שתף
תמונה פנויה

לא יאומן – הכירו את החלב מזווית של ניקוי ספות

ינון יזדי
ינון יזדי

עיצוב הבית נחשבת משימה מרגשת אבל עיצוב הסלון הוא זה שמקבל את התפנית הרצינית יותר. מעבר להתרווחות מדהימה מול הטלוויזיה הסלון אפשר ומאפשר אירוח שבסופו של דבר לא מבייש אף מארח.  

תוהים מה הקשר בין ניקוי ספות עם חלב לנראות המושלמת בבית ואיך ניקוי ספות בד עם חלב יכול בהחלט לשדרג את נראות הבית ולהרחיב את האפשרויות לשמירת נראות הסלון? על כך וכל השאר במאמר שלפניכם. 

להשיב לסלון את המראה הישן והטוב עם חלב  

כפי שהבנתם זה אפשרי וכן, יש בהחלט קשר ישיר לחלב המהווה חומר גלם לניקיון הספות שלכם. ניקוי ספות עור עם חלב או אפילו ספות רגילות מזמן שאיננו זר לאנשים שבסך הכול רוצים לשמר את נראות הסלון שלהם כאילו הרגע רכשו את מערכת הישיבה שלהם. 

פתאום זה כתם של מיץ, פתאום הילד שפך לא מעט ומערכת הישיבה שלכם כבר לא נראית אותו דבר- האם אפשר להציל אותה? תתפלאו אבל באמצעות חלב תוכלו לא פעם להשיב את המראה הבוהק והמזמין בדיוק כמו בעבר. 

חשוב לציין כי מטרת הניקוי זה לא רק להשיב את  הבוהק והעלמת הכתם אלא גם ניקוי וחיטוי לאותה מערכת ישיבה שהפכה עם השנים "לבית גידול" של עובשים, חיידקים וכל מה שביניהם- רוצים להסיר את זה? הנה כמה דברים שלא ידעתם על חלב ויתרונותיו. 

לנקות עם חלב? בואו לראות איך עושים את זה נכון 

יש כמה כללים שיכולים בהחלט לשמר ולשמור על הסלון שלכם בין אם מדובר בהליך של ניקוי ספות עור עם חלב או ניקוי ספות רגילות עם חלב. הן החיטוי והן הניקוי הן שתי פעולות שאי אפשר להתעלם מהן והן אלו שתבאנה את התוצאה- סלון נקי יותר מאי פעם! 

סובלים מאלרגיות או בעיות נשימה? יש לכם חשש לקרדית האבק ומיקרואורגניזמים בין הקפלים של הריפוד עצמו? הגיע הזמן לדבר על נפלאות החלב והמרככים שמנקים ויודעים להשיב את המראה המושלם ובו זמנית לשמור על הקיים ולמגר חיידקים ונגעים מסוכנים.  

השוק הפתוח מביא לא מעט חומרי ניקוי שנוכח מריחתם או ריסוסם על הספות מייצרים שכבה של מגן שבסופו של דבר משיבה את הברק האבוד. באמצעות חומרי החלב המרככים ניתן למגר את הכתמים ולהסיר את מעטה השומן הכבד והתוצאה סילוק החיידקים והאבק וקבלת מראה הנוצץ והנקי. 

החלב השקוף לרבות כל שאר המרככים הקיימים בשוק מנקים ומשמרים הן ספות מבד והן מערכות ישיבה מעור! ניקיון לאורך זמן ועם מראה חדש. ניקוי ספות עם חלב זה שימוש עם טובי החומרים שיודעים להבריק את הספה אבל בו זמנית למגר את כל השומנים, החיידקים ומה שנחשב מקור לגידול נגעים וחיידקים ששווה למגר ויפה שעה אחת קודם!  

 

אודות הכותב
ינון יזדי
ינון יזדי

ינון יזדי הוא מומחה לניקוי ספות עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. הוא ידוע בזכות עבודתו המקצועית והיסודית, תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. ינון שם דגש על שירות לקוחות אדיב ומקצועי, ומבטיח שכל לקוח יקבל את הטיפול הטוב ביותר עבור הספות שלו.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אליי
    וואטסאפ