ניקוי ספת פשתן

*מעבר צבע מבגד אחר: ברוב ספות הפשתן ניתן להסיר גם כתמי צבע, רססו חומר המיועד לכך (ניתן להשיג אצלנו במחירים זולים במיוחד) נגבו עם מטלית יבשה והספה תחזור לקדמותה. *יש לזכור: כתמי צבע ככל שנשארים יותר על הספה כך יקשה עליכם להסירם.

*צואת תינוק וקיא: הדרך הבטוחה להסרת צואת תינוק או ונטרול ריחות הבאים בעקבותיהם היא: ע"י שימוש בלימון עם מלח. השתמשו בלימון ומלח ודללו עם מים 40/60, המתינו מספר דקות והעבירו מטלית לחה עם טיפה מים. *במקרה שנוצר כתם עקב הצואה או הקיא, השתמשו במים עם חומץ 50/50, השרו מספר דקות, ונגבו עם מטלית יבשה.

*כתמי שתן: בניגוד למה ששמעתם: אין להשתמש בחמצן פעיל. אלא נסו לסחוט ככל האפשר את הרטיות באמצעות מגבת לחה. במקרים של ריח השתמשו בנוזל כלים או אבקת כביסה. עסו בתנועות מעגליות את האזור המוכתם ונגבו שוב במגבת יבשה.

ניקוי ספות פשתן – הסבר כללי

ספה העשויה מפשתן הינה עשויה משתי וערב, והספה עם מראה יוקרתי. אך לעתים הספה עשויה להתלכלך ולצבור כתמים המקשים להסירם. מה עושים? ואיך גורמים לספה לחזור לחזותה וניקיונה הראשוני? בכדי להבין איך לנקות ספת פשתן, אנו צריכים לדעת ממה עשוי הפשתן, ומצטרך להתבונן בסוגי הכתמים המצויים בתוך הספה.

ניקוי ספת פשתן – פשתן טבעית ופשתן סינתטי

פשתן טבעי עשוי מחומר המופק מצמח הפשתן, והנו בעל מראה מחוספס (שתי וערב). מראהו המחוספס מקנה לספה מראה יוקרתי, אבל הספה עשויה לצבור אבק וכתמים בקלות, וכן יש לספת פשתן טבעי נטייה לדהות שמש, ובכן הספה פחות עמידה לתווך של שנים.

פשתן סינתטי או פשתן מעורב או דמוי פשתן: אלו גם עם מראה מדהים של הספה, וכן עם מגע נוח, וכן עמידות בשמש, ונשמרות לתווך ארוך יותר מפשתן טבעי. וכל זה בנוסף לקלות שבה ניתן להסיר את הכתמים. איך בכל זאת מנקים? בכדי לנקות את ספת הפשתן אנו צריכים לבדוק את סוגי הכתמים וממה הם עשויים.

*כתמי אבק, לכלוך יבש ושיער חיות מחמד: ניתן להסירם בקלות ע"י שואב אבק פשוט. יש לשאוב ביסודיות, במיוחד במקומות הצוברים לכלוך יבש כמו החריצים ומתחת לכריות המושב. במקרה הצורך: היעזרו במברשת גיהוץ (נמכר כמעט בכל חנות). *כתמי שמן, יין,דם, קפה וכו: אין צורך לקנות חומרים יקרים, אלא ניתן להשתמש בחומץ ומים. יש לקחת חומץ בדילול מים 50/50. לטבל במטלית לחה, ולשפשף בעדינות עם מברשת גיהוץ, המתינו מספר דקות, שפשפו שוב, ונגבו עם מגבת יבשה.

תרצו שנעזור לכם חברת מאסטר קלין ניקוי ספות ברמה הגבוהה ביותר לפרטים חייגו למספר – 1700-501-581

שביעות רצונכם מובטחת 100% בחברת MASTERCLEAN- המאסטר שלך בניקיון!

אנו נותנים אחריות מלאה על שירותי הניקוי שלנו -גם לשמר לכם את המזרן, וגם על הניקוי שאנו מבצעים!

ניקוי ספת פשתןלקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700-501-581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


כמה טיפים חשובים לפני תחילת ניקוי ספת פשתן:

* מומלץ לערוך ניסוי במקום נסתר דוגמת: גב הספה. וזה כדי למנוע נזק בלתי הפיך לספה שלכם במידה והספה מבד בעייתי.

* אין להשתמש בחומרים המכילים חמצן פעיל, או אקונומיקה, או חומרים כימיקלים שלא מיועדים לניקוי ספות או ריפודים.

* עדיף לא לייבש את הספה מיד לאחר הניקוי, אלא עדיף לחכות עד שהספה תתייבש לבד (בדרך כלל לוקח שעה עד שעתיים) ולמה זה חשוב? מפני שאם הכתם עדיין קיים על הספה. חימום במצב שכזה יגרום לכך שלא יהיה ניתן להסירו בניסיון חוזר.

* חובה לבדוק הוראות יצרן הנמצאים בתג הספה. (במקרה של כביסת כריות חובה, חובה לכבס אך ורק לפי הוראות היצרן של הספה שלכם).

Rate this postלייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם