ניקוי מזרונים ברמת גן
שתף
ניקוי מזרנים ברמת גן

ניקוי מזרונים ברמת גן

ינון יזדי
ינון יזדי

אנשים רבים לא מעריכים, לעיתים קרובות, את הערך והצורך של ניקוי מזרונים עמוק ויסודי. בדרך כלל נראה לנו שהמיטה והמזרנים נקיים ומכיוון שישנים עליהם עם בגדים נקיים – אין צורך להשקיע בניקוי יסודי או מקצועי שלהם.

במציאות – ההיפך הוא הנכון. מכיוון שהמזרן נמצא במקומו ללא שום תזוזה, מכיוון שאנשים דואגים לפתוח חלונות ולאוורר את החדרים מדי בוקר ובעיקר מכיוון שיש נטייה להניח חפצים על המיטה – המזרן עלול לצבור הרבה מאד אבק ולכלוך ומתי מגלים את זה? כשמזמינים סוף סוף שירות ניקוי יסודי.

אם גרים ברמת גן או באזור המרכז – שירות מקצועי של ניקוי מזרנים ברמת גן יכול לתת מענה טוב מאד וכך לאפשר לאנשים לדעת בצורה מפורשת וברורה שהמזרנים בבית שלהם – הן של המבוגרים והן של הילדים – נקיים מכל לכלוך או אבק ולא ישמשו כר פורה להצטברות מחודשת של

איך מנקים מזרן?

מכיוון שיש סוגים שונים של מזרנים חשוב לדעת איך יהיה הכי כדאי ונכון לנקות כל סוג. הסוגים השונים נבדלים זה מזה בעובי, בגודל והכי חשוב – בחומרי הגלם שהמזרן עשוי מהם. יש את אלה שמשולבים בהם קפיצים, יש כאלה שרוב העובי שלהם מורכב מספוג דחוס ויש חומרי גלם נוספים שמהווים חלק בלתי נפרד מהמזרן.

מכאן קל להבין שעל מנת לנקות את המזרן כמו שצריך ובצורה יסודית ומועילה – חובה לדעת ממה מהמזרן עשוי ואפילו בן כמה הוא – וכך להתאים לו את שיטת העבודה.

כך או כך הניקוי צריך להיות עדין ככל האפשר וחשוב לוודא שאחרי השימוש בחומרי ניקוי ומים – המזרן חוזר להיות יבש לגמרי, זאת על מנת שלא יישארו שום אזורי לחות שעלולים להוות כר פורה להצטברות מחודשת של עובש וחיידקים.

ניקוי מקצועי של מזרנים ברמת גן

ברוב המקרים – שירות של ניקוי מזרנים נכלל בקטגוריה של ניקוי ספות ולכן מדובר בשירות נוח במיוחד שמגיע עד הבית. אין זה פשוט (או במקרים מסוימים אפשרי בכלל) לקחת מזרן אל המפעל של נותן השירות ולכן עובדים מסורים וחרוצים מטעם החברה יגיעו אל ביתו של הלקוח ויבצעו במקום את הניקוי.

הם יביאו איתם את כל הדרוש – מכונת שאיבה יבשה ורטובה חזקה מאד, חומרי ניקוי מקצועיים ותעשייתיים וכמובן מגבות או אמצעי ספיגה על מנת לשמור על סביבת המיטה ועל החפצים של הלקוח שנמצאים בקרבת מקום.

קשה מאד להעריך את משך פעולת הניקוי, שכן העובדים צריכים להגיע למקום, לראות את המזרן המדובר, להחליט איך יהיה הכי נכון ויעיל לנקות אותו ואז להתחיל במלאכה.

פעולות ניקוי שמתאימות למזרנים

להלן כמה רעיונות לפעולות ניקוי שיכולות להיות מתאימות ורלוונטיות לצורך ניקוי מזרנים –

 • הוצאת אבק מהשכבות העליונות על ידי חבטה על פני השטח של המזרן.
 • שפשוף יסודי עם חומרי ניקוי שמתאימים למזרן עצמו ולחומרי הגלם שמהם הוא עשוי.
 • השהייה של כמה דקות או של פרק זמן ארוך יותר על מנת לאפשר לחומרי הניקוי לעבוד ולעשות את עבודתם.
 • שאיבה שמשלבת בין שטיפה והוצאת המים על מנת למשוך החוצה את חומרי הניקוי ואת הלכלוך שהם ספחו אליהם.
 • ייבוש יסודי ואיכותי ו-וידוא שלא נשארים שום אזורים לחים או רטובים.
 • חזרה לשגרה ושימוש נעים ויעיל במזרן המחודש.

שירות מקצועי שמציע ניקוי מזרנים ברמת גן עשוי לתת את המענה המושלם בכל מצב של צורך בניקוי או בחידוש מזרנים. בזכות פעולות ניקוי אלה אפשר יהיה לעשות שימוש טוב ונעים יותר במזרן לטווח הארוך.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אליי
  וואטסאפ