הסרת כתמי דם ממזרון – מדריך קצרצר
שתף
הסרת כתמי דם ממזרון

הסרת כתמי דם ממזרון – מדריך קצרצר

calendar 25 אוקטובר 2020

יש לכם כתם דם על המזרון ואתם לא יודעים מה לעשות? חושב אפילו לרכוש מזרון חדש? תחשבו שוב. למזלכם, ניתן להסיר גם את הכתמים הקשים ביותר באמצעות כמה שיטות ביתיות. אם ברצונכם לנקות את כתם הדם באופן מעמיק יותר, עד לעומק הריפוד תוכלו לשכור את שירותיה של חברת ניקוי מזרנים מקצועית.

בתהליך ניקוי מזרון אנחנו נותנים 50% הנחה לשירות ניקוי ספות מתחייבת ב-100% להסיר כל כתם דם מהמזרון מוזמנים לפנות אלינו 1700-501-581 לא נקי לא שילמתם!

איך להוריד כתמי דם מהמזרן?

לפני שאתם מתחילים בהסרת הכתם, עליכם לדעת כי אין לעשות שימוש במים חמים כלל. מים חמים עלולים להקשות על הסרתו ואפילו לקבע אותו עוד יותר. תחילת נגבו את הכתם באמצעות מטלית לחה, ולאחר מכן יבשו אותו באמצעות מגבת יבשה באמצעות טפיחות קלות ולא שפשוף.

דם הוא בהחלט אחד הכתמים הקשים ביותר להסרה מכיוון שהוא מכיל המוגלובין וברזל. קשה במיוחד להסיר את שני המרכיבים האלה ברגע שהם מתחמצנים ומתייבשים, ולכן מומלץ במידה ואפשר, להסיר אותם במהירות האפשרית. ישנן כמה טכניקות פשוטות שיסייעו לכם להסיר כתם דם מהמזרון.

טיפ להסרת כתמי דם מהמזרון

הפתרון הוותיק והמוכר ביותר של ניקוי מזרונים או כל ריפוד אחר והסרת כתמים בצורה יעילה יותר, היא ולא אחרת – אבקת סודה לשתייה. אתם יכולים למרוח קלות את האבקה ישירות על הכתם ואז לרסס על החומר גם חומץ. לאחר מכן טפחו קלות על התמיסה עם מטלית לחה ולשטוף במים קרים עד להוצאתה, וכמובן לייבש. את אותה פעולה תוכלו לבצע גם באמצעות אבקת טלק, מי חמצן, עמילן ועוד.

איך להסיר כתמי דם יבש ממזרון?

הדרך הטובה ביותר כמובן היא לטפל בכתם דם טרי ולוודא כי הוא לא משאיר חותם על המזרון. אבל לפעמים אין אפשרות כזאת, ואנחנו נגלה את הכתם זמן מה לאחר שהוא התרחש. הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי דם  יבשים מהמזרון שלך היא להשתמש בחומר ניקוי אנזימטי אורגני רב תכליתי.

הסרת כתמי דם ממזרן עם חברת ניקוי מקצועית

חברת הניקוי המובילה בישראל מאסטר קלין מספקת לך שירותי ניקוי מזרנים עד הבית, ואפילו תוכלו להנות מהדגמה חינם. באמצעות שיטה המשלבת כמה טכניקות ניקוי מקצועיות, עם מכשור טכנולוגי ומתקדם וחומרים איכותיים, החברה מסוגלת לנקות את המזרון לעומק של עד 10 ס"מ. הרי כתם הדם חודר לעומק סיבי המזרון, וגם אם תנקו באופן חיצוני באמצעות חומרי ניקוי ביתיים או סודה לשתייה, המפגע התברואתי וגם הכתם עדיין קיימים.

ניקוי מזרן זוגי מחיר

כתמי דם יכולים להיות בעלי ריח רע, ואפילו לסכן את בריאות של האנשים הישנים עליהם. ניקוי מזרן זוגי עם מאסטר קלין במחיר הוגן, ומשתלם הרבה יותר מלרכוש מזרן חדש. החברה מתחייבת ל 100% נקיון- לא נקי לא תשלמו! אחרי ניקוי מזרונים מקצועי תהנו ממזרון חדש, שישמר לאורך זמן רב, ותשמרו על הבריאות שלכם.

לתיאום הדגמה חינם בביתכם חייגו עכשיו למומחים של מאסטר קלין בטלפון 1700-501-581.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ