ניקוי שטיחים בשוהם
שתף
ניקוי שטיחים בשוהם - מאסטר קלין

ניקוי שטיחים בשוהם

ינון יזדי
ינון יזדי

בכל מקום המכבד את עצמו אנחנו מוצאים שטיח. אם זה בבית מלון ואם זה בבתים פרטיים שרוצים ליהנות ממראה יותר מהודר, מזמין, מפנק, חם ומזמין. אך ידוע וברור לכולנו כי שטיח הוא לא משהו שאנחנו יכולים לקנות וללכת לישון. אנחנו לא נוכל ליהנות מהשטיח אם לא נדאג לתחזוקה שלו. השטיח צובר בכל רגע נתון אבק, לכלוך, חיידקים מתרבים עליו והוא ממש אינו 'שוכב' בשקט. מסיבה זו חשוב לבדוק מראש לפני שקונים את השטיח מה למעשה יידרש מאתנו ומה השטיח יחייב אותנו.

אז ברור כי יש פעולות בסיסיות אותם אנחנו יכולים לבצע בכוחות עצמנו בבית. אנחנו יכולים לדאוג לניקיון הבסיסי של השטיח באמצעות שאיבת האבק מידי יום, אנחנו יכולים לנקות מיד כל כתם שנוצר בלי להמתין שהכתם יתקבע לו עמוק אל תוך הסיבים של השטיח ובעצם באמצעות ערנות והקפדה על אחזקת השטיח אנחנו יכולים ליהנות משטיח שייראה וגם יהיה נקי פחות או יותר.

שטיח בבית עם ילדים – האם זה חכם?

יש אנשים שמתלבטים האם באמת כדאי לקנות שטיח בשלב אשר בו הילדים בבית עדיין קטנים. הם חושבים שאולי יהיה זה מסובך מידי לתחזק את השטיח ויהיה קשה מידי לשמור על השטיח. ילדים הם עם שקשה לאכוף עליו כללי ניקיון נוקשים מידי. ילד שופך, לילד עלול לנזול מהאוכל ואסור לנו למנוע ממנו להתפתח כפי שהוא צריך רק בגלל שאנחנו רוצים לשמור על השטיח.

אז כאן ישנה הדילמה, האם באמת נהיה חייבים לוותר על השטיח עד שהילדים יגדלו?

כאן חשוב לשים לב גם ליתרונות של השטיח בבית עם ילדים.

השטיח מרפד את הרצפה, הוא מבודד את הקור של רצפת האבן ומעניק לילדים את האפשרות ליהנות משעות של משחק והנאה על השטיח. שלא לדבר על תינוקות רכים שעבורם הכי טוב לזחול על השטיח ולא על הרצפה. אז ברור כי לא ממש מומלץ לוותר על השטיח בבית שבו גדלים ילדים קטנים.

אך חשוב לזכור כי שטיח שאינו מתוחזק עשוי להפוך לרועץ.

שטיח נקי הוא שטיח בטוח לילדים

חשוב לשים לב כי השטיח מקבל את התחזוקה הנכונה על מנת שהילדים ייהנו משטיח אסתטי והיגייני ללא חיידקים וללא חומרים שעלולים לסכן אותם.

התחזוקה של השטיח היא על פי רוב התחזוקה הביתית באמצעות חומרי ניקוי שנמצאים בכל בית. זה אומר בראש ובראשונה שואב אבק שישאב בכל יום את האבק מהשטיח ועל הדרך יישאבו גם החיידקים מתוך השטיח. זוהי פעולה בסיסית ממש שאסור לוותר עליה והיא חשובה מאוד לצורך התחזוקה הנכונה של השטיח.

מעבר לכך ישנם חומרי ניקוי יעילים מאוד שמסייעים בהסרת כתמים מהשטיח ובאמצעותם אפשר בהחלט לסלק את הכתמים לפני שהם יהפכו להיות חלק מהשטיח.

ניקוי שטיחים בעזרת אנשי מקצוע

מעבר למאמצים ולהשקעה הביתית בשטיח, ישנה גם האפשרות של פנייה אל אנשי מקצוע אשר אלו מציעים את השירות של ניקוי השטיח באמצעות ציוד מקצועי.

אנשי המקצוע מצוידים לא רק בציוד שאין אותו בכל בית אלא שיש להם גם את היכולות ואת הידע המקצועי איך וכיצד לגשת אל השטיח ולטפל בו בצורה הכי נכונה. מדובר בידע ששווה הרבה מאוד היות והוא מסייע להגיע להישגים גבוהים מאוד מבחינת ניקוי השטיחים.

שומרים על השטיח

למרות שאמרנו שדי קשה לשמור על שטיח בבית עם הילדים, בכל זאת, ישנם דרכים להגן על השטיח וללמד את הילדים לאכול ולשתות רק על יד השולחן כדי למנוע לכלוך של השטיח.

למרות כל הטיפים לשמירה על השטיח, אין מנוס והשטיח אכן יתלכלך בצורה כזו או אחרת.

אנו בחברת מאסטר קלין יודעים להתמודד עם רוב סוגי הכתמים ונשמח לעמוד לשירותכם לניקוי השטיח בצורה מהירה ומקצועית

שירותים נוספים באזור שוהם

 

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ