ניקוי ספות באילת
שתף

ניקוי ספות באילת

calendar 31 מאי 2018

ניקוי ספות באילת הינו הכרחי הרבה יותר משאר ערים בארץ,משום שמלבד מהנופשים הרבים שהחום האילתי מביא אליכם,הוא גם מייצר לכם כתמים על הספות וזאת מחמת אגלי הזיעה והלחות היוצרים כתמים לא נעימים בקצב מסחרר,וביחד עם כתמי האוכל שכמעט בלתי אפשרי להימנע מהם,חווית הישיבה שהעניקו לנו הספות כשהיו חדשות נעלמת,ובמקרים קיצוניים הישיבה עליהם נהפכת לבלתי נסבלת.
הגיע הזמן להחליף את הכתמים בברק,ולהחזיר לספתכם את המראה המזמין שהיה לה כשהיה חדשה!

ניקוי ספות באילת – בשיטת מאסטר קלין!

אנו במאסטר קלין פיתחנו שיטת ניקוי ייחודית המעלימה כל כתם,וחודרת עד 10 ס״מ לעומק הספה לצורך חיטוי מלא(קטילת חיידקים ומיקרואגזימים, ניטרול ריחות וכו׳)ורענון הספוגים הממלאים את הריפוד לצורך החזרת הנוחות שסיפקו לנו כשהיו חדשות! מיותר לציין,שהחיטוי הינו הכרחי גם עבור אורך הזמן שתהנו מהניקוי,במידה והכתמים יוסרו מספתכם בצורה שטחית,אזי הלכלוך שהצטבר בעומק הריפוד יצוף ויעלה ויצור שוב כתמים שיעלימו את אפקט הניקוי.

מעוניינים בניקוי ספות באילת?חשוב שתדעו!

חובה לברר עם החברה שהנכם מזמינים,שתהליך ניקוי הספות מבוצע בחומרים אורגנים הידידותיים לסביבה,וזאת בכדי לשמר את איכותה של רקמת הבד,חומרים כימים עלולים להסב נזק בלתי הפיך לספתכם.
מה גם שכתמי אוכל ושומן המצויים בספות,דורשים חומרים חזקים,שבמידה ויהיו כימים עלולים חומרים אלו להכיל כימיקלים המזיקים לבני האדם,ובמקרים קיצוניים אף לגרום לאלרגיות(גירודים,עיטושים וכו׳) לאלו שיהנו מישיבה על הספה.

עוד חשוב לדעת-כאמור,ללא חיטוי מלא של הספוגים הכתמים עלולים לחזור תוך פרק זמן קצר,ואפקט הניקוי עלול להעלם כלא היה,משכך,לפני שהנכם מזמינים ניקוי,חשוב שתוודאו שהתהליך כולל גם את חיטויה של ספתכם.
אגב,חיטוי הספה הכרחי גם עבור שיפור רמת הנוחות שספתכם יכולה להעניק לכם,במידה והספוגים דחוסים בנוזלים וגושי זיעה למינהם, אזי הספוגים מתקשים ואיכות הספה פוחתת משמעותית.
וגם בכדי לנשום אויר נקי יותר בבית,מוכרחים לבצע חיטוי מלא ועמוק לספה לצורך קטילת החיידקים המתגוררים בין סיבי הריפוד.

אזורי שירות

ניקוי ספות באילת – יתרונות מאסטר קלין לאילתים!

*כחברה המובילה בתחומה,נציגנו פרוסים ברחבי הארץ,כך שעל אף מיקומה המרוחק של עירכם,תקבלו מחיר הוגן ופרקטי כמו בשאר חלקי הארץ.

*כמידי שבוע אחת מצוותי השטח מגיעים לאילת,כך שנוכל לתת לכם שירות מהיר בתוך ימים ספורים ממועד הזמנת השירות.

*ניקוי ספות באילת לכשעצמו הינו נוח יותר,וזאת משום תהליך הייבוש המתקצר משמעותית עקב טמפרטורת החום הגבוהה השכיחה באזורכם(תהליך הייבוש:6 שעות).

 

ניקוי ספות באילת – איך זה עובד?

לקוחות נכבדים!
את כאבי הגב והעבודה הקשה תשאירו לנו,אתם רק צריכים להזמין את שירותיה של חברתנו ,ונציגנו יגיעו אליכם,יאמדו את סוג הבד ואיכות הכתמים,יתאימו חומרים שייתנו מענה מדוייק לבעיותיה של ספתכם,ולאחר תהליך של כ50 דק׳ (משוער)ישאירו לכם את הספה נוצצת ובוהקת ביופיה!

מחכים לשמוע מיכם:
1700501581
נשמח לתת לכם שירות!

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ