ניקוי שטיחים מקיר לקיר
שתף
ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ינון יזדי
ינון יזדי

 

 

 

 

 

 

 

בשונה מטיפול בשטיח רגיל, הטיפול בשטיחים מקיר לקיר המצריך עבודה מקצועית ויסודית, שימוש בחומרים איכותיים.

בשונה מתהליך של ניקוי ספות  שבאמצעות עבודה יחסית קצרה מחדשים את הספה, בתהליך של ניקוי שטיחים מקיר לקיר מדובר בעבודה שעשויה לקחת פרק זמן יותר ארוך

עדיין המחיר אטרקטיבי, אם בחרתם לנקות את השטיח שלכם לבד, המאמר הזה מכיל כמה פנינים מניסיון רב שנים שיעזרו לכם לחדש את השטיח שלכם.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – מרכיבים נדרשים

 1. זמן  – פנו לעצמכם זמן, גם אם זה נראה לכם עבודה פשוטה, בשביל להגיע לתוצאה צריך מינימום של יום עבודה.
 2. חומרים טבעיים – הרחבתי במאמר של ניקוי ספות מבד באמצעות חומרים טבעיים אנחנו ממליצים לשקול טוב טוב את החומרים הטבעיים לשימור, עדיין החומרים הנפוצים ביותר בתהליך ניקוי שטיחים לבד הם – מים, מברשת (שימו לב עדינה), שואב אבק ומים.
 3. פינוי החלל – בכדי להימנע מהבדלי צבעים לאחר תהליך הניקוי מומלץ, שחלל החדר/המשרד/הבית יהיה ריק לחלוטין מרהיטים.
 4. זמן ייבוש – שפכתם מים? 🙂 ברוב המקרים מדובר בזמן המתנה של יום שלם, שימו לב שגם אם נדמה לכם שתהליך הייבוש הסתיים המתינו עם השימוש בשטיח בכדי לוודא את ייבושו לעומק.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – למה אצלנו?

בעוד שניקיון שטיח מקיר לקיר בצורה עצמאית ייקח ממכם זמן יקר, חומרים טבעיים ולא יסייע לכם להגיע לתוצאה הרצויה, אנו יודעים להבטיח תוצאות! ממש ככה.

 • התחייבות לתוצאות – 100% הצלחה.
 • חומרים טבעיים – מותאמים לסוג הסיבים של השטיח.
 • ניקוי שטיחים עד הבית – ללא עלות נוספת.
 • מקצועיות – ניקוי עמוק המסיר אבק, לכלוך עמוק שהצטבר במהלך הזמן.
 • טכנולוגיה חדשנית, המקצרת את זמן הייבוש ב-70%.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – סוגים נפוצים

שטיח מקיר לקיר בחדרי ילדים – הילדים שלנו אוהבים ליצור סביבת משחק נעימה, לשבת המון על הרצפה, השטיח מייצר אווירה מאוד חמה, נעימה למשחק, מה לעשות שהילדים שלנו פחות זהירים בכל הקשור לניקיון, במקרים רבים נתקלנו במצב שבו נשארו חתיכות מסטיק, שאריות משקאות, מזון דביק, שומנים, תהליך מקצועי של ניקוי שטיחים מסיר הכול.

שטיח מקיר לקיר בחללי משרדים – מדובר במרחב רציני של חללי עבודה, השטיח מאפשר לעובדים להרגיש ממש בבית, פרויקט של ניקוי שטיחים מקיר לקיר בחללי עבודה ובמשרדים עשוי להיות מורכב מעט, אך ללא ספק בלתי נמנע. הסיבה היא פשוטה – העובדים שותים ואוכלים, מסתובבים עם חומרים, לאט לאט השטיחים צוברים לכלולך, ניקוי שטיחים עשוי לשפר בצורה משמעותית את ההצלחה.

שטיח מקיר לקיר – בסלון הבית –  חלל הסלון שלנו הוא המקום שבו נישב בדרך כלל עם האורחים שלנו, איחוד המשפחה, מקום שבו אנחנו מבלים המון זמן איכות, גיבוש, הסבירות ששטיח בסלון  ישמור על ניקיון אחרי שנה היא נמוכה במיוחד עבור זה אנו מציעים שירות של חידוש השטיח.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אליי
  וואטסאפ