ניקוי ריפודי רכב

 • שירות VIP
 • ניקוי ריפודי עור ברכב
 • שירות מידי
 • חיטוי המושבים
 • ניקוי והסרת כתמים מעור אל קנטרה יוקרתי
 • מתנה הברקה פנימית עם ריח בהזמנת שירות

ניקוי ריפודי רכב והסרת כתמים – מחפשים לחדש את הרכב שלכם ולהסיר את הכתמים והלכלוך? הגעתם למקום הנכון.

עברנו העולם מתחלק לשני אנשים, כאילו שהרכב שלהם נוצץ ומבריק וכאלה שקצת פחות ?

מלבד כתמים ולכלוכים שאתם רואים בעין ברכב שלכם במיוחד בין הריפודים ועל המושבים מצטברים חיידקים רבים. בשירות של ניקוי ריפודים לרכב אנו מבצעים תהליך חיטוי יסודי לרכב.

שילוב של חומרים איכותיים שישיגו בסיומו של התהליך מראה של רכב נוצץ ולא פחות מזה גם נקי מחיידקים ואבק.

צוות מאסטר קלין מומחה בניקוי ריפודי רכב והסרת כתמים במחירים אטרקטיביים – מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר.

כחברה שמעניקה שירותי ניקוי ספות מעל ל8 שנים בפריסה ארצית, הצוות שלנו מבין בבדים ומשתמש בחומרים המתקדמים ביותר לניקוי ריפודי רכב

סרטון

ניקוי עד הבית לריפודי רכב 

בזמן שלכם, בנוחות שלכם – שירות ניקוי ריפודי רכב עד הבית עם המכשור המתקדם ביותר וריחות שאחרי טיפול הרכב ייראה כמו חדש!

אין כמו מראה של ריפודי הרכב כדי לרמוז על אופן השימוש בו ועל הזמן שחלף מאז שהוא נמצא ברשותו של בעליו, כל לכלוך, נוזל או חפץ שלעתים נוגע במושבי הרכב מיד משאירים כתמים או סימנים שמהר מאד הופכים את המושב למלוכלך, דהוי ובעל מראה מושך פחות ואסתטי, כל אחד מכיר את מבטי הסלידה של מי שאמורים לנסוע ברכב כאשר הם רואים שהמושב אינו נקי, שהריפוד מוכתם או שלכלוך רב הצטבר בין התפרים או בין הקיפולים. נשאלת השאלה – מה עושים? ניקוי ריפודי רכב מקצועי הוא הפתרון.

מחיר ניקוי ריפודי רכב

מחיר ניקוי ריפודי הרכב מתחיל אצלנו במחיר הזול בישראל החל מ-55 ש"ח בלבד למושב. המחיר כולל שירותי הגעה עד הבית שלכם, ואם זה לא מספיק המחיר כולל התחייבות להצלחה!

מחירון ארצי לשירותי ניקוי ריפודי רכב

גם הפעם, סידרנו עבורכם את השירותים, הפירוט והמחיר בטבלה חביבה:

סוג הניקוי הערות מחיר כולל מע"מ
ניקוי מושב \ ריפוד ליחיד הסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך. 800-100 ₪
ניקוי כלל המושבים, עד 5 (בד) הסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך. 280-500 ₪
ניקוי כלל המושבים, עד 5 (עור) הסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך. 300-550 ₪
ניקוי הגג הסרת כתמים + אבק ולכלוך. 90-120 ₪
דלתות הרכב הסרת כתמים וריחות + אבק ולכלוך. 150-220 ₪

*מדובר בהערכה משוערת בלבד בהתבסס על סקר שוק. על מנת לקבל את המחירים העדכניים ביותר, מוזמנים לחייג.

ניקוי ריפודי הרכב והכנה למכירה

היום כבר לא עושים ניקוי ריפודי רכב לבד – בשביל זה יש מקצוענים לא מומלץ להתפתות לבצע ניקוי עצמי של מושבי הרכב, גם בלא בעזרת תכשיר שרשום עליו שזה ייעודו. לא בטוח שהתכשיר יתאים לסוג הריפוד ברכב הספציפי, אין הבטחה שאכן הריפודים ייראו נקיים ובמידה ומדובר בכתמים קשים שחלף זמן רב מאז נוצרו, לא בטוח שאכן אפשר יהיה לנקות אותם באמצעים ביתיים פשוטים אבל לעיתים יקרים, הפתרון: הזמנת שירות מקצועי של ניקוי ריפודי רכב שמגיע עד בית הלקוח ומבוצע במועד שמתאים לו, בחנייה שלו ותוך תיאום ציפיות ועדכון איך ייראו המושבים לאחר הניקוי.

ניקוי ריפודים לפני מכירת רכב

החלטתם למכור את הרכב שלכם? לא משנה כמה זמן נסעתם בו, מראה הריפודים ברכב שלכם יוכל להעיד על הזמן ועל אופן השימוש שלכם ברכב. וככל שהרכב שלכם מצוי ברשותכם תקופה ממושכת יותר, כך תתקשו למכור אותו במחיר קרוב לזה שהוצאתם עליו.

שירות מידי בפריסה ארצית

שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN – המאסטר שלך בניקיון! החברה פרוסה על סניפים רבים בפריסה ארצית ומספקת שירותי ניקוי ריפודים לרכב מהיום להיום.

ניקוי ריפודי הרכב אצלכם בבית

כאשר מגיעים לבית הלקוח קל לראות ברכב שלו אילו סוגי מושבים וריפודים מותקנים בו וכך להחליט על ניקוי ריפודי רכב המתאים ביותר, זה שיביא לתוצאות הטובות ביותר, ברוב המקרים נעשה שימוש בחומר ניקוי מקצועי ויעיל במיוחד שמסיר את הכתמים המופיעים כלפי חוץ וחודר פנימה אל השכבות הפנימיות של הריפוד, פעולה חיונית לא ניתן להשיג באמצעות תכשירי ניקוי ביתיים פשוטים.

אם מדובר בכתמים קשים, מומלץ להמתין מעט כדי לאפשר לחומר לעבוד ולנתק את הכתם מהריפוד. לאחר ההמתנה תתבצע שטיפה עם המים של החומר ושאיבה חזקה כדי לסלק את שאריות המים מכל השכבות ולייבש את המושב. זהו, הרכב נראה עכשיו כמו חדש, ריחני ומבריק.

סרטון

ניקוי מושבים ברכב – שטיפה יסודית והברקה

הראה לי את הרכב שלך ואומר לך מי אתה!

מרבית האנשים מבלים חלק ניכר משעות היום שלהם ברכב. בין אם בדרך לעבודה או בהסעות של הילדים למוסדות החינוך, נסיעות לטיולים ולסידורים ויציאות לבילויים.

רכב נקי = רכב בריא

ובלי להיכנס לסוג ודגם הרכב,

מדובר בשטח קטן שבו נושמים את אותו האוויר ומצויים יחד בקרבה זה לזה, כך שגם אם הרכב לא מלוכלך עדיין מתחת לריפוד יש מה לנקות בוודאות, שגיאה נפוצה היא לחשוב שהמזגן או פתיחת החלונות בכל נסיעה לשם אוורור תמנע את הצטברות החיידקים ברכב, המזגן ואוורור הרכב בוודאי מסייעים לנטרול ריחות ולתחושה ברכב אבל לעיתים דווקא פתיחת החלונות מאפשרת לאבק להיכנס וכך גם לחומרים נוספים שמגיעים מן החוץ, והפעלת המזגן תסייע לייבוש כתמים ולספיגתם בריפוד, כך או כך בחיידקים ובכל מה שיכנס אל מתחת לסיבי הריפוד מתחת למושב אין להם יכולת  לסייע.

הסיבות המרכזיות לניקוי ריפודי הרכב

שהות של אנשים ובמיוחד תינוקות, ילדים ובני נוער ברכב מייצרת גם לכלוך מסוגים שונים: מכתמי זיעה או מים – מבקבוקי שתייה/ ים/ בריכה.

פירורי אוכל , כתמי שמן או מזון שנפלו או במקרים יותר חמורים נשכחו ברכב והפכו לדביקים כתמי דיו או טושים, בוץ, ובמידה ויש לכם גם בעלי חיים או ילדים בגמילה יתכנו גם כתמי שתן, צואה  או קיא על הריפודים.

במידה ואתם מעשנים יתכנו גם כתמי חום ואפר סיגריה שיחדור בין סיבי הריפוד ויצטרף לאבק שמצטבר בהם בכל מקרה, התוצאה מצבור עצום של חיידקים ובקטריות שלרגישים ולתינוקות יכול לגרום לתופעות לא נעימות מגרד ועד אלרגיות וקשיי נשימה ולפחות רגישים לריח ולתחושה דביקה ולא נעימה.

הסרת לכלוך שיערות וכתמים של בעלי חיים מהרכב

הסעת בעלי חיים ברכב גם היא מקור ליצירת לכלוך וכתמים על גבי ריפודי הרכב, במידה ולבעל החיים ציפורניים יתכן ויופיעו גם סימני שריטה על הריפוד ועל חלקי החיבורים בין הריפוד לשלדה הפנימית.

כמובן רוק של בעל החיים או שערות מהפרווה שיכולים לנשור ולהוסיף לאבק, חול ושאר הלכלוך המוזכר קודם להצטבר אף יותר.

במידה ואתם מסיעים אתכם נוסעים אלרגיים לבעלי חיים הם יחושו בנוכחות בעלי החיים גם אם אינם באותו הרגע ברכב מהסיבות הללו .

כמובן שנסיעה עם בעל החיים שלכם ברחב היא בלתי נמנעת כאשר אתם נוסעים יחד ומסיבה זו מומלץ לקחת בחשבון ניקוי תכוף יותר.

הסרת בקטריות וחיידקים

ניקוי הריפודים ברכב צריך להפריד ולהרחיק חומרים זרים מעומק המושב כמו גם בקטריות וחיידקים מקרוסקופיים הקיימים בו כתוצאה מ:

 • אבק
 • לכלוך
 • זיעה
 • חול
 • פירורי מזון

וחומרים נוספים שנפגשים עם הריפוד וחודרים לסיבים המרכיבים אותו.

שאיבת אבק וחול

ולהבדיל מהצורך לנקות את הרכב מבחוץ או במכון לניקוי רכב שבו שואבים את האבק ואת החול ומטפלים בהיבט האסתטי בלבד של הרכב על מנת לנקות את הריפוד באמת ולוודא שאתם משחררים את הרכב שלכם מכל החומרים שהצטברו בו מתחייב ניקוי מקצועי לריפוד באופן נפרד.

ניקוי ריפודי רכב בשיטת מאסטר קלין

החדרת חומר ניקוי

קיימות שיטות ניקיון במאפשרות החדרה של חומר חיטוי וניקוי שסופח את הלכלוך ואותו ניתן לשאוב החוצה באופן ייסודי המותיר ניקוי ריפודי רכב מושבי עור סוברואת הריפוד ממש כמו חדש .

בסיום הטיפול מוחדרים למושב חומרים לשימור הניקיון ולבישום.

תדירות נכונה

במידה ואין לכם תינוקות קטנים או אנשים רגישים במיוחד, אנחנו ממליצים על ניקוי חצי שנתי לריפודי הרכב שלכם כדי לשמור על המושב במצב חדש ותקין גם אם אין עליו כתמים.

 

רכישת רכב חדש לדרוש ניקיון 🙂

אחד החסרונות הגדולים ברכישת רכב מיד שנייה הוא ההיסטוריה החיידקית של הנוסעים ברכב לפני – ניקיון מקצועי לפני מכירת רכב היא משהו שלא נכון לוותר עליו והוא גם אחראי ונכון ברמה מוסרית.

אופן ניקוי מושבי הרכב לפני מכירה לא שונה מניקוי ריפוד המושבים באופן רגיל, אך כך או כך הניקוי המקצועי  מצריך ידע ייחודי וטכניקות שיתאימו  לסוג הריפוד ברכב והחומר הפנימי של המושב.

סוגי בדים נפוצים בניקיון רכב

במידה ומדובר בריפוד בד , בד סינטטי , דמוי עור או עור ובאופי החיבור וההדבקה /התפירה שלו.

לפני כל ניקיון יש לאבחן את הניקיון הדרוש ע"י בעלי המקצוע ולהבין את תכנית העבודה והחומרים בהם יעשה שימוש.

ניקוי ריפודי רכב מקצועי איכותי  יחדש את הריפודים ברכב ויקנה למושבים מראה ותחושה חדשה ורעננה.

קונה פוטנציאלי, יסכים לשלם תוספת עבור מצב המושבים ואתם תנשמו לרווחה כשתחשבו על המצב לפני הניקוי.

איזה רכבים אנחנו מנקים?

השירות ניתן לכל סוגי הרכבים, החל מ:

 • רכבי יוקרה
 • מרצדס
 • בנטלי
 • BMW
 • ועד לג'יפים שחזרו מטיולי שטח
 • ג'יפונים של 4*4
 • רכבי מנהלים יונדאי
 • טויוטה ורכבי משפחה קלאסיים.

ניקוי ריפודי רכב למה אצלנו?

 1. שירות מהיום להיום, זמינות – מחפשים נואשות ”מהרגע להרגע”? חדשות טובות! בחברת מאסטר קלין, מועסקים עשרות עובדים. הודות לכך, נוכל לטפל בפניותיכם במהירות. אתם “מכוסים”! 😉
 2. אחריות על העבודה – על כל עבודה שתיעשה בבית הלקוח, אנו מבטיחים אחריות. אנו מבטיחים זאת מכיוון שידוע לנו איך לעבוד – השיטות שלנו מוכחות, ואין לנו סיבה לדאוג מכך.
 3. ניקוי יסודי + ניסיון – כלל עובדנו מנוסים, מוכשרים ומוסמכים לעבודות ניקיון, ברמה הגבוהה ביותר. בתום הניקיון, אנו מסדרים ומנקים את הסביבה, כך שלא יישאר בבלגן.
 4. ניקיון ירוק – לאורך כל שנות פעילותנו, תמיד עבדנו עם מוצרים וחומרים טבעיים.
 5. הגעה עד לבית הלקוח – העבודה מתבצעת בבית הלקוח, העסק, הארגון… היכן שתרצו! לאחר הזמנת העבודה, נצא אליכם מיד, עם הכלים המשוכללים ביותר.

חברת מאסטר קלין מרכזת מעל ל-17 סניפים בפריסה ארצית, אנחנו מעניקים שירותי ניקוי ריפודי רכב עד בית הלקוח במחירים מיוחדים. הצוות שלנו מגיע עם טכנולוגיה מתקדמת ומבצע תהליך של כמה שעות.

בסיום התהליך הספות שלכם זקוקות לשלב ייבוש שאורך בין 4-6 שעות במקרים מסוימים אף יותר.

חומרים טבעיים מומלצים לניקוי – לפי סוג הכתם

ישנם תכשירים ומוצרים ייעודים לניקוי כתמי ריפוד. אפשר אותם למצוא בשלל חנויות, לא חסר. אולם, ניתן להיעזר בחומרים טבעיים! חלקם נמצאים כמעט בכל בית. סידרנו את החומרים הללו בטבלה, לפי סוגי הכתמים:

כתם שמן כתם עובש ריחות מזון, יין, ושתיה שומן ואוכל
טלק \ מלח אנזים סקנק אנזים אנזים
סודה לשתייה זאפיט אלכוהול זאפיט זאפיט
אנזים מלח \ אקונומיקה סודה לשתייה אבקת כביסה
זאפיט מיץ לימון חומץ לבן חומץ \ סבון.

*כמו תמיד, טיפול מהיר מעלה את סיכויי “החלמת” הריפוד.

טיפים לניקוי לבד

נתחיל מכלל בסיסי: לעולם לא נשפשף את הכתם עם מגבון רטוב, מטלית וכו'. אם נעשה זאת, רק נחמיר את המצב. איך? ובכן, בעצם השפשוף, נגרום לכתם לחדור לעומק הסיב. במילים אחרות, נגרום לנו לקשיים לא פשוטים בניקוי עצמו. סיימנו כאן? מעולה, נתחיל בעבודה!

הסרת כתמי שמן מריפוד הרכב

ראשית, יש לספוג את כלל הנוזלים השמניים מהריפוד. לשם כך, ניעזר במטלית ו/או נייר סופג לח. לאחר מכן, נערבב אבקת סודה לשתייה וחומץ לבן בקערה, וניצור מהם תמיסה.
יצרתם את התמיסה? מצוין.

כעת, קחו מטלית יבשה, והתחילו לשפשף את הספה ה־”נגועה” בעדינות. דרך נוספת לגישה לבעיה אינה כוללת שפשופים. במסגרתה, פשוט נניח את התערובת עם מטלית על הכתם, ונמתין מספר דקות לספיגה. יש שינוי? המשיכו בפעולה עד להיעלמות הכתם. אין? נסו לגשת לשפשוף. לחלופין, צרו תערובת מעט מסיבית מזו, מחומרים עמידים יותר (כולם מפורטים בטבלה), ונסו עמה בשנית.

הסרת עובש וריחות לא נעימים מריפוד הרכב

לשם ניקוי העובש, נזדקק לשואב אבק עם כוח יניקה עוצמתי. נתחיל משאיבת העובש מחלקי הריפוד, באמצעות שואב האבק. לאחר מכן, נקו את הריפוד עם מטלית / סמרטוט רטוב. הותירו אותו בשמש למשך כמה שעות (כל עוד אפשר. מומלץ!).

על מנת להעלות את יעילות הניקוי, אפשר להיעזר באלכוהול ובמים חמים ולהמתין לייבוש. גם אחרי הכל, העובש לא “הלך לשום מקום”? ייתכן שהמקור נובע מפריט אחר בבית. עליכם למצוא אותו, ולטפל בו בהתאם. לחלופין, תוכלו לפנות לבעל המקצוע.

וכעת, נעבור להיפטרות מריחות רעים: רססו סקנק על אזורי הריפוד הנגוע. בסיום הריסוס, המתינו כחצי שעה. הריחות לא התפוגגו? ובכן, אין ברירה אלא להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא.

*פתרונות לניקוי כתמי יין, דם, מזון, שתן, נוזלים אחרים ואוכל שומני – נמצאים בשתי הפסקאות הראשונות.

באופן כללי, גם אלכוהול / תמיסת סודה לשתייה עשויים להתאים לתהליך הניקיון. כנ”ל לחומרים טבעיים ולתכשירים מוכרים אחרים נגד כתמים וכו'.

חומרי ניקוי (עשה זאת בעצמך) שלישיית המומלצים

לא לכולם יש זמן להתעסק ב־”יצירת תמיסות”, עם כל הכבוד. לשמחתם, קיימים מספר חומרים תעשייתיים שיחסכו לנו את הטרחה:

החומר של גרישמנס – התרסיס המצוין של גרישמנס מיועד לניקוי ריפודי ספות, בד ורכב.

חומרים ב־”וואלה שופס” – מגוון פתרונות זמינים לקנייה דרך וואלה שופס.

החומר “Spot Remover” – חומר ניקיון מושלם לכתמים “עקשנים”.

*לפני השימוש, וודאו שהריפוד עומד בתנאים רטובים. בנוסף לכך, אל תשכחו לברר האם החומר מתאים לסוג הריפוד.

מעוניינים בניקוי ריפודים, נשמח לשמוע ממכם:)

בברכה, צוות חברת Master Clean.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

1700-501-581

השאירו פרטים ונחזור אליכם  ניקוי ריפודים לרכב 100% תוצאות

  לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
  לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי

  לקוחות ממליצים על ניקוי ריפודים

  חייבת לשתף עד כמה אני נפעמת מהשירות המקצועי ברמה הכי גבוהה שיש שזה עתה קיבלתי מינון ודניאל! ארבעה ימים לפני פסח והספה שלי הייתה עד לפני שעה מכוסה בכתמים מכל הסוגים ומלא לכלוכים ופירורים בכל החריצים...ואין מנקה ספות אחד שלא ניפנף אותי עד שבמקרה נכנסתי לאתר המקסים הזה ויצרתי קשר עם ינון.הדיבור, היחס, הרגישות והרצון הטוב לתת לי שירות בהקדם האפשרי פשוט הרגיעו אותי ואכן הוא הצליח ושלח לי עוד באותו יום (!!) את דניאל - אחד הבחורים הכי חביבים ונחמדים שהכרתי.היסודיות והרצינות שבה הוא עבד היממו אותי! הספה הייתה פשוט מבריקה בטירוף, חזרה להיות מהממת כמו חדשה!פשוט תענוג לקבל כזה שירות - תודה מכל הלב יינון ודניאל אין עליכם ❤️
  Adi Roei
  Adi Roei
  20:30 11 Apr 22
  הגיע אליי בחור בשם דניאל בחור מיקצועי אדיב,שעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר והתוצאות לא איחרו להגיע,ממליצה בחום
  גלית חדד
  גלית חדד
  13:25 25 Feb 22
  הייתי צריך ניקוי של מיטה, מעבר לכך שהשירות היה מקצועי ואיכותי, הגיע בחור בשם דניאל, מסביר פנים, נעים ומנומס. הסביר לי על הפעולות שהוא מבצע ובסוף הניקוי ביקש ממני מגב כדי שיוכל לנקות את הרצפה מהנוזלים שנזלו בזמן העבודה ואשכרה סירב לתת לי להעביר סמרטוט!ינון שתיאם איתי את ההגעה נענה לבקשה שלי להגיע הגיעו מהיום להיום ודניאל אפילו הקדים בחצי שעה מהזמן שתואם מולי.המחיר הגיוני ביחס לעבודה (מתחרים הציעו מחירים גבוהים יותר וגם לא יכלו להגיע מהיום להיום).והכי חשוב - כי זה ת'כלס מה שאנחנו משלמים עליו - המיטה יצאה כמו חדשה!!!ממליץ בחום!!
  Doron Ekstein
  Doron Ekstein
  09:08 07 Feb 22
  רוצה להמליץ בחום!!! שירותי מאד ואדיב!מענה מהיר ומקצועי!!הגיעו וניקו מזרון ביסודיות עם כתמים של שתן ולכלוך יצא כמו חדש!!. יישר כוח ממליצה בחום !
  Nirit Maidenberg
  Nirit Maidenberg
  09:42 04 Feb 22
  אחלה של שירות, זמינות ומחירים... הספה נראית כמו חדשה לגמרי...
  michael macwan
  michael macwan
  06:03 04 Feb 22
  ניקוי ספה סופר איכותי, דאגו עד שיהיה 100% נקי. בנוסף ניקוי שטיח במחיר מעולה. מומלץ מאוד!
  דור לב
  דור לב
  18:20 11 Nov 21
  החברים סיפקו שירות מקצועי ואדיב הגיעו בול בזמן והיו זריזים - שמח להמליץ עליהם בחום ולבטח אשכור את שירותיהם בהמשך - חמישה כוכבים
  amit baram
  amit baram
  07:23 15 Jul 21
  מדהים!!!! שירות מקצועי ניקיון ברמה הכי גבוהה שיכולתי לתאר, הרכב חזר אלי אחרי ,ניקוי שנארך רק כחצי שעה בסה"כ כמו רכב שיצא מהניילוניםמעבר לזה עובד טוב ואדיב מאוד!!
  ספיר וקנין
  ספיר וקנין
  09:18 10 Mar 21
  שירות מקצועי ואדיב של דניאל.הספה והכורסא נוצצים..כל הכבוד! אין ספק שאמליץ
  esty weber
  esty weber
  14:24 04 Feb 21
  פניתי למאסטר קלין בנוגע לניקוי ספה שהייתה במצב נוראי, וקיבלתי שירות מקצועי ומהיר (הגיעו אליי מהיום להיום) ובעיקר יחס אדיב ומקסים של ינון בטלפון ושל שוקי שהגיע אליי הביתה לבצע את הניקוי. המחירים נוחים, והתוצאה הסופית הפתיעה אותי מאוד לטובה! הצליחו לנקות כתמים מהספה שלא חשבתי שירדו. מומלץ מאוד!!
  ניצן טובול
  ניצן טובול
  18:34 07 Dec 20
  תודה ענקית לצוות מאסטר קלין על ניקוי יסודי ומקצועי והכי חשוב סבלני למרות כל החפירות של חמותי??תודה מיוחדת לקפטן ינון האח שזרם עם הדרישות הגבוהות ותיזמן ניקוי מהיום למחר, אלוף שבאלופים.אחלה שבוע שיהיה.
  דביר יזדי
  דביר יזדי
  17:43 28 Nov 20
  הגעתי למאסטר קלין דרך האתר שהיה ניראה לי הכי מקצועי מהבדיקה הקצרה שעשיתי, חייגתי וענה לי בחור בשם ינון, בחור מקסים וטוב לב שענה בסבלנות לכל שאלותי, ואף העניק הנחה אחרי שאשתי התערבה בשיחה והסבירה לו קצת על המצב הנוכחי עקב המשבר.למחרת הגיע אחינו בחור מקסים שעשה עבודה ניפלאה ויסודית והשאיר אותנו מרוצים ממש עם ספות חדשו. לקראת הסופש.בהחלט חוייה שהייתי מאחל לכל האוהבים שלי.תודהרבה ינון, המשך כך ותגיע רחוק.תודה גדולה גם לשוקי על העבודה המקצועיתשבת שלום????
  נדב דרוקר
  נדב דרוקר
  04:46 27 Nov 20
  שירות מעל המצופהינון היה אדיב וענה על כל שאלותי, ונתנאל עשה עבודה מדהימה לא פחות בשטח.תודה רבה!
  Aviv Gete
  Aviv Gete
  08:59 19 Nov 20
  אתחיל בזה שלא ידעתי שקיים שירות כזה עד שנתקלתי במודעה בפייסבוק. חיפשתי לנקות את מזרן המיטה שלי ושל בעלי..ישר נוצרה שיחה עם המנהל ינון שהתנהל מולי בצורה כל כך נעימה וסבלנית.. גם ששאלתי שאלות וגם שרציתי לדחות כי לא הסתדר לי, בכל פעם ענה לי במהירות, בצורה מנומסת ומבינה.. אין מילים ינון רואים מאיפה השירות האיכותי מגיע... תודה רבה לך!!!ואז קבעתי עם ינון והגיע בחור בשם שוקי.. קסם של בחור!! צחקנו והוא גרם לי להרגיש ממש בנוח (כי בכל זאת לא הכי נעים שמישהו בא לנקות את הגי'פה שלך חח) עבד בצורה יסודית, ממש נלחם על כל נקודה במזרן. תודה רבה רבה שוקי!!!והמזרן...וואי המזרן.. איזה תענוג, עולם אחר לגמרי! עד עכשיו מסתכלת ונהנית מתמונת הלפני והאחרי!הילדה שלי בת 5 אומרת לי 'אמא זה נראה כמו חדש'???? אז אני אסכם ואגיד שלישון על מיטה נקייה זה דבר חשוב בלי ספק וזה שווה כל אגורה ובמיוחד שזה השירות.. תודה לכם שוב! הולכת להמליץ לכל האמהות שאני מכירה????
  מעיין חזן
  מעיין חזן
  14:54 11 Nov 20
  דיברתי עם ינון, ותוך זמן קצר קיבלתי הצעת מחיר(הוגנת וזולה משאר המתחרים) ופרטים מלאים לגבי התהליך ולמה הם מתחייבים לאחר ששלחתי 2 תמונות של הספה הפינתית שלי, וקבענו מועד.הגיע בחור נחמד ומקצועי בשם דניאל, וקיבלתי שירות מעולה ואפשר להגיד מעל ומעבר.הספה יצא נקייה(לאחר כתמים קשים) ואני לחלוטין אזמין בעתיד את שירותיהם שוב ואמליץ לחברים.
  elias semu
  elias semu
  13:13 10 Nov 20
  שירות מעל המצופה! הגיע עד אליי לבית לניקוי ריפודי רכב,יעיל מהיר ויסודי!!! מאוד מרוצה,ממליצה בחום✔️⭐️????
  יעל סיתי
  יעל סיתי
  10:34 06 Nov 20
  שירות מעולה!! יחס חם ונעים וכמובן שבסוף הריפוד באוטו נקי!! תודה רבה לינון על המענה המהיר, ולשוקי על העבודה המקצועית. ממליצה בחום!!!
  gal biniamini
  gal biniamini
  10:08 05 Nov 20
  קנינו ספה מיד 2 בלי לראות והיא הגיעה עם כתמים הזמנו את מאסטרקלין וקיבלנו ספה חדשה תודה רבה על השירות המקצועי !
  Dan B
  Dan B
  14:10 04 Nov 20
  ביצעתי ניקוי ספות, נראה כמו חדש, גם מקצועי וגם מהיר ושירות לעניין.ממליצה, לגמרי אשכור שוב
  Shirel Hadad
  Shirel Hadad
  10:20 04 Nov 20
  השירות היה מעולה, מדויק וברמה גבוהה.. הספה נראית כחדשה! 🙂
  guy dolinko
  guy dolinko
  11:20 01 Nov 20
  שירות ברמה בין הגבוהות שיצא לי להתקל בה בישראלממליצה בחום
  atara bok
  atara bok
  06:18 30 Oct 20
  הגעתי לינון דרך אחת הקבוצות בפייסבוק שאני חברה בהן ומאז אני לא מפסיקה להמליץ עליו וחשוב לי לשתף גם כאן.החל ממקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ועד לאנושיות שאני לא פוגשת הרבה אצל אנשי מקצוע.אצלי הוא עשה עבודה מדהימה ואחר כך אצל סבתא שלי שהיא אישה חולה ומאוד מבוגרת - מגיע בשעה שנקבעה, משאיר אחריו את האזור מצוחצח וגם דאג שהעובד שיגיע לסבתא שלי ידע זאת וינהג במשנה זהירות ועוד בתקופת הקורונה.אני ממליצה מאוד!!! תאמינו לי לא תתאכזבווינון תודה אישית לך, אתה איש מקצוע שנותן שירות מכל הלב והנשמה!!!!
  טל עציוני
  טל עציוני
  09:37 29 Oct 20
  שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר!צוות מקצועי שמביא תוצאות מדהימות, תודה!
  Ofir Meron
  Ofir Meron
  09:13 29 Oct 20
  מומלץ מאוד, לאחר שיחה קצרה שלחתי תמונה של הספה ומיד נקבע יום ושעה.הגיעו שני חברה מקצועיים ביותר ולאחר שעה הם הראו לנו מה הם שאבו מהספה, המון נוזל חום שחור.עכשיו הספה נקייה ומריחה מעולה.תמיד תחפשו את בעל המקצוע בגוגל עם הדרוג הגבוה ביותר דירוג זאת האמת ולא צריך שום יצאת צדיק.
  Leon Magar
  Leon Magar
  05:15 20 Oct 20
  כבר פעם שנייה שאני מזמינה את השירות שלהם לניקוי ספה (ובהחלט לא אחרונה)שירות מקסים! סופר מקצועיים!!! הספה חדשה!ממליצה בחום
  ינון בחור מקסים מקצועי שאין דברים כאלהענה על כל שאלותי בסבלנות ובחיוך ושלח אלי בעל מקצוע בשם נתנאל שהבריק לי את הסםות כאילו קניתי אותם היוןםממליצה בחום
  Iolanda Ionescu
  Iolanda Ionescu
  09:25 01 Jul 20

  מעדיפים שנחזור אליכם?

  השאירו פרטים:   Phone לייעוץ ראשוני
   תחזרו אלי
   וואטסאפ