חומרי ניקוי מומלצים לניקוי ספות שטיחים ובדים
שתף
חומרים מומלצים לניקוי שטיחים וספות

חומרי ניקוי מומלצים לניקוי ספות שטיחים ובדים

calendar 19 ינואר 2020

מחפשים חומרים מומלצים לניקוי הספה או השטיח? או בכלל בדים? ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעשו לכם את החיים קלים.

הטיפ היומי שלנו הוא – למה לעבוד קשה כשיש את מאסטר קלין? מוזמנים לצפות במחירון המבצעים החמים שלנו באתר. לחיצה ואתה במחירון

 רובנו קונים את השטיחים והספות שלנו בכסף רב ומעוניינים לשמור על ניקיונם לאורך זמן. שמירה על ניקיון של פריטים אלו לא תמיד פשוטה מכיוון שלא תמיד אנו יודעים באלו חומרים להשתמש עבור הניקיון. החנויות והרשתות מציעות עבורנו חומרים רבים אשר ניתנים לשימוש, אך לא תמיד הם מצליחים להוריד את הכתמים עד הסוף ולאורך זמן ובשימוש שאינו נכון עלולים להזיק לבד הספה או לשערות השטיח. על מנת להימנע מטעויות, הדרכים הטובות ביותר לנקות את הספות שלכם והשטיחים הם בעזרת חומרים טבעיים אשר נקראים לעיתים גם "שיטת הסבתות". במאמר זה אנו נספר לכם על מספר חומרים שיש לרוב לכולנו בבית ויכולים לעשות את עבודת הניקיון בצורה טובה מאוד.

[list-posts-basic]

הסרת כתמי שמן ישנים

אומרים שכל חומר למעשה מבטל את עצמו. לכן אחד החומרים הטובים ביותר להסרת כתמי שמן הוא לא אחר מאשר סבון הכלים שלכם אשר מכיל בעצמו חומרים שומניים וחומרים אשר מסירים שומן ומפרקים אותו. שימוש בנוזל כלים טוב מאוד לכתמי שמן ישנים שכבר מעט התייבשו והשאירו כתם מכוער כל הספה או השטיח שלכם. שימו מעט נוזל כלים על הכתם, חכו מעט ולאחר כחמש דקות שפשפו בעזרת מטלית לחה. לאחר מכן נגבו את הכתם עם מטלית מעט רטובה במים חמימים וחכו שיתייבש. לרוב לא ישאר סימן מהכתם שהיה. 

נוזל כלים פשוט

אחד הדברים הידועים למניעת ספיגתו של כתם שמן והתיישנותו הוא לפזר עליו סודה לשתייה מיד כאשר השמן נשפך או מתחיל להיספג. הסודה לשתייה סופחת את השמן ולא מאפשרת לו להיכנס עמוק אל סיבי הבד, היא עוזרת גם בפירוק הכתם. לאחר פעולה זו, תוכלו לשפשף את הכתם בעזרת נוזל הכלים כמו שהסברנו קודם והנה לכם כתם שמן טרי שירד ולא הרס את הספה שלכם. 

[list-posts-basic]

חומץ ואבקת כביסה

אחת הדרכים הטובות ביותר לניקיון כתמים בשטיח היא למהול דלי של מים חמימים עם מעט חומץ ואבקת כביסה. החומץ ואבקת הכביסה יחד יפרקו את הכתמים שעל השטיח ואבקת הכביסה תותיר ריח נעים של ניקיון. את התערובת יש לשפשף בעזרת מברשת ניקיון או מטאטא נקי עם שיניים חזקות. בסיום פעולה זו נגבו את השטיח בעזרת מטלית לחה וחכו לייבוש. לאחר שתעשו זאת ודאי תגלו שמדובר בפיתרון גאוני לניקוי שטיחים. 

 שואב אבק

כמובן שלפני שאתם ניגשים לכל המלאכות הללו אל תשכחו לשאוב היטב את השטיח והספות. פעולה זו תעזור לכם לעשות ניקיון יסודי והשטיח והספות שלכם יהיו נקיים ומתוחזקים לאורך זמן.

שירותי ניקיון מקצועיים 

לעיתים נרצה לנקות את השטיחים והספות שלנו באופן מקצועי. כיום ניתן להזמין שירות כזה שירות אל ביתנו במחירים נוחים מאוד.

צוותי שירות אלו מגיעים עם חומרים טבעיים בדרך כלל ומכשור חזק אשר מותיר את הספות והשטיחים נקיים, ללא כתמים ועם הברק שהיה להם בתחילת הדרך כרק קניתם אותם. הזמנת שירות ניקיון כזה מומלץ לעשות פעם בשנה או שנתיים על מנת לתחזק את הניקיון השוטף שאתם כבר עושים או כדי לחדש פריטים שלא הצלחתם להסיר מהם את הכתמים.

יש לכם שאלות? מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ראשוני חברת מאסטר קלין ניקוי ספות

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ