ניקוי חלונות מבחוץ – כך זה נעשה
שתף
clean windows out side

ניקוי חלונות מבחוץ – כך זה נעשה

ינון יזדי
ינון יזדי

מגנבים את החלון שוב ושוב אך הכתם העיקש לא יורד? כנראה שאין ברירה. הבעיה אינה בחלק הפנימי של הבית אלא בחלקה החיצוני של הזגוגית. חשוב שלא להסתכן ולבחור להזמין חברה המעניקה שירותי ניקוי חלונות מבחוץ. במאמר זה תגלו איך עושים זאת באופן המיטבי.

כאשר ניתן לנקות מפנים הבית

חלק מהחלונות ניתן לנקות מבחוץ ומבפנים גם מהחלק הפנימי של הבית. איך צורך בציוד לניקוי בגובה אלא עושים זאת באמצעות פתיחת החלון. לחברת ניקיון מקצועית יש ספוגים ומגבים מיוחדים עם ידיות ארוכות והם מסוגלים להגיע לפינות הגבוהות ביותר.

שירות ניקוי חלונות מבחוץ יהיה כמובן במחיר יותר זול במקרה זה. אך מה עושים אם הבית ממוקם בקומה גבוהה ולא ניתן לפתוח את כל החלונות? יתכן וגם מדובר בבניין משרדים רחב ידיים שמתנשא לגובה רב. במקרה כזה צריך להזמין חברה עם ציוד מיוחד שתוכל להשתמש או בפיגום.

ניקוי חלונות מבחוץ בגובה

את הניקוי בגובה לא כל חברה יכולה לבצע נדרשים עובדים מיומנים שמסוגלים גם להיאחז בציוד הסנפלינג במיומנות רבה, וכמובן גם לבצע את הניקיון. היות ומדובר בפעולה שעשויה להיות מסוכנת העובדים הללו כמובן מבוטחים ועוברים הדרכות מתאימות.

לכן, יש חשיבות גבוהה בבחירת חברה שמסוגלת להעניק שירות ניקוי חלונות ללקוחות, לבטח את העובדים וכמובן להכשירם. היתרון העצום של ניקוי חלונות בגובה הוא היכולת לנקות ביום אחד שטח גדול מאד של חלונות. השירות מתאים הן ללקוחות קטנים הזקוקים לניקיון חד־פעמי והן ללקוחות גדולים המבצעים אותו באופן שוטף.

למה החלונות לא נותרים נקיים לאורך זמן בישראל?

בישראל ההומה אדם יש תנועה בלתי פוסקת של מכוניות, וכן אבק ושאריות של חול ופיח באוויר. לכן, גם אם ניקיתם את החלון שנה שעברה מבחוץ הוא לא יישאר מבריק ושקוף. כאשר מנקים את החלונות באופן יסודי הדבר מעניק תחושה נעימה של ניקיון מושלם, וקרני השמש יכולות להעניק אור טבעי לחדר. למעשה, אתם יכולים לחסוך חשמל בשיטה זו באמצעות ניקוי חלונות מבחוץ כאשר הם מלאים אבק.

אם אתם רוצים להשיג את התוצאה המושלמת כדאי להוסיף לשירות גם ניקוי וילונות. כך, כל הבית יזכה למתיחת פנים ויראה נפלא.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מסביבה נקיה, אור טבעי ואפילו שיפור חזית המבנה כדאי להזמין שירות זה. אפשר לבצע אותו הן מהחלק הפנימי של הבית והן מהמרפסות. אם החלון ניצב בגובה רב ניתן לנקותו באמצעות אנשי מקצוע הבקיאים בניקיון בסנפלינג.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ