ניקוי מזרונים בירושלים
שתף
ניקוי מזרונים בירושלים

ניקוי מזרונים בירושלים

ינון יזדי
ינון יזדי

כאשר ישנים בלילה במיטה ועל המזרן שנוח ואוהבים אותו – לא תמיד מעלים על הדעת כמה הוא עלול להיות מלוכלך ואפילו להוות כר פורה להתרבות של חיידקים או פטריות. המיטה תמיד נראית בדמיון כמו מקום מפלט אהוב ונעים, אזור הפינוק האולטימטיבי, עד כדי כך שאי אפשר לחשוב שהיא עלולה לסכן את הבריאות בשום מקרה או מצב. רק כאשר חושבים על זה לעומק ומבינים את הגורמים שעלולים להפוך את המיטה לפחות בטוחה ונעימה – אז מבינים את החשיבות של ביצוע ניקיון יסודי של המזרן מדי פעם. המזל הוא שכיום ישנן חברות שמציעות שירותים מתקדמים ואיכותיים של ניקוי מזרונים בירושלים או בכל חלקי הארץ ויש חשיבות לבחירה של חברה שהשירותים שלה גם בפריסה ארצית וגם במיקום נוח וסמוך למקום המגורים.

 

למה חשוב לנקות את המזרן?

בדיוק מהסיבה שהמזרן עומד במקומו ולא זז ממנו – הוא עלול להיות מוקד משיכה להצטברות של לכלוך ואבק, אם אי פעם הוא הושפע מרטיבות עלול להתפתח עובש במקומות מסוימים וכמובן שיכולות להתפתח בקטריות או פטריות בחלקים הפנימיים שלו, אלה שנסתרים מן העין ואי אפשר בכלל לראות אותם. זה שלא רואים, לא מריחים ולא מרגישים שיש פטריות או לכלוך – אין זה אומר שהם לא קיימים ולכן חשוב מאד לבצע ניקוי יסודי מדי פעם וכך לוודא שהמזרן נקי לגמרי לכל אורכו, רוחבו ואזוריו הפנימיים. כאשר מדובר במזרן עבה יותר (והרי יש לא מעט כאלה) אי אפשר לדעת מה קורה בפנים, שכן אי אפשר לראות פנימה. התחושה האינטואיטיבית היא שהכל בסדר, שכן המזרן נוחה לשינה ולא נראה פגום, אך בעצם אי אפשר לביות בטוחים שלא מתפתחת שם מושבת חיידקים או פטריות או שלא נוצר שם עובש מסיבה זו או אחרת ולכן ניקוי אחת לכמה חודשים או פעם בשנה הוא הדבר הנכון לעשות.

 

איך מנקים את המזרן?

מכיוון שהמזרנים גדולים ותופסים נפח רב – קשה מאד, עד כדי בלתי אפשרי, לשנע אותם למקום שבו יתבצע הניקוי. מכאן שמה שהכי נכון הוא שצוות עובדים מקצועי ומיומן יהיה זה שיגיע אל ביתו של הלקוח ושהניקוי היסודי יתבצע שם. בדומה לשירות של ניקוי ספות – גם כאן נדרשת מכונת שטיפה ושאיבה חזקה במיוחד על מנת הגיע עם חומרי הניקוי כמה שיותר פנימה אל תוך השכבות הפנימיות והבלתי נראות של המזרן על מנת לשטוף החוצה את הלכלוך, האבק שהצטבר, לסלק את החיידקים שהחלו להתפתח וכמובן להסיר את נגעי העובש שקיימים. לאחר מכן מייבשים את המזרן על ידי שאיבה חזקה של המים החוצה והתוצאה – מזרן נקי, יבש, מאוורר וכזה שנראה וגם מרגיש כאילו הגיע זה עתה אל המיטה הישר מהחנות.

אין מי שאין לו בבית לפחות שניים או שלושה מזרנים בשימוש של כל בני המשפחה. ישנם כיום סוגים רבים של מזרנים המיועדים לשימוש שונים ולא תמיד יש לאנשים בתודעה שצריך וחשוב לשמור על ניקיון יסודי שלהם לא רק מבחינת האבק שעל פני השטח אלא להרחיק מהם לכלוך שעלול להצטבר בתוך השכבות הפנימיות. איך עושים את זה? רק על ידי הזמנה של שירות ניקוי מזרנים מקצועי, שכן לעובדים מקצועיים של חברה יהיו כלי העבודה וחומרי הניקוי הדרושים והמתאימים לשם כך. הכי נוח לפנות אל חברה מקצועית שממוקמת או מצעה שירותים באזור הגאוגרפי של אזור המגורים, כך חברת ניקוי מזרנים מקצועית בירושלים יכולה להציע שירותים בתוך ירושלים עצמה וכמובן גם ליישובים שממוקמים בסמיכות לעיר הבירה ובמרחק נסיעה קצר ממנה.

מתי להזמין ניקוי מזרנים בירושלים?

הכי כדאי להזמין שירות מקצועי של ניקוי מזרנים בסמוך לתקופות החגים. כך ניקוי המזרנים הופך לחלק מניקוי יסודי של כל הבית ובדרך זו גם קל לזכור מתי בוצע ניקוי המזרנים בפעם האחרונה. אחת לכמה חודשים זה פרק זמן טוב לביצוע משימה זו. גם ללא קשר לחגים כדאי מאד לעשות זאת מדי פעם, שכן המזרנים מהווים קרקע פורייה וטובה עבור להצטברות של שלל חיידקים, פטריות או לכלוך מסוגים שונים. אנשים רבים כלל לא מעלים על דעתם שצריך לנקות את המזרנים ונדמה בטעות שבגלל שרק שוכבים וישנים על המזרנים – אין צורך אמיתי לנקות אותם והם נשמרים. בפועל – ההיפך הוא הנכון, כאמור.

איך מבוצע ניקוי מזרנים מקצועי?

ישנן פעולות שונות שיכולות להיכלל בניקוי מזרנים על מנת לשפר את המראה ולהפוך את המזרן לנקי ומחודש. להלן כמה מהן –

  • ניעור המזרן או חבטה על פני השטח שלו על מנת להרחיק אבק שהצטבר קרוב לשכבה העליונה.
  • החדרת חומרי ניקוי חזקים אל תוך השכבות הפנימיות של המזרן על מנת לנקות אותן ולהרחיק מהן לכלוכים שונים.
  • שאיבה חזקה על ידי מכונה מקצועית שמוציאה החוצה מתוך החלק הפנימי של המזרן את הלכלוכים והאבק שהצטבר שם וכמובן את המים במידה ויוחלט לשטוף את המזרן באופן יסודי ולנקות את כל העובי שלו.
  • ייבוש ואוורור של כל המזרן בכל השכבות שלו וכך להעניק לו רכות מחודשת ותחושה נעימה במגע.

ישנן פעולות מקדימות שיבצעו העובדים על מנת לשמור על סביבת העבודה ועל החפצים האחרים של הלקוח שממוקמים בקרבת מקום. בכל מקרה אפשר וחשוב לשאול כל שאלה שמתעוררת על מנת להבין בדיוק מה קורה עם המזרן ואיך משפיעות עליו פעולות הניקוי שמבצעים בו. אין ספק שהמזרן לא רק יהיה נקי אלא גם עם מראה מחודש ונעים למגע ושכיבה עליו.

שירות מקצועי עד בית הלקוח!

אין ספק ששירות של ניקוי מזרנים בירושלים חייב להתבצע בביתו של הלקוח. אין זה אפשרי עבורו לשנע את המזרנים של בני המשפחה למקום אחר ולכן עובדי החברה המקצועית חייבים להגיע אל ביתו ולבצע שם את הניקוי בכל החדרים ושל כל המזרנים. אמנם מדובר בשירות שייקח אולי כמה שעות אך אין ספק שהתמורה ראויה – מזרנים מחודשים, נקיים ומאווררים שיהיה הרבה יותר נעים ונוח לישון עליהם בלילות ולדעת בוודאות שהם נקיים בכל השכבות שלהם וייקח הרבה מאד זמן עד שהם שוב יגיעו למצב שבו צריך וכדאי לשקול בצע בהם ניקוי נוסף. כך מרחיקים מהבית הרבה אבק ולכלוך שלפעמים כלל לא מודעים לקיומם.

 

ניקוי מזרן בירושלים – רק על ידי חברה מקצועית בעלת ותק וניסיון בתחום!

חשוב מאד לחפש חברת ניקוי שמציעה שירותים שונים בפריסה ארצית כך שהעובדים שלה יגיעו אל ביתו של הלקוח בלי לנסוע נסיעה ארוכה או רחוקה מדי. אפשר למצוא כיום שירותים מעולים ומתקדמים של ניקוי מזרנים בירושלים המוצעים למי שגר בירושלים עצמה או בישובים הסמוכים. כך תוך מספר שעות בלבד אפשר לחדש את המזרן ולישון עוד יותר טוב בלילה, מתוך ידיעה שאין שום דבר בתוך המזרן שלא רואים ועלול לפגוע באיזושהי דרך בבריאות של מי שישן. חברת מאסטר קלין היא חברה מוכרת ומובילה בתחום ויש לה את הניסיון וידע איך לנקות כל מזרן, מכל סוג ועל פי חומרי הגלם שמהם הוא עשוי.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ