ניקוי ספות בתל אביב
שתף
ניקוי ספות בתל אביב

ניקוי ספות בתל אביב

ינון יזדי
ינון יזדי

שירותי ניקוי ספות בתל אביב

בין אם אתם גרים בתל אביב או בכל אחת הערים האחרות בגוש דן, אתם בוודאי צריכים לעיתים קרובות או רחוקות לנקות את הספות שלכם.

ניקוי שכזה יכול להיות נדרש בעקבות מגוון סיבות, בין היתר, הילדים הקטנים שבבית יכולים לשפוך מאכלים או מיצי פירות על הספות. לעיתים הכלב יכול לעלות על הספה עם כפות רגליו המלוכלכות, ולטנף את הספה בבוץ ועוד.

לכן, יש צורך לנקות את הספה בעזרת מיכון כבד ובעזרת איש מקצוע. אם אתם גרים במרכז, ייתכן שניקוי הספה שלכם בתל אביב הוא האופציה הטובה ביותר עבורכם.

ניקוי ספות בתל אביב

ניקוי ספות עור בתל אביב

אם ברשותכם ספת עור ואתם גרים בתל אביב, כדאי להתייחס לכך שישנה אפשרות שתהיו צריכים לנקות את הספה שלכם.

ניקוי ספות עור יכול להיות משימה מורכבת, בין היתר מכיוון שרכיבי הספה יכולים להיות שונים ומיוחדים. כך, ניקוייה של ספת עור הפוך, הידוע בכינויו זמש, יכולה להיות משימה מורכבת ביותר.

מנגד, ניקוי של ספת עור רגיל, (עור רגיל ומבריק), הינה משימה יחסית פשוטה, שניתן לבצע בבית הלקוח בעלות יחסית נמוכה. לכן, אם ברצונכם לנקות את ספות העור שלכם בתל אביב, ראשית עליכם לבדוק ממה עשויה הספה שלכם, וכיצד עליכם לנקות אותה בצורה הטובה ביותר. 

ניקוי ספות מהיום להיום בתל אביב

לעיתים, אם מתקרב אירוע משפחתי משמעותי וחשוב, שבמסגרתו באים לביתכם משפחה גדולה והרבה חברים, יכול להצטבר מעט לחץ, במיוחד אם הספות שבסלון שלכם אינן נקיות דיין.

במקרה שכזה, עליכם להזמין מנקה ספות שיכול להגיע לביתכם בהקדם האפשרי. זאת – כדי שתוכלו לבצע ניקוי לספות לפני שהאורחים מגיעים. כיום, מכיוון שישנו היצע רב לניקוי ספות, מלאכת הניקוי הפכה להיות טכנולוגית ביותר ומתוחכמת, ולכן המהירות של ניקוי הספות יכולה להיות גבוהה ביותר.

כך, האפשרות לנקות את ספות ביתכם מהיום להיום, במיוחד אם אתם גרים בתל אביב, הפכה להיות נגישה ביותר.

ניקוי ספות בד בת"א

ניקוי ספת בד יכול להיות סיוט אם מדובר בכתמים קשים. כך, אם נשפך מזון שומני על הספה שלכם  לעיתים אין ברירה אלא להזמין איש מקצוע כדי שינקה את הספות בד שלכם.

אם לא תזמינו איש מקצוע שינקה את הכתמים השומניים שהצטברו על הספה, ייתכן שאלו לא ירדו לעולם, וישאירו כתם תמידי על הספה שכל כך אהבתם. מנגד, לעיתים ישנם כתמים חלשים המצטברים על הספות וניתן לנקות אותם ביתר קלות.

כך, אם תערבבו סודה לשתייה עם מעט מים, ותשפשפו עם מברשת שיניים, תוכלו לנקות את הספה שלכם בצורה עצמאית וללא עלויות מיותרות. מנגד, כפי שצוין לעיל, אם הצטברו על הספה שלכם כתמי שמן קשים להסרה, עליכם יהיה לקרוא ולהזמין איש מקצוע.  

ניקוי ספות בתל אביב איך זה נראה בפועל

רבים שואלים איך נראה ניקוי הספות או תהליך ניקוי הספות בפועל? היום, עם התפתחות הטכנולוגיה של ניקוי הספות, ההליך הפך להיות פשוט וזמין מתמיד. זאת, מכיוון שמגיע לביתכם איש מקצוע עם מכשיר קיטור ואדים אוטומטי וייעודי לניקוי ספות.

מכשיר זה נישא על גבי עגלה ובעל יכולות ניקוי מרשימות למדי, ועל כן יוכל לנקות את הספה שלכם ביתר קלות. בפרט, המכשיר יכול להסיר גם את הכתמים הקשים ביותר.

יש לציין כי במסגרת הניקוי יש לפתוח את חלונות הבית כדי לאפשר אוורור וייבוש מיטבי של הספה, זאת מכיוון שבמהלך תהליך הניקוי ניתזים מים רבים על גבי הספה וברחבי הסלון.

כדי לייבש את המים האלו יש לאפשר אוורור מיטבי של המרחב שבו מתבצע הניקוי ומתבצעת השטיפה של הספה. 

ניקוי ספה בתל אביב

ניקוי ספות בתל אביב מה זה כולל

ישנם סוגים שונים של ספות, והליך הניקוי של כל סוג ספה יכול להיות שונה ומיוחד. כך, ניקויה של ספת עור הפוך אינה דומה לניקויה של ספת עור רגילה, מכיוון שחומר הניקוי והאופן שבה המנקה ינקה את הספה יהיה שונה.

הניקוי של כל סוגי הספות יכלול בוודאות את הדברים הבאים: יגיע לביתכם איש מקצוע בעל סל גדול של כלים לניקוי ספות, ובהתאם לסוג הספה שבסלונכם ינקה את הספה שלכם.

לרוב תהליך זה יכלול מכונת קיטור גדולה וכבדה שתעשה רעש רב, אולם תוך זמן קצר, ממש כמה דקות, הספה שלכם תיראה כאילו הזמנתם אותה ממש בימים האחרונים מהחנות. הספה תהיה חדשה ומבריקה, ותיראה כמו ספה חדשה. 

ניקוי ספה לפני ואחרי

ניקוי ספה שלושה מושבים לפני ואחרי
לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
ניקוי ספה מושב אחד לפני ואחרי (2)
לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
לפני ואחרי ניקוי ספות
לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
לפני ניקוי ספת מושב אחד ואחרי הניקוי
לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
מזרון נקי לפני ואחרי
לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
ניקוי מזרנים לפני ואחרי
לפני הניקויlogo_smallאחרי הניקוי
עוד תמונות לפני ואחרי

איך לבחור חברת ניקוי ספות בתל אביב

בחירת חברת ניקוי ספות בתל אביב יכולה להיות משימה קשה ביותר. אמנם, היצע החברות לניקוי ספות הינו רחב ביותר בתל אביב, אולם ייתכן שמכיוון שישנו היצע כה רחב הבחירה יכולה להיות קשה.

ראשית, עליכם לבחור את החברה שמתמחה בניקוי סוג הספות שיש לכם בסלון. ייתכן שחברה אחת תהיה החברה המקצועית ביותר לניקוי ספות עור, אולם חברה אחרת תהיה מקצועית ביותר לניקוי ספות בד או עור הפוך.

שנית, עליכם להיעזר באתרי מדרג שבהם לקוחות נותנים ביקורת על מנקי הספות.

שלישית, לעיתים חשוב לבחור בחברת ניקיון שיכולה להציע שירותים נוספים, כמו ניקוי כריות הספה, תפירה של חתכים וקרעים בגוף הספה או אפילו התקנת טלאים על גוף הספה לאחר שהבד או העור שמרכיב את הספה נקרע מעט.

על כן, בעת הבחירה של ניקוי הספות בתל אביב ובערים הסובבות לה, עליכם לבחור בחברה בעלת היצע התיקונים הרחב ביותר, ומנגד לבחור בחברה שמציעה את השירות המדויק ביותר לסלון ביתכם.

 מחיר ניקוי ספות בתל אביב

 מחיר לניקוי הספות בתל אביב יכול להשתנות מאוד בהתאם לצרכים של בעלי הבית ולחומרים שמרכיבים את הספה. מכיוון שהמידע בנוגע למחירים והעלויות שכרוכים בניקוי הספות הינו מורכב, ריכזנו עבורכם את המחירים הצפויים בניקוי ספות.

מחיר ניקוי ספות כותנה

 • ניקוי ספה דו 220 ש"ח
 • ניקוי ספה תלת 280 ש"ח
 • ניקוי ספות 2+3 390 ש"ח
 • מערכת סלון 1+2+3 490 ש"ח
 • ניקוי כורסת טלוויזיה 180 ש"ח
 • תוספת לניקוי ספת בד אימפלה 30 ש"ח

יש לציין שייתכן ויהיה ניתן לקיים ניקוי ספות בתל אביב אצלכם בבית במבצע, מה שיפחית את העלויות שמצוינות כאן למטה. מנגד, יש לציין כי מן הראוי שמנקה הספות שיגיע לנקות את הספות שבביתכם יעשה זאת עם 100% (מאה אחוז) התחייבות לשביעות רצונכם. היות ואתם הלקוחות שלו. 

שביעות רצונם של לקוחות עבר.המחיר הצפוי לניקוי הספה.סוג הספה: בד רגיל, עור הפוך, עור רגיל ומעורב.
על פי רוב, שביעות רצונם של לקוחות מהניקוי של ספת הבד שלהם הינה גבוהה.ניקויה של ספת הבד שלכם יתומחר לפי כמות המושבים של הספה או לפי ממדיה: אורכה ורוחבה. לרוב, המחיר יהיה בין שמונים שקלים חדשים למאה שקלים חדשים, למושב. כך לדוגמא ניקויה של ספת חמישה מושבים יהיה כארבע מאות או חמש מאות שקלים.ספת בד רגילה.
ניקוי ספות בד אימפלה הינו מורכב יותר ולכן קשה יותר לביצוע.מחירו של ניקוי ספת בד אימפלה הינו בין מאה ועשרה שקלים לבין מאה וחמישים שקלים, למושב.ספת בד אימפלה.
ספות עור יחסית קלות לניקוי ועל כן הניקוי יביא לשביעות רצון רבה.ניקוי ספת עור יכול להיות זול יחסית, ולהסתכם בכמאה חמישים שקלים או כמאתיים שקלים לכל הספה. ספת עור. 
אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אליי
  וואטסאפ