוא תוקף ברמות שונות, כל אחד ומערכותיו שלו.  במידה והינכם סובלים מגירודים קשים היינו ממליצים לכם על ניקוי יסודי ומקצועי של המזרן לוודא חיסול ממוקד ונטרול האלרגיה במלואה.

אך אם הנכם רגישים מינימאלית, דפיקות חזקות על המזרן כשהוא במצב מאונך והעמדתו מול מזגן בטמפרטורה גבוהה למשך 5 שעות, תעשה את העבודה והלילות השקטים יחזרו לחייכם.

חשוב מאוד לא לנסות להרטיב את המזרן בחומרים למיניהם, כל תכשיר חיצוני ורטוב שיחדור למזרן יעמיק את הקרדית פנימה ויסבך משמעותית את הפרשה.

כל האמור לעיל מהווה פתרון מעולה לניקוי עצמאי אך אינו מבטיח חיטוי מלא למזרן וניקוי שיחזיק לאורך זמן.

בשונה מתהליך ניקוי ספות שבו אנחנו מטפלים במקום הבולט ביותר בבית שלנו ניקוי מזרנים נדחק ברמת החשיבות שלו, מכמה סיבות מרכזיות, אך למי שמבין דווקא המזרון שלנו סופג יותר חיידקים ולא רק זה אלה שאנחנו נמצאים עליו הרבה יותר זמן.

איך בכל זאת הרבה אנשים לא מקדימים את ניקוי המזרון לראש סדר העדיפות שלהם? התשובה לכך במילה אחת – מודעות!

המזרן שאנחנו ישנים עליו בלילה מתבלה ומתלכלך בקצב מהיר מאד ואנשים רבים כלל לא מודעים לכך. בין שמדובר במזרן דק או עבה וללא קשר לחומרי הגלם שהוא עשוי מהם, קשה מאד לשמור על המזרן מאוורר ונקי די הצורך.

ניקוי מזרן דווקא עכשיו יותר מתמיד 🙂 צוות מאסטר קלין זמין להגיע עד אליכם במחירים מיוחדים להזמנות חייגו 052-9128619

עם הזמן חודרים חלקיקי אבק ולכלוך אל תוך השכבות הפנימיות של המזרן, בקטריות שונות עלולות להתפתח במקומות אלה וקשה מאד באמצעים פשוטים או ביתיים לוודא שאין זה קורה.

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

ניקוי מזרנים באמצעות חומרים טובים

הנזים הינו החומר המוביל ביותר לניקוי המזרון, הוא מצויד במרכיבים המסייעים להסיר את הבקטריות והחיידקים הקשים ביותר מהמזרון.

החומר הינו חומר אורגני, אך עדיין לא מומלץ לשימוש עצמי ללא כלים וציוד מקצועי:)

תחזוקת מזרונים

כל אחד יכול להחליט מתי כדאי ונוח לו לנקות את המזרנים שבבית שלו. ברוב המקרים אנשים עושים זאת בזמן ניקיון יסודי כמו לקראת פסח או ראש השנה, כך קל יותר לזכור מתי בוצע הניקוי האחרון.

ניקוי מזרונים עד הבית בשיטה שלנו

 • ניקוי המזרון עד 10 סנטימטר עומקהיתרון הגדול של שירות ניקוי מזרנים הוא שהוא מבוצע אצלכם בבית. אתם לא צריכים לקחת את המזרן לשום מקום, רק מומלץ לפנות מעט את האזור שבו הוא נמצא.
 • עובדי החברה יגיעו ויביאו איתם את כל הדרוש: כלי עבודה, מכשור מתקדם ותכשירי ניקוי המתאימים לשימוש במזרנים, בטוחים לשימוש ויסייעו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.
 • בעזרת מכשור ייעודי שקיים כיום בתחום זה אפשר להגיע ממש עד לשכבות הפנימיות שבמרכז המזרן, לשאוב את כל חלקיקי האבק והלכלוך, לאוורר את השכבות ולחדש את המזרן. את התוצאה תרגישו בתחושת הרעננות והניקיון שלאחר מכן.

צוות מאסטר קלין בעבודה

ניקוי מזרנים עד לרמת חידוש מזרון ישן:

בזכות הניקוי היסודי, תחושו בניקיון ממש כאילו זה עתה המזרן הגיע מהחנות. בשנים האחרונות מחלחלת ההבנה בקרב אנשים רבים ששירות של ניקוי מזרנים יכול לבוא במקום החלפת המזרן והוא מתאים לכל סוגי המזרנים ולכל הגדלים.

מכיוון ששנת הלילה אורכת לא מעט שעות חשוב מאד להקפיד על ניקוי מזרנים תקופתי בכל המיטות בבית – מה–שיבטיח שמירה על בריאותם של כל בני המשפחה.

צוות מאסטר קלין זמין לרשותכם , ואנו יותר מנשמח להעניק לכם שירות.

עובד של מאסטר קלין מנקה מזרון

מחיר ניקוי מזרונים

מחירים ניקוי מזרונים

 • ניקוי וחידוש מזרון זוגי דו צדדי 350 ש"ח
 • ניקוי וחידוש מזרן זוגי צד אחד 180 ש"ח
 • ניקוי וחידוש מזרון בודד 180 ש"ח
 • ניקוי מיטת נוער/ספפה יחיד 200 ש"ח
 • מיטה או ספפה נפתחת 280 ש"ח

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

052-9128619

השאירו פרטים ונחזור אליכם  ניקוי מזרונים

  ניקוי מזרונים לפני ואחרי

  הסרת כתם דם המזרון לפני ואחרי
  לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
  ניקוי מזרנים לפני ואחרי
  לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
  מזרון נקי לפני ואחרי
  לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
  עוד תמונות לפני ואחרי

  לקוחות ממליצים על שירותי ניקוי מזרונים

  שירות מדהים!! מבין הטובים שניתקלתי בחיי! תודה לכם
  I contacted this company and several others together, Yanon gave a very quick response and adapted himself to my times which were problematic. The guy who came to do the work, Haim, was lovely, thoroughly cleaned the bed, there was also a good smell - he kindly explained and showed me the process and also cleaned the water that the steam released after him. I am very satisfied and I will return to them and I will highly recommend!
  Moria Avrahamy
  Moria Avrahamy
  10:07 31 Jan 23
  Wonderful service, the sofa is like new, I'm in the clouds. Really highly recommend. A very nice and really quick guy arrived. The work will tick off and not just the sofa will tick like new. Champions!!!
  ulya bakman
  ulya bakman
  14:02 10 Nov 22
  אחד הטובים בארץ, עוד לא נתקלתי באנשים מהסוג הזה. אני יזם ויש לי חברה נדלנית בתל אביב ומתעסק עם המון בעלי מקצוע. אבל בדומה לאנשים האלה עדיין לא נתקלתי. הם חרוצים עם מילה ויודעים לעבוד טוב טוב ומכל הלב עד שהלקוח יגיד להם מספיק לכו הביתה! העובד הלך והבעלים אמר לי תשלם אחר כך הכל בסדר. פעם ראשונה אני נתקל בדבר כזה!!!!☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️ירבו כמוכם
  J O
  J O
  08:28 05 Oct 22
  מדובר בחברה הכי טובה בארץ בתחומה.העובדים יעילים וזריזים והכי חשוב הם אדיבים.ברשותי שטיח פרסי עתיק וספת hastens מאוד יקרה שהתלכלכו במהלך השנים. בתוך חמש שעות מהטלפון הראשון הגיעו 2 עובדים וצחצחו עם המכונות החדשניות והפריטים יצאו חדשים ושמורים!!ממליץ בחום. הכי טובים והכי זולים בארץ
  ישראל זאבי
  ישראל זאבי
  13:12 10 Aug 22
  כבר פעם שלישית שאני מנקה את השטיח דרך מאסטר קלין וינון המקצוען.ניקיתי בהרבה מקומות. איכות כזו של עבודה לא ראיתי בשום מקום.ומעל הכל והכי חשוב- השירות האישי והמקצועי של ינון וכל הצוות. עשה שמיניות באוויר כדי שהשטיח שלי יחזור אליי מוקדם מהמתוכנן. בקיצור- אמריקה. מומלץ בחום גדול!
  udi rotenberg
  udi rotenberg
  12:05 10 Aug 22
  One of the best in the country, I have never encountered people of this type. I am an entrepreneur and I have a real estate company in Tel Aviv and deal with a lot of professionals. But like these people I have not yet encountered. They are hardworking with a word and know how to work well and wholeheartedly until the customer tells them enough to go home! The employee went and the owner told me you would pay later everything was fine. First time I come across such a thing !!!! ☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️Multiply like you
  J O
  J O
  14:54 14 Jul 22
  I have to share how impressed I am with the professional service at the highest level that I just received from Minon and Daniel! Four days before Passover and my sofa was up until an hour ago covered in stains of all kinds and full of dirt and crumbs in all the crevices...And there isn't a single sofa cleaner who didn't fan me until I happened to enter this lovely website and contacted Yanon.The speech, the attitude, the sensitivity and the good will to give me service as soon as possible just calmed me down and indeed he succeeded and sent me Daniel on the same day (!!) - one of the kindest and nicest guys I knew.The thoroughness and seriousness with which he worked amazed me! The couch was just insanely shiny, back to being as stunning as new!It's just a pleasure to receive such a service - thank you from the bottom of my heart, Yeon and Daniel, you are not welcome ❤️
  Adi Roei
  Adi Roei
  20:30 11 Apr 22
  הגיע אליי בחור בשם דניאל בחור מיקצועי אדיב,שעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר והתוצאות לא איחרו להגיע,ממליצה בחום
  גלית חדד
  גלית חדד
  13:25 25 Feb 22
  הייתי צריך ניקוי של מיטה, מעבר לכך שהשירות היה מקצועי ואיכותי, הגיע בחור בשם דניאל, מסביר פנים, נעים ומנומס. הסביר לי על הפעולות שהוא מבצע ובסוף הניקוי ביקש ממני מגב כדי שיוכל לנקות את הרצפה מהנוזלים שנזלו בזמן העבודה ואשכרה סירב לתת לי להעביר סמרטוט!ינון שתיאם איתי את ההגעה נענה לבקשה שלי להגיע הגיעו מהיום להיום ודניאל אפילו הקדים בחצי שעה מהזמן שתואם מולי.המחיר הגיוני ביחס לעבודה (מתחרים הציעו מחירים גבוהים יותר וגם לא יכלו להגיע מהיום להיום).והכי חשוב - כי זה ת'כלס מה שאנחנו משלמים עליו - המיטה יצאה כמו חדשה!!!ממליץ בחום!!
  Doron Ekstein
  Doron Ekstein
  09:08 07 Feb 22
  רוצה להמליץ בחום!!! שירותי מאד ואדיב!מענה מהיר ומקצועי!!הגיעו וניקו מזרון ביסודיות עם כתמים של שתן ולכלוך יצא כמו חדש!!. יישר כוח ממליצה בחום !
  Nirit Maidenberg
  Nirit Maidenberg
  09:42 04 Feb 22
  אחלה של שירות, זמינות ומחירים... הספה נראית כמו חדשה לגמרי...
  michael macwan
  michael macwan
  06:03 04 Feb 22
  ניקוי ספה סופר איכותי, דאגו עד שיהיה 100% נקי. בנוסף ניקוי שטיח במחיר מעולה. מומלץ מאוד!
  דור לב
  דור לב
  18:20 11 Nov 21
  החברים סיפקו שירות מקצועי ואדיב הגיעו בול בזמן והיו זריזים - שמח להמליץ עליהם בחום ולבטח אשכור את שירותיהם בהמשך - חמישה כוכבים
  amit baram
  amit baram
  07:23 15 Jul 21
  מדהים!!!! שירות מקצועי ניקיון ברמה הכי גבוהה שיכולתי לתאר, הרכב חזר אלי אחרי ,ניקוי שנארך רק כחצי שעה בסה"כ כמו רכב שיצא מהניילוניםמעבר לזה עובד טוב ואדיב מאוד!!
  ספיר וקנין
  ספיר וקנין
  09:18 10 Mar 21
  שירות מקצועי ואדיב של דניאל.הספה והכורסא נוצצים..כל הכבוד! אין ספק שאמליץ
  esty weber
  esty weber
  14:24 04 Feb 21
  פניתי למאסטר קלין בנוגע לניקוי ספה שהייתה במצב נוראי, וקיבלתי שירות מקצועי ומהיר (הגיעו אליי מהיום להיום) ובעיקר יחס אדיב ומקסים של ינון בטלפון ושל שוקי שהגיע אליי הביתה לבצע את הניקוי. המחירים נוחים, והתוצאה הסופית הפתיעה אותי מאוד לטובה! הצליחו לנקות כתמים מהספה שלא חשבתי שירדו. מומלץ מאוד!!
  ניצן טובול
  ניצן טובול
  18:34 07 Dec 20
  תודה ענקית לצוות מאסטר קלין על ניקוי יסודי ומקצועי והכי חשוב סבלני למרות כל החפירות של חמותי??תודה מיוחדת לקפטן ינון האח שזרם עם הדרישות הגבוהות ותיזמן ניקוי מהיום למחר, אלוף שבאלופים.אחלה שבוע שיהיה.
  דביר יזדי
  דביר יזדי
  17:43 28 Nov 20
  הגעתי למאסטר קלין דרך האתר שהיה ניראה לי הכי מקצועי מהבדיקה הקצרה שעשיתי, חייגתי וענה לי בחור בשם ינון, בחור מקסים וטוב לב שענה בסבלנות לכל שאלותי, ואף העניק הנחה אחרי שאשתי התערבה בשיחה והסבירה לו קצת על המצב הנוכחי עקב המשבר.למחרת הגיע אחינו בחור מקסים שעשה עבודה ניפלאה ויסודית והשאיר אותנו מרוצים ממש עם ספות חדשו. לקראת הסופש.בהחלט חוייה שהייתי מאחל לכל האוהבים שלי.תודהרבה ינון, המשך כך ותגיע רחוק.תודה גדולה גם לשוקי על העבודה המקצועיתשבת שלום????
  נדב דרוקר
  נדב דרוקר
  04:46 27 Nov 20
  שירות מעל המצופהינון היה אדיב וענה על כל שאלותי, ונתנאל עשה עבודה מדהימה לא פחות בשטח.תודה רבה!
  Aviv Gete
  Aviv Gete
  08:59 19 Nov 20
  אתחיל בזה שלא ידעתי שקיים שירות כזה עד שנתקלתי במודעה בפייסבוק. חיפשתי לנקות את מזרן המיטה שלי ושל בעלי..ישר נוצרה שיחה עם המנהל ינון שהתנהל מולי בצורה כל כך נעימה וסבלנית.. גם ששאלתי שאלות וגם שרציתי לדחות כי לא הסתדר לי, בכל פעם ענה לי במהירות, בצורה מנומסת ומבינה.. אין מילים ינון רואים מאיפה השירות האיכותי מגיע... תודה רבה לך!!!ואז קבעתי עם ינון והגיע בחור בשם שוקי.. קסם של בחור!! צחקנו והוא גרם לי להרגיש ממש בנוח (כי בכל זאת לא הכי נעים שמישהו בא לנקות את הגי'פה שלך חח) עבד בצורה יסודית, ממש נלחם על כל נקודה במזרן. תודה רבה רבה שוקי!!!והמזרן...וואי המזרן.. איזה תענוג, עולם אחר לגמרי! עד עכשיו מסתכלת ונהנית מתמונת הלפני והאחרי!הילדה שלי בת 5 אומרת לי 'אמא זה נראה כמו חדש'😁 אז אני אסכם ואגיד שלישון על מיטה נקייה זה דבר חשוב בלי ספק וזה שווה כל אגורה ובמיוחד שזה השירות.. תודה לכם שוב! הולכת להמליץ לכל האמהות שאני מכירה😉
  מעיין חזן
  מעיין חזן
  14:54 11 Nov 20
  דיברתי עם ינון, ותוך זמן קצר קיבלתי הצעת מחיר(הוגנת וזולה משאר המתחרים) ופרטים מלאים לגבי התהליך ולמה הם מתחייבים לאחר ששלחתי 2 תמונות של הספה הפינתית שלי, וקבענו מועד.הגיע בחור נחמד ומקצועי בשם דניאל, וקיבלתי שירות מעולה ואפשר להגיד מעל ומעבר.הספה יצא נקייה(לאחר כתמים קשים) ואני לחלוטין אזמין בעתיד את שירותיהם שוב ואמליץ לחברים.
  elias semu
  elias semu
  13:13 10 Nov 20
  שירות מעל המצופה! הגיע עד אליי לבית לניקוי ריפודי רכב,יעיל מהיר ויסודי!!! מאוד מרוצה,ממליצה בחום✔️⭐️????
  יעל סיתי
  יעל סיתי
  10:34 06 Nov 20
  שירות מעולה!! יחס חם ונעים וכמובן שבסוף הריפוד באוטו נקי!! תודה רבה לינון על המענה המהיר, ולשוקי על העבודה המקצועית. ממליצה בחום!!!
  gal biniamini
  gal biniamini
  10:08 05 Nov 20
  קנינו ספה מיד 2 בלי לראות והיא הגיעה עם כתמים הזמנו את מאסטרקלין וקיבלנו ספה חדשה תודה רבה על השירות המקצועי !
  Dan B
  Dan B
  14:10 04 Nov 20
  ביצעתי ניקוי ספות, נראה כמו חדש, גם מקצועי וגם מהיר ושירות לעניין.ממליצה, לגמרי אשכור שוב
  Shirel Hadad
  Shirel Hadad
  10:20 04 Nov 20
  השירות היה מעולה, מדויק וברמה גבוהה.. הספה נראית כחדשה! 🙂
  guy dolinko
  guy dolinko
  11:20 01 Nov 20
  שירות ברמה בין הגבוהות שיצא לי להתקל בה בישראלממליצה בחום
  atara bok
  atara bok
  06:18 30 Oct 20
  I came to Ninon through one of the Facebook groups I'm a member of and since then I don't stop recommending him and it's important for me to share here as well.From the highest level of professionalism to the humanity that I don't often meet in professionals.He did an amazing job at my place and then at my grandmother's, who is a sick and very elderly woman - he arrives at the appointed time, leaves the area polished and also made sure that the worker who will come to my grandmother knows this and will be extra careful and even more so during the Corona period.I highly recommend!!! Trust me, you won't be disappointedVinon, thank you personally, you are a professional who provides service with all his heart and soul!!!!
  טל עציוני
  טל עציוני
  09:37 29 Oct 20
  שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר!צוות מקצועי שמביא תוצאות מדהימות, תודה!
  Ofir Meron
  Ofir Meron
  09:13 29 Oct 20
  מומלץ מאוד, לאחר שיחה קצרה שלחתי תמונה של הספה ומיד נקבע יום ושעה.הגיעו שני חברה מקצועיים ביותר ולאחר שעה הם הראו לנו מה הם שאבו מהספה, המון נוזל חום שחור.עכשיו הספה נקייה ומריחה מעולה.תמיד תחפשו את בעל המקצוע בגוגל עם הדרוג הגבוה ביותר דירוג זאת האמת ולא צריך שום יצאת צדיק.
  Leon Magar
  Leon Magar
  05:15 20 Oct 20
  כבר פעם שנייה שאני מזמינה את השירות שלהם לניקוי ספה (ובהחלט לא אחרונה)שירות מקסים! סופר מקצועיים!!! הספה חדשה!ממליצה בחום
  ינון בחור מקסים מקצועי שאין דברים כאלהענה על כל שאלותי בסבלנות ובחיוך ושלח אלי בעל מקצוע בשם נתנאל שהבריק לי את הסםות כאילו קניתי אותם היוןםממליצה בחום
  Iolanda Ionescu
  Iolanda Ionescu
  09:25 01 Jul 20
  יינון ניקה לי את הספה, יצאה ממש חדשה.ממליץ מאוד על מאסטר קלין.הוגנים, מקצועיים ושרות מצויין.
  עופר קול
  עופר קול
  17:00 18 Oct 18

  מרבית משעות היממה אנו מבלים במיטתנו וכמובן על המזרון הנוח שלנו, אך מה קורה שהמזרון הנוח שלנו והכל כך חשוב לבריאות הגב שלנו, וגם לאיכות השינה שלנו, מתלכלך, מתמלא בחיידקים, בקטריות שונות וקרדית אבק, אנחנו כמובן לא רוצים להחליף את המזרון שקנינו במיטב כספנו, שהוא כל כך נוח לנו ולבריאותנו.

  לכן אנו חייבים לדאוג לניקיון המזרון שספג כתמים באופן יום יומי, אם זה משתן של הילדים שעולים למיטה שלנו, או מזיעת גופנו שמפריש שומן וזיעה, חלקיקי עור שנספגים בתוך סיבי המזרון, מה שגם עלול לגרום לאלרגיות במיוחד אצל הילדים.

  המזרון מקבל גם ריחות לא נעימים ולכן חובה לנקות את המזרון בניקוי מקצועי לפחות פעם בשנה. חברתנו היא חברת המתמחה בניקוי מזרונים, וזה כולל חיטוי יסודי ומעמיק, נטרול ריחות והסרת כל סוגי הכתמים.

  סוגי כתמים

  יש הרבה סוגי כתמים שאנו לא נצליח להורידם לבד בבית ולכן הכרחי לקרוא לחברת ניקיון שאם החומרים המיוחדים שלה, תוריד את הכתמים ותנסה להחזיר את המזרון למצבו הקודם.

  כתמי שמן

  כתמי שמן הינם כתמים שחודרים עמוק לתוך המזרון וגם מפיצים ריח לא נעים מהמזרן ולכן סוג כתם זה יטופל בחיטוי והסרת הכתם בחומרים מיוחדים בעזרת מכונה עוצמתית וטכניקת ניקוי חדשנית.

  כתמי דם

  ניקוי כתמי דם נחשב לכתם הקשה ביותר בניקיון, קשה מאוד להוריד כתמים אלה, ולכן גם פה נשתמש במכונות מיוחדות ומקצועיות ובטכניקה מיוחדת כדי לנקות כתמים אלה.

  כתמי עובש

  כתמי עובש נוצרים בדרך כלל מלחות שנספגת במזרון, זה יכול להיות מהזיעה שלנו, או מכל לחות שנספגת במזרון, את כתמי העובש כדאי מאוד לנסות להסיר באופן מידי כי הם נספגים מהר מאוד בתוך המזרון,, והמזרון יכול להתחיל להתפורר ולהרוס את הספוג של המזרון.

   

  שיטות עצמיות להסרת כתמים מהמזרון 

  המזרון כאמור סופג המון ריחות לא נעימים, שיטה טובה לסילוק הריח היא לקחת חומץ עם קצת מים ולשפוך על מקור הריח וכך הריח של החומץ יגבר על הריח הלא נעים, מחכים קצת ואז שוטפים עם מגבת לחה וסופחים את שאריות המים. נותנים לזה להתייבש וכנראה שהריח הלא נעים ייעלם כלא היה.

  שיטה להורדת כתמי שתן – כתמי שתן במיוחד של חיות מחמד הם כתמים בעלי חומציות רבה ודבר ראשון שצריך לעשות היא לנסות לספוח את השתן החוצה. לוקחים נייר סופג ומנסים לספוח את השתן כמה שיותר. לאחר מכן מפזרים סודה לשתיה על מקום הכתם, לאט לאט רואים שהסודה לשתייה הופכת לצבע צהוב כמו השתן, מה שמעיד שהשתן והחיידקים שנספגו במזרון ייעלמו. וגם הריח הרע ייעלם.

  לייבוש המזרון כדאי להוציא אותו החוצה עם זה לחצר, אם יש, ואם לא, אפשר להניח אותו על ליד החלון שקרני השמש "ירפאו" את המזרון, ייבשו אותו וכך הריח ייעלם בצורה טובה יותר וכן הכתמים. אפשר לעשות את הייבוש גם באמצעות פן.

  לפעמים שיטות אלה לא מספיקות לניקוי המזרון, ואנו חייבים לקרוא לחברת ניקיון שתעשה לנו את הניקוי בצורה מקצועית יותר עם חומרים מיוחדים ומכונות מיוחדות שיש רק להם.

  להרחבה בנושא >>  ניקוי מזרון מכל כתם אפשרי – המדריך השלם

  ניקוי של חברה מקצועית

  כשאנו רואים שאנו לא מצליחים להוריד את הכתמים בבית, אנו נפנה לחברה מקצועית שתעשה לנו את העבודה.

  חברת ניקיון טובה תשים דגש על איכות הניקוי והשירות שהלקוח מקבל, החברה המקצועית משתמשת במכשור איכותי ועוצמתי על מנת לבצע חיטוי מקצועי כנגד כל הכתמים שנוצרו, אם זה כתמים של אבק, סוגי חיידקים, בקטריות, כתמי עובש, שמן ועוד….

  תהליך ניקוי המזרונים

  לפני שאתם מזמינים חברה שירותי ניקיון בבית הלקוח, כדאי מאוד לבדוק כמה ניסיון יש לחברה, באיזה חומרים היא משתמשת, האם יש לחברה מכונות קיטור, כיוון שמכונות קיטור הן המכונות שמורידות הכי טוב את הכתמים, צריך שיהיה צוות מיומן בעל ידע רב שיודע להשתמש עם מכונות אלו.

  דבר ראשון שחברת ניקיון עושה היא:

  שאיבת המזרון 

  לפני שאנו מתחילים עם עבודת הניקיון על הכתמים, אנו צריכים לשאוב שאיבה יסודית את המזרון שלא יהיה עליו אבק ולכלוך.

  ריסוס

  שלב שני הוא ריסוס במים בשילוב חומרי ניקוי ייחודים להסרת כתמים, חיידקים ועובש מהמזרון.

  הברשה

  שלב שלישי מברישים את המזרון בעזרת מברשת מקצועית באופן ידני ויסודי.

  הזרקה ויניקה

  שלב רביעי – אנו משתמשים במכונה מקצועית שמחדירה לתוך המזרון כל כל חומרי הניקוי המיוחדים, החומרים חודרים לסיבי המזרון מחטאים אותו ומנקים אותו מכל החיידקים, ואז שואבים את הכל החוצה. התהליך ייעשה אפילו כמה פעמים עד שמגיעים לניקוי יסודי של המזרון, ורואים שכל הכתמים נעלמו. והמזרון הופך להיות כמו חדש.

  ייבוש

  שלב חמישי ואחרון הוא – ייבוש המזרון, וזאת נעשה ע"י שאיבה היונקת את שאריות המים והלכלוך האחרונים שנמצאו במזרון.

   

  המזרון שלכם עכשיו חדש. תהנו ממנו. ולכן אל תחכו הרבה שמהמזרון שלכם יספוג את כל הכתמים והריחות הלא נעימים, ברגע שאתם רואים שניסיתם לבד להוריד את הכתמים והם לא ירדו, מהרו והזמינו חברת מקצועית שתנקה לכם המזרון, תוריד לכם את הכתמים ממנו, תנטרל את כל הריחות הלא נעימים, ותחזיר לכם את המזרון למצב חדש. כך שתוכלו ליהנות ממנו עוד שנים רבות.

  בזכות הניקוי היסודי, תחושו בניקיון ממש כאילו זה עתה המזרן הגיע מהחנות. בשנים האחרונות אנשים הבינו כי ניקוי מזרונים יכול להחליף לעוד כמה שנים טובות את הקנייה של מזרון חדש וכך לחסוך לנו כסף רב.

  היתרון הגדול של שירותי מזרנים הוא קודם כל שהוא מבוצע אצלכם בבית. אין צורך לקחת את המזרון שלכם לשום מקום, החברה תגיע עד אליכם ותדאג לנקות אותו אצלכם בבית בצורה הטובה ביותר.

  החברה תביא איתה את כל המכונות הנדרשות, את חומרי הניקוי המיוחדים ותנקה לכם בשלמות את המזרון שלכם שיהפוך לחדש. כמובן שבעזרת המכשור שקיים היום, והחומרים המיוחדים אפשר להגיע לשכבות הכי פנימיות של המזרון ולנקות אותו מכל הכתמים למיניהן, מחלקיקי האבק שהצטברו, ולנטרל אותו מריחות לא טובים. כך שתרגישו כאילו קניתם מזרון חדש.

  אתם תרגישו הרגשה טובה שתשכבו לישון בלילה, תרגישו את זה גם בבריאות שלכם, שינה טובה = בריאות טובה, גם לגב וגם לנפש.

  מתי ואיך מומלץ לנקות מזרון בבית? 

  אתם מחליטים מתי ואיך לנקות את המזרן שלכם בבית אבל ברוב המקרים הבחירה תהיה לפני חג או רצון לרענן או לשנות את התחושה הקיימת בבית. האם כדאי לעשות את זה לבד או באמצעות שירות ניקיון ממוקד? 

  מסתמן כי הדרך הבטוחה ביותר לייצר שינה בריאה וטובה יותר מתחילה ונגמרת בשכירת שירותיה של חברה מהימנה ומקצועית שיודעת בדיוק איך לסלק את הנגעים הרעים ולהפוך את השינה שלכם לטובה ביותר. 

  אז מבין כל היתרונות של שכירת שירותי הניקיון זה שהם מגיעים אליכם ואתם לא צריכים לשאת המזרן אליהם. כן, זה קורה כאן ועכשיו באמצעות חברה שיודעת לעשות את זה נכון ובאמצעות הכלים והמיומנות הקיימים ברשותה יודעת איך להפוך כל מזרן לשינה סופר איכותית על כל המשתמע מכך. 

  חברה המספקת שירותים של ניקוי מזרונים בבית הלקוח לא רק שתחסוך לכם זמן אלא תעניק לכם ניקוי בשקיפות מלאה לצד חומרי ניקוי מותרים ובטוחים אשר יסייעו לניקוי הזה להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 

  באמצעות אנשי מקצוע טובים, חומרים וכלים איכותיים ושירות שמגיע עד הבית תוכלו גם אתם להשאיר את חלקיקי האבק והלכלוך מאחור. רוצים להרגיש את התוצאות מהלילה הראשון ? שינה איכותית זה מזרן נקי ומחודש, מזרן שיודע ויכול להשפיע על השינה ומה שיבוא לאחר מכן בזכות ניקוי אחד שעושה את ההבדל. 

  מעדיפים שנחזור אליכם?

  השאירו פרטים:   Phone לייעוץ ראשוני
   תחזרו אליי
   וואטסאפ