8 מקומות שהחיידקים אצלכם בבית הכי אוהבים
שתף
8 מקומות הנפוצים ביותר לחיידקים אצלכם בבית

8 מקומות שהחיידקים אצלכם בבית הכי אוהבים

ינון יזדי
ינון יזדי

חיידקים אצלי בבית? מה פתאום…אז זהו שגם אצלכם בבית יש אלפים של חיידקים שכל מה שהם מחפשים אצלכם בבית, זה בית!

בריאות לפני הכול

המאמר הבא נוצר במטרה לסייע לכם לנקות את המקומות הנכונים בבית ולהגדיל את הבריאות של החיים בבית 🙂

שנצא לדרך? הכירו את 8 המקומות האהובים ביותר על החיידקים שלכם:

 1. ספות: פירורי אוכל, אבק שהצטבר בין כריות הספה, זיעה של האנשים המתגוררים בבית – במצבים רבים שאנחנו במאסטר קלין ניקוי ספות מוזמנים לנקות ספה אנחנו נתקלים בהתחלה של בועת חיידקים שנוצרה בדרך כלל משאריות מזון, הכתם עשוי להראות כמו עובש לבן ללא ריח,  אגב מדובר במקום מרבץ אהוב ביותר על חיידקים ובקטריות.
 2. שטיחים: גם אם שאבתם את האבק בשטיח, עדיין מסתתרים בו חיידקים בכמויות אדירות, שמקורם במזון או שתייה, בשיערות של הדיירים בבית וגם של חיות המחמד.
 3. וילונות: אף כביסה רגילה לא יכולה להסיר חיידקים שמצטברים במקומות מסוימים בוילונות, משמע שגם הרבה מים וחומר כביסה סטנדרטי, לא ישמידו אותם באמת.
 4. מזרונים: תאים מסוימים הנופלים מן הגוף במהלך השינה, כמו חלקיקי עור זעירים וכמובן זיעה או הפרשות – בעיקר אם מדובר במזרון של פעוטות בתהליך גמילה – יכולים לגרום להתפתחות חיידקים מסוכנת במהירות רבה.
 5. בדים: מפות, כיסויי מיטה, כריות – כל פריט העשוי מטקסטיל הוא למעשה "מועד לפורענות" בכל הנוגע לחיידקים, שעלולים להיספג בתוכו גם מבלי להשאיר כתם הנראה לעין.
 6. כיור: זהו המקום שאליו מתנקזות שאריות האוכל, שהופכות למצבור חיידקים משגשג בקלי-קלות.
 7. מחסן: אין ספור פריטים נמצאים אצל אנשים במחסן ובדרך כלל נשכחים שם במשך חודשים ארוכים, אם לא שנים. חיידקים אוהבים מקומות לחים ו"חנוקים" שכאלה, על כן סביר להניח שהמחסן שלכם, בנוסף לעובדה שהוא מכיל את החפצים שאפסנתם בתוכו, הוא גם מחסן של חיידקים.• מקלט: חפצים מוזנחים של כל השכנים בבניין, ציוד מיותר, מאכלים ושתייה שאולי נשכחו בו – אין ספק שהזנחת המקלט הציבורי, עלולה להביא אותו למצב תברואתי גרוע ולריבוי חיידקים מסוכן.
 8. פחים: אולי המקום הכי מזוהם בבתים פרטיים. גם אם אתם מקפידים לרוקן את הפח בכל יום, מדובר בסופו של דבר באשפה, הצוברת חיידקים במהירות שיא בכל דקה שחולפת. המסוכנים ביותר הם מצרכי מזון מן החי שנזרקים לפח, אך גם ירקות ופירות ואפילו קרטונים או אריזות פלסטיק משומשות של מצרכים "יבשים", עלולים להכיל חיידקים בכמות גבוהה מאוד.

אנחנו במאסטר קלין מומחים בניקיון יסודי, עמוק ומקצועי, בכל מקום בבית. בעזרת המכשור המיוחד וחומרי הניקוי הייעודיים שלנו, תוכלו להיות רגועים ולהיות בטוחים שהבית שלכם – יהיה הפעם באמת נקי.

 

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:  Phone לייעוץ ראשוני
  תחזרו אליי
  וואטסאפ