4 טעויות נפוצות של ניקוי ספות בד
שתף
הזמנת שירותי ניקיון בזמן הקורונה

4 טעויות נפוצות של ניקוי ספות בד

calendar 31 ינואר 2021

ניקוי ספות בד מתאר משימה לא קשה במיוחד אבל כשמבצעים את אותן פעולות בצורה לא נכונה זה בהחלט יכול להפוך את הניקיון למסובך יותר. לכן, אם אתם לא מיומנים ואין לכם ניסיון בניקוי ספות אולי כדאי לכם להכיר את הטעויות הנפוצות ביותר שלא מעט אנשים עושים בעת ניקוי ספות ומה לעשות במקום. 

טעות מס' 1#  מבצעים ניקוי ספות בד מבלי להתאים את חומר הניקוי לספה 

אחת הטעויות הנפוצות בעת ניקוי ספות בד או אפילו כל סוגי ספות אחרות זה לא להתאים את חומר הניקוי לחומר הגלם- כאמור ספה מבד. זו טעות קריטית היות ואם בוחרים חומר ניקוי שלא מתאים לספה עצמה היא עלולה לדהות ולשנות את כל הנראות של הסלון שלכם. 

מתחשבים קודם כל בסוג הבד היות וספות מבד תדרושנה ניקוי מורכב יותר שדורש התייחסות רצינית יותר ומכאן גם ההמלצה לרכוש ספות בד העשויות מבד סינטטי – ספות שיהיה ניתן להתאים ללא חשש לכמה וכמה סוגי חומרי ניקוי והכול מבלי לפגוע בטקסטורת הבד בעת הניקיון. 

טעות מס' 2# מנקים מבלי להוציא את הלכלוך החיצוני קודם לכן 

טעות שנייה היא לנקות ספת בד מבלי לסלק את הלכלוך החיצוני תחילה. פעולה זו לא רק שיכולה להאריך את זמן הניקוי אלא לגרום ללכלוך הקיים להימרח על הבד והתוצאה כמו ידועה מראש. 

מה הפתרון הטוב ביותר לנקות ספת בד? קודם כל לשאוב עם שואב אבק את הנגעים הראשונים ורק אחר כך לגשת למלאכת הניקוי. כמו בסעיף הקודם גם כאן חשוב שלא לשכוח את החומרים המתאימים שיתרמו לניקיון ולא יסכנו את נראות הספה. 

טעות מס' 3# מנקים ולא בודקים אם החומר עלול לפגוע בצבע הבד 

אנשים מרססים את חומר הניקוי ישירות אל הספה ואז מגלים כי הפעולה שעשו גרמה לדהיית הצבע. זו תחושה לא נעימה בפרט אם הספה שלכם חדשה ועדיין לא הספקתם ליהנות ממנה.

במצב הנ"ל חשוב ביותר לרסס נקודתית אך ורק על גב הספה עצמה ולא על הכתם. פעולה זו הכרחית היות והיא תוודא כי אכן חומרי הניקוי אינם מסוכנים ויודעים להתמודד עם הבעיה מבלי לגרום לדהיית הצבע והריסת הספה כולה. 

טעות מס' 4# מתמודדים עם כתמים קשים לבד 

כפי שהבנתם, יש כתמים שניתנים לפתרון ויש כתמים שאסור וראוי שלא להתמודד איתם לבד. למרות כל האזהרות אנשים ממשיכים ומנסים לנקות את הספה לבד ולא מתייעצים עם נותן שירות מקצועי וגם כאן התוצאה מותירה אותם עם ספה שפעולת הניקוי גרעה ולא תרמה לה בשום דרך.

צריכים ניקוי ספה? אין לכם מושג מזה כתמים חיצוניים או כתמים שנמצאים בתוך סיב הבד עצמו? עצרו כבר בשלב הראשוני ותנו לשירות ניקוי ספות בד מקצועי לספק לכם את כל התשובות בזמן אמת. 

 

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ