ניקוי ספות זמש
שתף
ניקוי ספות זמש

ניקוי ספות זמש

calendar 5 פברואר 2019

כל ספה היא אחרת ולכן יש להתייחס אליה כך. ניקוי ספות זמש אינו דומה לניקוי ספות עור או ספות כותנה. בד הזמש הוא בעצם עור מעובד המאופיין ברכות ובמרקם מחוספס ולכן יש להתייחס אליו בהתאם.

בחברת מאסטר קלין פיתחנו חומרי ניקיון עדינים המותאמים לספות המרופדות בבד זמש ושומרים עליהם נקיות ונעימות למגע. אם גם אתה בעל ספת זמש ומחפש אחר חברה מקצועית ומיומנת לניקוי ספות מכל סוג – הגעת למקום הנכון.

ספת זמש ידוע ברגישות שלה חשוב מאוד להיזהר מניקוי עם חומרים לא טבעיים 🙂

חומרים מותאמים לספת זמש (במיוחד)

תחום ניקוי הספות אינו חדש לנו. אנו עוסקים בתחום זה כבר עשרות שנים ומתמחים בניקיון של כל סוגי הספות הקיימים. עם השנים פיתחנו חומרים מיוחדים שהם גם אורגניים וגם ידידותיים לסביבה ואינם מזיקים לאנשים בעלי רגישות, ילדים או בעלי חיים. החומרים שלנו חודרים לעומק הבד ומוציאים ממנו את כל הלכלוך שהצטבר בה במהלך השנים שחלפו.

לכל ספה מתאים ניקיון מעט אחר וחומרים שונים. אנו יודעים לעשות את ההתאמה הנכונה לסוג הריפוד וכך למנוע נזק לספה שלך. נזקים הנגרמים לריפודים של ספות, נגרמים בדרך כלל עקב שימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים לספות ולכן בהכרח גורמים נזק. לאחר השימוש בחומרים שאנו מציעים ואתה תקבל ספה נקיה וריחנית ובד הזמש יראה טוב מאי פעם.

תוצאות מדהימות

מתחייבים לתוצאות שכאלו לא ראית ולא דמיינת. הספה האהובה שלך תחזור להראות ממש כחדשה. ניקיון ספות זמש הוא ניקיון עמוק ומאסיבי. בד הזמש הוא בד מיוחד אשר דורש ניקיון יסודי ועמוק אך במקביל ניקיון רך מאוד. איך עושים זאת? אנו בחברת מאסטר קלין יודעים את העבודה. תוכל לסמוך עלינו בעיניים עצומות שלאחר עבודת הניקיון שלנו אתה לא תאמין שזוהי באמת הספה שלך וכמה היא נקייה ונוצצת.

שירות אמין ומקצועי

הלקוחות שלנו חשובים לנו ולכן אנו מתחייבים על מאה אחוז שירות מעולה. אנו מתחייבים לנקות עבורך את הספה שלך ולהגיע לתוצאות מרשימות ביותר. לא הצלחנו לנקות את הספה – לא תצטרך לשלם. כאלה אנחנו – רואים קודם כל את הלקוחות שלנו ואת שביעות רצונם.

אנו מגיעים עד הבית שלך ומתחייבים לסיים את הניקיון כעבור מספר שעות. כאשר נסיים את העבודה שלנו הספה שלך עדיין תהיה רטובה לכן לא תוכל לראות את התוצאות הסופיות. רק לאחר הייבוש הסופי ניתן יהיה לראות את התוצאות האמיתיות ולהנות מספה כיפית, נוחה ונראית ממש כחדשה. לכן עליך להאזר בסבלנות רבה ולתת לספה להתייבש עד הסוף.

הדגמה חינם בביתך

חשוב לנו כי תאמין לנו ותאמין בנו ולכן אנו מגיעים עד אליך הביתה על מנת לעשות לך הדגמה חינם של השיטה שלנו יחד עם חומרי הניקוי המיוחדים שלנו ואנשי המקצוע העושים את עבודת ניקוי הספות באופן הטוב והיסודי ביותר.

לאחר ההדגמה תוכל לראות קטע קטן מהספה שלך נקי מכל כתם ובמקביל את שאר הספה שלא עברה ניקוי כלל. אתה תראה במו עיניך כמה ההבדל הוא גדול. במידה ותחליט כי אתה מעונין בניקוי הספה כולה אנו נוכל להשאר אצלך ולסיים את מה שהתחלנו. עכשיו ההחלטה בידיים שלך.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ