ניקוי שטיחים בחיפה
שתף
ניקוי שטיחים בחיפה - מאסטר קלין

ניקוי שטיחים בחיפה

ינון יזדי
ינון יזדי

השטיחים נפוצים מאוד בבתי מלון, במשרדי יוקרה אך גם בבתים פרטיים רבים. השימוש בשטיח מעניק הרבה הדר ויוקרה למקום בו בוחרים לעשות בו שימוש והתחושה במקומות הללו היא מהודרת ונעימה. השטיח תורם נינוחות לאווירה, קולות הצעדים נבלעים ואין רעשים מיותרים ובאופן כללי אפשר בהחלט להבין למה משקיעים בכל אותם המקומות בשטיחים.

עברו עכשיו למחירון שלנו בעמוד ניקוי שטיחים!

לשטיח יש דרישות…

חשוב לזכור כי השטיח, מעבר לתרומה שהוא תורם לסביבה, יש לו גם שורה ארוכה של דרישות. אם לא נספק לו את הדרישות שלו ולא נתחזק אותו בצורה הנכונה, אנחנו הראשונים שנפסיד מהדבר. כי השטיח לא יתמיד להיראות נקי וחדש כפי שהוא נראה היה בהיותו חדש. הוא יאבד את הזוהר שלו, הוא ייראה מוזנח ואפילו מאוד והוא גם לא ייצור את הרושם המהודר שאליו אנחנו כיוונו כשרכשנו את השטיח.

ועוד לא דברנו על הבעיה הבריאותית של שטיח שאינו מתוחזק כמו שצריך. שטיח שהוא לא נקי הוא שטיח שצובר אצלו כמות בלתי מבוטלת של חיידקים, הוא צובר מזיקים שונים שעלולים לפגוע בבריאות שלנו והוא גם עשוי להוביל לשורה של בעיות נשימה, לאלרגיות שונות ולתופעות קשות מאוד בקרב ילדים, אנשים בעלי רגישויות או קשישים ובעלי מערכת חיסונית חלשה.

ברור לגמרי כי אין מי שמוכן להקריב את הבריאות על מזבח העיצוב והיופי של הבית וכולם מעדיפים את איכות החיים ואת השמירה על בריאותם של בני הבית על פני השטיח מהודר ככל שיהיה.

אך הבשורה הטובה היא שאפשר גם וגם…

שטיח מתוחזק – זה אפשרי

ישנם דרכים רבות לתחזוקה נכונה של השטיח. ברור שהדבר תלוי בסוג השטיח, בגודל שלו ובחומרים ממנו הוא מיוצר. כך ברור שיש הבדל בולט בין שטיח קטן לבין שטיח מקיר לקיר. אך באופן כללי חשוב לזכור כי יש דרכים לטיפול נכון בשטיח ולתחזוקה הנכונה שלו על מנת שאפשר יהיה ליהנות משטיח נקי ונעים לעין. ראשית יש את שואב האבק הבסיסי שהוא בהחלט אמור לשמש אותנו בתדירות יומיומית. השאיבה של האבק שהצטבר בשטיח הינה חיונית מאוד לצורך שמירה על הניקיון ומפני התרבות של חיידקים וקרדית אבק הבית. כך אנחנו מרוויחים כי השטיח אינו משפיע לרעה על הסביבה. מעבר לכך חשוב להכיר את הדרכים לטפל בכתמים שנוצרים על השטיח מעת לעת. אם אלו כתמי אוכל ואם אלו כתמים שומניים. יש חומרים שאפשר לטפל בהם בצורה מקומית על גבי הכתמים ובכך למנוע את הספיגה של הכתמים אל תוך הסיבים של השטיח.

ניקוי שטיחים – בעזרת אנשי מקצוע

חשוב לדעת כי מעבר לאמצעים הביתיים אשר בעזרתם אנחנו יכולים לתחזק את השטיח, יש גם את האפשרות לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע מתחום התחזוקה והניקיון שמציעים את שירותיהם ללקוחות עסקיים ופרטיים.

אלו מסוגלים לבצע את עבודות הניקיון בצורה הרבה יותר מקצועית ובאופן מושלם עד שהשטיח ממש יחדש את פניו ויחזור להיות כפי שהיה בתחילה.

חברות הניקיון מצוידות בחומרי ניקוי מתאימים לצורך הניקוי ויש להם גם את כל הידע ואת כל המיומנויות לצורך טיפול נכון ונאות בשטיח.

זה כולל הכרות עם סוגי השטיחים השונים אשר כל אחד מהם ארוג בצורה שונה, מיוצר מחומרים מסוגים אחרים ועל כן יש לגשת אל כל שטיח עם כלים אחרים וחומרי ניקוי מתאימים.

 

מאסטר קלין היא חברה מקצועית ומנוסה שאכן תצליח להוביל לניקיון מקצועי ויסודי באמת. השטיח ישוב להיות כפי שהוא היה כשנקנה וכמובן שהדבר ישפיע גם על איכות החיים של בני הבית.

שירותים נוספים שאנחנו מציעים בחיפה

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ