שתף
כל כמה זמן מומלץ לנקות את הספה

כל כמה זמן מומלץ לנקות את הספה

calendar 8 דצמבר 2019

הספה בבית הוא רהיט מאוד מרכזי ושימושי. אם נעשה חשבון פשוט נגלה כי הספה מארחת אותנו יותר מכל רהיט אחר בבית. אנחנו עשויים למצוא את עצמנו שוקעים בה עם כוס הקפה הראשון של הבוקר, מיד לאחר שובינו מהעבודה, בערב כאשר אנחנו רוצים לבלות קצת עם בני המשפחה וכמובן גם עם אורחים. ברור כי הספה ש'סובלת' אותנו כל כך הרבה, זקוקה גם לתחזוקה הולמת על מנת שהיא תהיה תמיד נאה, מזמינה, יפה ונקייה.

יש ילדים בבית, תנו לספה קצת יחס 🙂

בבית עם ילדים, הספה סופגת עוד יותר. ילדים קטנים שלא תמיד מודעים לכללי השמירה והניקיון, עשויים להרוס את הספה ולפגוע בה מאוד. הם אוכלים על הספה, הם נהנים להפוך אותה לטרמפולינה לעת מצוא וברור כי באופן כזה, הספה מאבדת מהר מאוד את המראה החדש והנקי שלה. שלא לדבר על בעלי חיים שנהנים אף הם לפגוע ברהיטים שלנו. כך שברור כי בבית בו גדלים ילדים או לחילופין בעלי חיים, הרי שהתחזוקה של הספה נדרשת עוד יותר.

הבשורה הטובה היא שיש היום דרכים יעילות וקלות לצורך תחזוקה נאותה של הספה והדבר לא חייב להפוך לעול כבד מידי על בעלי הבית.

אחרי הובלה

הספה עשויה להיפגע גם אחרי מעבר דירה או הובלה ממקום למקום. הספה היא רהיט גדול ומורכב וגם אם נשים לב ונעטוף אותה היטב, זה עדיין לא יספיק לנו ועל פי ורב נגלה כי יש אזורים שלא הצלחנו להגן עליהם והספה איכשהו התלכלכה, נשרטה, נסדקה או נהרסה. גם כאן חשוב לדעת כי עדיין לא מדובר בבכייה לדורות ויש בהחלט מה לעשות על מנת להחזיר את הספה למצבה הקודם. הספה תוכל להיראות שוב כחדשה לו רק יעניקו לה את הטיפול הנכון והמתאים לה.

[list-posts-basic]

ניקיון לפני החגים

לקראת החגים זה הזמן בו כולנו משקיעים בניקיון של הבית. במיוחד אם מדובר לקראת חג הפסח, או אז כולנו נכנסים למצב ניקיון ומחדשים את כל הרהיטים, מטפלים בכל הפינות המוזנחות ומשקיעים בטיפוח וחידוש של הבית. זה גם הזמן הכי מתאים להשקיע בספה ולהחזיר לה את זוהר הנעורים שלה.

אין כמו כניסה לחגים עם בית שחזר למראה רענן ומטופח, נקי, מזמין ונעים לעין.

איך מנקים את הספה?

אז עד כה הרחבנו עד כמה חשוב לנקות את הספה וכמה זה קריטי עבור המראה הנעים של הבית. אבל איך מבצעים את הדבר בפועל? האם תמיד זה כל כך פשוט?

כאן ברור כי הדבר תלוי מאוד בסוג הספה ובמרכיבים שלה. אם הספה שלנו עשויה מחומרים כמו ריפוד בד, לא ממש בטוח שנוכל להשתלט על הניקיון שלה בכוחות עצמנו. מנגד, אם מדובר בריפוד עור יש בהחלט מצב שנצליח להסיר את הכתמים של הספה. אך תמיד יכולות להתעורר בעיות נוספות עם הספה אשר אלו ידרשו את המעורבות של אנשי המקצוע. כמו לדוגמא ריפוד עור שנקרע, או ספה שקצת 'מתנדנדת', ספה שכבר אינה נראית במיטבה ולמעשה כל מה שגורע מהמראה הכללי של הספה בהשוואה למראה שלה כאשר היא הייתה חדשה.

פונים אל אנשי מקצוע

חשוב לדעת כי ישנם אנשי מקצוע אשר אלו מציעים את השירות המקצועי של ניקוי ספות כאשר אלו מציעים את הביצוע הכי מקצועי והכי מוצלח.

אנשי המקצוע מכירים היטב את חומרי הייצור המרכיבים את הספות, הם יודעים מה יהיה טוב לספה ומה אכן יתאים לצורך הניקוי והשיפוץ שלה.

רק כך הספה תשוב למראה הנעים והמזמין ותישאר כך לאורך זמן.

מעדיפים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים:    Phone לייעוץ ראשוני
    תחזרו אלי
    וואטסאפ