ניקוי ספות עור נטוצי

 • חומרים אורגניים בלבד
 • שירות מהיום להיום
 • ניקוי באמצעות טכנולוגיה מתקדמת

  נטוצי הינה חברת ריהוט איטלקית המשווקת מוצרי ריהוט שונים בתפוצה בינלאומית. חברת נטוצי שמה דגש מיוחד על יצירת ועיצוב ספות, מערכות ישיבה נוספות, שולחנות, כיסאות ומיטות באופן מושלם ועם גימור ברמה הגבוהה ביותר – תוך מתן דגש על יצירת הרמוניה בתוך הבית.

  מותג הריהוט נטוצי משווק מערכות ישיבה לסלון, שהן פופולריות מאוד בישראל. מדובר בספות עור או בד, שנחשבות ליוקרתיות, ועל כן הן יקרות, והניקוי שלהן מורכב יותר, וצריך להיות עדין יותר, תוך הבנה של יוקרתו של הפריט.

  ניקוי ספות עור נטוצי מתבצע בדומה לכל ניקוי ספות עור אחר, תוך התחשבות בכך שהמוצר יקר ויש להיזהר בניקיונו, לצד העובדה שמדובר במותג איכותי שלא אמור להינזק על ידי פעולת ניקיון פשוטה.

  איך לתחזק את הסלון בעצמכם?

  הסלון הוא החדר המרכזי בבית, הוא החדר שאליו מתכנסים כל בני הבית ברגעים חשובים, וגם סתם כך לאורך היום, הוא החדר שבו מארחים אורחים, חברים או בני משפחה, הוא החדר שבו לעיתים אוכלים ארוחות צהריים או ערב – ולכן, מטבע הדברים, ומפאת העובדה שהסלון כולל פעילות רבה ומגוונת – הוא נוטה להתלכלך בתדירות יחסית גבוהה, מנוזלים, מאבק, מלכלוך של אוכל, או מכל לכלוך אחר.

  לכן, חשוב לדעת כיצד ניתן לתחזק בעצמנו את הסלון, כך שהוא תמיד יידמה לנו כחדש, מסודר, נקי ורענן.

  כאשר אנו מדברים על תחזוק הסלון, אנו מתכוונים בעיקר לרהיט המרכזי שבו – הספה. היא זו שנוטה להתלכלך ועליה מתבצעת מרבית הפעילות הנעשית בחדר.

  לכן, הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא לדעת מאיזה סוג הספה שלנו, ממה היא עשויה – מבד או מעור? ומאיזה תת חומר היא עשויה – עור הפוך? בד רחיץ? עור רגיל? – ברגע שנדע פרטים על המוצר שברשותנו, נדע כיצד להתאים לו את סוג הטיפול המתאים ביותר, שלא יפגע בו.

  ניקוי ספות הוא מלאכה יחסית פשוטה, שתוכלו לפעמים לבצע בעצמכם:

  סוג הספהאופן הניקוי
  ניקוי ספות בדיתבצע בדרך כלל באמצעות חומץ או סודה לשתייה.

  במידה שניתן להסיר את ריפוד הבד, והוא מסוגל לעבור כיבוס – מדובר בפתרון מעולה, יעיל ומהיר – כאשר מסירים את הריפוד, מכבסים אותו ומשיבים אותו כשהוא נקי.

  ניקוי ספות עוריכול גם הוא להתבצע עם סודה לשתייה, תוך זהירות יתרה, בלי שפשופים עמוקים – שעלולים לפגוע בעור העדין והיקר.

  כמה עולה ניקוי ספות נטוצי?

  ניקוי ספות נטוצי יכול לעלות בין 100 שקלים לבין 300 שקלים עבור ספת בד, ובין 150 שקלים ועד 400 שקלים לספות עור.

  כמובן שהמחירים הינם כוללניים מאוד, כאשר הם נקבעים בהתאמה לסוג המדויק של הספה ולרמת הטיפול הנדרשת (האם הספה מאוד מלוכלכת או רק קצת, האם הכתמים המופיעים עליה קשים לניקוי או קלים – כל אלה מהווים פקטורים חשובים לעניין קביעת מחיר ניקוי הספה).

  איך מתבצע ניקוי ספות נטוצי מבד?

  ניקוי ספות נטוצי יתבצע בצורה יחסית זהה לכל ספה אחרת, אך עם תשומת לב מיוחד ליוקרתה של הספה, ולחשש גבוה יותר מלפגוע בה. עם זאת, ניתן להסתמך על הספה כרהיט איכותי ביותר, שלא אמור להינזק בקלות, משום שהוא מתוכנן, מעוצב ומיוצר בתנאים הטובים והחדשניים ביותר.

  ניקוי ספות נטוצי מבד יתבצע כך:

  • שאיבת אבק ראשונית, שיסיר שכבה ראשונה של לכלוך.
  • הברשת ריפוד הבד באמצעות מברשת לניקוי ספות (בעלת סיבים נוקשים).
  • בחלק מהכתמים ניתן להשתמש בחומץ לבן ולערבב אותו עם קצת מים חמימים. מדובר על יחס של התערובת שהוא חצי כוס של חומץ לבן, וכוס של מים חמימים.
  • נטבול מטלית מיקרופייבר או נייר סופג בתערובת שיצרנו מהחומץ הלבן והמים – וללא שפשוף, נניח את המטלית הספוגה על גבי הכתם שעל הספה. כעת תתחיל תגובה כימית של המסת הכתם על ידי החומץ הלבן – והחומרים שמרכיבים את הכתם יתפרקו לאיטם.
  • נמתין מספר דקות, ונסיר את המטלית או הנייר.
  • חשוב לנקות את האזור בספה שנחשף לחומץ, זאת על ידי מטלית לחה.

  למה לבחור את מאסטר קלין לניקוי ספות נטוצי?

  מאסטר קלין הינה חברת ניקיון בוטיקית, המעסיקה מגוון בעלי מקצוע שירותיים ובעלי ידע וניסיון מקצועיים וגבוהים ביותר.

  אנחנו במאסטר קלין, פועלים כבר מספר שנים בתחום הניקיון והתחזוקה, עם קהל גדול של לקוחות מרוצים. 

  החברה שמה לה למטרה לספק את שירותי הניקיון שלה עבור מספר יחסית מצומצם של חברות – וזאת כדי לשמור על איכות גבוהה ובלתי מתפשרת, וכמובן על מתן השירות הטוב והמדויק ביותר ללקוחות החברה, תוך הענקת יחס אישי ותיעדוף גבוה לכל לקוח.

  מאסטר קלין דוגלת בשיטת ניקוי ידידותית לסביבה, תוך שימוש בחומרי ניקוי אורגניים בלבד – השומרים על הסביבה וגם על הספה עצמה.

  בנוסף, ניקוי הספות על ידי מאסטר קלין מתבצע באמצעות קיטור. מדובר בניקוי עמוק, המהווה פתרון מועיל ביותר להסרת כתמים, ריחות ואלרגיות – כאשר הכל נעשה בחומרים אורגניים לחלוטין.

  הניקיון שלכם הוא ההצלחה שלנו! 

  מעדיפים שנחזור אליכם?

  השאירו פרטים:   Phone לייעוץ ראשוני
   תחזרו אליי
   וואטסאפ