ניקוי שטיחים ברעננה
שתף
ניקוי שטיחים ברעננה- מאסטר קלין

ניקוי שטיחים ברעננה

ינון יזדי
ינון יזדי

בכל מה שקשור לשטיח, הדעות חלוקות. מצד אחד כולנו מבינים עד כמה נחמד השטיח בבית. הוא מוסיף הרבה רכות, חום, תחושה נעימה, מזמינה ונעימה. אך מצד שני כולנו יודעים כי השטיח מושך אליו הרבה לכלוך. בכל רגע נתון הוא צובר עוד ועוד גרגרי אבק, מתפתחים עליו חיידקים, הלכלוך שנספג בין הסיבים שלו הופך להיות חלק ממנו ודי קשה לשלוט על כל מה שמצטבר בתוך השטיח.

כאן חשוב ללמוד את השיטות לניקוי שטיחים, להכיר את האפשרויות הביתיות שיש לנו לצורך תחזוקה של השטיח. מעבר לכך חשוב לדעת כי יש גם אפשרות ליהנות מטיפול מקצועי של ניקוי שטיחים על ידי אנשי מקצוע שזוהי בדיוק תחום ההתמחות שלהם.

מי ינקה לנו את השטיח?

אם אנחנו רוצים ליהנות מטיפול מקצועי בשטיח שיעניק לשטיח שלנו מראה רענן ויחדש את המראה שלו, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מתחום זה. אנשי המקצוע ייטיבו להתאים לכל סוג של שטיח את צורת הטיפול הנכונה תוך שימת לב לכל הפרטים ולכל המרכיבים של השטיח. כל שטיח יש לו את המרכיבים שלו את חומרי הייצור שלו. מעבר לכך יש את צורת האריגה של השטיח שלא תמיד מאפשר ניקוי בכל שיטה שנרצה. מסיבה זו חשוב כל כך להיעזר באיש מקצוע המכיר היטב את כל סוגי השטיחים על מנת שהשטיח אכן יקבל את הטיפול הנכון אך לא ייפגע בעקבות טיפול לא נכון.

מתאמים ציפיות

לפני שאנחנו מוסרים את השטיח לניקוי, מומלץ מאוד להיוועץ עם אנשי המקצוע ולהסביר להם במה בדיוק מדובר. איזה סוג של שטיח יש לנו, מה הכתמים שיש עליו ומה חשוב לנו שיבצעו בשטיח. לעיתים ישנם תיקונים שונים שאנחנו רוצים שיבצעו בשטיח ויש לתאם את הדבר מראש וכמובן לבדוק האם מדובר בפעולה שהיא ברת ביצוע.

כדאי לשלוח תמונות של השטיח,  של האזורים הדורשים את התיקון, של הכתמים שיש בשטיח ולמעשה לוודא כי אכן החברה מסוגלת להציע את הטיפול או את התיקון הרצוי.

לאחר שלחברת הניקיון ברור מה אנחנו רוצים, ואנחנו מתרשמים כי אכן החברה מסוגלת לספק לנו את הדרישות שלנו, אנחנו יכולים להתקדם אתם הלאה.

שטיח נקי מבטיח איכות חיים בבית

חשוב לזכור כי כאשר השטיח בבית הוא מתוחזק ונקי, הרי שבני הבית יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה פי כמה. האבק שאולי אינו נראה לעין, עושה הרבה שמות בבית והוא יוצר בעיות רבות שלא תמיד אנחנו מקשרים בינו לבין התופעות הבריאותיות השונות  בקרב בני הבית. כמו בעיות של אלרגיה, בעיות נשימה ועוד שלל תופעות מעיקות שהאבק הוא המחולל הראשי שלהם.

בבית בו גדלים ילדים קטנים, הם עושים שימוש רב בשטיח. אין כמו רביצה עם משחקי הרכבה על השטיח בחדר הילדים החמים והנעים. גם עבור תינוקות רכים מהווה השטיח מוקד לבילוי חווייתי ונעים במיוחד. התינוקות מתפתחים היטב כאשר יש להם כר בטוח שם הם יכולים להתגלגל, לזחול, לשחק, לבדוק ולחקור את העולם.

אם הילדים הם אלו שעושים שימוש בשטיח, ברור כי חשוב עוד יותר לשים לב לתחזוקה הנכונה של השטיח. זאת בגלל שתי סיבות. ראשית, כי השטיח יתלכלך הרבה יותר. כי ילדים, כמו ילדים, מתקשים לשמור על ניקיון. מעבר לכך יש את הסיבה הבריאותית. השטיח שעליו מבלים הילדים שעות ארוכות ביום, חייב להיות נקי מאבק, חף מקרדית אבק הבית ובטיחותי ובריא לשימוש.

ולא כל אחד מאתנו יש לו את הזמן והידע לנקות את השטיחים הנמצאים בביתו. היות וכולנו עסוקים ולא סומכים על הניקיון של העוזרת, כאשר מדובר בשטיחים יקרים, תמיד נפנה אל חברת ניקוי שטיחים ברעננה, אם אנו גרים בעיר זו. זה ידוע שיש כמה כללים שאסור לבצע על השטיח בעת ניקיונו, כגון: תלייה של השטיח, מה שמותח את סיבי השתי וערב ואף תלייה זו, עשויה ליצור מן גלים בשטיח. חל איסור לגלגל את השטיח ולהצמידו אל הקיר, היות ופעולה זו מעוותת אותו.

סניף רעננה מאסטר קלין

גם לחבוט על השטיח לא מומלץ או לתפוס אותו בקצותיו, בכדי לנער ממנו אבק או חול. חבטות אלה, גורמות לפיצוצים מיקרוסקופיים בגב השטיח ולאחר מכן קרעים שרק יגדלו ויחמירו עם הזמן. זו הסיבה, כי רק חברה המתמחה עם ניקוי שטיחים ברעננה, תוכל לבצע את עבודת ניקיון השטיחים שבביתכם או במשרדכם, ללא דופי.

 

ניקויי שטיחים ברעננה טיפים לתחזוקת השטיח

יש לבצע תחזוקה נכונה של השטיחים, כך שלא יצברו לכלוך. ראשית, יש לשאוב את השטיח, לפחות פעמיים בשבוע, באמצעות שואב אבק עוצמתי. אחת לחודש, יש להפוך את השטיח ליום יומיים, כך שכל האבק והחול יוסרו ממנו. חשוב לא להבריש את שיער השטיח, היות והברשה זו שהיא אינה מקצועית כמו ההברשה המקצועית של חברת ניקוי שטיחים ברעננה אשר יודעת באיזו מברשת וכיצד ניתן להבריש את השטיח ,מבי ליצור בו פגמים.

במידה והשטיח שלכם נרטב, יש לייבש אותו במהירות, אם באמצעות מפזר חום או באמצעות מאווררים או ייבושו על משטח ישר בשמש. השטיח חייב יהיה להתייבש תוך יממה, כך שתמנעו עובש ועש.יש להיזהר בעת שטיפת הבית שהשטיח לא יירטב. אל תניחו את השטיח על עציצים או אגרטלים או כל מה שעשוי להרטיב אותו.

ניקוי שטיחים עד הבית לתושבי רעננה והסביבה

רעננה הינה עיר מאוכלסת, כאשר ישנן משפחות רבות הזקוקים לניקיון שוטף ותחזוקה של ביתם. ניקיון זה , כולל גם ניקוי שטיחים ברעננה, על מנת שהשטיחים ייראו נקיים וחדשים וכן, יעברו באמצעות ניקוי זה, גם חיטוי מחיידקים וקרדית האבק. חברת ניקוי ספות מאסטר קלין הינה אחת החברות המוכרות והמומלצות מזה שנים, המגיעה אל ביתכם ומנקה באופן יסודי ומקצועי את השטיחים בביתכם או במשרדכם. החברה, מכירה את כל סוגי השטיחים, אם שטיחים ניידים או ם שטיחים מקיר לקיר, כך שתוכלו סמוך עליה ולקבל המלצות מהמון לקוחות מרוצים וקבועים, הנעזרים בחברה כבר שנים על בסיס תקופתי.

בעזרת ניקוי מעת לעת של אנשי מקצוע ניתן להגיע לתוצאות מעולות! אנו במאסטר קלין נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ומהיר- צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ