ניקוי ריפודים לרכב

 • שירות מידי - מהיום להיום
 • הברקה פנימית עם מפיץ ריח - במתנה 🙌
 • חיטוי מושבים ע"י חומר המנטרל 99.9% מהחיידקים
 • ניקוי והסרת כתמים מכל סוגי הריפודים למראה חדש
 • שימוש בחומרים אורגניים בלבד לניקוי הריפודים

ניקוי ריפודים לרכב והסרת כתמים – מחפשים לחדש את הרכב שלכם ולהסיר את הכתמים והלכלוך? הגעתם למקום הנכון.

עברנו העולם מתחלק לשני אנשים, כאילו שהרכב שלהם נוצץ ומבריק וכאלה שקצת פחות ?

מלבד כתמים ולכלוכים שאתם רואים בעין ברכב שלכם במיוחד בין הריפודים ועל המושבים מצטברים חיידקים רבים. בשירות של ניקוי ריפודים לרכב אנו מבצעים תהליך חיטוי יסודי לרכב.

שילוב של חומרים איכותיים שישיגו בסיומו של התהליך מראה של רכב נוצץ ולא פחות מזה גם נקי מחיידקים ואבק.צוות מאסטר קלין מומחה בניקוי ריפודי רכב והסרת כתמים במחירים אטרקטיביים – מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר.

כחברה שמעניקה שירותי ניקוי ספות מעל ל8 שנים בפריסה ארצית, הצוות שלנו מבין בבדים ומשתמש בחומרים המתקדמים ביותר לניקוי ריפודי רכב

ניקוי עד הבית לריפודי רכב 

בזמן שלכם, בנוחות שלכם – שירות ניקוי ריפודי רכב עד הבית עם המכשור המתקדם ביותר וריחות שאחרי טיפול הרכב ייראה כמו חדש!

אין כמו מראה של ריפודי הרכב כדי לרמוז על אופן השימוש בו ועל הזמן שחלף מאז שהוא נמצא ברשותו של בעליו, כל לכלוך, נוזל או חפץ שלעתים נוגע במושבי הרכב מיד משאירים כתמים או סימנים שמהר מאד הופכים את המושב למלוכלך, דהוי ובעל מראה מושך פחות ואסתטי.

כל אחד מכיר את מבטי הסלידה של מי שאמורים לנסוע ברכב כאשר הם רואים שהמושב אינו נקי, שהריפוד מוכתם או שלכלוך רב הצטבר בין התפרים או בין הקיפולים. נשאלת השאלה – מה עושים? ניקוי ריפודי רכב מקצועי הוא הפתרון.

ניקוי ריפודים לרכב 100% תוצאות

לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי

ניקוי ריפודים לרכב מחיר

מחיר ניקוי ריפודי הרכב מתחיל אצלנו במחיר הזול בישראל החל מ-55 ש"ח בלבד למושב. המחיר כולל שירותי הגעה עד הבית שלכם, ואם זה לא מספיק המחיר כולל התחייבות להצלחה!

גם הפעם, סידרנו עבורכם את השירותים, הפירוט והמחיר בטבלה חביבה:

סוג הניקויההערותמחיר כולל מע"מ
ניקוי מושב \ ריפוד ליחידהסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך.150-100 ₪
ניקוי כלל המושבים, עד 5 (בד)הסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך.280-500 ₪
ניקוי כלל המושבים, עד 5 (עור)הסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך.300-550 ₪
ניקוי הגגהסרת כתמים + אבק ולכלוך.90-120 ₪
דלתות הרכבהסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך.150-120 ₪

*מדובר בהערכה משוערת בלבד בהתבסס על סקר שוק. על מנת לקבל את המחירים העדכניים ביותר, מוזמנים לחייג.

(מינימום הזמנה 300 ש"ח)

ניקוי ריפודי הרכב והכנה למכירה

היום כבר לא עושים ניקוי ריפודי רכב לבד – בשביל זה יש מקצוענים לא מומלץ להתפתות לבצע ניקוי עצמי של מושבי הרכב, גם בלא בעזרת תכשיר שרשום עליו שזה ייעודו.

לא בטוח שהתכשיר יתאים לסוג הריפוד ברכב הספציפי, אין הבטחה שאכן הריפודים ייראו נקיים ובמידה ומדובר בכתמים קשים שחלף זמן רב מאז נוצרו, לא בטוח שאכן אפשר יהיה לנקות אותם באמצעים ביתיים פשוטים אבל לעיתים יקרים.

הפתרון: הזמנת שירות מקצועי של ניקוי ריפודי רכב שמגיע עד בית הלקוח ומבוצע במועד שמתאים לו, בחנייה שלו ותוך תיאום ציפיות ועדכון איך ייראו המושבים לאחר הניקוי.

ניקוי ריפודים לפני מכירת רכב

החלטתם למכור את הרכב שלכם? לא משנה כמה זמן נסעתם בו, מראה הריפודים ברכב שלכם יוכל להעיד על הזמן ועל אופן השימוש שלכם ברכב. וככל שהרכב שלכם מצוי ברשותכם תקופה ממושכת יותר, כך תתקשו למכור אותו במחיר קרוב לזה שהוצאתם עליו.

ניקוי ריפודים לרכב בפריסה ארצית

שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN – המאסטר שלך בניקיון! החברה פרוסה על סניפים רבים בפריסה ארצית ומספקת שירותי ניקוי ריפודים לרכב מהיום להיום.

ניקוי ריפודי הרכב אצלכם בבית

כאשר מגיעים לבית הלקוח קל לראות ברכב שלו אילו סוגי מושבים וריפודים מותקנים בו וכך להחליט על ניקוי ריפודי רכב המתאים ביותר, זה שיביא לתוצאות הטובות ביותר, ברוב המקרים נעשה שימוש בחומר ניקוי ריפודים לרכב מקצועי ויעיל במיוחד שמסיר את הכתמים המופיעים כלפי חוץ וחודר פנימה אל השכבות הפנימיות של הריפוד, פעולה חיונית לא ניתן להשיג באמצעות תכשירי ניקוי ביתיים פשוטים.

אם מדובר בכתמים קשים, מומלץ להמתין מעט כדי לאפשר לחומר לעבוד ולנתק את הכתם מהריפוד. לאחר ההמתנה תתבצע שטיפה עם המים של החומר ושאיבה חזקה כדי לסלק את שאריות המים מכל השכבות ולייבש את המושב. זהו, הרכב נראה עכשיו כמו חדש, ריחני ומבריק.

ניקוי מושבים ברכב – שטיפה יסודית והברקה

הראה לי את הרכב שלך ואומר לך מי אתה!

מרבית האנשים מבלים חלק ניכר משעות היום שלהם ברכב. בין אם בדרך לעבודה או בהסעות של הילדים למוסדות החינוך, נסיעות לטיולים ולסידורים ויציאות לבילויים.

רכב נקי = רכב בריא

ובלי להיכנס לסוג ודגם הרכב,

מדובר בשטח קטן שבו נושמים את אותו האוויר ומצויים יחד בקרבה זה לזה, כך שגם אם הרכב לא מלוכלך עדיין מתחת לריפוד יש מה לנקות בוודאות, שגיאה נפוצה היא לחשוב שהמזגן או פתיחת החלונות בכל נסיעה לשם אוורור תמנע את הצטברות החיידקים ברכב.

המזגן ואוורור הרכב בוודאי מסייעים לנטרול ריחות ולתחושה ברכב אבל לעיתים דווקא פתיחת החלונות מאפשרת לאבק להיכנס וכך גם לחומרים נוספים שמגיעים מן החוץ, והפעלת המזגן תסייע לייבוש כתמים ולספיגתם בריפוד, כך או כך בחיידקים ובכל מה שיכנס אל מתחת לסיבי הריפוד מתחת למושב אין להם יכולת  לסייע.

הסיבות המרכזיות לניקוי ריפודי הרכב

שהות של אנשים ובמיוחד תינוקות, ילדים ובני נוער ברכב מייצרת גם לכלוך מסוגים שונים: מכתמי זיעה או מים – מבקבוקי שתייה/ ים/ בריכה.

פירורי אוכל , כתמי שמן או מזון שנפלו או במקרים יותר חמורים נשכחו ברכב והפכו לדביקים כתמי דיו או טושים, בוץ, ובמידה ויש לכם גם בעלי חיים או ילדים בגמילה יתכנו גם כתמי שתן על ריפודי הרכב.

במידה ואתם מעשנים יתכנו גם כתמי חום ואפר סיגריה שיחדור בין סיבי הריפוד ויצטרף לאבק שמצטבר בהם בכל מקרה, התוצאה מצבור עצום של חיידקים ובקטריות שלרגישים ולתינוקות יכול לגרום לתופעות לא נעימות מגרד ועד אלרגיות וקשיי נשימה ולפחות רגישים לריח ולתחושה דביקה ולא נעימה.

הסרת לכלוך שיערות וכתמים של בעלי חיים מהרכב

הסעת בעלי חיים ברכב גם היא מקור ליצירת לכלוך וכתמים על גבי ריפודי הרכב, במידה ולבעל החיים ציפורניים יתכן ויופיעו גם סימני שריטה על הריפוד ועל חלקי החיבורים בין הריפוד לשלדה הפנימית.

כמובן רוק של בעל החיים או שערות מהפרווה שיכולים לנשור ולהוסיף לאבק, חול ושאר הלכלוך המוזכר קודם להצטבר אף יותר.

במידה ואתם מסיעים אתכם נוסעים אלרגיים לבעלי חיים הם יחושו בנוכחות בעלי החיים גם אם אינם באותו הרגע ברכב מהסיבות הללו .

כמובן שנסיעה עם בעל החיים שלכם ברחב היא בלתי נמנעת כאשר אתם נוסעים יחד ומסיבה זו מומלץ לקחת בחשבון ניקוי תכוף יותר.

הסרת בקטריות וחיידקים

ניקוי הריפודים ברכב צריך להפריד ולהרחיק חומרים זרים מעומק המושב כמו גם בקטריות וחיידקים מקרוסקופיים הקיימים בו כתוצאה מ:

 1. אבק
 2. לכלוך
 3. זיעה
 4. חול
 5. פירורי מזון

וחומרים נוספים שנפגשים עם הריפוד וחודרים לסיבים המרכיבים אותו.

שאיבת אבק וחול

ולהבדיל מהצורך לנקות את הרכב מבחוץ או במכון לניקוי רכב שבו שואבים את האבק ואת החול ומטפלים בהיבט האסתטי בלבד של הרכב על מנת לנקות את הריפוד באמת ולוודא שאתם משחררים את הרכב שלכם מכל החומרים שהצטברו בו מתחייב ניקוי מקצועי לריפוד באופן נפרד.

ניקוי ריפודי רכב בשיטת מאסטר קלין

ניקוי ריפודים לרכב - מושבי עור

החדרת חומר ניקוי

קיימות שיטות ניקיון במאפשרות החדרה של חומר חיטוי וניקוי שסופח את הלכלוך ואותו ניתן לשאוב החוצה באופן ייסודי המותיר את הריפוד ממש כמו חדש .

בסיום הטיפול מוחדרים למושב חומרים לשימור הניקיון ולבישום.

תדירות נכונה

במידה ואין לכם תינוקות קטנים או אנשים רגישים במיוחד, אנחנו ממליצים על ניקוי חצי שנתי לריפודי הרכב שלכם כדי לשמור על המושב במצב חדש ותקין גם אם אין עליו כתמים.

ניקוי ריפודים לרכב בצורה מקצועית

רכישת רכב חדש לדרוש ניקיון 🙂

אחד החסרונות הגדולים ברכישת רכב מיד שנייה הוא ההיסטוריה החיידקית של הנוסעים ברכב לפני – ניקיון מקצועי לפני מכירת רכב היא משהו שלא נכון לוותר עליו והוא גם אחראי ונכון ברמה מוסרית.

אופן ניקוי מושבי הרכב לפני מכירה לא שונה מניקוי ריפוד המושבים באופן רגיל, אך כך או כך הניקוי המקצועי  מצריך ידע ייחודי וטכניקות שיתאימו  לסוג הריפוד ברכב והחומר הפנימי של המושב.

סוגי בדים נפוצים בניקיון רכב

במידה ומדובר בריפוד בד , בד סינטטי , דמוי עור או עור ובאופי החיבור וההדבקה /התפירה שלו.

לפני כל ניקיון יש לאבחן את הניקיון הדרוש ע"י בעלי המקצוע ולהבין את תכנית העבודה והחומרים בהם יעשה שימוש.

ניקוי ריפודי רכב מקצועי איכותי  יחדש את הריפודים ברכב ויקנה למושבים מראה ותחושה חדשה ורעננה.

קונה פוטנציאלי, יסכים לשלם תוספת עבור מצב המושבים ואתם תנשמו לרווחה כשתחשבו על המצב לפני הניקוי.

איזה רכבים אנחנו מנקים?

השירות ניתן לכל סוגי הרכבים, החל מ:

 1. רכבי יוקרה
 2. מרצדס
 3. בנטלי
 4. BMW
 5. ועד לג'יפים שחזרו מטיולי שטח
 6. ג'יפונים של 4*4
 7. רכבי מנהלים יונדאי
 8. טויוטה ורכבי משפחה קלאסיים.

ניקוי ריפודי רכב למה אצלנו?

 1. שירות מהיום להיום, זמינות – מחפשים נואשות ”מהרגע להרגע”? חדשות טובות! בחברת מאסטר קלין, מועסקים עשרות עובדים. הודות לכך, נוכל לטפל בפניותיכם במהירות. אתם “מכוסים”! 😉
 2. אחריות על העבודה – על כל עבודה שתיעשה בבית הלקוח, אנו מבטיחים אחריות. אנו מבטיחים זאת מכיוון שידוע לנו איך לעבוד – השיטות שלנו מוכחות, ואין לנו סיבה לדאוג מכך.
 3. ניקוי יסודי + ניסיון – כלל עובדנו מנוסים, מוכשרים ומוסמכים לעבודות ניקיון, ברמה הגבוהה ביותר. בתום הניקיון, אנו מסדרים ומנקים את הסביבה, כך שלא יישאר בבלגן.
 4. ניקיון ירוק – לאורך כל שנות פעילותנו, תמיד עבדנו עם מוצרים וחומרים טבעיים.
 5. הגעה עד לבית הלקוח – העבודה מתבצעת בבית הלקוח, העסק, הארגון… היכן שתרצו! לאחר הזמנת העבודה, נצא אליכם מיד, עם הכלים המשוכללים ביותר.

חברת מאסטר קלין מרכזת מעל ל-17 סניפים בפריסה ארצית, אנחנו מעניקים שירותי ניקוי ריפודי רכב עד בית הלקוח במחירים מיוחדים. הצוות שלנו מגיע עם טכנולוגיה מתקדמת ומבצע תהליך של כמה שעות.

בסיום התהליך הספות שלכם זקוקות לשלב ייבוש שאורך בין 4-6 שעות במקרים מסוימים אף יותר.

חומרים טבעיים מומלצים לניקוי – לפי סוג הכתם

ישנם תכשירים ומוצרים ייעודים לניקוי כתמי ריפוד. אפשר אותם למצוא בשלל חנויות, לא חסר. אולם, ניתן להיעזר בחומרים טבעיים! חלקם נמצאים כמעט בכל בית. סידרנו את החומרים הללו בטבלה, לפי סוגי הכתמים:

כתם שמןכתם עובשריחותמזון, ושתייהשומן ואוכל
טלק \ מלחאנזיםסקנקאנזיםאנזים
סודה לשתייהזאפיטאלכוהולזאפיטזאפיט
אנזיםמלח \ אקונומיקהסודה לשתייהאבקת כביסה
זאפיטמיץ לימוןחומץ לבןחומץ \ סבון.

*כמו תמיד, טיפול מהיר מעלה את סיכויי “החלמת” הריפוד.

ניקוי ריפודים לרכב עשה זאת בעצמך

ניתן גם לבצע ניקוי ריפודים לרכב לבד ולקבל תוצאה מעולה.

נתחיל מכלל בסיסי: לעולם לא נשפשף את הכתם עם מגבון רטוב, מטלית וכו'. אם נעשה זאת, רק נחמיר את המצב. איך? ובכן, בעצם השפשוף, נגרום לכתם לחדור לעומק הסיב. במילים אחרות, נגרום לנו לקשיים לא פשוטים בניקוי עצמו. סיימנו כאן? מעולה, נתחיל בעבודה!

הסרת כתמי שמן מריפוד הרכב

ראשית, יש לספוג את כלל הנוזלים השמניים מהריפוד. לשם כך, ניעזר במטלית ו/או נייר סופג לח. לאחר מכן, נערבב אבקת סודה לשתייה וחומץ לבן בקערה, וניצור מהם תמיסה.
יצרתם את התמיסה? מצוין.

כעת, קחו מטלית יבשה, והתחילו לשפשף את הספה ה־”נגועה” בעדינות. דרך נוספת לגישה לבעיה אינה כוללת שפשופים.

במסגרתה, פשוט נניח את התערובת עם מטלית על הכתם, ונמתין מספר דקות לספיגה.

יש שינוי? המשיכו בפעולה עד להיעלמות הכתם. אין? נסו לגשת לשפשוף. לחלופין, צרו תערובת מעט מסיבית מזו, מחומרים עמידים יותר (כולם מפורטים בטבלה), ונסו עמה בשנית.

הסרת עובש וריחות לא נעימים מריפוד הרכב

לשם ניקוי העובש, נזדקק לשואב אבק עם כוח יניקה עוצמתי. נתחיל משאיבת העובש מחלקי הריפוד, באמצעות שואב האבק. לאחר מכן, נקו את הריפוד עם מטלית / סמרטוט רטוב. הותירו אותו בשמש למשך כמה שעות (כל עוד אפשר. מומלץ!).

על מנת להעלות את יעילות הניקוי, אפשר להיעזר באלכוהול ובמים חמים ולהמתין לייבוש. גם אחרי הכל, העובש לא “הלך לשום מקום”? ייתכן שהמקור נובע מפריט אחר בבית. עליכם למצוא אותו, ולטפל בו בהתאם. לחלופין, תוכלו לפנות לבעל המקצוע.

וכעת, נעבור להיפטרות מריחות רעים: רססו סקנק על אזורי הריפוד הנגוע. בסיום הריסוס, המתינו כחצי שעה. הריחות לא התפוגגו? ובכן, אין ברירה אלא להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא.

*פתרונות לניקוי כתמי יין, דם, מזון, שתן, נוזלים אחרים ואוכל שומני – נמצאים בשתי הפסקאות הראשונות.

באופן כללי, גם אלכוהול / תמיסת סודה לשתייה עשויים להתאים לתהליך הניקיון. כנ”ל לחומרים טבעיים ולתכשירים מוכרים אחרים נגד כתמים וכו'.

חומרי ניקוי מומלצים לניקוי ריפודים לרכב

לא לכולם יש זמן להתעסק ב־ ”יצירת תמיסות”, עם כל הכבוד. לשמחתם, קיימים מספר חומרים תעשייתיים שיחסכו לנו את הטרחה:

 1. החומר של גרישמנס – התרסיס המצוין של גרישמנס מיועד לניקוי ריפודי ספות, בד ורכב.
 2. חומרים ב־”וואלה שופס” – מגוון פתרונות זמינים לקנייה דרך וואלה שופס.
 3. החומר “Spot Remover” – חומר ניקיון מושלם לכתמים “עקשנים”.

*לפני השימוש, וודאו שהריפוד עומד בתנאים רטובים. בנוסף לכך, אל תשכחו לברר האם החומר מתאים לסוג הריפוד.

מעוניינים בניקוי ריפודים, נשמח לשמוע ממכם:)

בברכה, צוות חברת Master Clean.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אליי
  וואטסאפ