1700501581

ניקוי שטיחים ברעננה

ניקוי שטיחים ברעננה

15 דצמבר 2019
שתף כתבה:
ניקוי שטיחים ברעננה

בכל מה שקשור לשטיח, הדעות חלוקות. מצד אחד כולנו מבינים עד כמה נחמד השטיח בבית. הוא מוסיף הרבה רכות, חום, תחושה נעימה, מזמינה ונעימה. אך מצד שני כולנו יודעים כי השטיח מושך אליו הרבה לכלוך. בכל רגע נתון הוא צובר עוד ועוד גרגרי אבק, מתפתחים עליו חיידקים, הלכלוך שנספג בין הסיבים שלו הופך להיות חלק ממנו ודי קשה לשלוט על כל מה שמצטבר בתוך השטיח.

כאן חשוב ללמוד את השיטות לניקוי שטיחים, להכיר את האפשרויות הביתיות שיש לנו לצורך תחזוקה של השטיח. מעבר לכך חשוב לדעת כי יש גם אפשרות ליהנות מטיפול מקצועי של ניקוי שטיחים על ידי אנשי מקצוע שזוהי בדיוק תחום ההתמחות שלהם.

מי ינקה לנו את השטיח?

אם אנחנו רוצים ליהנות מטיפול מקצועי בשטיח שיעניק לשטיח שלנו מראה רענן ויחדש את המראה שלו, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מתחום זה. אנשי המקצוע ייטיבו להתאים לכל סוג של שטיח את צורת הטיפול הנכונה תוך שימת לב לכל הפרטים ולכל המרכיבים של השטיח. כל שטיח יש לו את המרכיבים שלו את חומרי הייצור שלו. מעבר לכך יש את צורת האריגה של השטיח שלא תמיד מאפשר ניקוי בכל שיטה שנרצה. מסיבה זו חשוב כל כך להיעזר באיש מקצוע המכיר היטב את כל סוגי השטיחים על מנת שהשטיח אכן יקבל את הטיפול הנכון אך לא ייפגע בעקבות טיפול לא נכון.

עוד מאמרים בנושא:

מתאמים ציפיות

לפני שאנחנו מוסרים את השטיח לניקוי, מומלץ מאוד להיוועץ עם אנשי המקצוע ולהסביר להם במה בדיוק מדובר. איזה סוג של שטיח יש לנו, מה הכתמים שיש עליו ומה חשוב לנו שיבצעו בשטיח. לעיתים ישנם תיקונים שונים שאנחנו רוצים שיבצעו בשטיח ויש לתאם את הדבר מראש וכמובן לבדוק האם מדובר בפעולה שהיא ברת ביצוע.

כדאי לשלוח תמונות של השטיח,  של האזורים הדורשים את התיקון, של הכתמים שיש בשטיח ולמעשה לוודא כי אכן החברה מסוגלת להציע את הטיפול או את התיקון הרצוי.

לאחר שלחברת הניקיון ברור מה אנחנו רוצים, ואנחנו מתרשמים כי אכן החברה מסוגלת לספק לנו את הדרישות שלנו, אנחנו יכולים להתקדם אתם הלאה.

שטיח נקי מבטיח איכות חיים בבית

חשוב לזכור כי כאשר השטיח בבית הוא מתוחזק ונקי, הרי שבני הבית יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה פי כמה. האבק שאולי אינו נראה לעין, עושה הרבה שמות בבית והוא יוצר בעיות רבות שלא תמיד אנחנו מקשרים בינו לבין התופעות הבריאותיות השונות  בקרב בני הבית. כמו בעיות של אלרגיה, בעיות נשימה ועוד שלל תופעות מעיקות שהאבק הוא המחולל הראשי שלהם.

בבית בו גדלים ילדים קטנים, הם עושים שימוש רב בשטיח. אין כמו רביצה עם משחקי הרכבה על השטיח בחדר הילדים החמים והנעים. גם עבור תינוקות רכים מהווה השטיח מוקד לבילוי חווייתי ונעים במיוחד. התינוקות מתפתחים היטב כאשר יש להם כר בטוח שם הם יכולים להתגלגל, לזחול, לשחק, לבדוק ולחקור את העולם.

אם הילדים הם אלו שעושים שימוש בשטיח, ברור כי חשוב עוד יותר לשים לב לתחזוקה הנכונה של השטיח. זאת בגלל שתי סיבות. ראשית, כי השטיח יתלכלך הרבה יותר. כי ילדים, כמו ילדים, מתקשים לשמור על ניקיון. מעבר לכך יש את הסיבה הבריאותית. השטיח שעליו מבלים הילדים שעות ארוכות ביום, חייב להיות נקי מאבק, חף מקרדית אבק הבית ובטיחותי ובריא לשימוש.

ולא כל אחד מאתנו יש לו את הזמן והידע לנקות את השטיחים הנמצאים בביתו. היות וכולנו עסוקים ולא סומכים על הניקיון של העוזרת, כאשר מדובר בשטיחים יקרים, תמיד נפנה אל חברת ניקוי שטיחים ברעננה, אם אנו גרים בעיר זו. זה ידוע שיש כמה כללים שאסור לבצע על השטיח בעת ניקיונו, כגון: תלייה של השטיח, מה שמותח את סיבי השתי וערב ואף תלייה זו, עשויה ליצור מן גלים בשטיח. חל איסור לגלגל את השטיח ולהצמידו אל הקיר, היות ופעולה זו מעוותת אותו.

סניף רעננה מאסטר קלין

גם לחבוט על השטיח לא מומלץ או לתפוס אותו בקצותיו, בכדי לנער ממנו אבק או חול. חבטות אלה, גורמות לפיצוצים מיקרוסקופיים בגב השטיח ולאחר מכן קרעים שרק יגדלו ויחמירו עם הזמן. זו הסיבה, כי רק חברה המתמחה עם ניקוי שטיחים ברעננה, תוכל לבצע את עבודת ניקיון השטיחים שבביתכם או במשרדכם, ללא דופי.

 

ניקויי שטיחים ברעננה טיפים לתחזוקת השטיח

יש לבצע תחזוקה נכונה של השטיחים, כך שלא יצברו לכלוך. ראשית, יש לשאוב את השטיח, לפחות פעמיים בשבוע, באמצעות שואב אבק עוצמתי. אחת לחודש, יש להפוך את השטיח ליום יומיים, כך שכל האבק והחול יוסרו ממנו. חשוב לא להבריש את שיער השטיח, היות והברשה זו שהיא אינה מקצועית כמו ההברשה המקצועית של חברת ניקוי שטיחים ברעננה אשר יודעת באיזו מברשת וכיצד ניתן להבריש את השטיח ,מבי ליצור בו פגמים.

במידה והשטיח שלכם נרטב, יש לייבש אותו במהירות, אם באמצעות מפזר חום או באמצעות מאווררים או ייבושו על משטח ישר בשמש. השטיח חייב יהיה להתייבש תוך יממה, כך שתמנעו עובש ועש.יש להיזהר בעת שטיפת הבית שהשטיח לא יירטב. אל תניחו את השטיח על עציצים או אגרטלים או כל מה שעשוי להרטיב אותו.

ניקוי שטיחים עד הבית לתושבי רעננה והסביבה

רעננה הינה עיר מאוכלסת, כאשר ישנן משפחות רבות הזקוקים לניקיון שוטף ותחזוקה של ביתם. ניקיון זה , כולל גם ניקוי שטיחים ברעננה, על מנת שהשטיחים ייראו נקיים וחדשים וכן, יעברו באמצעות ניקוי זה, גם חיטוי מחיידקים וקרדית האבק. חברת ניקוי ספות מאסטר קלין הינה אחת החברות המוכרות והמומלצות מזה שנים, המגיעה אל ביתכם ומנקה באופן יסודי ומקצועי את השטיחים בביתכם או במשרדכם. החברה, מכירה את כל סוגי השטיחים, אם שטיחים ניידים או ם שטיחים מקיר לקיר, כך שתוכלו סמוך עליה ולקבל המלצות מהמון לקוחות מרוצים וקבועים, הנעזרים בחברה כבר שנים על בסיס תקופתי.

בעזרת ניקוי מעת לעת של אנשי מקצוע ניתן להגיע לתוצאות מעולות! אנו במאסטר קלין נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ומהיר- צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 1700501581 או השאירו פרטים ונחזור אליכם


המלצות
הגעתי למאסטר קלין בחיפוש פשוט דרך הגוגל.הגעתי לינון שהיה שירותי ואדיב מהשנייה הראשונה!כמה ימים לאחר מכן התייצב נתנאל בביתנו בדיוק בחלון הזמנים שתואמו מראש ונתן שירות אדיב חייכני ומקצועי מאוד!הספת בד שלנו בת 3 שנים ומעולם לא עברה ניקוי בעבר (לא שואב ולא כלום) נראת היום כאילו קנינו אותה לפני שעה!הוציאו כתמים של שתן של כלב ואבק ומה לא! פשוט מומלצים ביותר!
אורטל כהן
אורטל כהן
11:45 04 Jun 20
Very recommended, used their service twice and came immidiately, the results are unbelivable!
Hadas Shehory
Hadas Shehory
14:35 31 May 20
הגיע אלי בהתראה של מהיום למחר בחור מקסים ואדיב שניקה את הספות שלי במקצועיות ממש הפכו לחדשות המחיר היה סביר לגמרי, תודה רבה!👏
goni shimoni
goni shimoni
17:44 17 May 20
ברצוני להמליץ על מאסטר קלין, ולהודות לאילון על שירות מדהים מרגע ההתקשרות ועד לסיום העבודה. ניקיון מקצועי ביותר ויחס נהדר, אין ספק שהם השיגו לקוח נוסף וקבוע. תודה רבה על המקצוענות!
Shay Ben Yosef
Shay Ben Yosef
13:57 12 May 20
צוות מקצועיאלופים!המזרן היה עם עובש וכתמים נוראיים,בדרך לפח. ברגע האחרון הזמנתי את מאסטר קלין בזכות המלצות אך עדיין הייתי עם ספק. הופתעתי לגלות מזרן לבן! נקי. שעבר חיטוי וניקיון יסודי. נראה כמו חדש!תודה רבה רבה. חסכתם לי עלויות גבוהות למזרן חדש❤️
נועם הובר
נועם הובר
16:44 18 Mar 20
Total waist of time and money.
Jonathan Oberstein
Jonathan Oberstein
09:11 11 Feb 20
רוצה לשתף בחוויה (מתקנת). בזכות מאסטר קלין היום כאילו הביאו לי ספה חדשה 😁😁😁😁😁😁 הספה סופר נקיה!!!! חייבת להוסיף שבהתראה קצרה מאוד הם הגיעו אליי. התקשרתי ב8 וב11 ורבע הספה החלה להתנקות. חייבת להוסיף: יחס חם, מצב רוח אש, מחיר הוגן והכי חשוב מהרצפה נשארה נקיה 🤪🤪🤪מומלץ בחום רב!!!!! מכל הבחינות
Karina Gal-Ed
Karina Gal-Ed
17:43 13 Jan 20
ינון בחור מקסים, שירותי וזריז ניקה לי פעמיים את הספה והפך אותה לחדשה !!! בפעם השניה ממש הגיע בהתראה קצרה אחרי שכלב שילשל לי על הספה (ספת זמש קרם) והספה נראת כמו חדשה!!! ללא ריח ללא כתם! כבר הייתי בטוחה שאאלץ להיפרד מהסלון שלי וינון הציל אותו ברגע האחרון. ממליצה בחום !!! כדאי לכם
ליעד מזרחי
ליעד מזרחי
13:42 10 Jan 20
צוות מקצועי ביותר!שירות אדיב מינון בטלפון עד לעומר וצחי בשטח!עשו לי ספה חדשה ואני בטוח שגם השטיח ששלחתי איתם יחזור מדהים.ממליץ
מאיר סייג
מאיר סייג
09:41 09 Jan 20
Nice job, nice guy, really liked and will contact in future.
Irina LiteD
Irina LiteD
17:22 08 Jan 20
שניה לפני שאמא קנתה ספה חדשה נכנסנו לגוגל ונתקלנו באתר של ינון. הוא הגיע במהירות וניקה לה את הספה בצורה כל כך יסודית ומקצועית כך שהספה נראת חדשה! היא ממש לא הפסיקה להודות לו.אז תודה רבה ינון בשם אמא (גלי) ובשמי.
Arbel Sapir
Arbel Sapir
14:31 08 Jan 20
במצב מצוקה פניתי לימון לאחר ששתי כלבים השתחררו מהכתוב ועשו טרור בבית, הגיע בחור חייכן ואדיב ועשה לי את הספות והשטיח חדשים!
Naor Geva
Naor Geva
09:13 06 Jan 20
אין מה להמשיך לחפש!אנשים אדיבים, דייקנים, עם אנרגיה טובה, וחיוך על הפנים.שירות מקצועי , מהיר , יעיל, ונעים.תודה נתנאל על העזרה ועל השירות הברוךשתצליחו בדרככם
Ayelet Razon
Ayelet Razon
08:38 06 Jan 20
דירת שותפים עם כלב שכל היום רובץ על הספה ינון בחור מקצועי ואדיב שכל פעם שמגיע אלי (פעם בשלושה חודשים) מנקה לי את הספה כאילו קניתי אותה מחדש מקצועי ביותר ממליץ בחום ❤️
Maor Asraf
Maor Asraf
19:12 05 Jan 20
ינון האלוף הצליח להוציא ריח חריף של שתן כלבים!! הציל את הספה! תודה רבה על הכל??
Paz Ptaya
Paz Ptaya
09:42 02 Jan 20
שירות מעולה!!להתחיל את 2020 עם רכב נוצץ!!תודה לימון המקסים על שירות אדיב ולנתנאל על עבודה נדירהמצרפת תמונות
Nathalie Yadan
Nathalie Yadan
09:54 01 Jan 20
כשמגיע מגיע שירות מעולה מכל הבחינות, עמידה בזמנים ובהתחיבויות!מזרן כמו חדש!והכל בשירות מקסים!חג שמח!
אלופיםתודעת שירות גבוהה מאוד עד בלתי מצוייהממש כיף שעשינו את זה איתכם!תודה רבה נעביר הלאה
dov fisher
dov fisher
23:16 25 Dec 19
אלופיםתודעת שירות גבוהה מאוד עד בלתי מצוייהממש כיף שעשינו את זה איתכם!תודה רבה נעביר הלאה
dov fisher
dov fisher
12:45 25 Dec 19
ממליץ בחום על ינון, נתן שירות מעולה ומהירהיה ישר מההתחלה ועשה בדיקה לראות שהוא יכול לענות על הבקשות אין יותר מקצועי מזה!
refael hay
refael hay
18:53 22 Dec 19
שירות מקסיםקיבלתי שירות מהרבה בעלי מקצוע במהלך השיפוץ, וללא ספק הכי נהניתי מהשירות שלכםספות נוצצות ושטיחים מבריקיםללא ספק אמליץתודה רבה!!
נחמה יזדי
נחמה יזדי
16:12 21 Dec 19
ינון הגיע בדיוק בשעה שנקבעו, ותקתק עבודה חבל על הזמן. אחרי חצי שנה שהכלבה שלנו יצרה לא מעט כתמים על הספה, הכל נעלם והספה כמו חדשה
Mor Yahalom
Mor Yahalom
08:13 19 Dec 19
אלופיםהחזירו לי את האור לביתהכל בחיוך ענק ובשירות אדיב יוצא מן הכלל!! תודה רבה לכם!
חייבת להודות על שרות יוצא מן הכללפניתי לינון לאחר שנשפך לי דיו על ספה ינון הגיע לתת שרות ומענה בשעה 22:40 רק כדי לציל לי את הספה החדשה.ממליצה החום על שרות איכותי אמין בעל מקצוע ברמה הטובה ביותר!!!!!
Yafit Suoliman
Yafit Suoliman
20:37 21 Nov 19
שירות מדהיםצוות של בחורים צעירים ונמרציםעבודה מקצועית מזרון כמו חדשתודה רבהמומלץ בחום
Chen Yehuda
Chen Yehuda
08:47 20 Nov 19
פשוט להוריד את הכובע בפניהם. שירות ואמינות ברמה הכי גבוהה שאני מכירבמקום החשיבה על לזרוק את הספות,פשוט חסכו לנו המון כסף וכאב ראש. ממליץ בחום רב. תודה לכם
Shlomi Harel
Shlomi Harel
10:02 13 Nov 19
יחס מזעזע ללקוחות אין מענה ממש מרגישה שמתחמקים מלענות. עבודת ניקוי גרועה לא מומלץ כלל.התשובה שלך שיקרית אם רצית לבוא אלי שוב למה אתה אף פעם לא עונה לטלפון גם עכשיו אחרי התגובה שלך אתה עדיין מתחמק הלוואי והייתה מתקשר ורוצה לבוא בגזל אין ברכה.
אביטל מזרחי
אביטל מזרחי
09:09 27 Oct 19
ממליצה בחוםתותחיםניקוח מקצועי מקיף ויסודיוהכל עם חיוך ענק וסבךנותתודה רבה!!
Shaked Jehuda
Shaked Jehuda
11:43 15 Oct 19
הגעתי למאסטר קלין דרך האינטרנט ואני הייתי די סקפטי, אבל משהו היה פה מבטיח ולכן החלטתי שאני הולך על זה רק איתםואני ממש לא מתחרט.בהתחלה ינון אמר שאין מקום לפני החג וכשאשתי התקשרה לבקש אישית שזה חשוב לה הוא אמר שהוא בודק משהו ואירי 5 דק חזר וקבע איצנו והגיעו 2 חברה חמודים ומקצוענים והכל יצא כמו שצריך הסלון נוצץתודה רבה רבה אנשים יקריםוכובן נמשיך להמליץ ולהשאר לקוחות שלכםחג שמח?
אין צורך להמשיך לחפש! מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, לא זיהינו את הספה! הגיע אלינו נתנאל המקסים ונתן שירות אדיב שאין כמוהו. בהחלט מומלץ.
חן כהן
חן כהן
10:57 04 Oct 19
וואלה אלופיםהזמנתי שירות ויצא מ ט ו ר ף!!תודה לכל הצוות היקרבמשרד ובשטחמעריך ובטוח שאמליץ!!
האמת שחייגתי למאסטר קלין ראשונים, והיה נשמע לי טיפה יקר המחיר אז המשכתי לברר, ומהר מאוד הבנתי שלא חסר ליצנין בתחום אז מייד חזרתי לינון שהיה נשמע מקצועי מהשורה הראשונה.והיום כשהגיע אלי עומר מהר מאוד הבנתי שאני בידיים טובות, עשה עבודה מקתועיית ויסודית והספה הפכה מדוחה מלאת כתמים לנקייה ומזמינה!!מומלץ בחום!מצרף תמונות!שתהיה שמנה טובה??
יניב חדד
יניב חדד
08:04 27 Sep 19
אחלה שירותמינון התותח בטלפון עד לצווץ בשטח40 ד והספה שלכם חדשה(והאשה נהיית מרוצה)מומלץ
Mike R
Mike R
14:20 15 Sep 19
היי לכולםרציתי להמליץ בחום על מאסטר קלין, שיחה קצרה עם ינון וכבר ידעתי שאני ממשיכה רק איתו, אדיב שירותי וומקצועי ביותר!הגיע אלי לידור, בחור מקסים ועשה עבודה מעולה!תודה לכם אלופים!!ממליצה בחום.
Oshra Guez
Oshra Guez
07:13 13 Sep 19
שירות מעולה, הגיע ממש מעכשיו לעכשיו לבקשתי, אמין זול ובשיא הנחמדות!ממליצה בחום??
Danielle Musseri
Danielle Musseri
12:26 10 Sep 19
שירות מעולה, הגיע ממש מעכשיו לעכשיו לבקשתי, אמין זול ובשיא הנחמדות!ממליצה בחום??
Danielle Musseri
Danielle Musseri
12:22 10 Sep 19
ספות שהיו במצב נורא יצאו חדשות. ממש לא להאמיןינון מאוד מקצועי וקשוב.התהליך לא ארוך והתוצאות מרשימותמומלץ בחום.תודה גם לנתי הנציג שעשה עבודה מהממת
Tali zini
Tali zini
07:45 08 Sep 19
ספות שהיו במצב נורא יצאו חדשות. ממש לא להאמיןינון מאוד מקצועי וקשוב.התהליך לא ארוך והתוצאות מרשימותמומלץ בחום.תודה גם לנתי הנציג שעשה עבודה מהממת
Tali zini
Tali zini
07:45 08 Sep 19
הגענו דרך האינטרנט , ניקינו ספה וכורסא.. הגיע אלינו בחור נחמד מאוד שניקה לנו אותם , עם הכורסא הייתה בעיה ובשניה ששלחנו לינון הבעלים הודעה מבלי לשאול שאלות נוספות הוא אמר "מחר אנחנו מגיעים" (הניקוי היה מקצועי , היה לכלוך שלא ירד בפעם הראשונה) , וניקו את הכורסא עד שהיינו מרוצים לגמרי.
NIv Ben Avraham
NIv Ben Avraham
19:28 07 Sep 19
הגענו דרך האינטרנט , ניקינו ספה וכורסא.. הגיע אלינו בחור נחמד מאוד שניקה לנו אותם , עם הכורסא הייתה בעיה ובשניה ששלחנו לינון הבעלים הודעה מבלי לשאול שאלות נוספות הוא אמר "מחר אנחנו מגיעים" (הניקוי היה מקצועי , היה לכלוך שלא ירד בפעם הראשונה) , וניקו את הכורסא עד שהיינו מרוצים לגמרי.
NIv Ben Avraham
NIv Ben Avraham
17:00 06 Sep 19
הגענו דרך האינטרנט , ניקינו ספה וכורסא.. הגיע אלינו בחור נחמד מאוד שניקה לנו אותם , עם הכורסא הייתה בעיה ובשניה ששלחנו לינון הבעלים הודעה מבלי לשאול שאלות נוספות הוא אמר "מחר אנחנו מגיעים" (הניקוי היה מקצועי , היה לכלוך שלא ירד בפעם הראשונה) , וניקו את הכורסא עד שהיינו מרוצים לגמרי.
NIv Ben Avraham
NIv Ben Avraham
17:00 06 Sep 19
הזמנו ניקוי קיבלנו ספה חדשה מהיום להיום והשירות מקצועי יעיל וחייכני תודה רבה ינון
RON WEIS
RON WEIS
18:23 15 Aug 19
One of the best. Just perfect service.
ness Tube
ness Tube
17:22 14 Aug 19
שירות מעולה ואדיב מקצועיות והבנה בסוגי הרהיטים השוניםהגיעו בזמן ואף הקדימותודה יינון ונתנאל!
Shlomi Dvir
Shlomi Dvir
13:43 12 Aug 19
איזה שירות מדהים, הזמנתי ניקוי ספות וקיבלתי שירות מהיום להיום (לטובת אירוח) תודה לינון ולצוות. אגב בדרך כלל אני לא כותב ביקורות אבל הפעם אין לי מילים, הבית נוצץ תודה רבה.
Eyal Rahamim
Eyal Rahamim
11:38 04 Aug 19
אני ממש מופתעת מהביקורות הטובות שקראתי.. אני מרגישה חובה לכתוב מה שעברנו כדי שלקוחות נוספים לא יפגעו !!! אנחנו הזמנו את מאסטר קלין לנקות כריות של ספות מרפסת שהתלכלכו מחומר אטימה של בינין . אחרי ששלחתי תמונות והובטח לי שזה ניתן להסרה, קיבלתי הצעת מחיר. ציינתי בפניו כמה פיצים שמדובר בכריות יקרות ולכן אנחנו מעדיפים לנקות את הכריות ולא להחליפן . עלות הניקוי לא היה זול אבל בחרנו באפשרות הזו. הגיע אלינו בחור עובד של החברה - אחרי שהתקשר 3 פעמים ודחה את שעת הגעתו ( 19:30 בערב!!) הוא היה חסר סבלנות וציין בפנינו שהוא מצפה לטיפ ( עוד לא ראה את העבודה!!).התחיל לעבוד על הכריות בזמן שבעלי ניסה להשכיב את הבנות לישון וקרא לו כעבור 10 דקות אחרי שהכרית הראשונה נקרעה!!!. ביקשנו שיפסיק את העבודה ויצרתי קשר עם המנהל ״ינון״. תחילה היה אדיב ונחמד אך כאשר גילה שעל מנת להחליף כרית אחת צריך לקנות סט שלם הוא סירב לשלם. מאותו רגע התקשורת איתו ( שהיתה בהודעות ) היתה עויינת ולא נעימה. לבסוף ניתק קשר -״ אני יוצא מהסיפור הזה תטפלי בזה את מכאן..״ בקיצור קנינו סט חדש שעלה לנו המון כסף ולא זכינו לשום פיצוי ממאסטר קלין. ברור לכולנו שלא תמיד השירות שמציעים מתקבל , אבל נדיר שאני לא מקבלת שירות או אחריות על מה שנעשה או מה שהושחט.. לנו זו חולה ראשונה מסוגה. אז במקרה שלנו לא היה שירות, לא היתה איכות, לא היתה אחריות ולא היה נעים!! מודה שפניתי אליהם לא דרך המלצה אלא בגלל שהיו בין הראשונים בדפדפן ... טעות לעולם חוזרת!!!
katia orvin
katia orvin
13:53 03 Aug 19
שירות שקשה לתאר במילים!הזמנו אני וכלתי ושנינו מרוצות עד השמים!תודה!
Ronit Ellner
Ronit Ellner
07:09 29 Jul 19
אחלה שירות בכל המובניםעמידה בזמניםניקוי מקצועי ויסודי!תותחים!!
Tal Shavit
Tal Shavit
07:39 25 Jul 19
אין מה להמשיך לחפש, ניקוי מקצועי אדיב ואמין. אחרי שרואים את התוצאה לא מבינים למה חיכינו כל כך הרבה זמן עם ניקוי הספות בסלון. מומלץ ביותר.
גיל ציוני
גיל ציוני
12:50 16 Jul 19
ינון בחור מקסים, נתן שרות מהיר ויעיל! במחיר מצויין! ממליצה מאוד!
Anat Bar
Anat Bar
09:25 04 Jul 19
יצרתי קשר עם מאסטר קלין, וכבר למחרת דאגו להגיע ולעשות את העבודה. שירות מהיר ומקצועי ותוצאה מצוינת. חידוש של ספה בשעה, ניקוי והסרת אלרגנים והסלון שלנו נראה כמו חדש. שירות מעולה!
Ethan Dvir
Ethan Dvir
09:50 24 Jun 19לייעוץ אישי

השאירו מספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליכם